10072 відвідувача онлайн

Вночі ворог атакував південь України ракетами

ппо

Вночі південь України зазнав масованої ракетної атаки.

Про це повідомили в ОК "Південь", інформує Цензор.НЕТ

"Ворог знов вдався до повітряних атак півдня. ППО працює, але і наслідки бойової роботи можуть бути руйнівними, небезпечними", - зазначив спікер ОК "Південь" Владислав Назаров. 

За інформацією Telegram-каналу Повітряних Сил ЗСУ, близько першої  години ночі було зафіксовано пуски "Калібрів" з Чорного моря. В Одесі та передмісті пролунали вибухи. Близько другої - повторні пуски "Калібрів". В Одесі знову лунали вибухи.

Також близько другої години ворог атакував південь України ракетами Х-22. В Одеській області працювало ППО. Близько (о) пів на третю ночі стало відомо про повторні пуски Х-22.

Топ коментарі
+13
А ще один пан закликав нас готуватись до шашликів.
І казав, що погані американці хочуть посварити його з другом Володею.
показати весь коментар
19.07.2023 06:42 Відповісти
+9
Це до зеболота, а захисників на мінних полях залиште воювати. Що посіяли в 2019, те і жніть сьогодні
показати весь коментар
19.07.2023 06:46 Відповісти
+8
Там пан генерал Моллі казав,що F-16 зараз не потрібні,головна небезпека мінні поля.
показати весь коментар
19.07.2023 06:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Там пан генерал Моллі казав,що F-16 зараз не потрібні,головна небезпека мінні поля.
показати весь коментар
19.07.2023 06:24 Відповісти
американцы реально боятся что наши летчики не сильно хорошо владеют новыми самолетами это очень дорогие игрушки и в обслуживании тоже +очень много организиционных и технических проблем..
а мины для нас реально проблема - так же как для кацапов только разве об этом не было известно ДО даты контрнаступа? или в генштабе такие лошки что этого не предвидели - неплохо бы послушать обьяснения наших стратегов..
показати весь коментар
19.07.2023 06:42 Відповісти
Усе просто, поки шукали зброю по усьому світу, орки мінували. Хоча ви маєте рацію відносно піару наступу. Хто відповідає, то це одні і ті-зеболото.
показати весь коментар
19.07.2023 06:50 Відповісти
F-16 дасть можливість боротися з їх тактичною і армійською авіацією, звільнити частину засобів ППО, для перекидання на фронт, покращити ППО, суттєво підвищити ефективність застосування HARM та нашої авіації, яка зможе ефективніше наносити удари по позиціям ворога, бажано касетними ************.
Якщо наші будуть мати перевагу в повітрі, то зможуть спокійніше розміновувати мінні поля.
показати весь коментар
19.07.2023 08:33 Відповісти
да это все так и всем понятно - только есть вопросы по техническому обслуживанию и местах базирования - американцы пока не сильно доверяют полностью передать под контроль такие технологичные и сложные штучки
показати весь коментар
19.07.2023 09:47 Відповісти
нам Нідерланди їх передаватимуть спочатку, а в них же там не останні модифікації. І все одно, якщо будуть близько підходити в зону дії ППО, то можуть збити навіть ф-35. І мабуть, вони не будуть діяти над неконтрольованою територією, так що технології не потрапалять у руки ворога. А якщо раптом, зможуть когось "купити", що мало ймовірно, щоб він перегнав літак, то можливо, у них в літаках є можливість дати з супутника сигнал на глушіння двигуна, чи катапультування пілота, я не знаю про таку опцію, але закласти такий функціонал, то логічно, про що самі пілоти навіть можуть не знати))
показати весь коментар
19.07.2023 11:29 Відповісти
Це до зеболота, а захисників на мінних полях залиште воювати. Що посіяли в 2019, те і жніть сьогодні
показати весь коментар
19.07.2023 06:46 Відповісти
Без ударів ракетами у відповідь, хочаб 1:1 , Нелюдей Рашиських не заспокоїти!
Рашист розуміє тільки грубу фізичну силу, їх (рашистов) так з дитинства привчають.
показати весь коментар
19.07.2023 06:42 Відповісти
А ще один пан закликав нас готуватись до шашликів.
І казав, що погані американці хочуть посварити його з другом Володею.
показати весь коментар
19.07.2023 06:42 Відповісти
Він і зараз такої думки !
показати весь коментар
19.07.2023 07:27 Відповісти
"Кирилл Данильченко

Уряд Німеччини пообіцяв Києву 8 систем IRIS-T-SLM, ми свого часу просили 11 батарей.

