8572 відвідувача онлайн
8 694 160

США та Німеччина проти підтримки вступу України до НАТО на саміті у Вільнюсі, - Financial Times

байден,шольц

США і Німеччина перебувають під сильним тиском з боку союзників з вимогою продемонструвати більшу підтримку членства України в НАТО напередодні саміту у Вільнюсі 11-12 липня.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЄП, про це пише Financial Times.

Джерела видання, поінформовані про переговори, зазначають, що Вашингтон і Берлін виступають за формулювання підсумкової заяви саміту, яка не містить повної підтримки шляху України до членства в Альянсі, не кажучи вже про запрошення Києву приєднатися до НАТО після закінчення війни, як того вимагають країни Східної Європи.

За даними FT, інші члени Альянсу "були заскочені зненацька консервативною" позицією США і Німеччини.

Як повідомили виданню два посадовці, що знають про плани учасників саміту, розбіжності загрожують затьмарити прогрес щодо окремих довгострокових гарантій безпеки для Києва за участю Великої Британії, Франції, Німеччини, США та інших союзників.

За даними джерел Financial Times, оскільки переговори в неділю між послами країн-членів НАТО не сприяли досягненню компромісу щодо тексту підсумкової заяви, ймовірно, лідери країн-членів Альянсу самі доопрацюють його на саміті.

Водночас опоненти вступу України в НАТО на чолі з Німеччиною і США, кажуть, що "Альянс не може погодитися на щось, що може свідчити про те, що Україна перебуває на неминучому шляху до членства, без попереднього виконання суворих стандартів управління, військових стандартів і озброєння, і що НАТО не може брати на себе зобов'язання, не знаючи, як і коли закінчиться війна".

