Із саміту НАТО РФ отримує сигнал, що час не на її боці, - Білий дім

Про це заявила Директорка Ради з нацбезпеки США Аманда Слоут, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.
Декларація, яку оголосять лідери G7 разом із президентом України Володимиром Зеленським надішле "потужний сигнал Росії, що час не на її боці", а також започаткує процес довгострокової підтримки України, пояснила Слоут.
"Сполучені Штати разом з лідерами "Групи Семи" оголосять наш намір допомогти Україні розбудувати військо, здатне захиститись та стримати майбутній напад", - зазначила вона.
Декларація означатиме початок двосторонніх перемовин з Україною, а також забезпечить "довгострокові інвестиції у майбутнє українських Збройних сил", підтримку економіки, покращення стандартів управління.
"Загалом, ми переконані, що декларація, яку ми сьогодні оголосимо, спрямована на забезпечення майбутнього України як вільної, незалежної, демократичної та суверенної країни", - додала Слоут.
Вона відзначила прогрес, якого досягнула Україна, але наголосила на важливості подальших реформ.
Это означает, что: 1) Война будет долго. 2) Пока у власти зебилы, им выгодна война, а не выборы. 3) Пока у власти зебилы, НАТО и ЕС нам не видать как своих ушей. 4) См. п. 1).
- поки ЗЄ краде все, Україну не беруть ні в ЄС, ні в НАТО, теж Україна навряд чи зможе найближчі рік-два-три переконливо перемогти у війні ( через саботаж на найвищих щаблях влади)
- поки Україна не перемогла, не буде ні ЄС, ні НАТО, ні виборів... тобто ЗЄ залишається при владі