10792 відвідувача онлайн
8 625 44

Під Бахмутом ЗСУ за добу просунулись на 1,2 км на деяких ділянках, - Череватий

бахмут

Воїни ЗСУ під Бахмутом за добу просунулися на 1,2 км на деяких ділянках, скориставшись ротацією росіян.

Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Східного угруповання військ Сергій Череватий, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Ліга.Новини.

За добу ворог 368 разів обстріляв позиції ЗСУ, відбулось 15 бойових зіткнень та п'ять авіанальотів.

Знищено 120 росіян, 163 зазнали поранень, 11 потрапили в полон. Сили оборони вразили три гармати, мінометну систему "Нона", самохідну артилерійську установку "Гвоздика", протитанковий комплекс "Рапіра", реактивну систему залпового вогню "Град" та три польові склади боєприпасів.

За словами Череватого, регулярні російські підрозділи, які заходять до Бахмута замість терористів групи Вагнера, недостатньо знають місцевість і не мають злагодження.

"Тому ми завдали ударів, проводимо штурмові дії. За добу наші підрозділи просунулися на деяких ділянках на 1,2 км. Це все в рамках оборонної операції, головне завдання - вибивати потенціал ворога максимально", - сказав Череватий.

Топ коментарі
+8
https://twitter.com/AS74LifeNumber2/status/1667114399469821952 Русские оккупанты бегут, бросая позиции.
показати весь коментар
09.06.2023 14:03 Відповісти
+6
Воїни ЗСУ під Бахмутом за добу просунулися на 1,2 км на деяких ділянках, скориставшись ротацією росіян

Себто, поки рузьге брали до рота?
)))
показати весь коментар
09.06.2023 14:01 Відповісти
+6
ЗСУ не б'є в кулак, ми обходимо його з обох боків, щоб затиснути зап'ястя... Хоча кому я це пояснюю, російському ольгінцю-іпсошнику.
показати весь коментар
09.06.2023 14:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
🐾🌻🌊
показати весь коментар
09.06.2023 14:00 Відповісти
Воїни ЗСУ під Бахмутом за добу просунулися на 1,2 км на деяких ділянках, скориставшись ротацією росіян

Себто, поки рузьге брали до рота?
)))
показати весь коментар
09.06.2023 14:01 Відповісти
ти вважаешь що "ФОРТЕЦЯ БАХМУТ" повинна бути веселою?
веселою буде пісня "подох собака болотний - легко на серці от цей песні веселой"
показати весь коментар
09.06.2023 15:04 Відповісти
розумію Череватого таким чином...
як не було в нас артилерії , так і не має...
Хаймерс пострілює тільки по команді з Вашингтону....
про авіацію ... мрійте далі. ((
показати весь коментар
09.06.2023 23:43 Відповісти
від "нічого немає" - кацапня дохне тисячами
а що буде коли буде? буде дохнути міліонами!
Слава Великій Україні!!!
показати весь коментар
10.06.2023 10:50 Відповісти
І ти спеціально сьогодні зарегався, щоб тільки це висрати?
показати весь коментар
09.06.2023 16:18 Відповісти
Поки Залужний просить українців зберігати режим тиші про контрнаступ, зе-кабарешна шобла вже два дні як по секрету розповіла всьому світу, що контрнаступ йде повним ходом. Ви ще дивуєтесь, чого це раптом кацапня дамбу підірвала?
The Washington Post:


показати весь коментар
09.06.2023 14:01 Відповісти
ABC News:


