9568 відвідувачів онлайн

У Києві та області вночі працювала ППО, усі ворожі цілі знищено

ппо

Вночі у Києві та області була оголошена повітряна тривога через загрозу атаки ударних дронів. ППО знищила усі безпілотники, які летіли на столицю.

Про це йдеться у повідомленні Київської МВА, інформує Цензор.НЕТ.

"Ворог вдруге цього місяця атакував Київ з повітря. Попередньо, як і на початку липня, противник застосував баражуючі боєприпаси "Shahed". Іранські дрони були запущені з південного напрямку, ймовірно, з Краснодарського краю РФ", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що усі дрони було знищено. 

Топ коментарі
+10
При Боневтіку такого не буде, бо він все що тільтки можна будо зупинив, заморозив, забрав гроші на "Велике крадівництво". А могли бутьи ракети дальнього враження, які кцпи не в змозі збивати - це "Грім 2-Сапсан", це "Вільха М,1,2". Можливо були б за 4 роки і інші проекти, але наріду 73% було видніше, їм було на це начхати, вони бажли поржати, а сьогодні дехто вбитий, а 8 мільйонів втекли в Європу.
показати весь коментар
11.07.2023 07:14 Відповісти
+7
Ну коли я прочитаю таке:
У москві та області працювала ППО,всі наземні цілі,в тому числі на території кремля,уражено!
показати весь коментар
11.07.2023 07:01 Відповісти
+3
На Півдні знищено 26 шахідів з 28, та ще ще одного розвідника. Напевне, з рогатки стріляли??
показати весь коментар
11.07.2023 09:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а про Одесу - тиша... хоча нічка була пекельна... і ефективність трохи нижча, мабуть...
показати весь коментар
11.07.2023 06:31 Відповісти
почти все сбили там,на киев 2 нащесных шахида летело
показати весь коментар
11.07.2023 10:16 Відповісти
Ну коли я прочитаю таке:
У москві та області працювала ППО,всі наземні цілі,в тому числі на території кремля,уражено!
показати весь коментар
11.07.2023 07:01 Відповісти
При Боневтіку такого не буде, бо він все що тільтки можна будо зупинив, заморозив, забрав гроші на "Велике крадівництво". А могли бутьи ракети дальнього враження, які кцпи не в змозі збивати - це "Грім 2-Сапсан", це "Вільха М,1,2". Можливо були б за 4 роки і інші проекти, але наріду 73% було видніше, їм було на це начхати, вони бажли поржати, а сьогодні дехто вбитий, а 8 мільйонів втекли в Європу.
показати весь коментар
11.07.2023 07:14 Відповісти
А по іншим містам?
показати весь коментар
11.07.2023 07:09 Відповісти
Ну ця інформація лишня,бо міністр оборони України чітко дав зрозуміти усім іншим містам,що небо столиці закрито. Навіть ні читати ні писати не має бажання.
показати весь коментар
11.07.2023 07:52 Відповісти
На Півдні знищено 26 шахідів з 28, та ще ще одного розвідника. Напевне, з рогатки стріляли??
показати весь коментар
11.07.2023 09:39 Відповісти
Що, знов зрада?
показати весь коментар
11.07.2023 13:04 Відповісти
Але ж вкотре прочитали і написали. Вам у Німеччині здається, що на Київщині надто мало вбито і зруйновано?
показати весь коментар
11.07.2023 13:56 Відповісти
Дякуємо, рідненькі. Бог у поміч