10879 відвідувачів онлайн

Одна з умов вступу України в НАТО - боротьба з п’ятою колонною, - Науседа

науседа

Про це заявив президент Литви Гітанас Науседа в інтерв'ю LRT, повідомляє Цензор.НЕТ. 

Науседа зауважив, що на шляху до ЄС Україна вже добилася "чудового прогресу" у виконанні рекомендацій Єврокомісії, які стосуються зокрема корупції, деолігархізації тощо. Важливою умовою є також боротьба з п'ятою колонною.

"Це одна з умов, це дуже важлива умова, але давайте подивимося правді в очі: п'ята колона є скрізь, навіть у країнах, в яких ми не могли б уявити, далеко, навіть на захід від нас", – зазначив Науседа.

Він наголосив, що рішення влади України свідчать про те, що вона "очищується" від зрадників.

"Кожного разу, коли я чую, що когось відсторонили від високої посади, я радію, бо розумію, що держава очищується. Якби все було красиво, все заметено під килим і здавалося, що в ієрархії влади все стабільно, це викликало б підозри, а чи насправді в країні, де стикається безліч інтересів і де Росія намагається проводити не лише відкриті воєнні дії, а й гібридні та дезінформаційні, пропагандистські акції, усе так гарно й збоку добре. Ні, Україна очищається, і я думаю, що вона буде очищатися і надалі", – резюмував Науседа.

Нагадаємо, на його думку, Україна отримала від саміту у Вільнюсі максимум того, що вона могла отримати. Йдеться про скасування плану дій щодо членства та обіцянку прийняти Україну до НАТО "щойно вона виконає усі умови" та після завершення війни. 

Топ коментарі
+68
Зєля повинен сам себе побороти?
показати весь коментар
14.07.2023 15:40 Відповісти
+44
Вся ОПа презедента це п'ята колона.
Від прислужника ригів Єрмака до його замів Татарова, Смирнова, Шурми, ригів із величезним стажем.
показати весь коментар
14.07.2023 15:45 Відповісти
+37
Зелені на це піти не можуть. В них шуфричі головні союзники. Як в голосуваннях у ВР, так і в ненависті до проукраїнської опозиції.
показати весь коментар
14.07.2023 15:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Інколи в мене враження ' що влада і є нашою п'ятою колоною...
показати весь коментар
14.07.2023 17:43 Відповісти
Де ж 5-та колона може бути, як не у владі?
показати весь коментар
15.07.2023 09:40 Відповісти
Вотвот
показати весь коментар
14.07.2023 17:50 Відповісти
Дерьмака на вилы !
показати весь коментар
14.07.2023 17:53 Відповісти
...п'ята колонна е скрiзь в середовищi украiнцiв... I в США також, дивишся i бачиш, що на зарплатi РФ... Засмучуе така тенденцiя, але зараз час витягнуть iх на свiтло.
показати весь коментар
14.07.2023 17:56 Відповісти
Яб сказав так, все це завдяки ЗЕ-хейтерам які строчат коменти з ранку до ночі типа про"АсфАльт""Клоун""Квартал 95", очищення від п"ятою колони відбуваєтся набагато швидше.🤡
показати весь коментар
14.07.2023 17:57 Відповісти
Toka nipanimaiu , kak kalona budet vaievat sama saboiu ? 🤔
показати весь коментар
14.07.2023 18:01 Відповісти
Є п'ята колона у суспільстві , є у владі з її госапаратом. Є в політиці.
Потрібна комплексна боротьба. Потрібні жорсткі та безкомпромісні дії.
І чім ближче до влади , тім реакція на колаборантів та зрадників довжна бути жорсткішою.
Я к тому , що потрібно розділяти відповідальность зрадника судді , правоохоронця, чі чіновника який має доступ до гостаємниці , та простій бабці чі діда , які втратили свій розум у совковому минулому.
показати весь коментар
14.07.2023 18:05 Відповісти
Ви переплутали грішне з праведним.
5- та колона організовано, цілеспрямовано діє лише в органах держвлади, стратегічних галузях промисловості з метою здійснення ефективного контролю держави, її деградації чи розвалу.
показати весь коментар
15.07.2023 09:48 Відповісти
Якщо навідник , завербований ФСБ , вказує координати цілі , це не організована ворогом дія?
І цим навідником може бути будь який українофоб , чі обожнювач совка. Чі гуньдяєвський поп.
Звиняй. Це у тебе щось з логікою не в'яжеться. Чі з здоровим глуздом.
показати весь коментар
15.07.2023 11:46 Відповісти
Агентурна ворожа мережа у владі і звичайні ситуативні зрадники та колаборанти цілком різні речі
показати весь коментар
15.07.2023 20:44 Відповісти
тайные https://ru.wiktionary.org/wiki/%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D1%82 агенты https://ru.wiktionary.org/wiki/%D0%B2%D1%80%D0%B0%D0%B3 врага , https://ru.wiktionary.org/wiki/%D0%B4%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B0%D0%BD%D1%82 диверсанты , https://ru.wiktionary.org/wiki/%D1%81%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0%D0%B6%D0%BD%D0%B8%D0%BA саботажники , https://ru.wiktionary.org/wiki/%D1%88%D0%BF%D0%B8%D0%BE%D0%BD шпионы , https://ru.wiktionary.org/wiki/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80 провокаторы , https://ru.wiktionary.org/wiki/%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%80%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82 террористы , https://ru.wiktionary.org/wiki/%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D1%82_%D0%B2%D0%BB%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8%D1%8F агенты влияния

