Путін запевняє союзників з Азії в стабільності свого режиму після повстання Пригожина

путін

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на Reuters.

"Російський народ консолідований як ніколи", - заявив Путін.

Він твердить, що нібито "російські політичні кола та все суспільство яскраво продемонстрували свою єдність та підвищене почуття відповідальності за долі вітчизни, коли єдиним фронтом відреагували на спробу збройного заколоту".

На думку Reuters, акцент Путіна на єдності РФ показує, якою мірою він прагне розвіяти сумніви щодо свого авторитету на світовій арені.

Путін також подякував членам ШОС за те, що вони, за його словами, висловили підтримку зусиллям "щодо захисту конституційного ладу, життя та безпеки громадян" РФ.

Він додав, що що Росія протистоятиме тиску, санкціям та "провокаціям" Заходу у зв'язку з війною проти України.

Путін наголосив, що Москва планує активізувати зв'язки з ШОС та підтримує перехід на розрахунки у місцевих валютах у зовнішній торгівлі.

РФ, за його словами, розглядає такі країни, як Китай, Індія та Іран (новий член ШОС) як ключових партнерів у протистоянні Сполученим Штатам та у опорі тому, що вони представляють як спроби США диктувати світовий порядок.

Топ коментарі
+5
показати весь коментар
04.07.2023 13:51 Відповісти
+5
Якщо запевняє, значить, вже є сумніви.
показати весь коментар
04.07.2023 13:54 Відповісти
+5
Представляю как на лице товарища Си появилась загадочная улыбка после того как путлер оправдывался как школьник.
показати весь коментар
04.07.2023 13:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
треба вірити нашому Данилову - рашка скоро розвалиться і треба починати готуватися до цього.
показати весь коментар
04.07.2023 13:50 Відповісти
Рано.
показати весь коментар
04.07.2023 13:52 Відповісти
"повстання пирожина" - це звучить занадто пафосно для куйловської пропаганди
"марш за справедлівость", "бунт зеков", "борьба за деньги" - гиде-то так
показати весь коментар
04.07.2023 16:02 Відповісти
показати весь коментар
04.07.2023 13:51 Відповісти
у свій час ссср здавався вічним- а тут за 3 дні здувся
показати весь коментар
04.07.2023 13:54 Відповісти
Якщо запевняє, значить, вже є сумніви.
показати весь коментар
04.07.2023 13:54 Відповісти
Він на Валдай за новими чемоданами літав... там лежав НЗ...
показати весь коментар
04.07.2023 14:02 Відповісти
Представляю как на лице товарища Си появилась загадочная улыбка после того как путлер оправдывался как школьник.
показати весь коментар
04.07.2023 13:55 Відповісти
І сьогоднішніх дронів над мацьквою.
показати весь коментар
04.07.2023 13:57 Відповісти
Консолідація по-кацапськи (по-ростовськи) - "ОТДАМСЯ КОМУ-ЛИБО, только уберите наше ***** с Кремля! пригожин - сила. кадирка - чмо."
показати весь коментар
04.07.2023 13:55 Відповісти
СРСР теж здавався стабільним колись, і непереможним. А скільки танків, кораблів, ракет було. На правників вистачило. А СРСР немає і нового не буде.
показати весь коментар
04.07.2023 13:55 Відповісти
Це він не думаючи сказав.🤣
показати весь коментар
04.07.2023 13:56 Відповісти
- Я пошутил, - забормотал он, - я трудящийся. Я дирижер симфонического оркестра!.. Я сын лейтенанта Шмидта!.. Мой папа турецко-подданный. Верьте мне!..

показати весь коментар
04.07.2023 13:56 Відповісти
показати весь коментар
04.07.2023 13:56 Відповісти
"все парашные крепостные, как один раб, сплотился вокруг ***** и его чемоданчика"
показати весь коментар
04.07.2023 13:58 Відповісти
Шайтан! Азія для нього закрита. Назавжди. Вже й Си очманів від *****.
показати весь коментар
04.07.2023 14:00 Відповісти
Цей дибіл і справді живе десь сторіччі в 16му, де правду можна приховати, а не в вік супутників, радарів, інтернету, розвідки тощо.
Вже весь світ спостерігав за твоєю ганьбою в реальному часі та бачив як ти всрався, кого ти пробуєш переконати?
показати весь коментар
04.07.2023 14:02 Відповісти
многоходовочка в чумадан
показати весь коментар
04.07.2023 14:10 Відповісти
Найбільше всього у роССіянцях серед яких є й колишні мої однокурсники, й навіть родичі по материнській лінії є те, що коли ти спілкуючись із ним розповідаєш про те, що на Московії (т.з. =роССії=) розповсюджують відверту брехню про Україну більшість потім розповідаючи про наявність когось в Україні брехливо стверджують навколишнім, що ніби їх родичі та друзі з України "підтверджують" наявність в Україні якогось "нацизму" та "геноциду" по відношенню до роССійськомовних. Це зайвий раз вказує на те, що усі рашисти дуже добре розуміють як все є насправді, але вони дуже задоволені самим фактом загарбницьких дій та вбивствами й руйнуваннями в Україні, а всі "виправдовування" це лише ширма фейковість якої їм відома. Тож не треба втрачати час на пошуки якихось міфічних "причин" чому роСсійські нацисти ненавидять українців та напали на Україну, бо вони ПРОСТО бажають це робити для задоволення своєї злочинною брехливої сутності! Ну а стосовно наших колаборантів нічого окрім наявності розладу свідомості, яке призвело до їх позиції, я логічного знайти й не можу!!!
показати весь коментар
04.07.2023 14:19 Відповісти
Світові ЗМІ продовжують обговорювати несподіваний візит путіна в Дагестан і не властиву йому в останні роки поведінку - "ходіння в народ", прямі контакти з простими людьми, веселі посмішки , малюнки та інше.
Те, що ніхто не вірить, що це справді був путін, без обговорень. Обговорюють інше - чому настільки незграбне інсценування?
Думок дві:
1. Там настільки вже все прогнило, що організувати висококласний обман ФСО вже нездатно.
2. Путіна почало зливати його власне оточення. З цього поводу згадали ганебні анекдоти про Леоніда Ілліча і не менш ганебні кадри вмираючої людини на трибуні мавзолею, які, як з'ясувалося через 10-15 років, виявилися цілком успішною операцією КГБ.
показати весь коментар
04.07.2023 14:30 Відповісти
А в этом кто то сомневается, тем более в Азии ?

новость про другое, но все же...
показати весь коментар
04.07.2023 16:31 Відповісти