14503 відвідувача онлайн
3 444 45

Наступ ЗСУ дуже обдуманий. Головний удар може бути й восени, - ексглава британського Генштабу Карлтон-Сміт

карлтон-сміт

Про це він сказав в інтерв'ю LIGA.net, повідомляє Цензор.НЕТ.

За його словами, наступ саме такий, яким він його очікував побачити як військовий професіонал.

"Він дуже обдуманий, дуже точний, обережний щодо життів ваших солдатів і військових можливостей. Ви не бажаєте атакувати російську оборону в місцях, де вона найбільш захищена. Але намагаєтеся визначити і виявити російські слабкості, які ви могли б набагато успішніше використати. І це не може відбуватися швидко", - сказав Карлтон-Сміт.

Він зазначив, що очікує постійного поступового прогресу, частинами.

"Дуже цілеспрямована робота, яка займе певний час. Це не те, що завершиться вирішальним чином. Я не думаю, що це станеться обов'язково цього літа. Але це створить умови для битви восени", - заявив генерал.

Воєначальник наголосив, що необхідно створити умови для моменту, коли Україна вирішить використати свої стратегічні резерви.

"Я не здивуюся, якщо генерал Залужний ще не визначився з тим, коли настане оптимальний момент за часом і місцем для розгортання таких сил і засобів", - резюмував він.

Топ коментарі
+9
Повискакували кацапоботи 2023 року реєстрації. Фу звідси, лапоть зі щі!
показати весь коментар
11.07.2023 12:56 Відповісти
+5
бот-нахуй шуруй, за рузьге ваєнним кораблем
показати весь коментар
11.07.2023 13:00 Відповісти
+4
Тобно "небачений у світі весінній контрнаступ" перетворюється на "обережний осінній"? Так в жовтні вже дощі усе заллють.
показати весь коментар
11.07.2023 12:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Повискакували кацапоботи 2023 року реєстрації. Фу звідси, лапоть зі щі!
показати весь коментар
11.07.2023 12:56 Відповісти
кацап, *****ка закрив!
показати весь коментар
11.07.2023 12:58 Відповісти
бот-нахуй шуруй, за рузьге ваєнним кораблем
показати весь коментар
11.07.2023 13:00 Відповісти
Ты походу не понимаешь как работает регистрация на цензоре. Я использую свой Фейсбук. Иногда слетает и при новом входе дата регистрации обновляется. Отака фуйня, малята
показати весь коментар
11.07.2023 13:03 Відповісти
Ми таких як ти по смороду вираховуємо.
показати весь коментар
11.07.2023 13:08 Відповісти
Військовим це зрозуміло, але є ще політики, які мають більш гнучкий хребет, чим і користується русня.
показати весь коментар
11.07.2023 12:50 Відповісти
Так треба политиків за їх рішення карати. Когось і на гиляку
показати весь коментар
11.07.2023 12:52 Відповісти
Західних маю на увазі. Які в кулуарах напевно обговорюють якісь "мирні плани" і "перемовини", якщо наступ не дасть результатів "до осені".
показати весь коментар
11.07.2023 12:54 Відповісти
Да вони постійно щось обговорюють , і НИЧОГО не роблять . Може ждуть від раши КЄШ
показати весь коментар
11.07.2023 12:59 Відповісти
Хтось чекає, а хтось вже давно отримує, як той Орбан.
показати весь коментар
11.07.2023 13:02 Відповісти
І при цьому БЕЗКРОВНО вступив у НАТО , а в Україні націю геноцідят .

даже на Балканах НАТО приймало участь , так сербія не така військова махіна як раша
А УКРАЇНЦІВ ПРОСТО ВБИВАЮТЬ ЩОДЕННЕ
показати весь коментар
11.07.2023 13:07 Відповісти
Ось і перші дзвіночки:
"Якщо буде колективне рішення Альянсу про введення військ для забезпечення дотримання режиму припинення вогню, то ми як відповідальний член НАТО безумовно підтримаємо це рішення", - заявив польський лідер. Джерело:
показати весь коментар
11.07.2023 13:37 Відповісти
Полякі у зоні ризику, а інши відпочивають та віно пьють
показати весь коментар
11.07.2023 13:40 Відповісти
ну єто всем более менее здравомыслящим при памяти пиплам и так понятно было что будет 2-3 мес.фаза наступления прощупывания а потом основной удар дней до 10.а там будем как гриться на резалты посмотреть
показати весь коментар
11.07.2023 12:51 Відповісти
"Основного удару" не буде через величезну кількість мін на півдні. Лише маленькі локальні просування, як зараз.
показати весь коментар
11.07.2023 16:56 Відповісти
Які гарні в Україні хлопці . Це не мордва Справжні українськи козаки

