По всій Україні оголошували повітряну тривогу через зліт трьох російських МіГ-31К, що є носіями "Кинджалів" (оновлено)
Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
Повітряні сили ЗСУ повідомляли про зліт трьх винищувачів МіГ-31К ВПС РФ з аеродрому "Саваслейка", Нижньогородської області. Цей винищувач є потенційним носієм гіперзвукових ракет Х-47М/2 "Кинджал".

Надо подряжать НАТО и накрыть медным тазом эту грёбаную Саваслейку.
И тогда морда кирпичом: "Мы чё? Мы ж ничё!"
У нас и ракет таких ракет нет ....
Но если будет надо, то можем повторить.