Можете примерить на кого угодно,даже на себя.
показати весь коментар
16.07.2023 13:55 Відповісти
Ви хоча б в гуглі перекладайте перш ніж щось писати, а то узкій язик мені не надто понятєн)
показати весь коментар
16.07.2023 14:09 Відповісти
А у владі як вони з'являються?
Лелека в колясці приносить?

Ну , а те що зрадник у владі , да щє з допуском до держтаємниці значно небезпечний за пересічного колабаранта з вулиці не є якоюсь таємницею , чі ноу хау.
показати весь коментар
17.07.2023 06:21 Відповісти
Немає особливого значення як вони з'являються, а лише те, чим вони займаються. Зазвичай професійного агента ворог вербує серед місцевих і готує протягом певного часу. Найкращий варіант - це кадрові гебняві співробітники ворога, але з огляду на публічність займаних посад, відбираються служиві серед місцевих з колишнього кгб чи колись завербовані ним, їхні діти, тощо. Яскравих таких прикладів в Україні маса.
Тепер зрозумів різницю, здорово глуздовий?)
показати весь коментар
17.07.2023 09:15 Відповісти
"Є п'ята колона у суспільстві , є у владі з її госапаратом. Є в політиці.
Потрібна комплексна боротьба. Потрібні жорсткі та безкомпромісні дії.
І чім ближче до влади , тім реакція на колаборантів та зрадників довжна бути жорсткішою."

Я с цього починав. Якщо ти пам'ятаєш.
У чому я не правий. Відповідь , якщо розумієш.
показати весь коментар
17.07.2023 10:43 Відповісти
Проблема в тому що ти все урівнюєш і спрощуєш, діда з бабою совколюбів та привладного зрадника на кремлядському підсосі.
В суспільстві немає 5-ї колони, там можуть бути ватники, совкодрочери, але вони не є агентами впливу і не контролюються напряму ворогом, вони лише жертви пропаганди чи обмеженого розуму. Можуть бути ситуативні колаборанти, які за грошові виплати зливають військових на місцевості, тощо.
Гідра 5-ї колони, контрольваної з кремля, інфільтрована лише у владу та стратегічні підприємства промисловості. Вони діють системно та узгоджено, мають свою ієрархію, узурпували та контролюють весь політикум, державну владу, промислові та військові ресурси. По факту це є прихована латентна ворожа окупація України ворожим касапстаном. Лише через народний супротив та намагання скинути цю кліку і почалася війна.
показати весь коментар
17.07.2023 11:12 Відповісти
Я спитав, з чім ти не згоден?
Твоя відповідь , я урівнюю та спрщую.

