Війська РФ обстріляли з гелікоптерів і артилерії прикордонне село на Харківщині

Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ, про це повідомила у фейсбуці міжрайонна газета "Зоря" з посиланням на голову громади Віктора Коваленка.
"За інформацією начальника Золочівської селищної військової адміністрації Віктора Коваленка, сьогодні о 17.45 російські війська потужно вдарили з артилерії по ст. Одноробівка. Цьому передував ракетний обстріл з ворожих гелікоптерів", - йдеться у повідомленні.
За даними Коваленка, значно пошкоджено п‘ять приватних будинків, господарчі споруди та автомобіль, у населеному пункті відсутнє енергопостачання. Жертв немає.
Нагадаємо, 6 липня загарбники ймовірно з артилерії обстріляли станцію "Одноробівка" Богодухівського району, внаслідок чого повністю знищено будівлю вокзалу.
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан
Андрей Лавриненко #413115
показати весь коментар
10.07.2023 21:12 Відповісти Мені подобається 1 Посилання