5389 відвідувачів онлайн

Після бунту Пригожина Суровікін зник з публічного поля, тепер показують його заступника, - британська розвідка

суровікін

Про це йдеться у звіті британської розвідки, який опублікований у Twitter міноборони Великої Британії, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що після бунту Пригожина низка генералів, серед них і Сергій Суровікін, зникла з публічного поля. По відеозв'язку з Герасимовим був проведений інструктаж начальника штабу Повітряно-космічних сил Росії генерал-полковника Віктора Афзалова.

За даними британської розвідки, Афзалов перебуває на посаді щонайменше чотири роки, але, ймовірно, це його перша публічна поява з Герасимовим. Афзалов є заступником командувача Повітряно-космічними силами Росії генерала Сергія Суровікіна.

"Підвищення суспільного авторитету Афзалова, у той час, як місцезнаходження Суровікіна залишається незрозумілим, надає додаткової ваги гіпотезі про те, що Суровікін був усунений після заколоту", - зазначають у Міноборони Британії.

Топ коментарі
+5
Повітряно-космічні сили це просто пістець.
показати весь коментар
12.07.2023 09:22 Відповісти
+3
Соловей источник так себе, но он писал что Суровикина не показывают потому что он "зализывает раны" после допросов с пристрастием... Пока что даже гримёры не могут в нормальный вид привести.
показати весь коментар
12.07.2023 09:25 Відповісти
+3
Суровікін надєт на швабру.
показати весь коментар
12.07.2023 09:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Повітряно-космічні сили це просто пістець.
показати весь коментар
12.07.2023 09:22 Відповісти
Сраку зашивають, від страху трохи сфінктер поносом пошкодило
показати весь коментар
12.07.2023 09:22 Відповісти
Соловей источник так себе, но он писал что Суровикина не показывают потому что он "зализывает раны" после допросов с пристрастием... Пока что даже гримёры не могут в нормальный вид привести.
показати весь коментар
12.07.2023 09:25 Відповісти
Соловєй? це той прохфєссор,що розказує про болячки,містику і що )(уйло здихає по декілька раз на рік?
Ви послухайте на ютюбі його лекцію студентам 5 хв.-достатньо .як він вчить студентів,як маніпулювати свідомістю натовпу.
показати весь коментар
12.07.2023 09:40 Відповісти
Он самый. Иногда читаю его, но всерьез не воспринимаю. Хотя, иногда что то он угадывает или через него сливают правду)
показати весь коментар
12.07.2023 09:42 Відповісти
Наприклад- Ви пенсіонер, з професорською пенсією ,..зі знанням маніпуляції..що на пенсії робити? правильно-оглядати різні інформаційні видання.робити висновки і видавати це,за "свою таємну інформацію з кремля".А для зацікавлення публіки,придумати якусь містику ,по типу -)(уйло спалював з Шойгу орлів перед початком війни...народ на таке падкий,а ще прикрасити,все це якоють таємною змовою висших сил---це для лохторату як шоколадка.І все--понеслась по чатах сенсація
показати весь коментар
12.07.2023 10:08 Відповісти
до речі..у нас повно теж таких ютюбовських пенсіонерів спеціалістів...наприклад бувші військові на пенсії,непогану пенсію мають а з ютюба ,ще й донати ,та щей запрошують їх на різні радіо і видають як оху** нних спеціалістів у військовій справі наприклад-такі світани і жданови..Що він може знати про ******* стандарти,стандарти НАТО,коли він ще вчився в савєцкому союзі військової справи.Чи він командував полком на полі бою в реальній війні а не по картах та планшетах брав Берлін
показати весь коментар
12.07.2023 10:16 Відповісти
Начал читать ваше сообщение и сразу же первая мысль это про Жданова Кстати, удивительно что еще Гриценко не вылез в качестве "эксперта". Интересно, где он спрятался...
