9171 відвідувач онлайн

Путін та Пригожин зустрічалися в Кремлі після повстання "вагнерівців". ПВК пропонували варіанти працевлаштування, - Пєсков

пригожин,євген

Про це повідомив речник російського диктатора Дмитро Пєсков, передає Цензор.НЕТ із посиланням на РИА Новости.

"Путін зустрічався з Пригожиним у Кремлі через 5 днів після заколоту, 29 червня. Зустріч тривала близько 3 годин, у ній також брали участь командири загонів ПВК, всього було 35 осіб", - йдеться в повідомленні.

За словами Пєскова, Путін дав свою оцінку того, що сталося, і запропонував представникам ПВК варіанти працевлаштування.

Нагадаємо, раніше французькі ЗМІ повідомляли про зустріч Путіна та Пригожина 1 липня.

Топ коментарі
+16
Ось так...
Якась бабушка вийде з плакатом "Нет Войне", і має три роки за "дискредитацію російської армії".
А тут озброєний заколот, колона дісталася меж Підмосков'я, 5 збитих літальних апарату і 12 загиблих льотчиків, і спокійна, ґрунтовна розмова про майбутнє
А чому?
А тому, що він не проти війни, він просто за інший хід війни.
показати весь коментар
10.07.2023 13:29 Відповісти
+7
Щоб ви всі там на кацапіі здохли , хробаки смердючі 😡
показати весь коментар
10.07.2023 13:29 Відповісти
+6
Сім блохольотів було відмінусовано в рамках попередньої співбесіди.
показати весь коментар
10.07.2023 13:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
як же ж пофіг що там за Брянським лісом, якщо вони всі передохнуть - нічого не зміниться.
показати весь коментар
10.07.2023 13:24 Відповісти
Что это за командиры повстанцев, что ни у кого даже стреляющего минидротика с отравой в пуговице не нашлось? К хутину должен зайти настоящий ниндзя, которые его в конце концов ликвидирует.
показати весь коментар
10.07.2023 13:25 Відповісти
Сім блохольотів було відмінусовано в рамках попередньої співбесіди.
показати весь коментар
10.07.2023 13:27 Відповісти
Вони зустрічались з двійником. Норма карантину для гостей мінімум тиждень.
показати весь коментар
10.07.2023 13:28 Відповісти
Ось так...
показати весь коментар
10.07.2023 13:29 Відповісти
Але це схоже на шизофренію влади... Мало що тупішого можна придумати...
Йдеш на кремль, тебе зустрічають з квітами, звільнять тобі трон...
А ти кажеш "Прасти барин, бес попутал..."
показати весь коментар
10.07.2023 13:41 Відповісти
А може реально цирк для виявлення нелояльних?
показати весь коментар
10.07.2023 15:18 Відповісти
Вся РФія нелояльна? Під ніж піде тоді...
показати весь коментар
10.07.2023 15:55 Відповісти
Да яка вся Росія, 99,9% руснявого бидла нічого не зрозуміла, а вот еліти обісрались
показати весь коментар
10.07.2023 16:15 Відповісти
Та і пуйло обісрався, виходить...
тож поки ще не зрозумілий хід подій...
показати весь коментар
10.07.2023 16:27 Відповісти
Щоб ви всі там на кацапіі здохли , хробаки смердючі 😡
показати весь коментар
10.07.2023 13:29 Відповісти
Три ***** із ларца, одинаковых с лица. І прізвища у цих дибілів починаються на букву п. Пітараси короче.
показати весь коментар
10.07.2023 13:29 Відповісти
- Плевал я на оклад! Я даром буду работать! - кричал инженер, взволнованно описывая кукишем всевозможные кривые.

- "Свобода, равенство и братство", а меня хотят заставить работать в этой крысиной норе.



показати весь коментар
10.07.2023 13:31 Відповісти
Дань платили тільки вівцейоб, тепер ще й півню в общак доведеця скидуватись
показати весь коментар
10.07.2023 13:31 Відповісти
Что лысую ****** всетаки поставили на биржу труда?или отправили вышибалами в тов "бульбаленд"
показати весь коментар
10.07.2023 13:32 Відповісти
І це після того, як ***** оголосив пригожку зрадником НА ВСЮ КРАЇНУ ! Так діють тільки ЧМАРІ. Щоб вижити у лайні.
показати весь коментар
10.07.2023 13:32 Відповісти
А пілотів збитих вертольотів та літака хоч пом'янули? Й@баний цирк виродків.
показати весь коментар
10.07.2023 13:40 Відповісти
Интересный для профильных специалистов в области клинической психиатрии случай, когда плешивый зоновский вафлер (петух) ещё на что то способным, встречается с плешивым КГБешным шибздиком-пидофилом-зоофилом ни на что уже не способным (шлюшка Кабаева тому свидетель) с комплексом мессии-Наполеона. Какой материал для докторских и кандидатских! Жаль что я не пошёл по линии психиатрии, а связал свою жизнь с ЗРВ ПВО. Мог бы и нобелевку получить. Как и Юлиус Вагнер-Яурегг.
Впрочем, я не жалею за то что я служил в ЗРВ.
показати весь коментар
10.07.2023 13:42 Відповісти
"(шлюшка Кабаева тому свидетель)" -здається хтось випадково "проболтался ", громадянине Пачкуле яке у вас звання в КГБ тьфу ти НКВД та ******** бабай ну ви самі знаєте де служите - так про що це я, а яке ваше звання?
показати весь коментар
10.07.2023 14:26 Відповісти
Nichevo takova , perdegozhin dokladival o uspeshno provedionnoi operaccii po viavleniu slabih zvenei v bande ruskih *******....
показати весь коментар
10.07.2023 14:01 Відповісти
дом Пригожина
показати весь коментар
10.07.2023 14:08 Відповісти
Рузьге забули, як правильно лисого ганяти?
показати весь коментар
10.07.2023 14:13 Відповісти
Зустрічалися, а хто кого накормив вафлями?
показати весь коментар
10.07.2023 14:39 Відповісти
Росиян и накормили.
показати весь коментар
10.07.2023 14:52 Відповісти
Урка с уркой встретились.
показати весь коментар
10.07.2023 16:13 Відповісти
Групповушка однако