11603 відвідувача онлайн

Запрошення Україні до НАТО буде направлено, коли союзники будуть готові, а ПДЧ більше не потрібен, - комюніке саміту Альянсу

нато,україна

Про це йдеться в підсумковому комюніке лідерів країн-членів Організації Північноатлантичного договору, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ми повністю підтримуємо право України обирати власні механізми безпеки. Майбутнє України - в НАТО. Ми підтверджуємо зобов'язання, взяте нами на саміті 2008 року в Бухаресті, про те, що Україна стане членом НАТО, і сьогодні ми визнаємо, що шлях України до повної євроатлантичної інтеграції вийшов за рамки необхідності Плану дій щодо членства", - зазначено в документі.

Союзники констатують, що Україна стає "дедалі більш оперативно й політично інтегрованою до Північноатлантичного союзу і досягла значного прогресу на шляху реформ". "Відповідно до Хартії про особливе партнерство між НАТО та Україною 1997 р. і Доповнення 2009 р. союзники продовжуватимуть підтримувати й аналізуватимуть прогрес України у сфері оперативної сумісності, а також необхідні додаткові демократичні та безпекові реформи. Міністри закордонних справ країн НАТО регулярно оцінюватимуть прогрес у рамках адаптованої річної національної програми. Північноатлантичний союз підтримає Україну в проведенні цих реформ на шляху до майбутнього членства. Ми зможемо направити запрошення Україні приєднатися до Північноатлантичного союзу, коли союзники погодяться і будуть виконані умови", - йдеться в комюніке.

Крім того, союзники підтвердили "непохитну солідарність з урядом і народом України в героїчному захисті своєї землі та наших спільних цінностей". "Ми повністю підтримуємо невід'ємне право України на самооборону, закріплене в статті 51 Статуту ООН. Ми, як і раніше, твердо прихильні подальшому посиленню політичної та практичної підтримки України, оскільки вона продовжує захищати свою незалежність, суверенітет і територіальну цілісність у межах своїх міжнародно визнаних кордонів, і будемо продовжувати нашу підтримку стільки, скільки буде потрібно. Ми вітаємо зусилля всіх союзників і партнерів, які надають підтримку Україні", - наголошується в документі.

Топ коментарі
+40
Та то не НАТО нас послало, то мудрий український нарід 73% зробив цей вибір у 2019 році. Чи думали, що єрмак і татаров приведуть Україну в НАТО? Ні, вони приведуть всіх своїх родичів і знайомих до корит, а альянс їм буде тільки заважати тирити і вимагати реформи. Тому нафіг їм НАТО?
показати весь коментар
11.07.2023 20:03 Відповісти
+32
А что, кто-то надеялся что НАТО, приняв Украину в свой союз, пошлет свои войска умирать в Украине? У нас в стране до сих пор столько детей взрослого возраста, которые проголосовали за голимый лозунг зеледента "договоримся посередине"? А теперь НАТО во всем виновато?
показати весь коментар
11.07.2023 19:54 Відповісти
+30
як чемно нас послали на
показати весь коментар
11.07.2023 19:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Две новости плохая и хорошая. Плохая: сошлись где-то по середине. Хорошая: с НАТО, а не с ******.
показати весь коментар
11.07.2023 19:58 Відповісти
Ну як без ПДЧ ? це чергова відмазка ,ну "заслуга" влади яка нічого не робила їм потрібен лише піар.
показати весь коментар
11.07.2023 19:58 Відповісти
треба в тіхаря робити. ядерну зброю і як Ізраїль включати дурня
показати весь коментар
11.07.2023 20:00 Відповісти
Ізраіль не робив сам ядерку. На його території нема де. Вони це секретять.