Нам уже дадуть більше, ніж Бундесвер замовив у принципі.

При тому, що перші батареї в німецьку армію планують поставити до 2025 року, а поки що Бундестаг виділив гроші лише на 6 систем.

Але це загалом не вулиця з одностороннім рухом.

Ми отримуємо те, що недоступне на ринку та недоступне нам фінансово - факт.

Ніде більше немає таких систем, ніхто більше не може домовитися з Єгиптом і дати нам виставковий екземпляр та єгипетську батарею.

Просто не існує таких країн на планеті - у китайців ще немає таких технологій, норвежці забиті замовленнями, у тому числі й для нас, ходити запитувати по ринку реально не вдасться.

Тому якщо британці та німці хочуть, щоб ми стрибали, багато хто особисто мав би запитати: "Як високо?" Бо альтернативи їхнім зусиллям немає.

Але це не ходіння з простягнутою рукою, як часто ******* писати наші йододефіцитні небрати.

По-перше, це відповідь на удари по містах, по ЖКГ, по генерації тепла та пари взимку - припинення воєнного злочину.

Для німців, які самі страждали від бомбардувань, причому були на боці диктатури, а тепер рятують життя в Україні від диктатури, це безперечно важливо.

Але, наприклад, для Берліна, важливіші не історичний борг і не солідарність з Україною - він отримує унікальну нагоду обкатати своє озброєння як єдину систему.

Зрозуміти, як поводяться нові 4D-радари TRML-4D під пресингом РЕБ і в складній ситуації з перешкодами - адже це одночасно і далекомір.

Який може і вести огляд 1200 об'єктів у радіусі 250 км, і бути станцією підсвічування цілі - німці хочуть знати, покладуть її перешкоди чи ні.

Як збивають реальні крилаті ракети та літаки - чи є шанси проти малої балістики; чи реально перевантажити канал числом цілей; який реальний відсоток перехоплень, а не з рекламних агіток?

Цифри Німеччину цілком влаштовують: понад 60 збитих цілей, ефективність наближається до 90%.

Були хвилі в зоні відповідальності установок, де одночасно йшло 12 літальних апаратів супротивника - і всі вони були знищені.

Тепер на Паризькому салоні "Ле-Бурже 2023" у систем стоїть приписка - обкатані в бою, є цифри, звіти, фото уражених, а не просто рекламні буклети

І сьогодні корпорація "Diehl Defense" розраховує продавати зброї на мільярд на рік.

Вкладуть трохи більш ніж мільярд в Україну і планують заробляти мільярд на рік.

Не найгірший бізнес.

Існує ініціатива "Європейський щит", для якої також вибрали IRIS-T-SLM.

На сьогодні це 15 країн, і число зростатиме.

Завдяки успіхам на полі бою в Україні Німеччина стала постачальником безпеки для всього регіону.

Для "Небесного щита" планують виготовити три десятки радарів TRML-4D - один такий коштує 17 млн євро.

Це означає щонайменше 30 батарей для ЄС від Фінляндії до Румунії, а в ланцюжку виробництва - компанії Німеччини, Греції, Франції.

Лише шість установок для Берліна - тризначна сума мільйонів євро у вигляді замовлення на РЛС.

Декілька тисяч робочих місць, кілька тисяч місць у силових структурах, які обслуговують "Небесний щит", мільярдні контракти.

Тож Захід знає, навіщо він постачає сюди новітнє озброєння, яке буде обкатане не проти Лівії чи Сирії, а проти балістичних сигар зі швидкістю в 8 махів, півтонних активно маневрових крилатих ракет, "Ланцетів", РЕБ "Житель".

Тому кожен має свої інтереси у Великій війні.

Головний західний - щоб жителі окупованого Маріуполя не йшли в атаки на Сувалківський коридор, як жителі окупованого Донецька і Луганська на Бахмут.

Але далеко не тільки це. Ми ставимося до цього з розумінням - так працює цей світ.

Наше головне завдання - зламати у РФ на багато поколінь бажання повторювати, як діди. До цього теж треба ставитися з розумінням - у імперію входили Фінляндія, Польща та країни Балтії.

Тому, звісно, ми дуже дякуємо Заходу. Дайте ще.

Уряд Німеччини пообіцяв Києву 8 систем IRIS-T-SLM, ми свого часу просили 11 батарей. Нам уже дадуть більше, ніж Бундесвер замовив у принципі. Ще довгі місяці в нас на чергу...."

