Путін та Пригожин зустрічалися в Кремлі після повстання "вагнерівців". ПВК пропонували варіанти працевлаштування, - Пєсков

Про це повідомив речник російського диктатора Дмитро Пєсков, передає Цензор.НЕТ із посиланням на РИА Новости.
"Путін зустрічався з Пригожиним у Кремлі через 5 днів після заколоту, 29 червня. Зустріч тривала близько 3 годин, у ній також брали участь командири загонів ПВК, всього було 35 осіб", - йдеться в повідомленні.
За словами Пєскова, Путін дав свою оцінку того, що сталося, і запропонував представникам ПВК варіанти працевлаштування.
Нагадаємо, раніше французькі ЗМІ повідомляли про зустріч Путіна та Пригожина 1 липня.
Топ коментарі
Якась бабушка вийде з плакатом "Нет Войне", і має три роки за "дискредитацію російської армії".
А тут озброєний заколот, колона дісталася меж Підмосков'я, 5 збитих літальних апарату і 12 загиблих льотчиків, і спокійна, ґрунтовна розмова про майбутнє
А чому?
А тому, що він не проти війни, він просто за інший хід війни.
Йдеш на кремль, тебе зустрічають з квітами, звільнять тобі трон...
А ти кажеш "Прасти барин, бес попутал..."
тож поки ще не зрозумілий хід подій...
- "Свобода, равенство и братство", а меня хотят заставить работать в этой крысиной норе.
Впрочем, я не жалею за то что я служил в ЗРВ.