Варіантів 2 :

- або Франція їх забезпечила
- або Франція гарантує їх прикрити на крайній випадок
показати весь коментар
11.07.2023 20:17 Відповісти
коли до влади прийшов новий президент він спробував розіграти стару гру з двома стільцями на одному москва на іншому альянс ,так як було при кучмі але в альянсі в таки ігри не грають а час йшов і коли півень у 7раку клюнув 22році він почав ставити комусь дивні питання -чому ми не в НАТО ..
показати весь коментар
11.07.2023 20:00 Відповісти
- Утром парашных кротов из власти, вечером НАТО.
- А можно наоборот?
- Можно, но кротов ногами вперёд.
показати весь коментар
11.07.2023 20:01 Відповісти
Дивуюся коментам. Тільки одне питання а чи готова сама Україна до НАТО, бо в 2019 про це не думали, в 2022 від НАТО відхрещувплися ...
показати весь коментар
11.07.2023 20:02 Відповісти
Пан Зеленський,ну і багато ще хто хотіли би щоб уже була конкретна дата вступу України в НАТО. Цікаво, а вони знають коли і з яким результатом(в яких кордонах)закінчиться війна?
показати весь коментар
11.07.2023 20:02 Відповісти
Вчора казали, що візьмемо Україну в НАТО, коли вона буде готова, і виконає всі вимоги НАТО. Сьогодні пісня вже інша. Всі країни НАТО повинні бути готовими. До чого ? До війни з московією ? Ніколи більшість країн НАТО до такої війни не підготуються. Угорщина одразу почне перемовини зі здачею всього лівого берега Дунаю за мир. Аби не воювати.
показати весь коментар
11.07.2023 20:02 Відповісти
Угорщина не має кордонів з **********. Вона одразу опиниться в оточенні.
показати весь коментар
11.07.2023 20:19 Відповісти
Придністров'я подібне положення аж ніяк не засмучує.
показати весь коментар
12.07.2023 01:19 Відповісти
Масса варіантів.
Придністров*я не перебуває у тотальній ізоляції. Молдова цього не робить.
Але якби ??
показати весь коментар
12.07.2023 12:08 Відповісти
Много букв ни о чём! Вывод: Байден в свои 80 не готов к развалу кацапов. Зелёная шобла - результат выбора "мудрого нарида". Война дальше на взаимное истощение, чтобы "договориться посередине"
показати весь коментар
11.07.2023 20:07 Відповісти
"Посередине" не выйдет. В кремле поставлено задание об уничтожении украинской нации, то есть геноцид. Ракетные обстрелы энергообъектов и жилых домов, общественных учреждений общего питания тому подтверждение.
показати весь коментар
12.07.2023 01:29 Відповісти
Я знаю. Но создаётся впечатление, что запад своим поведением наивно полагает о возможности договорённости посередине
показати весь коментар
12.07.2023 09:15 Відповісти
Ну що, здувся, зелений клоун?

Все ж було так легко і просто?
Обсміював Безвіз, армію, що ожила, томос...