показати весь коментар
09.06.2023 14:02 Відповісти
Контр наступу поки немає це тільки підготовка а те що різні західні клоуни розказують це брехня
показати весь коментар
09.06.2023 14:38 Відповісти
Смішно))). "Вашингтон Пост", та "Ейбісі Ньюз" клоуни, а зельониє, які в захваті від уваги до них таких СМІ, це самі правдиві джерела інформації. На Лохомарафоні так і подають. Постійний глядач, схоже))).
показати весь коментар
09.06.2023 15:50 Відповісти
Залужний і ген штаб краще знають чи відбувається контр наступ чи ні краще за різних журналюг чи ти віриш різним ідіотам більше чим генштабу?
показати весь коментар
09.06.2023 16:08 Відповісти
Ти мені нагадав мою бабусю, яка постійно казала: "В газете же напечатали, а там не будуть врать".
показати весь коментар
09.06.2023 16:22 Відповісти
Цікавий фейк но перше де достовірність що це україна друге це фото кацапське а всі кацапи брехуни і 90 відсотків їх фото це фотошоп, 3 де тут знищення техніки?
показати весь коментар
09.06.2023 17:21 Відповісти
Не то, что б я был поклонником Бонэвтика, но все ж есть вопрос: что конкретно , что может ему помочь, узнает кацап из этой заметки?
показати весь коментар
09.06.2023 23:19 Відповісти
та то ітак всі знали.ще тиждень назад західні змі розтрубили.Чи ви думаєте москальня сидить в окопах і тільки як побачить бригаду леопардів зрозуміє що це контр наступ?
показати весь коментар
09.06.2023 14:25 Відповісти
https://twitter.com/AS74LifeNumber2/status/1667114399469821952 Русские оккупанты бегут, бросая позиции.
показати весь коментар
09.06.2023 14:03 Відповісти
Ну Росія стягнула в Бахмут якусь велику силу військових і військової техніки, створивши такий собі атакуючий кулак. Ну і який коли дурень (крім росіян і ще деяких зруйнованих цивілізацій)) атакував кулак? Запитайте Кличка - він як боксував - то щоб завалити суперника - бив по кулаках, щоб перемогти? Або комусь не терпиться на друзки перетворити західну допомогу, або мізки винесло у командування ВСУ. Так сказати, якщо віслюка поставити спереду найміцнішого війська - то воно перестане бути найміцнішим військом.
показати весь коментар
09.06.2023 14:05 Відповісти
Так загальним наступом керує не головком, а мосьвоку з зе і дрюшою.І вийде в них як завжди -срака.Знову граються в Наполеона солдатиками,г..дони.
показати весь коментар
09.06.2023 14:18 Відповісти
..якби ..зелайно керувала у ГШ... то вона б не потерпіла там знаходження Муженка..Забродського..Павловського..Назарова...тощо...)) Ці люди ..оточення Залужного і розробка всіх операцій за ними. І нічого зелайно з керівництвом ГШ зробити не може... Подивіться вчорашню... так би мовити Ставку. Нема Залужного..нема Шаптала... ))) Яка це Ставка? Подивіться вчорашній відосік ... з ким воно ставку проводить?! Не хватає Безуглої..Арестовича та Єрмака...якого теж не було... Відпустив хлочинку..як Ви кажете у Наполеона погратися..)))
показати весь коментар
09.06.2023 15:38 Відповісти
ЗСУ не б'є в кулак, ми обходимо його з обох боків, щоб затиснути зап'ястя... Хоча кому я це пояснюю, російському ольгінцю-іпсошнику.
показати весь коментар
09.06.2023 14:29 Відповісти
Скоро будемо бачити як кацапи добре героїчно тікають. Будуть кидати зброю, поранених, прихильників, унітази. В Кремлі будуть скулити, в розпачі можливо самі Кремль підпалять, кинуть Леніна, весь світ будуть призивати виконувати Міжнародне право. Дуже буде цікаве видовище.
показати весь коментар
09.06.2023 14:12 Відповісти
леніна за шо? іскопаемому место в музее
показати весь коментар
09.06.2023 15:05 Відповісти
За сутки в Украине уничтожены 10 танков и 1000 окупантов
показати весь коментар
09.06.2023 14:15 Відповісти
Зачем стучаться в закрытую дверь, если рядом есть открытая?
