Запрошення Україні до НАТО буде направлено, коли союзники будуть готові, а ПДЧ більше не потрібен, - комюніке саміту Альянсу

Про це йдеться в підсумковому комюніке лідерів країн-членів Організації Північноатлантичного договору, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Ми повністю підтримуємо право України обирати власні механізми безпеки. Майбутнє України - в НАТО. Ми підтверджуємо зобов'язання, взяте нами на саміті 2008 року в Бухаресті, про те, що Україна стане членом НАТО, і сьогодні ми визнаємо, що шлях України до повної євроатлантичної інтеграції вийшов за рамки необхідності Плану дій щодо членства", - зазначено в документі.
Союзники констатують, що Україна стає "дедалі більш оперативно й політично інтегрованою до Північноатлантичного союзу і досягла значного прогресу на шляху реформ". "Відповідно до Хартії про особливе партнерство між НАТО та Україною 1997 р. і Доповнення 2009 р. союзники продовжуватимуть підтримувати й аналізуватимуть прогрес України у сфері оперативної сумісності, а також необхідні додаткові демократичні та безпекові реформи. Міністри закордонних справ країн НАТО регулярно оцінюватимуть прогрес у рамках адаптованої річної національної програми. Північноатлантичний союз підтримає Україну в проведенні цих реформ на шляху до майбутнього членства. Ми зможемо направити запрошення Україні приєднатися до Північноатлантичного союзу, коли союзники погодяться і будуть виконані умови", - йдеться в комюніке.
Крім того, союзники підтвердили "непохитну солідарність з урядом і народом України в героїчному захисті своєї землі та наших спільних цінностей". "Ми повністю підтримуємо невід'ємне право України на самооборону, закріплене в статті 51 Статуту ООН. Ми, як і раніше, твердо прихильні подальшому посиленню політичної та практичної підтримки України, оскільки вона продовжує захищати свою незалежність, суверенітет і територіальну цілісність у межах своїх міжнародно визнаних кордонів, і будемо продовжувати нашу підтримку стільки, скільки буде потрібно. Ми вітаємо зусилля всіх союзників і партнерів, які надають підтримку Україні", - наголошується в документі.
Варіантів 2 :
- або Франція їх забезпечила
- або Франція гарантує їх прикрити на крайній випадок
- А можно наоборот?
- Можно, но кротов ногами вперёд.
Придністров*я не перебуває у тотальній ізоляції. Молдова цього не робить.
Але якби ??
Все ж було так легко і просто?
Обсміював Безвіз, армію, що ожила, томос...
Можеш тепер руки догори і на роялі заграти.
Сумну мелодію.
ну шоб не дурно зйиздыв?
Під час війни Україну ніхто в НАТО однаково - не прийняв би , це навіть останньому ідіоту зрозуміло ,, а з позитиву , це те що прибрали дурнувате бюрократичне ПДЧ , що після війни набагато спростить процедуру приєднання України до альянсу .