Можеш тепер руки догори і на роялі заграти.
Сумну мелодію.
показати весь коментар
11.07.2023 20:09 Відповісти
Навряд чи Україна запросять в НАТО до того, як Верховний Торохтій та його подєльники будуть притягнені до відповідальності
показати весь коментар
11.07.2023 20:09 Відповісти
Доки війна не завершиться - Україну в НАТО не візьмуть. Особистість президента при цьому не має жодного значення.
показати весь коментар
11.07.2023 20:54 Відповісти
"Ну ви там шмаляйте кацапів! Щоб їм неладно! Але офіційно скажемо, що ми проти."
показати весь коментар
11.07.2023 20:11 Відповісти
мож якыйсь орден рыцаря будапештского мыморандума учредить?
ну шоб не дурно зйиздыв?
показати весь коментар
11.07.2023 20:15 Відповісти
Двері в НАТО відкриті , але не входьте без запрошення, але ж у вас є квиток - Будапештський меморандум , який виявився не дійсний.
показати весь коментар
11.07.2023 20:16 Відповісти
Звісно, що відкриті, але "яйця по 17" у ті двері не пролазять. Танки й ББМ - проїжджають, військові проходять, а яйця не пролазять...
показати весь коментар
11.07.2023 21:28 Відповісти
Карочє ... посипаймо голову попелом і далі.
показати весь коментар
11.07.2023 20:21 Відповісти
в перекляді на людську мову - ми вітаємо Україну, ви перемогли але медаль вам не дамо, треба ще пробігти сто кіл.
показати весь коментар
11.07.2023 20:21 Відповісти
Суть заяви - бла-бла-бла
показати весь коментар
11.07.2023 20:26 Відповісти
Влада розміняла Думу в АРМА на членство в НАТО.
показати весь коментар
11.07.2023 20:30 Відповісти
показати весь коментар
11.07.2023 20:37 Відповісти
Ну що ж - все доволі очікувано .
Під час війни Україну ніхто в НАТО однаково - не прийняв би , це навіть останньому ідіоту зрозуміло ,, а з позитиву , це те що прибрали дурнувате бюрократичне ПДЧ , що після війни набагато спростить процедуру приєднання України до альянсу .
показати весь коментар
11.07.2023 20:50 Відповісти
ПДЧ - це ВИЧЕРПНИЙ перелік вимог. Його прибрали. Тепер можна вільно додавати вимоги за будь-чиїм бажанням
показати весь коментар
11.07.2023 21:30 Відповісти
Та їх і так могли додавати вільно, про що Ви. Те пдч ні до чого не зобов"язувало союзників. Очевидно навіть , що за вимоги поставить орбанівська Угорщина, і ніякі матюки в коментарях не допоможуть.
показати весь коментар
11.07.2023 21:53 Відповісти
Після того, як ПДЧ підписаний, туди більше нічого не додають. А вимоги ставить НАТО, а не окремі країни.
показати весь коментар
11.07.2023 21:56 Відповісти
Є свіжі приклади помилковості Вашого твердження.
показати весь коментар
11.07.2023 22:06 Відповісти
Вивалюйте, почитаємо. Країна, дата підписання ПДЧ, зміни, дата одностороннього внесення змін
показати весь коментар
11.07.2023 22:56 Відповісти
Ну й маячня . Хто тобі таке сказав ? Чи ти сам це придумав . ?
показати весь коментар
11.07.2023 22:06 Відповісти
Запасаюсь попкорном и буду смотреть всю неделю (а может и больше) за "труйничком"(как говорит мой польский знакомый) - Зелень, Порохоботы и соросята. Кто кого?
показати весь коментар
11.07.2023 21:10 Відповісти
Коммюнике? И что делать с этим коммюнике, положить к меморандуму?🤓
показати весь коментар
11.07.2023 21:18 Відповісти
Ми вам обов'язково передзвонимо......
показати весь коментар
11.07.2023 21:18 Відповісти
"Віддавши все своє,св'яте,потворі ти вибрав-жити у зневірі й горі!"!
показати весь коментар
11.07.2023 21:45 Відповісти
показати весь коментар
11.07.2023 23:57 Відповісти
Нато в хату...на подвір'я прийшли, до хати не зайшли. До хати не зайшли, кажуть брудно...а на городі колорадські жуки. Ті що в хаті городу не бачили, а ті що в городі тільки біля хати ходили.
показати весь коментар
11.07.2023 23:57 Відповісти
Ага..... ПДЧ не нужен - нужно выполнить условия НАВТО по демократизации и тогда участники альянса будут готовы рассмотреть вопрос... Столтенберг на прессухе раз 10 повторил: идите готовьтесь, двоечники.
показати весь коментар
12.07.2023 05:12 Відповісти
Йенс, это натовский Арестович.👶
показати весь коментар
12.07.2023 05:44 Відповісти
Та звичайно норм. Навіть ******** нагнули
показати весь коментар
12.07.2023 08:07 Відповісти
Сторінка 2 з 2