Вчера все стороны понесли тяжелые потери! Ума и каких то тонких расчетов наступления я в этом штурме Бахмута не вижу совершенно!
Есть средства, те же ракеты M30A1, позволяющие уничтожить все и вся непосредственно в первой, во второй и третьей линии на протяжении 80 км. Есть средства разминирования. Почему не воспользоваться ими и занять позиции, не неся потери наших бойцов?
показати весь коментар
09.06.2023 14:28 Відповісти
Хто поніс важкі втрати крім кацапів в бахмуті нащо брехати ?
показати весь коментар
09.06.2023 14:36 Відповісти
https://censor.net/ua/news/3423510
показати весь коментар
09.06.2023 14:44 Відповісти
Про це телеканалу https://edition.cnn.com/2023/06/08/politics/ukraine-forces-resistance/index.html CNN повідомили два американські високопосадовці, передає з посиланням на https://www.eurointegration.com.ua/news/2023/06/8/7163319/ "Європейську правду" . Джерело: Тобто якісь ноунейми розповіли свої думки якімось журналістам і це тепер вважається достовірною інформацією?
показати весь коментар
09.06.2023 16:35 Відповісти
Це дуже добре, що не здаємося біля Бахмута. Але доля цієї війни вирішиться на півдні. Зможемо перерізати "сухопутний коридор" на Крим, чи ні.
показати весь коментар
09.06.2023 14:56 Відповісти
А зайти через Белгородскую, Брянскую губернии в тыл Луганску, Донецку и всему раковому образованию рашистов в Украине с тыла, обрезав пути снабжения? Кишка тонка у высшего руководствас страны. Мы не такие.
Керченский мост взорвать надо было еще месяц назад, крайний срок 12 июня! Это будет правильно! Но это все мечты.
А реальность такова, что мы в тупую штурмуем укрепрайоны, теряя бойцов, вместо того, чтобы их обходить. Тактика Герасимова, ептель!
Ежу уже понятно, что направление Угледара после подрыва ГЭС остается единственно возможным для ВСУ. Мост целый при этом. Не понимаю я эту мировую коалицию совершенно.
Захват Токмака обезопасит подрыв ЗАЭС. Энергодар получится в окружении. Они еще две дамбы подорвали на пути как раз своего вероятного отступления.
показати весь коментар
09.06.2023 15:06 Відповісти
я не думаю, что за полгода анонсов из каждого утюга про контрнаступление, русня не подготовилась к этому. Там по всей линии фронта нет практически уязвимых мест, все перекопано, в блиндажах, многокилометровых окопах, заминированы все подступы. Контрнаступление это конечно круто, но смотря логически, совершенно не понятно какие тут могут быть варианты у Залужного, кроме как кулаком пробивать эти укрепрайоны.
показати весь коментар
09.06.2023 15:21 Відповісти
.. це ж скільки розума треба... щоб зайти в тил Луганьку та Донецьку ..через Белгородську та Брянську області!!! Це ж яким треба бути ідіотом... щоб подібне навіть подумати... ??!! А вже написати...!!! Ти ..нещасне..хоть карту колись у руках тримав? Не колоду..а топографічну? Це ж жах..до чого тупа людина...!!!
Там у Глевасі вже буцім то працює **альтернативний ** ГенШтаб.... ВАс туди візьмуть стовідсотково.... Там і Парад Перемоги разом з Зеленським проведете!!!))
показати весь коментар
09.06.2023 15:47 Відповісти
Багато військових експертів говорять про обхід Донбасу через територію запоребрика. Деталей не пам'ятаю, але загалом це так.
показати весь коментар
09.06.2023 18:04 Відповісти
... ще один... який карту в руках ніколи не тримав? А багато говорять..то хто? Арестович.. Світан...чи ті експеРДИ..які у військвій справі розуміються як ВИ? У Глеваському ГенШтабі посад для Вас повно. Будете разом з Сергеем Владимировичем розробляти плани ..як обходити Донбас через рашку..))))... Найкраще через Чорне море... керченську протоку і тихенько вдарити вночі через Ростов. Як для Вас...дурноголові ..план?!!!
показати весь коментар
09.06.2023 22:29 Відповісти
Не Арестович.