показати весь коментар
12.07.2023 10:21 Відповісти
ой..а я прочитав "Геращенко"...Геращенка відкиздили, після атаки шахедами на Київ він якісь відосіки виложував,то казали що до нього прийшли і дали звіздюлєй.
а Гриценко дійсно ,щось не чути його..невідомо взагалі чи він в Україні. Гриценко на "Українській правді " дописи писав,за часів свого правління і трохи після звільнення. Я йому пару питань задав,якраз про стандарти НАТО,він же вчився десь там в Штатат в школі здається якійсь. То після моїх питань і приведених фактів про розкрадання в армії, він мене заблокував ..от гад.
показати весь коментар
12.07.2023 10:29 Відповісти
Треба так:
Суровікін зник з публічного поля, тепер показують його заступника чучело... Джерело:
показати весь коментар
12.07.2023 09:26 Відповісти
Суровікін надєт на швабру.
показати весь коментар
12.07.2023 09:27 Відповісти
відкиздили..
показати весь коментар
12.07.2023 09:30 Відповісти
Це добре, бо кажуть що командувати він умів. Тепер не буде.
показати весь коментар
12.07.2023 09:36 Відповісти
Чим командувать? Прос.ати кілька лярдів на обстріли енергосистеми і отримати ефективніст 0,0?
показати весь коментар
12.07.2023 10:01 Відповісти
Насправді розкручування Суровікіна як того хто відповідальний за ракетні удари в плані придумування цієї стратегії це частина ІПСО як анонс армагедону. Генерал Армагедон. Це воно. А призначений він був для того щоб прийняти складне рішення, відійти з правого берега Дніпра. Орден йому за це дали, бо його використали. А ракетні удари хоч і наносились силами ВКС але ці удари їх цілі планувались цивільними спеціалістами, енергетиками. І потреби в ньому не мали. Звичайно якби ці удари досягли своєї мети і ми б пішли б на переговори на москальских умовах то був би він новим жуковим. Але дали потішний орден на шию і змінили.
А от вивід військ з правого берегу який для москалів пройшов більш-менш вдало оце те чим він і командував і те де він приймав рішення.
показати весь коментар
12.07.2023 10:19 Відповісти
Знаєте яка аналогія напрошується з рашкою... це як дебіл з гранатою у банку: він не пограбує і не захопить, але проблеми створить. Я не кажу що від рашки та їх "командирів" немає проблем, мирняк, особливо діти та слабкі категорії населення страждає, але на хід бойових дій це не дуже впливає.
показати весь коментар
12.07.2023 10:55 Відповісти
Це тому що у москалів є чіткі політичні цілі. І саме досягнення цих цілей є метою їх нападу. А військове командування всього лиш виконавці. Але сама побудова і робота управління підрозділами, взаємодії між ними лежить на командирах. І бажано щоб ці командири були безініціативні і дуже виконавчі.
показати весь коментар
12.07.2023 11:15 Відповісти
Нигде не встречал ни разу какой либо информации, про то что Суровикин хороший командир... Скорее уж наоборот. Армагедоном его прозвали как раз за то что его единственное умение - сровнять все с землей авиацией, создать "выженую землю" и не важно есть ли в этом военный смысл или нет. Это еще с Сирии пошло.
показати весь коментар
12.07.2023 10:24 Відповісти
Коли ви сидите в окопах, чи інших укріпленнях і ваше начальство планує наступ з цих рубежів на такіж укріплені позиції і тут зявляються літаки і стирають ці позиції бомбами то людина яка відповідпальна за те що ці літаки прилетіли не просто хороший командир а прекрасний. І для вас бо ви живі і для вашого начальства бо їх підрозділи тепер без втрат зможуть зайняти нові позиції.
показати весь коментар
12.07.2023 10:31 Відповісти
показати весь коментар
12.07.2023 10:08 Відповісти
Мабуть кинули на підвал.
показати весь коментар
12.07.2023 10:50 Відповісти