А зараз над моїм містом знову виють сирени - до когось в Україну летить біда....
показати весь коментар
19.07.2023 07:01 Відповісти
Я не розумію вашого посилу? Уже були дані,що багато новітніх технологій працюють на тестуванні в Україні. Якщо автору статті хочеться не чекати на Іриси, а уже мати, то потрібно було в 2019 про це думати,коли замість політика вибрали клоуна,замість ЗСУ -асфальт і тей втридорога.
показати весь коментар
19.07.2023 07:08 Відповісти
Од мене чого Ви хочете? Якби Ви тут не з минулого року з"явилися а прйшли-б сюди з початком захоплення Криму - то знали-б мою позицію І не ставили-б мені таких "дивних" питань
показати весь коментар
19.07.2023 07:13 Відповісти
35 шахедів, збито 31, 4 десь упали. Ракети усі були збиті. 5 Калібрів. Якщо у Києві усі ліквідовано,то Одеса 4 прийняла на себе. А Київ має порт? Інші важливі стратегічні пріоритети?
показати весь коментар
19.07.2023 07:02 Відповісти
Головний пріорітет Києва - Зе з його відосиками.
показати весь коментар
19.07.2023 07:23 Відповісти
"Головний пріорітет Києва - Зе з його відосиками"
А про 3,5 мільйона людей, проживаючих у ньому станом на лютий 2023-ти забуло ?
показати весь коментар
19.07.2023 08:19 Відповісти
А що в інших містах не має людей? Є бомбосховища, якими ці мільйони нехтують. Досить невігластва відносно пріоритетів для ППО. Це тільки в Україні задачі для ППО захист столиці.
показати весь коментар
19.07.2023 08:40 Відповісти
Для влади люди - не головний пріорітет.
показати весь коментар
19.07.2023 17:08 Відповісти
"А Київ має порт? Інші важливі стратегічні пріоритети?"
Дивно від вас чути подібні запитання. Київ є столицею України-про це ви вже забули ? Забули на початку війни від усіх орків "вазьмем Кієв за 3 дня" ? Взяти Київ не вдалося, але продовжувати його кошмарити ракетами та дронами-це один з їх стратегічних приорітетів.
показати весь коментар
19.07.2023 08:16 Відповісти
Не має столиць при війні, а є стратегічні пріоритети, порт Одеса-так, Дніпро-так, навіть Кременчук має більше ваги на сьогодні. Ви, маніпулюючи словами, ділите людей на сорти. Що випускає Київ? Він функціонує як паб для техніки, має заводи по виготовленню БК ? Тільки будову Верховної Ради і бункер слуг.
показати весь коментар
19.07.2023 08:38 Відповісти
Київ-це столиця України. Для орків це-стратегічний приорітет. Тому що столиця у їх розумінні-це усе, впаде столиця-впаде країна. Ось чому в усього кацапстану пердаки палали, коли над куполом кремля був "хлапок". "Пасягнулі на святоє, хатят развала нашей родіни !" І коли вагнера пішли на москву-теж була істерика в них усіх. Перечитайте це усе ще раз, якщо важко зрозуміти. І не приписуйте мені маніпуляції та ділення людей на сорти. Це не я тут постійно згадую про сакральну вам цифру 73. Це-мої співгромадяни і я прийняв їх вибір, тому що він був демократичним, хоч я особисто голосовув за пороха.
показати весь коментар
19.07.2023 08:55 Відповісти
Читайте задачі ППО, досить пропаганди і нарешті подивіться на сьогодні. Кропивницький, Херсон, Одеса ці міста не мають захисту,але мають стратегічні пріоритети. Тепер усі пишуть-я був за Порошенко, але чому він не виграв вибори? Я на тему моя хата скраю не розмовляю
показати весь коментар
19.07.2023 09:00 Відповісти
"Кропивницький, Херсон, Одеса ці міста не мають захисту"
Брехня. Про Кропивницький достеменно не скажу, але Херсон та Одеса-мають. Особливо Одеса- багато збиває і про це регулярно у новинах пишуть. Херсону-гірше, тому що до них С-300 долітає. Але не було б там ППО, то рашистські ******** керованими авіабомбами їх би засипали, а вони бояться там літати.
показати весь коментар
19.07.2023 10:48 Відповісти
Добавлена ще Полтава. А відносно Одеса, то уже є інформація. На цю тему навіть думати не має сенсу. Боляче,прикро, сумно. Зернова угода була зірвана з метою атак на Південь.
показати весь коментар
19.07.2023 10:54 Відповісти
