12003 відвідувача онлайн

Ми рухаємо Україну ближче до членства у НАТО, усвідомлюючи, що РФ протестуватиме, - Столтенберг

столтенберг,єнс

Генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Альянс ухвалив найбільш сильне своє рішення щодо України на шляху до її членства з цілковитим усвідомленням, що Москва протестуватиме.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЄП.

"Найбільшим ризиком для Європи буде, якщо президент Путін виграє. Бо це означатиме, що він досяг своїх цілей, порушивши міжнародне право і застосувавши силу. Це буде трагедією для України, але і небезпекою для нас", - сказав він відповідаючи на питання про попередження Кремля у зв’язку з очікуваними гарантіями безпеки для України з боку окремих держав НАТО.

Саме тому, за словами генсека, члени Альянсу чітко заявляють, що Україна має право сама обирати свій шлях і частиною яких оборонних союзів хоче бути.

"Тому ми ніколи не дозволимо, щоб Москва вирішувала, хто може, а хто не може бути членом Альянсу", - додав Столтенберг.

Він нагадав, що Росія була проти будь-якого розширення НАТО.

"Тому ми рухаємо Україну ближче до членства у НАТО сьогоднішніми рішеннями, які є найсильнішими, які коли-небудь ухвалювалися, з цілковитим усвідомленням, що Москва протестуватиме. Так було, коли приєднувалась Фінляндія чи Швеція, чи Північна Македонія", – підсумував генсек.

Топ коментарі
+5
Ми рухаємо Україну ближче до членства у НАТО, усвідомлюючи, що РФ протестуватиме, Іншими словами, боїмося, а по простому б*здимо. В НАТО беремо Фінляндію, Швецію, можливо навіть якусь монархію з Африки, чи Латинської Америки, а Україну ... якось опосля.
показати весь коментар
12.07.2023 14:41
+4
Чому ВИ ціле НАТО /31 країна/-дивитесь що скаже Масква?
показати весь коментар
12.07.2023 14:42
+3
Вільний Захід має скористатися цією війною і роздушити москалів в нуль

третього шансу може і не бути

(перший - бездарно протабанили в дев'яності)
показати весь коментар
12.07.2023 14:42
Коментувати
Сортувати:
Ми рухаємо Україну ближче до членства у НАТО, усвідомлюючи, що РФ протестуватиме, Іншими словами, боїмося, а по простому б*здимо. В НАТО беремо Фінляндію, Швецію, можливо навіть якусь монархію з Африки, чи Латинської Америки, а Україну ... якось опосля.
показати весь коментар
12.07.2023 14:41 Відповісти
Вільний Захід має скористатися цією війною і роздушити москалів в нуль

третього шансу може і не бути

(перший - бездарно протабанили в дев'яності)
показати весь коментар
12.07.2023 14:42 Відповісти
Чому ВИ ціле НАТО /31 країна/-дивитесь що скаже Масква?
показати весь коментар
12.07.2023 14:42 Відповісти
бояться кацапів
показати весь коментар
12.07.2023 14:44 Відповісти
НАТО по перше як і раніше боїться ескалації з використанням ядерки. По друге, для вступу у НАТО потрібно не просто трусити шухлядою публічно, а і виконувати вимоги та стандарти. А не плодити корупцію і бидлам на всіх рівнях, а потім публічно ображатись що нас поки що не приймають.
показати весь коментар
12.07.2023 14:48 Відповісти
Друга ваша умова - ПРОБЛЕМАТИЧНА. При Берлусконі в Італії не було корупції, і це завадило перебувати в НАТО самій Італії ? А зараз в Угорщині відверта корупція на користь мацкви, ну то й що ? НАТО стурбовано та занепокоєні справами у Будапешті ? Не треба свій страх приховувати СЛОВОБЛУДСТВОМ.
показати весь коментар
12.07.2023 14:52 Відповісти
Я думаю Угорщина для НАТО, це робота над помилками як і деякі інші члени. Але так, основна причина це побоювання. Як я і написав.
показати весь коментар
12.07.2023 14:58 Відповісти
ні - нато просто бояться

уже пробачили придністров'я, грузію, крим

зараз трохи зашевелися, але все рівно дуже бояться
показати весь коментар
12.07.2023 14:54 Відповісти
пупкін в черговий раз відсосав і буде сосати . Поки йогО ЗСУ не посаде на черенок від швабри.
показати весь коментар
12.07.2023 14:51 Відповісти
А зачем НАТО? Эта организация себя уже изжила. Нарисовывается новая форма - Украина, США, ВБ, Польша, Балтика и прочие
показати весь коментар
12.07.2023 14:53 Відповісти
При Берлусконі в Італії не було корупції, і це завадило перебувати в НАТО самій Італії ? А зараз в Угорщині відверта корупція на користь мацкви, ну то й що ? НАТО стурбовано та занепокоєні справами у Будапешті ? Не треба свій страх приховувати СЛОВОБЛУДСТВОМ. Наближайте краще країни НАТО, які вже не відповідають жодним умовам членства !!
показати весь коментар
12.07.2023 14:54 Відповісти
Чому Столтенберг став знову генсеком НАТО ? Він майстерно рухається між страхом і брехнею ! Західних політиків це влаштовує. Україна це розуміє. Хоча Столтенберг вдає, що все ОК.
показати весь коментар
12.07.2023 14:59 Відповісти
Штаны сначала высуши, рухатель обоссаный.
показати весь коментар
12.07.2023 14:59 Відповісти
Прорашистський Альянс ухвалив найбільш сильне своє рішення щодо створення "замороженого воєнного конфлікту в Європі ,який не дозволить ще на десятки років приняти Україну в НАТО ,на догоду рашистам.Україну в черговий раз "західні лицемірні негідники, у змові з рашистом ,зробили розмінною монетою і заручницею стала Україна.котра ще довго хоронитиме своїх захисників
показати весь коментар
12.07.2023 15:04 Відповісти
руководство нато - ссыкло, воспитанное на советских военных фильмах
показати весь коментар
12.07.2023 15:31 Відповісти
Дмитро Каленчук-Вовнянко, блогер+письменник, ветеран ЗСУ/АТО/ООС, нині інструктор пілотів БПЛА в учбовому центрі - вважає, що "...НАТО іде на зустріч не українській владі, а нам. Нам, людям які захищають свою країну ... Двері до НАТО відкриті і чи запросять нас до НАТО залежить як раз таки від влади."

https://t.me/dragonspech/6480 Повністю його допис - тут . Прочитайте. Актуально.
показати весь коментар
12.07.2023 15:38 Відповісти