Коли повітряний щит України стане достатньо міцним, ми захистимо всю Європу, - Зеленський

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він заявив під час вечірнього звернення
Зеленський заявив: ""Ми вже показали, що немає таких російських ракет, які не могли б збити українці. І коли український повітряний щит стане достатньо міцним, а це буде, Україна забезпечить реальну свободу і захищеність всієї Європи від російського терору.
Безпека нашого континенту починається тут, суверенітетом і силою України".
Топ коментарі
Як «український щит» захищає Литву чи Естонію
Критикувати Боневтіка "не на часі", а асфальтувати повторно нормальну дорогу завжди "на часі".
Дякую з посилання, давненько не дивився Сергія Пояркова.
Как много в этом звуке. Так из клоуна гидранта сделали.
Среднестатистический украинец, на месте руоводителей запада и сша, учтя подготовку Украины к войне, махнул бы рукой и усиливал бы балтийские, Польшу, Молдавию, Словакию, мадьяров и т.п.
было бы дешевле.
Чем сейчас Германия, Франция, Италия, и многие другие страны и занимаются
Размер имеет значение))
Курс страны стабилен, демократический, представители НАТО по три раза на день пороги обивают на Банковой, говорят:
- Сцаныч, айда с нами!
Вы в поселок на побережье Сомали к их, типа сельскому голове придите и предложите денег и оружия за защиту от сомалийских пиратов!))
"Самая большая..." - зелю, с его "величием наслушались?
Ну и в финале - "единая россия от владивостока до лиссабона"
А кого ж і від кого ЗСУ захищали б, якби ти сюди рашистів не запустив???
зробимо рогатки і орському ВКС кіздєц
європа в безпеці
Дострокові
ми будемо купувати ппо, про і збивати ці ракети
а фініш, ***, коли????
нам дають парасольку бо сусід сере на голову....
дайте молоток щоб ..обнути сусіда по голові???
тим ідіотам які "іржали" що ссикуни на саміт у Вільнюсі притащили 16 петріотів.
Захистун млять.
Такое впечатление, что ты готов говорить любую чушь, лишь бы привлечь к себе внимание.
Тяга к славе шоу-мэна не проходит, это у тебя в крови...
Но ты же президент. Мыслить и говорить надо уже по государственному, а не как в квартале 95.