11266 відвідувачів онлайн
1 087 6

Росіяни обстріляли 8 громад на Сумщині: двоє людей загинуло, десятеро дістали поранення

білопілля

Про це повідомляє Сумська ОВА, передає Цензор.НЕТ.

Зокрема, були обстріляні:

- Білопільська громада: ворог бив з артилерії (29 вибухів) та мінометів (22 вибухів). Внаслідок одного з артобстрілів (3 вибухи) загинуло 2 цивільні особи, поранення дістали 10 осіб. Пошкоджено адміністративну будівлю, 4 багатоквартирні будинки, гараж, 2 приватні автомобілі. Внаслідок ще одного артобстрілу пошкоджено електромережі. Крім того, по місцевості у напрямку села Волфине, Білопільської ТГ, Сумського району з гелікоптера здійснено пуски НАР (4 вибухи).

- Новослобідська громада: здійснено мінометні обстріли (18 вибухів). Внаслідок обстрілу сталося загорання господарчої споруди, також уламками пошкоджено трактор. Внаслідок ще одного мінометного обстрілу пошкоджено 3 приватні будинки. Також зафіксовано скидання ВОГ з БПЛА (3 вибухи).

- Хотінська громада: був мінометний обстріл (22 вибухи).

- Краснопільська громада: здійснено артилерійські обстріли (10 вибухів). Внаслідок одного з обстрілів пошкоджено 2 приватних будинки. Внаслідок ще одного обстрілу пошкоджено покинуту господарську споруду. Також зафіксовано мінометні обстріли (15 вибухів). Крім того, здійснено обстріл з гелікоптера некерованими авіаційними ракетами (НАР) (3 вибухи).

- Юнаківська громада: здійснено артилерійський обстріл (32 вибухи). За наслідком одного з обстрілів пошкоджено два приватні будинки, гараж, мопед. Також ворог бив з мінометів (6 вибухів).

- Шалигинська громада: був артилерійський обстріл (5 вибухів).

- Середино-Будська громада: зафіксовано мінометні обстріли (43 вибухів). За наслідками одного з обстрілів виникла пожежа приватного житлового будинку.

- Есманська громада: здійснено артилерійський обстріл (6 вибухів).

Коментувати
Сортувати:
Це моральні виродки.
Що головне я поважаю нацистів більше - вони сказали "ми йдемо вас убити" і йшли відразу з знаками відрізнення, званнями. А тут творять більш дике і "ето не мі", "мі же братья", "ето англосаксі" - фуууу, просто мерзко
показати весь коментар
17.07.2023 22:31 Відповісти
Свинособаки. Ответку ждите.
показати весь коментар
17.07.2023 22:39 Відповісти
рдк та легіон свобода росії напакостили і слились...буданов, відповідай, чому обстрілюють односумчан...
чи, як з виборами у 19, між причиною та наслідком, розтягненими у часі, зв,язок не прослідковується
показати весь коментар
17.07.2023 22:41 Відповісти
а до цього не обстрілювали ? Сумщину обстрілюють з квітня 2022 року .
показати весь коментар
18.07.2023 01:24 Відповісти
до цього не виселяли...та й обстріли вже не такі, як раніше
показати весь коментар
18.07.2023 13:24 Відповісти
РДК и Легион где то слиняли.
А хотели чуть ли не революцию сделать на рашке.
показати весь коментар
18.07.2023 01:37 Відповісти