Можливо, Світан, але не певен. Там було декілька, і саме бойові офіцери.
показати весь коментар
11.06.2023 00:11 Відповісти
..Світана можете сміливо брати у свою компанію...))) З нього такй же аналітик..як і пілот...))) Але нічого не скажеш... пристроївся добре...і Арестовичу вже на п*ятки наступає. Полковники ж...))) Тільки один ..Арестович біля армії терся. став полковником....а Світан.. майором виперли..у 2000..і через 20 років став полковником..)))
показати весь коментар
11.06.2023 21:48 Відповісти
Що значить - моя компанія? Я ж не пілот, і взагалі не військовий. Намагаюсь вичепити інфу із доступних джерел. Замість того, щоб глузувати, краще б підказали тих, кого, на Вашу думку, варто слухати. Світан виглядає розумним і логічним.
показати весь коментар
11.06.2023 22:15 Відповісти
..а я бачу..Ви читати навчилися..а зрозуміти..що написано ніяк не здатні? То я Вам повторю!! Маячню..що Ви разом з таким же невігласом..як Ви... який дурість писав вище..а Ви долучилися до дурості...- може нести тільки людина... розумово відстала... Ну скажімо так..НЕГРАМОТНА!! І Слава Богу..що ви не військовий..і тим більше не пілот! Нам ..Світана вистачає... бо слухати його дику маячню вже тяжко...а тут ще Ви...))) А може Ви не знаєте..який ГенШтаб функціонує у Глевасі, Київської області?
Вам нічого не дасть посилання..кого слухати!! Абсолютно. Щоб слухати..треба розуміти ..про що мова!! Але коли Ви підтримуєте відверто ідіотську ідею... в тил Донбасу... через Брянську та Белгородську області..яку написав відвертий дурник..то про що мова? Карту візьміть... щоб щось зрозуміти. А так ..одна ганьба...)))
показати весь коментар
11.06.2023 22:32 Відповісти
Ви, скоріш за все, читати таки вмієте, а ось елементарній ввічливості не навчились. Я не збираюсь говорити з хамством.
показати весь коментар
12.06.2023 00:49 Відповісти
... знаєте... , у смердячих є національний герой Іван-дурак! Щось я не знаю подібного героя у українців! Але коли Ви несете дику маячню... дебільну...тупу... то про яку ввічливість може бути мова? Чого Ви лізете у теми у яких нічорта не розумієте? Ну візьміть карту... подивіться де Донбас і де Брянська та Белгородська області смердячої!! Самі зрозумієте...що написавши щось... реально виглядаєте дурнем! Ви ж не лізете рукою у кастрюлю з окропом...щоб заміряти температуру?.. Чи лізете? А от нести дурню...тут як тут! Збираєтеся Ви зі мною говорити..чи ні..мені однаково. Мене гнітить те, що таких як Ви... безмозкових... в Україні дуже багато. Тому і живемо..пагано...тому і війна... Бо були б розумні... то хрипатого зеленого барана і близько би не підпустили туди..куди його обрали! І не треба було б заходити в тил Донбаса через Брянськ та Белгород...))))
показати весь коментар
13.06.2023 11:47 Відповісти
Вам необходимо немедленно перезвонить Залужному! Валерий Федорович уже несколько раз пытался вас набрать, но никто не брал трубку. А ему срочно нужен эксперт стратегического уровня! Пожалуйста, не откладывайте!
показати весь коментар
09.06.2023 23:26 Відповісти
Господи, Матінко Богородице, бережіть та допомагайте нашим захисникам