4589 відвідувачів онлайн
4 707 24

Вночі в небі над Одещиною сили ППО збили 4 ракети "Калібр", - ОВА (оновлено)

ппо

Вночі окупанти атакували Одеську область крилатими ракетами.

Про це повідомив речник Одеської ОВА Сергій Братчук, інформує Цензор.НЕТ.

"Цієї ночі над Одещиною силами ППО було збито чотири з чотирьох ворожих ракет типу "Калібр", - йдеться в повідомленні.

Згодом в ефірі телемарафону  речниця оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк повідомила, що "Калібри" були випущені з російського підводного човна у Чорному морі.

"Сили протиповітряної оборони відпрацювали відмінно. Усі чотири ракети, які були спрямовані на Одеську область, були знищені на підльоті до узбережжя. Влучань не допущено", – сказала капітан першого рангу.

Гуменюк додала, що пуски з підводних човнів вважаються дуже складними для виявлення.

Топ коментарі
+13
Вночі в Одесі було гучно...лежала в ліжку і плакала...
Боже, бомби Бєлгород. Бомби Пітєр, Єйск і Москву, бо то є грішники, що пішли проти волі Твоєї, як пішли Содом та Гомора.

Бомби Єкатєрінбург, Самару і Ростов, аби кара Твоя не оминула жодного росіянина.

Хай спопеляться міста російські, хай бавовна пречиста завітає у кожен російський дім.

Як на небі, так і на землі, нехай горить армія бруднодупих, і вогонь від пожеж хай освітлить шлях мій.
показати весь коментар
19.06.2023 07:29 Відповісти
+5
Проснулся от гула ракеты над головой. Кацапские фашисты прокладывают путь своих ракет через город, чтобы наши ребята боялись сбить над домами.
показати весь коментар
19.06.2023 07:35 Відповісти
+2
ППО молодці! Смерть кацапам! Путлер капут!
показати весь коментар
19.06.2023 09:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вночі в Одесі було гучно...лежала в ліжку і плакала...
показати весь коментар
19.06.2023 07:29 Відповісти
Бог вас не почує: на росії церков більше, отже, моляться гучніше, і як раз за перемогу росії.
показати весь коментар
19.06.2023 07:57 Відповісти
Бог кацапську мову не розуміє.
показати весь коментар
19.06.2023 09:07 Відповісти
Нашим захистникам велика подяка. Ви наші героі.
показати весь коментар
19.06.2023 09:34 Відповісти
Шо за бредовый поток сознания? Какие церкви на росии? какая вера?
показати весь коментар
19.06.2023 09:39 Відповісти
Церков на росії багато тисяч, а віра - така як у ІДІЛ: нашє дєло правоє, бог с намі до "послєднєго моря". Якщо приймати теорію, що об`єднане бажання людей може змінювати дійсність, то русня за допомогою свої камлань може зробити у багато разів більше, ніж ми.
Але в реальності так не працює. росія попри всі прокльони в її адрес з усіх боків успішно живе і зростає.
показати весь коментар
19.06.2023 09:44 Відповісти
Ты точно российский шпион и тебя нужно повесить. Какая Россия процветает? У них сокращение населения,падение реальных доходов с 14 года,парашка прод санкциями движется в стогрону Ирана и ЧС Кореи Если это ты называешь процветанием то ты либо лох либо парашкинский агент. Парашка-это супернеуспешная страна учитывая какие у нее огромные ресурсы и шаровые нефтедоллары. страна где население работает на одного царька-идиота
показати весь коментар
19.06.2023 09:50 Відповісти
Головний критерій успіху по-російські - зростання площі росії. Виконується? Так.
Друге. Зброю роблять, не дивлячись на санкції? Так. Значить, успішно живуть.
Що ще треба русні? А нічого.
Доречі про Іран. Скоро зробить ядрьоную бомбу, подивимось, як цивілізований світ заспіває. Коли прилетить спочатку по Ізраїлю, а потім по США.
показати весь коментар
19.06.2023 09:57 Відповісти
нема на рассисе церкви - е неканонична неправославна самосвятська секта еретиков и самозванцев-раскольников )))
показати весь коментар
19.06.2023 10:10 Відповісти
Не надо було згадувати Содом і Гоморру. Він може вас неправильно поняти.
показати весь коментар
19.06.2023 08:57 Відповісти
Все це звісно нам би хотілось, але ж Бог не кидає кожному грішнику на голову цеглу, і навіть останньому грішнику дає можливість покаятися, сатану - падшого ангела, він поки що не знищує тому що це його створіння. Звісно що після смерті всі перед Ним будуть стояти і відповідати за всі гріхи.
показати весь коментар
19.06.2023 11:28 Відповісти
Проснулся от гула ракеты над головой. Кацапские фашисты прокладывают путь своих ракет через город, чтобы наши ребята боялись сбить над домами.
показати весь коментар
19.06.2023 07:35 Відповісти
Ви впевнені, що то був "Калібр", а не наша ЗКР?
показати весь коментар
19.06.2023 08:44 Відповісти
А що це таке - ЗКР?
показати весь коментар
19.06.2023 08:50 Відповісти
бачив багато як летіли ракети зрк - так вибухали дуже гучно - але летіли зовсім тихо - не схоже на калібри
показати весь коментар
19.06.2023 08:55 Відповісти
Різні ракети видають різний звук. І літають по-різному. Деякі залишають сліди в небі, деякі - ні.
показати весь коментар
19.06.2023 08:59 Відповісти
Это была медленная штука
показати весь коментар
19.06.2023 14:13 Відповісти
Може, вже за містом збили.
показати весь коментар
19.06.2023 14:14 Відповісти
Рузгаязичниє страдають
показати весь коментар
19.06.2023 08:53 Відповісти
Це ви про кого ?
показати весь коментар
19.06.2023 10:39 Відповісти
ППО молодці! Смерть кацапам! Путлер капут!
показати весь коментар
19.06.2023 09:00 Відповісти
Одесщина …1. 87,21% хуже не будет какая разница колени перед куйло 2. 10,47% Армия Мова Вера и путин-Куйло….=== Поосто ФАК