11319 відвідувачів онлайн

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 213 770 осіб (+1 010 за добу), 299 гелікоптерів, 3901 танк, 3702 артсистеми, 7600 броньованих машин. ІНФОГРАФІКА

Станом на ранок 9 червня 2023 року втрати російських окупантів становлять приблизно 213 770 осіб.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу.

Як зазначається, загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 09.06.23 орієнтовно становлять:

особового складу - близько 213770 (+1010) осіб ліквідовано,

танків - 3901 (+10) од,

бойових броньованих машин - 7600 (+24) од,

артилерійських систем - 3702 (+34) од,

РСЗВ - 599 (+4) од,

засоби ППО - 359 (+4) од,

літаків - 314 (+0) од,

гелікоптерів - 299 (+0) од,

БПЛА оперативно-тактичного рівня - 3247 (+13),

крилаті ракети - 1171 (+0),

кораблі /катери - 18 (+0) од,

автомобільної техніки та автоцистерн - 6410 (+26) од,

спеціальна техніка - 502 (+2).

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 213 770 осіб (+1 010 за добу), 299 гелікоптерів, 3901 танк, 3702 артсистеми, 7600 броньованих машин 01

Топ коментарі
+36
Нічого собі наші козаки накосили!
показати весь коментар
09.06.2023 08:17 Відповісти
+36
показати весь коментар
09.06.2023 08:27 Відповісти
+31
Давно вже москалі по тисячі в день не лягали.
показати весь коментар
09.06.2023 08:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нічого собі наші козаки накосили!
показати весь коментар
09.06.2023 08:17 Відповісти
Ювілеї у танків, ББМ та арти.
Арта поступово догоняє танки.
показати весь коментар
09.06.2023 08:17 Відповісти
Давно вже москалі по тисячі в день не лягали.
показати весь коментар
09.06.2023 08:19 Відповісти
Хлопці молодці, але цікавить інше, де виробництво ракет, снарядів та іншого, велике крадівництво продовжується!
показати весь коментар
09.06.2023 08:20 Відповісти
воно не зупинялось ні на мить!
показати весь коментар
09.06.2023 09:11 Відповісти
Тільки ідіот може думати, що ЗСУ півтора роки воює тільки на тому і з тим, що "дядько Сем, дядько Ганс та дядько Луі" дали.

А, власне, з якою метою цікавитесь щодо "де"? Може вам геолокацію кожного виробництва надати? З ПІБ всіх працівників та їхніх родичів?
показати весь коментар
09.06.2023 11:01 Відповісти
показати весь коментар
09.06.2023 08:27 Відповісти
Мої вітання родичам.
показати весь коментар
09.06.2023 08:45 Відповісти
Нехай насміються досхочу!
показати весь коментар
09.06.2023 10:00 Відповісти
1000шт отборного дерьма утилизировано.
показати весь коментар
09.06.2023 08:30 Відповісти
Читал что сейчас идет "разведка боем", выявляется замаскированная арта, огневые точки. И судя по всему хорошо выявляется и успешно накрывается.
показати весь коментар
09.06.2023 08:36 Відповісти
Майже на кожному з напрямків боїв (дані за 8 червня) було нанесено авіаудари рашистами, але ЧОМУСЬ не зростає парк приземлений літаків та геліокоптерів. Можливо, що немає чим? Результати втрат рашистів за 8 червня вражають та надихають. Слава ЗСУ! Пам"ять загиблим! Вдячність родинам, сини та батьки яких захищають Україну!
показати весь коментар
09.06.2023 08:48 Відповісти
Вори використовують КАБи незаходячи в зону ураження. І цю проблему можуть вирішити тільки fки з ракетами повітря повітря.
показати весь коментар
09.06.2023 09:01 Відповісти
Б"ють з літаків та вертольотів не підлітаючи до лінії фронту - з набором висоти Бо бояться ППО А від цього страждає точність ураження (розсіювання ракет збільшується)
показати весь коментар
09.06.2023 09:06 Відповісти
Блін. Кацапня втратила цілу армію, і всеодно продовжує лізти. Це вже не окупаційна війна. Це фанатизм *уйла, він прагне любою ціною знищити Україну. І тут жодні, жодні переговори його не спинять.*уйло може зробити паузу щоб накопичити озброєння і знову піти в атаку. Він вже зробив вибір -"пан або пропав".
показати весь коментар
09.06.2023 08:56 Відповісти
104!!! одиниці техніки та більше 1000 чумардосів.
Продовжується москальсько-українська війна, минув 3395 день.
104 одиниці техніки, (арта 38, броня 34, логістика 26, ППО 4, спецтехніка 2) та 1010!!! чумардосів. Боротьба за небо продовжується. Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть. Переможемо.

P.s. 213 000!!! це більше ніж такий регіон, як Республіка Алтай ...
показати весь коментар
09.06.2023 09:06 Відповісти
показати весь коментар
09.06.2023 09:16 Відповісти
показати весь коментар
09.06.2023 09:21 Відповісти
показати весь коментар
09.06.2023 09:43 Відповісти
Таких акул ми теж потребуємо , які смакують кацапами
показати весь коментар
09.06.2023 10:50 Відповісти
може краще все таки рів з акулами чим з крокодилами?)
показати весь коментар
09.06.2023 10:52 Відповісти
в сети ширится видео как акула в хургаде кушает руснявого туриста , спасатели узнав что єто руснявая свинья , приехали именно тогда когда надо , то есть от свиньи уже ничего не осталось , а самое прикольное то , что по выходу все кто присудствовал на этом празднике , стали делать фотки с акулой как с настоящим героем , СЛАВА АКУЛАМ ХУРГАДЫ !!!!!!
показати весь коментар
09.06.2023 12:38 Відповісти