10550 відвідувачів онлайн
1 421 9

Україна є єдиною країною, яка використовує зброю і стратегію НАТО у війні проти Росії, - глава МЗС Естонії Цахкна

тсахкна,цахкна

Як пише Цензор.НЕТ, про це він розповів у бліц-інтерв'ю РБК-Україна перед самітом НАТО у Вільнюсі.

"Чесно кажучи, Україна є єдиною країною, яка використовує зброю, боєприпаси, тактику і стратегію НАТО проти Росії", - сказав Цахкна.

Нагадаємо, сьогодні у Вільнюсі стартує дводенний саміт НАТО.

Україна очікує отримати сигнал від країн-членів НАТО про те, що після завершення війни з Росією стане наступним членом Альянсу.

Коментувати
Сортувати:
До стратегії не вистачає літаків. І трохи Томагавків
показати весь коментар
11.07.2023 14:00 Відповісти
Так в принципі Україна на сьогодні і є єдиною країною, яка з кацапами воює.
показати весь коментар
11.07.2023 14:03 Відповісти
'' завдяки'' *****, ми стали країною на якій випробують зброю як підари так і НАТО, в реальних умовах. Але це потрібно закічювати бо вмирають не '' юніти'', а реальні люди. Тому нам потрібні літаки і як найшвидше
показати весь коментар
11.07.2023 14:09 Відповісти
Ще має бути довіра до політичного керівництва, та довіра до населення - яке те керівництво обирає. А значна частина того населення - ведеться на порожні примітивні популістичні більшовицькі обіцянки.
показати весь коментар
11.07.2023 14:11 Відповісти
Україна єдина країна яка воюює з рф в решти країн сміливості на це немає
показати весь коментар
11.07.2023 14:17 Відповісти
Бо вони напали на Україну. От скажіть чесно: Ви сильно переймалися, коли рашисти рівняли з землею сірійські міста. А коли вторглися в Грузію? А коли вбивали чеченців, на чиєму боці Ви тоді були?
показати весь коментар
11.07.2023 14:34 Відповісти
Так сильно і мене тоді дуже злила терпільська позиція США і Європи щодо РФ тобто кацапи вчинили купу злочинів в Сирії і чечні і Грузії а захід їх так і не покарав
показати весь коментар
11.07.2023 17:24 Відповісти
Авжеж, наступ без авіації - це і є стратегія НАТО.
показати весь коментар
11.07.2023 15:20 Відповісти