8267 відвідувачів онлайн
5 369 26

Кількість загиблих у Сумах унаслідок атаки "шахедів" збільшилась до двох, 19 поранених, - ОВА

суми

Сьогодні, 3 липня росіяни здійснили атаку "шахедами" на місто Суми. Як наслідок, двоє людей загинули, а 19 були поранені.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Сумську ОВА.

"Унаслідок атаки шахедів по м. Суми 2 особи загинули і 19 поранених. У закладах охорони здоров'я залишаються 4 постраждалих, із них 2 - важкі в реанімації, 2 - середнього ступеня важкості", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що 15 постраждалим була надана медична допомога і вони були відпущені додому, серед постраждалих 1 дитина 5 років.

Топ коментарі
+5
ППО все в Києві - охороняє дупу того, хто не втік. А люди в прикордонних областях та й по всій Україні то таке - витратний матеріал
показати весь коментар
03.07.2023 19:08 Відповісти
+5
Суми- місто Герой. Сумщина теж.

Тероборона Сум сама перша погнала кацапів із міста.
Цего кацапи не можуть забути мешканцям міста та області.

Тому атаки вийдуть Кожен День.

Героі в Сумах е. А Patriot поки нема.

Разом до Перемоги!
показати весь коментар
03.07.2023 19:48 Відповісти
+4
Та й ще в денну пору, не в нічну.
показати весь коментар
03.07.2023 18:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Обласний центр біля кордону з рабсєєю-виникає питання,а де було ппо???
показати весь коментар
03.07.2023 18:33 Відповісти
Та й ще в денну пору, не в нічну.
показати весь коментар
03.07.2023 18:37 Відповісти
Радари не бачили - низько зайшли. Все було миттєво і не очікувано нажаль.
показати весь коментар
03.07.2023 18:45 Відповісти
При чому радари? Вони пройшли близько 40 км по місцевості, де вистачає блокпостів і СП. Ревіння від цієі паскуди чути за кілька кілометрів, швидкість як в "кукурузника". Питань багато, а на всі відповідь одна :"не вашого розуму справа".
показати весь коментар
03.07.2023 18:52 Відповісти
Тут трохи інша історія була. Деталі я не буду писати.
показати весь коментар
03.07.2023 19:53 Відповісти
Маячня! Все всі бачили, можете проаналізувати інформацію в сумських тг канала
показати весь коментар
03.07.2023 19:23 Відповісти
Ну в тг можуть писати все що завгодно). (п.с. я на Сумщині і трохи більше бачу)
показати весь коментар
04.07.2023 00:24 Відповісти
І що ж було насправді? Видно що обісралися конкретно. Давно вже ходили розмови що в Сумах забули про війну. До речі ніде не пишуть що мирних вчора і з арти повбивали. А Ви знаєте це? Ч
показати весь коментар
04.07.2023 05:00 Відповісти
ППО все в Києві - охороняє дупу того, хто не втік. А люди в прикордонних областях та й по всій Україні то таке - витратний матеріал
показати весь коментар
03.07.2023 19:08 Відповісти
Ви праві на 100%
показати весь коментар
03.07.2023 19:24 Відповісти
Так... вранці було чути мопед... після вибух, потім повідомили про повітряну тривогу.. потіс швидкі, пожежні.... живу десь в 3-х км від цього місця. Стріляли з чогось.. я не спец, по звуку - автомати, можливо - кулемети, але хмарність висока, не видно нічого було, а іншого, мабуть, немає
показати весь коментар
03.07.2023 20:17 Відповісти
Вони вже не вперше стріляють з кулеметів, автоматів по бпла. На свої очі бачив як від безвиході один з пістолета стріляв по орлану І ще знаю що багатьом промили мізки що суми під куполом. А воно бач і не так. О
показати весь коментар
04.07.2023 05:04 Відповісти
В дупу ніхто і не цілиться. Хотіли б вже давно вбили б.
показати весь коментар
03.07.2023 20:36 Відповісти
Яке ППО?

Ти з дуба впав? Звідкіля в Сумах « Патріот»?

Ти не знаешь проти кого воюе Україна?
Та якій басанс сил?!
показати весь коментар
03.07.2023 19:41 Відповісти
Зрадник із Сум - Юрій Подоляка може пишатися Росією.
показати весь коментар
03.07.2023 18:39 Відповісти
Якщо Подоляка з Сум, то Пол Пот тоді з Парижу.
показати весь коментар
03.07.2023 19:13 Відповісти
Це Подоляка, а "наш" - Подоляк.
показати весь коментар
03.07.2023 19:46 Відповісти
Я про те, що юраподоляка тільки вчився в Сумах, сам він з якогось села.
показати весь коментар
04.07.2023 00:39 Відповісти
показати весь коментар
03.07.2023 19:16 Відповісти
Збивати безпілотники Patriot-ом?...
показати весь коментар
03.07.2023 19:49 Відповісти
Можнау же оснастили,інавчити сотню-другу снайперів і розмітки із по всьому місту.
показати весь коментар
03.07.2023 21:52 Відповісти
Суми- місто Герой. Сумщина теж.

Тероборона Сум сама перша погнала кацапів із міста.
Цего кацапи не можуть забути мешканцям міста та області.

Тому атаки вийдуть Кожен День.

Героі в Сумах е. А Patriot поки нема.

Разом до Перемоги!
показати весь коментар
03.07.2023 19:48 Відповісти
Першого шахеда я не бачив, тільки чув його диркотання та черги зі стрілецької зброї потім вибух, через декілька хвилин, вийшовши з офісу на вулицю, знову диркотання потвори та стрілкотня, того я розгледів. Він дійсно летів повільно та дуже гучно, потім знову вибух, потрапив в будинок, де були загиблі та поранені, метрів 300 від офісу. Чесно кажучи, теж не дуже зрозуміло, як він з такою швидкістю, зміг долетіти до міста, не бувши збитим на підходах, всеж таки мінімум кілометрів 30 пролетів, ще й зранку.
показати весь коментар
03.07.2023 20:56 Відповісти
если они в центре Киева летают, какие вопросы к Сумам....