Держдеп США про зустріч Путіна та Пригожина: В боротьбі між ними немає героїв. Обоє наказували чинити звірства в Україні

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.
Речник Держдепу США Метью Міллер заявив, що "це був новий розвиток подій, і є підозра, що будуть і надалі нові події". Він також зазначив, що "чим закінчиться весь цей епізод з Пригожиним, ще належить з'ясувати".
"Але я просто скажу щодо повідомлень про те, що Пригожин і Путін, очевидно, ворогували один з одним, а тепер ми бачимо, що вони зустрічаються, це повторює те, що я сказав з цієї трибуни на наступний день після того, як ці події відбулися, а саме, що в боротьбі між ними немає героїв", - наголосив Міллер.
Речник Державного департаменту США також додав, що Пригожин і Путін "обидва є людьми, які вчинили звірства або віддавали накази про вчинення звірств в Україні".
Нагадаємо, раніше французькі ЗМІ повідомляли про зустріч Путіна та Пригожина 1 липня.
Згодом речник Путіна Пєсков підтвердив зустріч російського диктатора з Пригожиним.
і довго , щоби мразь відчула ту біль , яку вони завдають нашим людям 😡
А це вже гідний жест!