Вночі росіяни двічі обстріляли Марганецьку громаду з важкої артилерії, під ворожим вогнем також опинився Нікополь, - ОВА

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, інформує Цензор.НЕТ.
"Ворог бив з важкої артилерії. Двічі – по Марганецькій громаді та ще раз – по Нікополю.
Минулося без загиблих та постраждалих. Інші наслідки обстрілів з'ясовуються", - йдеться в повідомленні.
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан