7574 відвідувача онлайн

Майбутнє України в НАТО, питання лише в тому, як дістатися цієї мети, - Пісторіус

борис,пісторіус

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус вважає, що Україна може розраховувати на приплив інвестицій лише після завершення війни та вступу до НАТО.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.

За його словами, Німеччина принципово підтримує вступ України до НАТО і щодо цього зараз вже немає дискусій в Альянсі.

"Майбутнє України в НАТО - з цим усі погодилися і щодо цього немає сумніву. Питання полягає лише у тому, як дістатися цієї мети", - наголосив німецький міністр.

Пісторіус, утім, додав, що політичне рішення про те, як Україна йтиме до вступу, міститиме "кілька передумов", які дискутуються на рівні лідерів.

"Особисто я переконаний, що цей шлях для України може бути швидшим, ніж для інших, але все одно це буде певний шлях. Але майбутнє України в НАТО, і у цьому немає сумніву", – додав він.

Міністр сказав, що бізнес не вкладатиме кошти в Україну до її вступу в Альянс.

"Компанії, бізнеси з усього світу інвестуватимуть лише після війни. Не буде інвестицій під час будь-якого перемир’я – це буде лише тоді, коли бізнес буде впевнений у подальшому мирі. Умови інвестицій – це визначеність із кордонами, Україна має бути сильною у військовому сенсі і не лише, а також Україна має бути частиною Альянсу. І це станеться", – підсумував він.

Топ коментарі
+6
Выборы,импичмент клоуну,суды,посадки
показати весь коментар
11.07.2023 14:12
+6
Він не врахував позицію найвеличайшого. У кого коротка пам'ять нагадаю:
1.********* палички
2.країна з німецького кіно. Котра дає всім
3.подивитись в очі
4.какая разніца
5.агітація проти НАТО, і якісь альтернативи.
Що я забув доповнюйте
показати весь коментар
11.07.2023 14:15
+6
Вони задовбались прямо казати й носами тикати.
Провладна корупція.
Провладні кацапські кроти.
Війна.
показати весь коментар
11.07.2023 14:19
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
11.07.2023 14:09 Відповісти
Я знаю як - призначити Мєльніка послом при НАТО. Він буде гавкати і кусатися на кожному самміті НАТО і Україну таки приймуть, шоб тільки його відізвали. Бо чуваки запаряться після кожної зустрічі уколи від сказу робити...
показати весь коментар
11.07.2023 14:10 Відповісти
Або просто пошлють, разом з Мельником
показати весь коментар
11.07.2023 14:21 Відповісти
та пішло то мертворжденне НАТО

на Йух... це прямо і трохи наліво.((
гроші нехай дають та не заважають.
показати весь коментар
11.07.2023 16:17 Відповісти
Та інколи кричати: "Абырвалг!", що викликатиме бурхливі оплески дипломатичної спільноти.
показати весь коментар
11.07.2023 14:51 Відповісти
Выборы,импичмент клоуну,суды,посадки
показати весь коментар
11.07.2023 14:12 Відповісти
Ну, результат очень ожидаемый, просто это всё сигналы путину, вова - продолжай.
показати весь коментар
11.07.2023 14:12 Відповісти
усі сигали "найвеличнішому зе лідору": вофка переставай гратися в середньовічного, непомильного сцаря і копіювати шизофренічне )(уйло - ні перше ні друге ти не мієш робити, твоє амплуа бути азнем на корпоративі у олігархів !!!





показати весь коментар
11.07.2023 14:18 Відповісти
Так, звісно.питання лише в тому, як дістатися цієї мети..??? І з ким ??? Бо хтось наразі собі придумав, що люди мають закрити очі під час війни на те, що влада краде (під час війни)???
показати весь коментар
11.07.2023 14:13 Відповісти
Він не врахував позицію найвеличайшого. У кого коротка пам'ять нагадаю:
1.********* палички
2.країна з німецького кіно. Котра дає всім
3.подивитись в очі
4.какая разніца
5.агітація проти НАТО, і якісь альтернативи.
Що я забув доповнюйте
показати весь коментар
11.07.2023 14:15 Відповісти
6. Я вам ничево нє должен.
7. дуже потужні міністри: Аваков (МВС), Таран (МО), Венедіктова (ГПУ)...
показати весь коментар
11.07.2023 14:28 Відповісти
8. надпотужний голова СБУ - недолейтенант Баканов (зараз добре себе почуває в Конча-Заспі)
показати весь коментар
11.07.2023 14:31 Відповісти
Не виляйте і не хитріть
показати весь коментар
11.07.2023 14:16 Відповісти
Вони задовбались прямо казати й носами тикати.
Провладна корупція.
Провладні кацапські кроти.
Війна.
показати весь коментар
11.07.2023 14:19 Відповісти
Оставити,та підкреслити пункт4!(,Бо якби ні війна,Україна,ще б років сто просилися б до альянсу,а там би і ні прислуховалися б до цього!(,ПРИ ЛЮБІЙ ВДАДІ((,що тут не зрозумілого???,,,,а КОЛИ війна!,увесь захід,"вАсхіщаЄтся"!!(,боротьбою України,засвоє право ЖИТИ!!!(,потирая руки,від послаблення Україною московії!(,...звідси і В НАТО,ні в НАТО!( і зброя ні зброя,і та--,,пошагово-почасово та поштучно--ДАБИ нє пєпєбарщить!(((,,Скіки ж можна жувати соплі,з цією -коруппцією,кротами,та іншим маренням???(,,, звісно що ні без цього,але не настільки ж,, а Прічіна Це--Політичне безсилля та небажання вступати у війну,,,Але Це,зчасом,може вилізти боком УСІМ!,
показати весь коментар
11.07.2023 16:08 Відповісти
А майбутнє Землі-це згоріти від Сонця,яке збільшуватиметься в розмірах.
показати весь коментар
11.07.2023 14:20 Відповісти
Ви не чули останніх новин - Сонце охолоджується.
показати весь коментар
11.07.2023 14:23 Відповісти
Так. Якщо ***** всіх не угробить, то через сто мільярдів років нам всім кабзда.
показати весь коментар
11.07.2023 14:32 Відповісти
Нуууу....ііііі?
показати весь коментар
11.07.2023 14:33 Відповісти
не знаєш як?-
-запитай у Меркельші
показати весь коментар
11.07.2023 14:23 Відповісти
Особисто я переконаний, що цей шлях для України може бути швидшим, ніж для інших, але все одно це буде певний шлях

Ох, я б не був такий переконаний. Бо з таким президентом шлях України до НАТО може бути надскладним і набагато довшим, ніж для інших.
Бо інші як роблять? Чують перелік вимог, виконують поступово ..... PROFIT.
А як робить товаріщ ЗЄ? "Вимоги? Ше якіся там вимоги? Ви там ох...ли? Типу ви нас завтра не візьмете?! Я тоді до вас взагалі не поїду. А як поїду, то не привітаюся. А як навіть і привітаюся, то все одно дулю в кишені скрутю!
Ти диви, вимоги в них до нас є, паскуди."
показати весь коментар
11.07.2023 14:26 Відповісти
Отаке -- поки нам не раді .
показати весь коментар
11.07.2023 14:27 Відповісти
Підлість, великими буквами зверху, для українців. Жах- для поляків, литовців, латвійців та естонців. Московія скинула маску, а "вільний світ" ?
показати весь коментар
11.07.2023 14:43 Відповісти
Ну не будем сейчас в НАТО, большие проблемы. Будем потом, может быть. А может быть и не будем.
показати весь коментар
11.07.2023 14:45 Відповісти
істина десь поруч)
показати весь коментар
11.07.2023 14:53 Відповісти
Майбутнє України в НАТО, питання лише в тому, як дістатися цієї мети.

Как похоже на НАША МЕТА КОМУНІЗМ.

Відносно комунізму! Всі були ЗА, навіть в США. А проти вступу України всі! А ще Путін і його маріонетки типу орбана.
показати весь коментар
11.07.2023 14:53 Відповісти