Рішення саміту у Вільнюсі - "максимум" з того, що могла отримати Україна, - Науседа

Про це журналістам сказав президент Литви Гітанас Науседа, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на РБК-Україна.
Так, він переадресував питання до української влади щодо того, чи рішення, ухвалене союзниками на саміті, було недостатнім для України.
"Це є позицією України. Тому вам краще запитати це у пана Зеленського. Я вважаю, що це максимум, який ми могли досягти вчора. Тому що ніхто зараз не говорить про членство. Ми говоримо про членство, коли умови дозволять", - заявив Науседа.
На уточнююче запитання щодо запрошення України в Альянс він не став давати відповіді.
Нагадаємо, що від учора у Вільнюсі проходить саміт НАТО під час якого союзники узгодили спільне комюніке, зокрема щодо бачення шляху України в Альянс. Україна так і не отримала прямого запрошення до НАТО від союзників.
(і не факт що це зміниться)
тут написано зовсім інше
проблема зовсім проста - НАТО НЕ БАЖАЄ ВОЮВАТИ
Если бы в НАТО принимали одну армию, мы бы были там еще позавчера. Но это военно-политический блок и принимают всю страну. И тут у нас как-раз большие проблемы. А нации нужно повзрослеть если мы, действительно, хотим выжить.
а Вам варто затямити - проблема тільки в тому що НАТО не хоче воювати
https://pbs.twimg.com/media/Fy15-33WIAMMo4r?format=jpg&name=small
в турції, угорщині, албанії - все набагато гірше чим у нас - І НІКОМУ до того діла не має
Т.е. они должны повесить себе на шею еще и наших воров и агентов рашки? Американцы похожи на дебилов?
а в НАТО ніхто нікого собі на шию не вішає - більше того члени зобов'язані витрачатись на оборону
Пока что львиная часть бюджета НАТО лежит на плечах США. И у них решающий голос. Тут без вариантов. И о бешенной коррупции у Зели Байден говорил задолго до войны.
да Вашого відома - бюджет НАТО це гроші на канцелярію та утримання хедофіса - так як ні своїх військ ні свого озброєння нато не має
так головна сила нато це сша - потім турція агнлія-франція і зараз можливо польща
але це нічого не змінює - нато не бажає воювати
а розклад сил країн нато і без діаграми уявляю
тому свої думки потрібно озвучувати чітко і однозначно - щоб не породжувати (у Вашому випадку) дурню про бюджет НАТО
не давно рівняв одного неука про "изопропиловый азот" але, схоже, то був дуже запущений випадок і він так нічого і не зрозумів
Там говорится, что Украина согласна "https://www.president.gov.ua/ru/news/na-peregovorah-iz-rosiyeyu-**********-delegaciya-oficijno-pr-73933 фактически зафиксировать сегодняшний статус внеблокового и безъядерного государства постоянного нейтралитета "
и "возьмет на себя обязательство не размещать на своей территории иностранные военные базы, иностранные военные контингенты, не вступать в военно-политические союзы,
а проведение военных учений на территории Украины будет возможно с согласия стран-гарантов" (то есть лишь с согласия России как страны-гаранта).
https://www.dsnews.ua/politics/partiya-kompromissa-protiv-partii-voyny-do-pobedy-chto-proishodit-v-okruzhenii-zelenskogo-20062022-461323
По его словам, в будущем договоре должна содержаться норма, согласно которой в течение трех дней после начала войны, агрессии, военной операции, любой замаскированной, гибридной войны против Украины страны-гаранты проводят консультации, после чего они юридически обязаны предоставить нашей стране военную помощь, в частности в виде вооружения и закрытия неба.
Среди гарантов рассматриваются постоянные члены Совета Безопасности ООН: США, Великобритания, Франция, КНР, а также Российская Федерация, но «об этом надо говорить отдельно». Также Украина хочет видеть среди гарантов Турцию, Германию, Канаду, Италию, Польшу, Израиль. Кроме того, предложено предусмотреть свободное присоединение к договору других гарантов.
умови НАПЕРЕД НЕВИКОНАЛЬНІ.
ударная группировка со стороны России ни в одном месте, где
ее войска ОЦЕПИЛИ Украину, не сформирована.
Говорить о возможном вторжении «завтра-послезавтра» неуместно,
заявил министр обороны Алексей Резников в эфире 1+1.
https://nv.ua/ukraine/events/ugroza-vtorzheniya-rossii-i-feyki-propagandy-boevikov-onlayn-20-fevralya-50218236.html
надіялись,щоніхто не пройде поВАШОМУ посиланню?