А це ти прочитав?
"І чім ближче до влади , тім реакція на колаборантів та зрадників довжна бути жорсткішою."

Читай букви . Усі. Та не домислюй за мене того , чого я не казав.
показати весь коментар
17.07.2023 11:56 Відповісти
Дермак, татаров, портнов, шуфрич, хламідія, леха "золотоє яйцо" резніков, беня. Список довгий і кожен вася і його мама знає хто ці люди з 5-ой колони.
показати весь коментар
14.07.2023 18:16 Відповісти
То есть начинать надо с бениного Оманского Нарика, фсбэшника Елдака и всей ваЗЕлиновской малоПИ...роской кодлы...
показати весь коментар
14.07.2023 18:36 Відповісти
Логіка зе-влади проста: треба замуляти очі, не тільки коли немає бажання іСПРОМОГИ провести реформування, але по традиції, для "галочки" і "розпилу" вигадати щось квазіреформче. Як приклад, розмовний "тренд" типу англомовізації України, при тому, що зараз (в час "великого переселення народу") навіть з українізацією погіршилося, як на мене. Такі ВЕЛИЧЕЗНІ кошти на цю справу, мають оплатити західні партнери? - Навіть НЕ сумніваюся. І про реформування можна багато розмовляти, і нічого не коштує фінансово, можливо, і навпаки, бо "каламуть" моменту, що переживаємо, коли багато що пробачається, навіть НЕ ТАКЕ дрібне... Можливо, з англомовізацією почекати до кращих часів, коли "КРАПКИ над І" буде розставлено?
показати весь коментар
14.07.2023 18:40 Відповісти
США и ЕС должны наложить санкции на пятую колонну которая в сговоре с клоунами грабит страну и саботирует реформы!!!
ахметов коломойский пинчук фирташ, вчерашние свинособаки которые звали русский мир и финансировали овоща вдруг стали патриотами
показати весь коментар
14.07.2023 19:21 Відповісти
Як сказав зе про ерма:
"Я з ним прийшов,я з ним і піду".
Яке НАТО,яке ЄС?
показати весь коментар
14.07.2023 19:21 Відповісти
"Я з ним прийшов,я з ним і піду".
Коротко і ясно,кому ще незрозуміло?
показати весь коментар
14.07.2023 19:24 Відповісти
показати весь коментар
14.07.2023 19:27 Відповісти
Доведеться чекати, коли разом підуть!
показати весь коментар
14.07.2023 19:34 Відповісти
зараз виліще Обдрищучка ів скаже що не розуміє, про що він говорить.
показати весь коментар
14.07.2023 19:35 Відповісти
Ну ...це не реформами називається. Тсс, що амнесті не почули, а репресіями. Цього, ймовірно, не уникнути, бо такі , наприклад, як адепти мерседесія, "відать нє уймутца, вєдьми".
показати весь коментар
14.07.2023 19:57 Відповісти
"Одна з умов вступу України в НАТО - боротьба з п'ятою колонною, - Науседа."
Це не одна з умов,а головна.
Зелені посадили в сізо кращих офіцерів спецслужб: Червінського і Дудіна.
Якщо їх прийняти до себе-думають натівські генерали-то вони захочуть і наших розвідників садити.
показати весь коментар
14.07.2023 20:11 Відповісти
Так вся зелена влада ще та ''п'ята колона''!
показати весь коментар
14.07.2023 20:39 Відповісти
Нужно конституцию сделать не декларацией, а сводом КОНСТИТУЦИОННЫХ (ОСНОВНЫХ) ЗАКОНОВ, где первым должен быть о ГОСУДАРСВЕННОЙ КОНСТРУКЦИИ страны, а второй О ГРАЖДАНСТВЕ (а также ПОДДАНСТВЕ и РЕЗИДЕНСТВЕ, как трех разных формах ваимодействия, ответсвенности и обязательтв жителей с государством)!!!
показати весь коментар
14.07.2023 20:50 Відповісти
Що і потрібно було довести!! Вже говорять прямим текстом! А то наші , -то ми не розуміємо про що мова, то веніціанська комісія не погодила, а то просто: - ну раз нас прямо вже не ткнули пикою у проблему, то можно й далі валяти дурника! Але й це не допоможе! Нам треба щоб Захід розписав "дорожню карту " з конкретних пунктів кого посадити, а кого взагалі вислати з країни , встановити терміни і під особистий підпис президента, - отоді й може щось спрацює......
показати весь коментар
14.07.2023 20:56 Відповісти
https://www.youtube.com/@Chekalkyn Дмитро Чекалкин

