7353 відвідувача онлайн
3 080 67

Коли повітряний щит України стане достатньо міцним, ми захистимо всю Європу, - Зеленський

зеленський

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він заявив під час вечірнього звернення

Зеленський заявив: ""Ми вже показали, що немає таких російських ракет, які не могли б збити українці. І коли український повітряний щит стане достатньо міцним, а це буде, Україна забезпечить реальну свободу і захищеність всієї Європи від російського терору.

Безпека нашого континенту починається тут, суверенітетом і силою України".

Топ коментарі
+32
Дибіл ***** - ЄС і США будують цей щит в Україні, для України, опосередковано для себе. І в себе мають і розбудовують ще кращий. Кому ти ***** це париш?
Як «український щит» захищає Литву чи Естонію
показати весь коментар
16.07.2023 23:38 Відповісти
+26
Це ж скільки роботи попереду. Президентом Європи можуть обрати!
показати весь коментар
16.07.2023 23:38 Відповісти
+23
Там уже все заасфальтовано
показати весь коментар
16.07.2023 23:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це ж скільки роботи попереду. Президентом Європи можуть обрати!
показати весь коментар
16.07.2023 23:38 Відповісти
Там уже все заасфальтовано
показати весь коментар
16.07.2023 23:51 Відповісти
Максимум-завгоспом Монті Пайтон.
показати весь коментар
17.07.2023 00:47 Відповісти
насмішив. дякую))))
показати весь коментар
17.07.2023 03:50 Відповісти
После такого заявления ему надо клистрон в жопу засунуть. Один из тех, что ДБР сняло с зрк на Юге.
показати весь коментар
17.07.2023 06:27 Відповісти
тебе 73% малоросов в Украине самому загнали в 2019…и еще раз повторят.И не обижайся на правду.
показати весь коментар
17.07.2023 08:54 Відповісти
Так, так, десь приблизно було таке. А вы бачу встиглы сдристнути до Немечины з вставленим у сраку чи витягли одразу перетнув кордон?
показати весь коментар
17.07.2023 15:52 Відповісти
Иди дальше спать,пьяница…ЗЕермаки еще не все украли. Янукович два дивана уже задницей вытер глядя что так можно было красть и ничего не будет. Даже мог Крым не продавать лаптеногим.)
показати весь коментар
17.07.2023 16:03 Відповісти
Дибіл ***** - ЄС і США будують цей щит в Україні, для України, опосередковано для себе. І в себе мають і розбудовують ще кращий. Кому ти ***** це париш?
Як «український щит» захищає Литву чи Естонію
показати весь коментар
16.07.2023 23:38 Відповісти
Накатаєш на щит асфальту?
показати весь коментар
16.07.2023 23:39 Відповісти
Вже почав. Окружну Києва між Жулянськи і Одеськи мостами асфальтують знову. Хоча там ремонтували дорогу десь так в 2019 чи 2020 році.
Критикувати Боневтіка "не на часі", а асфальтувати повторно нормальну дорогу завжди "на часі".
показати весь коментар
16.07.2023 23:54 Відповісти
https://twitter.com/i/status/1680483385293111296 https://twitter.com/i/status/1680483385293111296

показати весь коментар
17.07.2023 08:32 Відповісти
"Ничего святого" від "художника, который может обидеть каждого".
Дякую з посилання, давненько не дивився Сергія Пояркова.
показати весь коментар
17.07.2023 08:39 Відповісти
в последнее время общественное мнение на Западе разворачивается в сторону того, что Украина защищает их от орды. Это было понятно сразу после 22 02, но тем не менее
показати весь коментар
16.07.2023 23:40 Відповісти
Можете подробнее объяснить? Многие впервые слышат о таком тренде
показати весь коментар
16.07.2023 23:45 Відповісти
общественное мнение...

Как много в этом звуке. Так из клоуна гидранта сделали.

Среднестатистический украинец, на месте руоводителей запада и сша, учтя подготовку Украины к войне, махнул бы рукой и усиливал бы балтийские, Польшу, Молдавию, Словакию, мадьяров и т.п.

было бы дешевле.
показати весь коментар
16.07.2023 23:53 Відповісти
херасе. Украина самая большая страна в Европе. Логично тут установить линию обороны от орды.
Чем сейчас Германия, Франция, Италия, и многие другие страны и занимаются
показати весь коментар
17.07.2023 00:03 Відповісти
Ага)))

Размер имеет значение))

Курс страны стабилен, демократический, представители НАТО по три раза на день пороги обивают на Банковой, говорят:

- Сцаныч, айда с нами!