танцював від того що було в наявності
ну і дурити ворога це не гріх а чеснота
Шуму напустив. Україна без гарантій. Винен ал'янс. Бубачка-хАроший.
Зараз радіють.
дебіли у це чомусь вірили.
що ЗЕ "ПРОДАВИТЬ' НАТО.
а це ненаукова фантастика-заставити, наприклад,австріяків виділити тисячу солдат під Авдіївку.
Арахамія-аферист
Гетманцев-жлоб
Безугла просто дура
Верещук-дура абсолютна.
об"єднує ї приналежність Владі.
де найкраще почувають себе специ із дерибану грошей.
тобто Арахамія
Вочевидь не всі союзники погодилися. Ніхто не знає коли і чим може закінчитися ця війна. Ніхто не знає чи не прийдеться вести перемовини з рф щодо закінчення війни. Немає єдності щодо доцільності взагалі брати Україну в НАТО.
Системи України потребують реформ а ніхто їх не робить і робити не збирається тільки кричать "Ну вазьмітє мєня!".
То чого НАТО мало б запрошувати Україну зараз?
Евген | https://defence-line.org/2023/07/pervye-itogi-sammita-nato-chast-2/#comment-489595 12.07.2023 at 01:22 | https://defence-line.org/2023/07/pervye-itogi-sammita-nato-chast-2/?replytocom=489595#respond Відповіcти
«при цій владі нічого не буде«
И вот снова и опять я читаю в коментах «все безнадежно», давай опустим руки.
Дорогие мои друзья. С таким настроением вы даже слоника не продадите (кто ещё помнит этот старый анекдот)
Основатель Яблока (земля ему пухом) всегда говорил своей команде - не рассказывайте мне, почему это нельзя сделать. Расскажите мне, что нужно сделать, чтобы это случилось.
Так был сделан первый айфон.
Мой отец (земля ему пухом тоже) - говорил мне - всегда понимай, чего конкретно ты хочешь достичь и что ты можешь за это заплатить (не деньги, но усилия)
Дели общую задачу, которая выглядит нерешаемой - на отдельные решаемые задачи. И работай, чтобы их решить.
В моей жизни это сработало.
Не вижу причин, по которым это не должно сработать в вашей жизни.
Ну только если у вас «лапки» и позе жаловаться, чем начать и работать.
Например - посади трех друзей! Или хотя бы осуди публично, уволь и признайся в ошибках.
Україна повинна стати справді потрібною НАТО, щоб її взяли так як Фінляндію.
В чому питання зробити так, щоб Україну хотіли взяти в НАТО, а не плазувати, вити, погрожувати і ображатися?
Вже ж навіть не "барига" при владі і "на крові" ніхто не торгує і найчеснєйший президент пр владі і ручний парламент. То в чому ж проблема виконати для вступу в НАТО хоча б те, що залежить від України? Або хтось п...дить на публіку а наміри має цілком інші.
Жодного "чупа-чупса" у війську не залишилось?
Всіх "борисових" з ЦТК повиганяли?
З проходженням ВЛК повний порядок?
Ну може яйця по 17 вже ніде не повторюються (про покарання причетних мовчу)?
Путин: «Кто угодно, только не Порошенко».
Патріарх РПЦ Кіріл привітав Зеленського з перемогою на виборах.
Але ми отримали нічого. Подолаєте росію - потім ми поговоримо про ваш вступ.
Месяц назад прямым текстом
І ЗЄ про це добре знає.
Вони так чекали поки недолугий нарід з їх допомогою з"їсть Пороха і дочекались.
І разом із ЗЄ та коломийським догори сракою від радощів підскакували
Ось тепер і маємо те що маємо. Чого ви так дивуєтесь. Все закономірно
а за тим, що не отримали звертайтеся до бєні-дерьмака та його свити, у якій можна знайти і Найвеличнівшивого..
або пригадайте Прикол-2019, моножлобшинство, асфальт, шашлики, переслідування Пороха- "порохоботів", багатотисячні міні-Майдани проти послаблення обороноздатності України, "горіла хата-палала", згортання озброєння України, ще тоді відвід наших військ, та хоча б і першого, Журавля, солдата, на особистому, багатотисячному кладовищі Зеленського.....