За Одесу-так, сьгодняшня атака-це зрив зернової угоди під приводом "свящєнной мєсті із-за теракта па кримскаму масту". Але ж погугліть, скільки Одеса регулярно збиває ракет і дронів.
показати весь коментар
19.07.2023 11:13 Відповісти
А нічого що спочатку було зрив угоди, а потім мосту?
показати весь коментар
19.07.2023 11:21 Відповісти
У вас там якийсь спеціальний календар ?
"У ніч проти 17 липня на Кримському мосту на тимчасово окупованому півострові пролунали вибухи"
"Росія на тлі атаки на Кримський міст погрожує зірвати "зернову ініціативу", щоб шантажувати Україну та її союзників. Про це повідомив Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки (ЦСКІБ) на своєму Telegram-каналі в понеділок, 17 липня. Черговий термін дії "зернового договору" сплив 17 липня."
показати весь коментар
19.07.2023 11:27 Відповісти
Ви навіть новини України не знаєте.....про що тоді мова. Сьогодні це не епізод атаки, а продумана акція проти України і спланована давно.
показати весь коментар
19.07.2023 11:41 Відповісти
"Ви навіть новини України не знаєте"
На відміну від декого, я живу в Україні, а не в Германії, тож новини знаю не тільки з інтернету. І прильоти ракет та шахідів також відчуваю на собі. А до цього відчував також і міни, і арту, і звичайну стрілянину. А рідні та побратими відчувають і досі. А якщо ви звідти знаєте все краще за наших СБУ, ГУР, та даних розвідок наших країн-партнерів-поздоровляю.
показати весь коментар
19.07.2023 11:59 Відповісти
Ще до мосту була скарга, що запити росії проігнорували, а це було в межах банків по оплаті, а не міст. Це тільки один епізод, до цього було поступове згортання зернової угоди. Читайте від 15 і на низ.
показати весь коментар
19.07.2023 11:45 Відповісти
кацапы ********
показати весь коментар
19.07.2023 07:37 Відповісти
в чем проблема? отправить котлету в ПВО. Судя по его виду из тира, он все ракеты одним выстрелом снесет. И F16 не нужно, когда есть КТ-1(Котлета Тищенко-1).
показати весь коментар
19.07.2023 08:05 Відповісти
Замiсть F-16 - Egg- 17
показати весь коментар
19.07.2023 09:25 Відповісти
Власть соросовских недоучек!
Смотрю бюджет во время войны:
Про розподіл у 2023 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів у рамках Програми з відновлення України.
Опять Великий Розподіл між будівельною мафією!
Суки - стройте бомбоубежища и бетонные заготовки для блиндажей на фронте.
Стройте снарядные заводы.
Стройте ракеты, вплоть до украинской Сатаны.
Стройте беспилотники.
Обучайте "ночных ведьм" в ДОСААФ для охраны городов Украины от Шахедов на кукурузниках Ан-2 с пулеметами.
Делайте прожектора для зениток и делайте те же Эрликоны по лицензии.
И сделайте суки во всех ресторанах 100% наценку в военный фонд. И вход в ресторан во время войны только с добровольным пожертвованием всех драгоценностей с тела и одного литра крови для воюющих.
Всем судьям, прокурорам, чиновникам министерств объявить коммунизм - никаких денег, только паек и бесплатная медицина с проездным на метро. Суки - шо построили тем и пользуйтесь.
И проверять карманы госслужащих на улицах патрулем из бабушек-пенсионерок - все шо выше минимальной пенсии конфисковывать из незаконного оборота.
Иначе лучшая часть нации погибнет на войне, а "слуги" наймут в обслугу беженцев из Африки, которых Евросоюз им перенаправит и еще и деньги за это заплатит. И сдаст в аренду китайцам черноземы, а арабским шейхам - Карпаты. За исключением Буковеля - земли обетованной имени Коломойского!
показати весь коментар
19.07.2023 08:13 Відповісти
"Шаріков"! Розумна людина колись сказала правильно: "Если у тебя есть фонтан - заткни его! Дай отдохнуть и фонтану!"
показати весь коментар
19.07.2023 08:43 Відповісти
Отстань! Я уже у себя на заднице все волоса вырвал от отчаянья! И решил послать все и всех и дать волю душе и мозгам!
показати весь коментар
19.07.2023 08:48 Відповісти