Путін запевняє союзників з Азії в стабільності свого режиму після повстання Пригожина

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на Reuters.
"Російський народ консолідований як ніколи", - заявив Путін.
Він твердить, що нібито "російські політичні кола та все суспільство яскраво продемонстрували свою єдність та підвищене почуття відповідальності за долі вітчизни, коли єдиним фронтом відреагували на спробу збройного заколоту".
На думку Reuters, акцент Путіна на єдності РФ показує, якою мірою він прагне розвіяти сумніви щодо свого авторитету на світовій арені.
Путін також подякував членам ШОС за те, що вони, за його словами, висловили підтримку зусиллям "щодо захисту конституційного ладу, життя та безпеки громадян" РФ.
Він додав, що що Росія протистоятиме тиску, санкціям та "провокаціям" Заходу у зв'язку з війною проти України.
Путін наголосив, що Москва планує активізувати зв'язки з ШОС та підтримує перехід на розрахунки у місцевих валютах у зовнішній торгівлі.
РФ, за його словами, розглядає такі країни, як Китай, Індія та Іран (новий член ШОС) як ключових партнерів у протистоянні Сполученим Штатам та у опорі тому, що вони представляють як спроби США диктувати світовий порядок.
"марш за справедлівость", "бунт зеков", "борьба за деньги" - гиде-то так
Вже весь світ спостерігав за твоєю ганьбою в реальному часі та бачив як ти всрався, кого ти пробуєш переконати?
Те, що ніхто не вірить, що це справді був путін, без обговорень. Обговорюють інше - чому настільки незграбне інсценування?
Думок дві:
1. Там настільки вже все прогнило, що організувати висококласний обман ФСО вже нездатно.
2. Путіна почало зливати його власне оточення. З цього поводу згадали ганебні анекдоти про Леоніда Ілліча і не менш ганебні кадри вмираючої людини на трибуні мавзолею, які, як з'ясувалося через 10-15 років, виявилися цілком успішною операцією КГБ.
новость про другое, но все же...