Вы в поселок на побережье Сомали к их, типа сельскому голове придите и предложите денег и оружия за защиту от сомалийских пиратов!))

"Самая большая..." - зелю, с его "величием наслушались?
показати весь коментар
17.07.2023 00:31 Відповісти
перераховані вами країни всі в НАТО))) вони самі собі щит.
показати весь коментар
17.07.2023 03:56 Відповісти
Україна,захищає сама себе!,,все інше--додумки,,НАТО--не потребує захисту, інакше, це б альянс на саміті просився б в Україну,
показати весь коментар
17.07.2023 00:00 Відповісти
ну как сказать. Серая зона - это тоже захист....
показати весь коментар
17.07.2023 00:34 Відповісти
Женя,,то--Таке,
показати весь коментар
17.07.2023 00:50 Відповісти
І Латвію? І Фінляндію? Він звичайно говорить, то що повинен говорити, але по факту всі розуміють, що Європі набагато практичніше залишити ППО у себе.
показати весь коментар
16.07.2023 23:40 Відповісти
Та так, захистимо,тільки Європа вже усвідомила,що рашка в теперішньому стані вже не сунеться в Європу(на НАТО),на кого ця *пурга*.
показати весь коментар
16.07.2023 23:42 Відповісти
Мрія путлера відновити Совок. Тому крім Балтії, Білорусі та Молдови в Європі особливо хвилюватися нікому.
показати весь коментар
16.07.2023 23:52 Відповісти
не так. Почитайте про его требования о нато в старых границах, без чехии и ко. А потом возродить союз+ страны варшавского договора
Ну и в финале - "единая россия от владивостока до лиссабона"
показати весь коментар
17.07.2023 00:36 Відповісти
Ось він, найвеличнівшивий захісник всія і всіх!
А кого ж і від кого ЗСУ захищали б, якби ти сюди рашистів не запустив???
показати весь коментар
16.07.2023 23:46 Відповісти
Юпітєру більше не наливати!
показати весь коментар
16.07.2023 23:48 Відповісти
Довбойоб . Клінічний. Або ж просто - цинічний ...
показати весь коментар
16.07.2023 23:54 Відповісти
"щіт європи" ти давно в асфальт закатав, ще з нього й клістрони познімав, готував країну до "шашличків"...
показати весь коментар
16.07.2023 23:54 Відповісти
ща, ***, лиш виковираємо з асфальту камінці
зробимо рогатки і орському ВКС кіздєц
європа в безпеці
показати весь коментар
16.07.2023 23:54 Відповісти
дурний думкою багатіє!
показати весь коментар
16.07.2023 23:55 Відповісти
Ти Південь вже "захистив" у Лютому 2022му. Тепер наші військові це кровію харкають. Брешиш ти все, зєля

