Росія дедалі частіше спрямовує авіаудари по деокупованих населених пунктах Луганської області, - ОВА

Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор, інформує Цензор.НЕТ.
"Артилерійські обстріли з боку росіян, на жаль, вже стали для місцевих буденністю. Ті, хто не ще виїхав, призвичаюються жити під щоденними вибухами. Але противник все частіше спрямовує по наших селах авіаудари - ситуація стає ще небезпечнішою", - розповів Лисогор.
Також ворог намагався атакувати в напрямку Стельмахівки та Новоселівського, але натрапив на жорсткий опір українських захисників і вимушений був повернутися на раніше зайняті позиції.
У меня знакомый из Рубежного - бывший мент - тоже служит в ВСУЖ идейный, пошел осенью 21 года на контракт, тк видео что становится все горяче..говорил - надо хлопцам помочь.
А ЗСУ бояться бомбанути по їхніх базах відпочинку, госпіталях і будинках, де сконцентрований особовий склад рашистів