показати весь коментар
11.07.2023 12:51 Відповісти
...А може і не бути. Дуже люблю "новини" зі словом "може"
показати весь коментар
11.07.2023 12:51 Відповісти
Восени? Буданов згорить на кримському сонці,чекаючи.
показати весь коментар
11.07.2023 12:54 Відповісти
Язиком прикриється, він у нього довгий та лапатий.
показати весь коментар
11.07.2023 12:56 Відповісти
Тобно "небачений у світі весінній контрнаступ" перетворюється на "обережний осінній"? Так в жовтні вже дощі усе заллють.
показати весь коментар
11.07.2023 12:54 Відповісти
Не треба було зачаровуватися, щоб потім не розчаровуватися.
Русня в інженерній справі у багато разів краще нас, плюс можливість виготовляти мільйони мін і снарядів. Що можна було очікувати в цих обставинах?
показати весь коментар
11.07.2023 13:00 Відповісти
Брехнею зелені, звісно, ніхто не зачаровувався. Зразу було зрозуміло - що піздьож, але питання - чому за такий піздьож ні Будангу, ні Рєзнікова не тикають писками в їх брехню? Брехати "наріду" - це нормально?
Чому відкрито не сказати: "Ворог міцно укріпився, але незважаючи на це, ми зробимо усе можливе для звільнення нашої землі"? Треба було видавати феєричну брехню про "небачені у світі наступи"?
показати весь коментар
11.07.2023 13:04 Відповісти
Господи, ви наших "політиків" хіба не знаєте?
показати весь коментар
11.07.2023 13:05 Відповісти
Нажаль, цих клоунів політиками назвати неможна. Шапіто на виїзді якесь. Люди на державних посадах не відповідають за свої слова, наче розумово відсталі, або діти.
показати весь коментар
11.07.2023 13:08 Відповісти
Їм багато хто повірив, от тепер і скиглять від розчарування, а русня радісно накидує.
показати весь коментар
11.07.2023 13:21 Відповісти
Нхũ niшла, myna мazкальська c
Ука.
показати весь коментар
11.07.2023 14:11 Відповісти
Хто ж винен, що українське віпо керівництво дало агресору більш ніж пів року фори, щоб він зміг на півдні добре укріпитися?
показати весь коментар
11.07.2023 22:13 Відповісти
Вони такі тупі, що не можуть навіть подивитись наш клімат восени, вони звикли що на болотах дощ вічно. Ну нехай собі думать, що в Херсоні і Запоріжжі у вересні і жовтні все залито дощами
показати весь коментар
11.07.2023 13:12 Відповісти
ну херсон вообще то 11 ноября освободили,все от погоды зависит до средины октября думаю будет в этом плане норм ,а там посмотрим
показати весь коментар
11.07.2023 13:12 Відповісти
Ага, потом снова ждите пока дожди пройдут и земля подмёрзнет или подсохнет. Плавали, знаем.
показати весь коментар
11.07.2023 13:07 Відповісти
Что то зрадофилам и всепропальщикам сегодня не прет.
показати весь коментар
11.07.2023 13:09 Відповісти
Інший американський стратег не так давно говорив що ЗСУ можуть звільнити Крим до кінця літа.
=========================================

ЗСУ ще можуть звільнити Крим до кінця літа - Годжес

https://fakty.com.ua/ua/ukraine/20230708-zsu-shhe-mozhut-zvilnyty-krym-do-kinczya-lita-godzhes/ ЗСУ ще можуть звільнити Крим до кінця літа - Годжес | Факти ICTV (fakty.com.ua)
показати весь коментар
11.07.2023 13:09 Відповісти
Так ще навіть пів літа не минуло, а всі уже зрадою просякли. Все може посипатись в одину мить. Я наприклад навіть з дивана бачу, що все іде як до цього, методично вибивають склади з боеприпасами, потім буде жест доброї волі як завжди. Дякувати Залужному він не ведеться на ці писки про "повільний наступ" і методично робить те, що вміє найкраще в світі, тупо вбиває русьню.
показати весь коментар
11.07.2023 13:17 Відповісти
Ні, не все так просто. Дуже щільне мінування, яке не подолати з розгону. Русня буде все за собою підривати, коли наші підходитимуть.
показати весь коментар
11.07.2023 13:20 Відповісти
Ходжес это аналог нашего Жданов или Свитан. Он не только Крым летом собирался освобождать, но и Мариуполь прошлой зимой(видимо с помощью святого духа и колядок).
показати весь коментар
11.07.2023 13:18 Відповісти
При умові відсутності зрадників у віпо керівництві. Але ж тільки вони приймають рішення, чи вони хочуть і коли вони хочуть піти в наступ, а також на якому напрямі, з якими підрозділами і як вони збирається це зробити.
показати весь коментар
11.07.2023 22:32 Відповісти
може восени, може взимку як підмерзне, головне не заважайте ЗЕскоту красти
показати весь коментар
11.07.2023 13:14 Відповісти
ларіса-кацапка. І від тебе тхне.
показати весь коментар
11.07.2023 13:48 Відповісти