5075 відвідувачів онлайн

Із саміту НАТО РФ отримує сигнал, що час не на її боці, - Білий дім

байден,столтенберг,зеленський

Про це заявила Директорка Ради з нацбезпеки США Аманда Слоут, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.

Декларація, яку оголосять лідери G7 разом із президентом України Володимиром Зеленським надішле "потужний сигнал Росії, що час не на її боці", а також започаткує процес довгострокової підтримки України, пояснила Слоут.

"Сполучені Штати разом з лідерами "Групи Семи" оголосять наш намір допомогти Україні розбудувати військо, здатне захиститись та стримати майбутній напад", - зазначила вона.

Декларація означатиме початок двосторонніх перемовин з Україною, а також забезпечить "довгострокові інвестиції у майбутнє українських Збройних сил", підтримку економіки, покращення стандартів управління.

"Загалом, ми переконані, що декларація, яку ми сьогодні оголосимо, спрямована на забезпечення майбутнього України як вільної, незалежної, демократичної та суверенної країни", - додала Слоут.

Вона відзначила прогрес, якого досягнула Україна, але наголосила на важливості подальших реформ.

Топ коментарі
+8
так час і не нашому боці, кожного дня труни
показати весь коментар
12.07.2023 16:54 Відповісти
+6
кацапи зрозуміли що НАТО їх боїться
показати весь коментар
12.07.2023 16:51 Відповісти
+5
Та ніфіга. ПаРаша війни не відчуває, бидло - мовчить в стойлі, в нього "всьо харашо". Смертельні санкції виявилися, як слону дробина. Час не на боці України, бо це на нашій території війна, це наші міста руйнують, а не кацапські.
показати весь коментар
12.07.2023 16:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
якісь дивні висновки вони роблять. Расіяни все розуміють навпаки
показати весь коментар
12.07.2023 16:50 Відповісти
кацапи зрозуміли що НАТО їх боїться
показати весь коментар
12.07.2023 16:51 Відповісти
Це більше схоже на правду.
показати весь коментар
12.07.2023 16:56 Відповісти
Как раз они все поймут правильно. Пока война- Украина не в НАТО.
показати весь коментар
12.07.2023 20:50 Відповісти
Назвал Томос - термосом, так назови Байдена - бидоном.
показати весь коментар
12.07.2023 16:52 Відповісти
Про які сигнали вони вічно торочать? Кацапам на них насрати. Вони встромили роги в землю та верещать "всєх пабєдім".
показати весь коментар
12.07.2023 16:53 Відповісти
так час і не нашому боці, кожного дня труни
показати весь коментар
12.07.2023 16:54 Відповісти
Господи,як хочеться миру на всій планеті.З усіма можна знайти спільну мову, окрім рашки.Не буде рашки,і Китай,і Північна Корея притихнуть
показати весь коментар
12.07.2023 16:55 Відповісти
Не только с саммита сигналы идут, а еще и из дальнего космоса. Зе их тоже ловит. Иногда.
показати весь коментар
12.07.2023 16:56 Відповісти
Та ніфіга. ПаРаша війни не відчуває, бидло - мовчить в стойлі, в нього "всьо харашо". Смертельні санкції виявилися, як слону дробина. Час не на боці України, бо це на нашій території війна, це наші міста руйнують, а не кацапські.
показати весь коментар
12.07.2023 16:58 Відповісти
"Західні союзники забезпечать довгосторокові інвестиції на підтримку українського війська."
Это означает, что: 1) Война будет долго. 2) Пока у власти зебилы, им выгодна война, а не выборы. 3) Пока у власти зебилы, НАТО и ЕС нам не видать как своих ушей. 4) См. п. 1).
показати весь коментар
12.07.2023 17:03 Відповісти
Україна потрапила в зачароване коло:

- поки ЗЄ краде все, Україну не беруть ні в ЄС, ні в НАТО, теж Україна навряд чи зможе найближчі рік-два-три переконливо перемогти у війні ( через саботаж на найвищих щаблях влади)

- поки Україна не перемогла, не буде ні ЄС, ні НАТО, ні виборів... тобто ЗЄ залишається при владі
показати весь коментар
12.07.2023 17:17 Відповісти
вони отримали сигнал, що можуть і надалі робити, що заманеться
показати весь коментар
12.07.2023 18:47 Відповісти