Путіну дають тільки позитивну інформацію про ситуацію в Україні. Погану він чути не хоче, - Зеленський

Про це Зеленський повідомив в інтерв’ю CNN, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "УП".
"Я вважаю, що він повністю не контролює процеси (керування російською армією в Україні. - Ред.). Він командує керівниками, і вони бояться втратити посади. Але на середній, нижній ланках - він точно не контролює і не розуміє, що відбувається. Іноді ми бачимо це чітко: він говорить про місця, які нібито під російським прапором, а вони повністю контролюються нами. Це свідчить про те, що він перебуває не в повному інформаційному розумінні та адекватності. Йому дають тільки позитивну інформацію. Погану він чути не хоче", - зазначив він.
Зеленський також додав, що автократичні лідери, особливо похилого віку, не хочуть отримувати погані емоції, навіть коли йдеться про фактичний стан справ. На його думку, командири підтримали Пригожина під час заколоту, бо той був "реально на полі бою" поруч із ними.
https://enigma.ua/articles/plan-buratino-proekt-zelenskiy
Ну и чем небритый Вован отличается от плешивого Вована?
Кажучи загально зрозумілим - Зеленський\ Шмигаль \Рєзніков поцупили з бюджету майже 1 млрд. баксів і розпихали на фірми-одноденки, як контракти на постачання. А народу дісталось друге підвищення тарифів і цін на пальне.
https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html