Дострокові
показати весь коментар
16.07.2023 23:55 Відповісти
Ога! Дострокові.... Каторжани, прикуті до зомбі-маратону, з піснями та танцями , збиваючи одне одного з ніг, побіжать голосувати за Щеневтіка...
показати весь коментар
17.07.2023 08:43 Відповісти
*****,тисячи питань до нього,"шашликі",просраний Південь,я не знаю,якісь там "договорнякі",але на цей момент він є моїм Президентом, Президентом воюючиї країни,й якщо хтось мені запропонує зараз якийсь варіант,законний, давайте.
показати весь коментар
16.07.2023 23:56 Відповісти
показати весь коментар
17.07.2023 00:07 Відповісти
Законний з оцим ? Де закон, а де оце? Очуняй. Він не піде по закону ніколи. Виколупати його буде жертовніше ніж зека.
показати весь коментар
17.07.2023 00:17 Відповісти
***** буде клепати ракети і пускати на нас
ми будемо купувати ппо, про і збивати ці ракети
а фініш, ***, коли????
нам дають парасольку бо сусід сере на голову....
дайте молоток щоб ..обнути сусіда по голові???
показати весь коментар
16.07.2023 23:59 Відповісти
Не звертайте увагу, слова цього дурачка адресовані зе ідіотам.
тим ідіотам які "іржали" що ссикуни на саміт у Вільнюсі притащили 16 петріотів.
показати весь коментар
17.07.2023 00:01 Відповісти
Скажи мені,ти чому не воюєш?
показати весь коментар
17.07.2023 00:05 Відповісти
А ти чому? Подоляк білі квитки на ферму поробив?
показати весь коментар
17.07.2023 00:09 Відповісти
Я чому? Я своє відвоював,кацапів багато їбанув,чекаю МСЕК,прийдуть знову поповзу вбивати,ти чому ховаєшся?
показати весь коментар
17.07.2023 00:15 Відповісти
Ти троль- звичайний. Воюєш фігово, Подоляк може премії лишити.
показати весь коментар
17.07.2023 00:41 Відповісти
Я б на твоєму місці зупинився би. Тебе немов заклинило за Зе (хоча ти й сам розумієш, що те гівно не достойне, щоб його захищали). З нинішньою ситуацією вже нічого не поробиш, далі буде гірше. Але не отчаюйся, можеш зайти в коментарі під якимось з відосіків Іванова-Петрова, думаю, там всі коментатори тільки хвалять Зе
показати весь коментар
17.07.2023 00:48 Відповісти
за кого ти голосував в 2019? тільки ЧЕСНО. за "Армія.Мова.Віра" чи "нужна проста пєрєстать стрєлять/сайдьомся пасрєдінє"?
показати весь коментар
17.07.2023 04:05 Відповісти
зефанатик зараз з окопу пише ?
показати весь коментар
17.07.2023 00:10 Відповісти
і Америку.
показати весь коментар
17.07.2023 00:02 Відповісти
... з Новою Зеландією
показати весь коментар
17.07.2023 00:25 Відповісти
Залишиться питання захисту мами Рімми і папи Саши.
показати весь коментар
17.07.2023 00:51 Відповісти
о, ні! цих воно відперло в Ізраїль ще після першого попередження про можливу війну - так що з цими все нормально... це тільки лохам - шашликі.
показати весь коментар
17.07.2023 04:08 Відповісти
Я тоже хочу такое употребить.
показати весь коментар
17.07.2023 00:04 Відповісти
У нбого іх єсть.
показати весь коментар
17.07.2023 00:09 Відповісти
Если оборона Европы ляжет на плечи Зелелоха, то минимум с Польшей им пришлось бы распрощаться, а Прибалтика вся ушла бы за 3 дня.
Захистун млять.
показати весь коментар
17.07.2023 00:07 Відповісти
Всю Европу.. Вова, ****,. останавливайся. Говорун *уев. Спаситель Вселенной. Скромнее будь.
показати весь коментар
17.07.2023 00:07 Відповісти
Чому всі підараси -ухилянти візжать на "гнусавого"-чотири ухилянта,а самі не йдуть? Ви що,такі ж підари як і він?
показати весь коментар
17.07.2023 00:09 Відповісти
ухилянти якраз не візжать на гундосого ухилянта - ухилянти його всюди виправдовують, вони ж за нього голосували....
показати весь коментар
17.07.2023 04:16 Відповісти
Нєєєє,підете всі,піздаболи,а там як Бог дасть.
показати весь коментар
17.07.2023 00:11 Відповісти
Підуть не всі, а приблизно половина, якщо війна продовжиться на 5-10 років. Остальна половина нікуди йти не збирається, це ті, що "какая разніца" і "сделаєм їх разом". На жаль, президентів нам впарюють саме вони, то Януковича впарять, то Зеленського
показати весь коментар
17.07.2023 00:54 Відповісти
ага, і на наступних виборах голосуватимуть за кошового або притулу. щоб остаточно просрать те. що ще залишиться...
показати весь коментар
17.07.2023 04:12 Відповісти
Когда же ты трепаться перестанешь? Кокс подвезли?
Такое впечатление, что ты готов говорить любую чушь, лишь бы привлечь к себе внимание.
Тяга к славе шоу-мэна не проходит, это у тебя в крови...
Но ты же президент. Мыслить и говорить надо уже по государственному, а не как в квартале 95.
показати весь коментар
17.07.2023 00:49 Відповісти
Коли це ще буде, убогий? Цікаво, у нього є хоч якесь розуміння того, що його і Ко чекає після Перемоги?
показати весь коментар
17.07.2023 06:51 Відповісти
У всієї зеленої сволоти є розуміння. Тому відчайдушно й воюють проти України... Другий фронт, ***!
показати весь коментар
17.07.2023 08:49 Відповісти
Правильно. А потом Америку.
показати весь коментар
17.07.2023 07:14 Відповісти
Агент ФСБ защіщатєль всіх і вся.
показати весь коментар
17.07.2023 07:46 Відповісти
Приберіть цей мерзенний писок. Ця гнида позасерала своїми відосиками увесь ефір. Здати в дурку лайно, нехай там пи...ть
показати весь коментар
17.07.2023 08:14 Відповісти
Тільки не з тобою.
показати весь коментар
17.07.2023 09:43 Відповісти