Топ коментарі
+27
ніхто з корупціонерами не хоче мати справу
показати весь коментар
10.07.2023 13:07 Відповісти
+19
Теперь Янелох может не ехать, ему решение уже огласили. А рояля там не будет...
показати весь коментар
10.07.2023 13:05 Відповісти
+18
дєрьмаків до нато не пускають.
показати весь коментар
10.07.2023 13:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Ну ось ще раз ви підтвердили що ви файний казкар - казкар і крапка.
показати весь коментар
10.07.2023 14:49 Відповісти
Ти дуже звичайно "конструктивний" співбесідник,але з такими ж "геніальними" аргументами як і у тебе я можу сказати що ти підтверджуєш що ти ідіот і крапка
показати весь коментар
10.07.2023 14:51 Відповісти
Які такі аргументи - альо пане казкарю ви казкар а які в казках аргументи?
показати весь коментар
10.07.2023 14:54 Відповісти
У тебе немає аргументів і своєї протилежної версії тій "казці" що я розказав? Ну тоді про,що взагалі мова
показати весь коментар
10.07.2023 14:55 Відповісти
Ну шо казок більше не буде - жаль а я то думав що у вас асортимент казок побільше бути. Вмієте же ви настрій опустити - а то я вже губу розкатав на Тисячу і одну ніч а тут два рядки тексту.
показати весь коментар
10.07.2023 15:00 Відповісти
Зрозуміло,чергове нещастя,котре розказує про "казки", а сам свою "істину" розказати не в стані
показати весь коментар
10.07.2023 15:06 Відповісти
На жаль у мене бідна фантазія не те що у вас (хоча та ну на ) - це ви у нас казкар а я слухач.
показати весь коментар
10.07.2023 15:09 Відповісти
Донецьк, Луганськ, Крим.
показати весь коментар
10.07.2023 15:43 Відповісти
Та це саме причина того, що нас не хочуть бачити в НАТО. Ніхто не хоче воювати за Україну. Більш того, вони навіть не хочуть, щоб ми своїми силами нанесли паРаші хоч якусь відчутну поразку, бо це "ескалація". Питання тільки, що тепер нам робити, як з однієї сторони - оскаженіла орда, а з другої - зачинені двері в єдиний справжній захист - НАТО і "союзники" з меморандумами. Перетворюватися на Ізраїль? В нас вже часу немає.
показати весь коментар
10.07.2023 13:35 Відповісти
добрий разогревчик ПАНЕ ПОДОЛЯК! Ви не ботів перенайняли , бо у Пригожина українців немає , ві тексти своїм пишете - тому вас й не видко?
показати весь коментар
10.07.2023 13:44 Відповісти
шуруй за руським кораблем, дурепа під проксі.
показати весь коментар
10.07.2023 13:47 Відповісти
Класно. Не тільки вам пику роззявляти про ботів. І ви для когось бот, "умніца".
показати весь коментар
10.07.2023 15:55 Відповісти
а хто тут у ролі меркель байден чи шмольц
показати весь коментар
10.07.2023 13:21 Відповісти
Если Зеленский тупо не слышит, что Ермака надо убрать, то наххер он сдался в НАТО ?
Чтобы все коды, все пароли и военные секреты слились путину в руки ?
Если долго делать морду кирпичом, можно шмякнуться этой мордой об стол.
показати весь коментар
10.07.2023 13:24 Відповісти
... і Зєля-ніяка зі своїми "шкелетами у шафі" дермаками-бєнями-безумними-татаровими-портновими-хомутинниками-бойками тут, ну от ні до чого.. звичайно, для свідків ********* телемарафону
показати весь коментар
10.07.2023 13:27 Відповісти
Зеленський - це не Україна. Це найнятий менеджер. Який або виконує роботу, або йде нах.
показати весь коментар
10.07.2023 13:27 Відповісти
Ми всі чекаємо від Заходу дива, якого реально бути не може внаслідок слабкої та сциклівої західної еліти, що сформувалася в невоєнний час. По факту диво робить Украї, захищаючи себе та західну цивілізацію, а Захід вимушений на це з неохотою реагувати та давати лише стільки зброї, аби Україна не впала, проте не виграла цю війну, бо інакше впаде кацапія. А цього вони бояться ще більше. Що залежить від українців в політичному плані? Не бути "мудрим нарідом" та не обирати різних покидьків до влади. При чому, починаючи з комуняки Кравчука..
показати весь коментар
10.07.2023 13:29 Відповісти
Кацапії не треба ПАДАТИ - їй треба бути просто слабкою, щоб було не до війни.
показати весь коментар
10.07.2023 13:37 Відповісти
Будь-яка слабка імперія тягне за собою її розвал. Чи боїться цього Захід? Так боїться! Як колись боявся розвалу совка! Хоча, доцільно було б вже зараз навпаки готуватися до розвалу та мати план дій щодо майбутнього позбавлення кацапів ядерної зброї після розпаду цієї потвори на мапі
показати весь коментар
10.07.2023 14:36 Відповісти
А почему Вы думаете, что Запад не готовится к распаду раши?
показати весь коментар
10.07.2023 18:14 Відповісти
Может и готовится к этому за счёт Украины, максимально оттягивая сам распад, не давая Украине необходимого оружия для победы. К примеру, вопрос по обучению наших пилотов еще в прошлом году можно было решить. И т.д.
показати весь коментар
10.07.2023 18:24 Відповісти
Я, конечно всё понимаю, я тоже хочу, чтобы давали больше помощи и больше оружия. Но вот чего я не понимаю: почему так много претензий к Западу и при этом так много хамства от зели и его прихвостней? В том числе по обучению пилотов и т.д.? Ладно, понимаю и это....не понимаю почему народ поддерживает зелёную плесень, почему вопросы восстановления оборонной промышленности не ставят перед властями? Почему люди не понимают, что до тех пор, пока украинская влада будет напичкана российскими щурами - Запад будет помогать, но осторожно. Сейчас из Америки идёт беспрецедентная помощь! Но....после всех этих грандиозных коррупционных скандалов в МО, бесплатную президентскую программу закрыли и стали отправлять оружие по ленд-лизу. Так что прежде чем предъявлять претензии Западу, нужно навести порядок в Украине. Как говорил Сунь-Цзы: нельзя выиграть войну внешнюю, если не побеждён враг внутренний.
показати весь коментар
10.07.2023 18:44 Відповісти
Я не голосовал за зелёную шоблу. И таких в Украине миллионы. Но, по правилам демократии мы вынуждены подчинятся выбору большинства "мудрого наріда". С другой стороны, США играли ключевую роль в том, чтобы мы остались без ядерного оружия. Поэтому США, если не юридически, то политически обязаны гарантировать нам суверенитет и территориальную целостность. И действия народа и ЗСУ доказали, что украинцы готовы воевать за свою независимость. Поэтому нам нужна та помощь, которая гарантирует нам победу в обмен на ядерное оружие. А к к ответственности зелёной шоблы мы обязательно вернёмся после победы
показати весь коментар
10.07.2023 20:26 Відповісти
Якщо не важко: назвіть три прізвища, щоб я знав на майбутнє.
показати весь коментар
10.07.2023 14:19 Відповісти
Очевидно, що в двобої єрмак чи Україна і міліони українців, у Зеленського переміг єрмак.

"Єрмак прийшов зі мною, він піде зі мною", - Зеленський
показати весь коментар
10.07.2023 13:43 Відповісти
Нам без разницы. Не Ермак и не Зеленский защищают Украину.
показати весь коментар
10.07.2023 13:45 Відповісти
Ісаєнка треба знайти спочатку> Екскеруючого справами апарату ВР, котрий співпрацював з Ісаєнко, оголосили у розшук