Ірина Геращенко:
Монобільшість відмовляється ставити в порядок денний постанову Європейська Солідарність про відкликання Шуфрича з посади голови комітету з питань свободи слова.
Інші фракції не підтримали нашу вимогу щодо Шуфрича…. Соромно.
Чому ми не в НАТО?
Нагадала монобільшості фантомні болі минулого. Коли Партія регіонів і Шуфрич роками блокували наш шлях до Альянсу.
В день інавгурації Зеленського Шуфрич подав в ДБР пасквіль , в якому звинуватив Порошенка в контрнаступі , що він посмів звільняти українські Донецьк і Луганськ.
Це жах, але ця справа і досі розслідується ДБР.
Цьому ми не в НАТО? Можливо тому, що і досі Шуфрич очолює комітет свободи слова. Нагадаю, сьогодні жодна фракція не дала нам перерву виступити з вимогою відставки Шуфрича. В тому числі «Голос» блокує це питання…
показати весь коментар
14.07.2023 22:17 Відповісти
показати весь коментар
14.07.2023 22:18 Відповісти
5 колонна? Да это для целая кротовая ФСБшная ферма!! Представляю как Задужный приходит на " ставку" которые любит проводить через день клоун,насмотревшись про Сталина..а там половина предателей,..осталось только прямой телемост на Лубянку сделать..И все хотят у Залужного что то узнать,и первым на Лубянку отправить
показати весь коментар
14.07.2023 22:26 Відповісти
"Одна з умов вступу України в НАТО - боротьба з п'ятою колонною, - Науседа"
В Україні вже складаються певні традиції, один президент на Ростов, наступний - безвіз, Томос...
Черговий президент у складі п'ятої колони - велика війна, розруха... а наступний має вже бути з результатом - НАТО, Євросоюз...
показати весь коментар
14.07.2023 22:30 Відповісти
ОЦЕ І Є ПЯТА КОЛОНА УКРАЇНИ -

показати весь коментар
14.07.2023 23:48 Відповісти
показати весь коментар
14.07.2023 23:54 Відповісти
показати весь коментар
14.07.2023 23:55 Відповісти
Еще будут здесь долбо.бы, которые спрашивают, "почему нас не берут в НАТО?"
показати весь коментар
15.07.2023 00:22 Відповісти
Ну ось вже відкритим текстом, прямо в очі про причини не запрошення до НАТО. Очевидно в НАТО є розуміння, що народ наразі скований воєнним станом і не може знешкодити кубло зрадників, Для таких важких випадків в США є вже випробуваний в Панамі сценарій і Пентагон по команді Байдена перекидає в Європу три тисячі резервістів. Нелоха заганяють в куток.
показати весь коментар
15.07.2023 00:26 Відповісти
Сторінка 2 з 2