10.07.2023/13:19 Юлия Фокси 279

Більше читайте: https://368.media/2023/07/10/ekskeruyuchogo-spravami-aparatu-vr-kotrij-spivpratsyuvav-z-********-ogolosili-u-rozshuk/
показати весь коментар
10.07.2023 13:45 Відповісти
при Порохе благодаря Минску ракеты тебе по голове не летали. А вот при Оманских соглашениях с 24.02.2022 воцарился мир
показати весь коментар
10.07.2023 14:26 Відповісти
О, от і зедебіл намалювався. Ви, номінанти премії Дарвіна, обрали клоуна і знищили країну, а тепер вам "не розколювати суспільство"? На ваших рукав - кров тисяч людей! Підняли сраки - і знесли свою зелену брехливу злодійську шоблу, або позакривали *******!
показати весь коментар
10.07.2023 14:23 Відповісти
Це вже в них рефлекс.
показати весь коментар
10.07.2023 14:25 Відповісти
"БАЙДЕН НЕ ПІДБИРАВ СЛІВ! ТУКА: вступ до НАТО ТОРМОЗЯТЬ через дві причини, ОП зробили "холодний душ"ЮТУБ Тут Тука розповів, як Верещук з Зеленським розмінували поля херсонщини перед війною по "прозьбам фєрмєров "
показати весь коментар
10.07.2023 14:28 Відповісти
Djokhar Dudaev

@DjokharDudaev

"Я ответственен в том, что заставил Путина показать миру своё истинное лицо." - Шамиль Басаев. ..а мир сделал вид, что лица не видел, пожимали руки, приезжали, приглашали, покупали, торговали, взращивали..
показати весь коментар
10.07.2023 14:23 Відповісти
США та Німеччина забувають про фундаментальні речі

Для чого створювалося НАТО ? для захисту від росії

Зараз росія веде війну з НАТО : якби росії були потрібні землі України, то вона б не влаштовувала терор спаленої землі і геноцид ; росії потрібні форпости та плацдарми для подальших дій

Напасти відкрито на НАТО росія поки що не може, але в її арсеналі багато гібридних засобів : "раша тудей", хакерські атаки, підкуп політиків та комерсантів. Нападе росія тоді, коли ЄС та НАТО будуть розвалені. А розвалити їх допоможуть ультраправі (або ультраліві, згодиться все) партії які вже приходять до влади в європейських країнах і оголошують приоритет вузько-національних задач над ЄС та НАТО.

А те що в Україні корупція - та хіба її нема в інших країнах ? В США є корупція : син байдена займається хто зна чим, продає свої картини "китайським інвесторам" по півмільйону за штуку , колишній голова (але все ще інвестор) гугла шмідт скуповує політиків пачками для прийняття потрібних гуглу законів з тотального стеження за всіма, і так далі. Безпека і корупція не дуже то й пов'язані речі. Не судді ж захищають країну в шанцях та броньовиках, а солдати.

Тому зараз йдеться про те що НАТОві треба віддати військову честь українським солдатам, а з корупцією розберемось спільними зусиллями, не така вже вона й загрозлива як війна з ядерною державою.
показати весь коментар
10.07.2023 14:24 Відповісти
корупція у владі України -це як заробіток агентам ФСБ, то ім ще дайте на таємницях НАТО зробляти? Тролеферма Подоляка Іларіонова підключила ? Написали йому текст українською
показати весь коментар
10.07.2023 14:31 Відповісти
Платівка заїла?
показати весь коментар
10.07.2023 15:55 Відповісти
В Вільнюсі до НАТО приймуть приймуть - приймуть Сербію ( а шо хід конем - кацапи позбавляться свого головного другана на Балканах ) , ну і Ірану дадуть ПДЧ - ще мінус один другана кацапів позбавлять .
показати весь коментар
10.07.2023 14:46 Відповісти
Щодо німців - нічого нового.

А поплічник х**ла з білого дому вкотре довів, що воно - скот і вбивця українців, що йому і його шоблі перемога України зовсім не потрібна, що воно чітко виконує домовленості з х**лом і що його пасталакання про "підтримку" таке ж лицемірне і брехливе, яким цей виродок завжди був.

Я більше не писатиму жодних пояснень щодо недоумкуватої біомаси вірунів-сектантів.

Лише повторюватиму вже раніше озвучене: всі бідонофіли, всі ці притирки, які скакали-вищали і призначили виродка месією, назвали "козаком байдою", "рятівником" України, подяки йому б'ють - такі ж поплічники х**ла і вороги України, як і їхній лівацький виродок.

Вся грантоїдна шлюхотня (писаки, "аналітики", болоХери і решта покидьків), яка розносила і розносить мантри про цього "спасителя" - поплічники і злочинці, яким є лівацька тварь.

І ви своє отримаєте.
показати весь коментар
10.07.2023 15:48 Відповісти
Старые ссыкливые пердуны.
показати весь коментар
10.07.2023 15:48 Відповісти
100%%%. Ото ж воно і є, що старі.
показати весь коментар
10.07.2023 15:56 Відповісти
Значить США та Німеччина за нову ядерну гонку та озброєння всіх.
показати весь коментар
10.07.2023 17:08 Відповісти
Ніхто клоунів,проходімців,ворюг в нато не пустит,а народу треба влючити мізки і почати думати що робити з цими уродами,чи хай грабують далі,чи пора їх розмазати по нашій святий землі раз і назавжди.
показати весь коментар
10.07.2023 18:47 Відповісти
Сторінка 2 з 2