11794 відвідувача онлайн

На саміті НАТО жодного разу слово "корупція" не звучало щодо України, - Резніков

резніков

Міністр оборони Олексій Резніков розповів, що під час саміту НАТО у Вільнюсі жодного разу не почув слово "корупція" щодо України.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це очільник міністерства заявив під час пресконференції на тему: "Як реалізувати антикорупційну політику в секторі оборони під час війни?".

"За два дні, під час яких ми перебували на саміті у Вільнюсі і комунікували з лідерами країн, і на всіх сесіях, на яких ми бували, - жодного разу слово "корупція" не звучала як вимога до України. Це означає, що наші зусилля – і Верховної Ради, і створених антикорупційних органів партнери оцінили, і рівень довіри піднявся. Тому на саміті у Вільнюсі мова йшла про очікування від України стосовно реформ. Слово "корупція" жодного разу за два дні я не почув", - розповів Резніков.

За його словами, це означає, що Україна рухається у правильному напрямку.

Топ коментарі
+102
Те, що тебе не тикали носом на саміті НАТО у цей раз - не означає, що немає проблеми корупції - вона є - і це всім відомо.
показати весь коментар
19.07.2023 14:48
+67
він констатуе факт , що буде красти далі , бо НАТО ще не знае
показати весь коментар
19.07.2023 14:52
+62
показати весь коментар
19.07.2023 14:53
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
То ж її нема. Зе її поборов. Я сам читав.
показати весь коментар
19.07.2023 19:41 Відповісти
Зе/Оманський,не поборов корупцію, він її очолив.
показати весь коментар
19.07.2023 20:06 Відповісти
Отморозок. Он идет на саммите, вокруг уважаемые люди. Все знают, что он вор. А ему плевать
показати весь коментар
19.07.2023 20:04 Відповісти
no coments
показати весь коментар
19.07.2023 20:07 Відповісти
Вот прям сейчас обговорите со всеми знакомыми и дайте им списки за кого нельзя голосовать на выборах 2024.года. Хотя кремль обменяет всех на всех и скажет что это заслуга "будущего" президента Ермака.
показати весь коментар
19.07.2023 20:10 Відповісти
показати весь коментар
19.07.2023 20:14 Відповісти
Він це серйозно сказав чи пожартував?
показати весь коментар
19.07.2023 20:17 Відповісти
Цілком серйозно , у нього проблеми зі слухом , чітко чує лише два слова : " на" та " украсти " .
показати весь коментар
19.07.2023 21:37 Відповісти
Таке враження що і читати не вміє бо слово "корупція" не складне - просто "потрібно перестати " стр...красти!
показати весь коментар
19.07.2023 22:06 Відповісти
Оце точно - йому ссуть в глаза - а он єто божья роса. Пиз..ть просто
показати весь коментар
19.07.2023 20:19 Відповісти
Каждый из украинцев понимает, что Резников просто обязан уже сидеть за яйцо по 17 грн.
Его глупая попытка обокрасть Украину на 4 млрд просто не удалась. Это раз.
Потом была попытка украсть деньги Украины, просто спрятав от общественности закупки МО.
Тоже не прошо.
Резников обязан сидеть в одной камере вместе с бриллиантовыми прокурорами, которых отмазал Порошенко! Вот тогда я пойму, что с коррупцией в Украине начали бороться все эти потешные конторки. Сапы, Снапы, Набу, Шнабу... Мне уже пофигу. Их столько развелось со времен Порошенко, а толку ноль.
показати весь коментар
19.07.2023 20:19 Відповісти
Реєстрація:22.01.2023

Лайкуни Сергея Владимировича :
Реєстрація:14.01.2023
Реєстрація:15.01.2023
показати весь коментар
19.07.2023 20:36 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=eutW8q491wA Козленок Который Считал до Десяти .
показати весь коментар
19.07.2023 21:07 Відповісти
А яким боком час реєстрації до рєзнікова злодюги ? Чи ви свято вірите у непорочність цього єврея ?
показати весь коментар
19.07.2023 21:44 Відповісти
Тьху на того безпринципного, злодійкуватого пліснявого ублюдка.
Сергій Володимирович маніпулює.
Чим "потішні" створені при Порошенкові структури САП, НАБУ? Тим, що на посади їх керівників зЕ-рмак призначає кишенькових чи тих, з ким можна "договориться"?
То проблема в антикорупційній структурі чи в узурпації влади Зеленським?
показати весь коментар
19.07.2023 22:05 Відповісти
ок
показати весь коментар
19.07.2023 21:56 Відповісти
А про 36 млрд грн., які МО перерахувало за зброю, а зброю не отримали--------ви не чули? А військові гинули через нестачу снарядів. Сьогодні ми ховали двух з Азова.
показати весь коментар
19.07.2023 20:44 Відповісти
Про 36 млрд не слышал. Для меня украденная 1 грн уже повод садить вора.
А для Вас?
показати весь коментар
19.07.2023 21:10 Відповісти
Зате вдалася "розумна" спроба обікрасти країну на 36 млрд. "Ми заключили контракти на постачання зброї із повною (!!!) передоплатою, а зараз не можемо знайти ані фірм-постачальників, ані грошей. І зброї теж нема".
Хоча знаходяться невіруючі Фоми, які в таке пояснення теж не вірять.
показати весь коментар
19.07.2023 20:45 Відповісти
Про https://www.pravda.com.ua/articles/2023/05/25/7403738/ этом идет речь , или еще про что то? Так там украдены миллионы. Значит за них тоже должны сидеть воры! У меня нет проблем с ворами. Украли чинши Зеленского, Порошенко, Януковича...
А про украденные 36 млрд у Украины даже интересно. Элита умеет делать ссылки на то, о чем так нежно намекает?
показати весь коментар
19.07.2023 21:01 Відповісти
Як це спроба украсти не вдалася ? За час перебування на посаді міністра це зелене непорозуміння на офшорі власному нагромадило майже мільярд доларів , про це писали , що переплюнув навіть свого найвеличнішого .
показати весь коментар
19.07.2023 21:41 Відповісти
И тут Остапа понесло!!!!!!!

а ти поїдь на фронт та скажи це в очі військовим. Ось тоді і побачіш де правда, а може без окулярів і не побачіш.
показати весь коментар
19.07.2023 20:24 Відповісти
Хлопці з Заходу вже заїбались вам то говорити...до тупорилих не доходить.
показати весь коментар
19.07.2023 20:40 Відповісти
Казковий довбойоб.
показати весь коментар
19.07.2023 20:55 Відповісти
В доме повешенного не принято говорить о верёвке.
показати весь коментар
19.07.2023 21:06 Відповісти
Корупціонер не почув слово "корупція"! Отже, корупції в Україні немає?!! На резнікова наговорюють?
показати весь коментар
19.07.2023 21:13 Відповісти
Интересно, почём будут клистроны у этого честного человека?
показати весь коментар
19.07.2023 21:14 Відповісти
От"яйцеликий "неужели искоренили "усю" коррупцию?Давеча вот у "ещё действующего" военного комиссара Одессы Борисова к уже найденным виллам в Гишпании и миллионам +188 миллионов нашлось Прям таки "антикоррупция" ..обхохочешься...
показати весь коментар
19.07.2023 21:23 Відповісти
Як в нього вистачає наглості після …по 17… втирати нам брехн
показати весь коментар
19.07.2023 21:35 Відповісти
Альйоша, ти воровський ДЕБІЛ?
показати весь коментар
19.07.2023 21:52 Відповісти
Это их вежливость, а не наша добродетель
показати весь коментар
19.07.2023 21:55 Відповісти
Бо всі українські корупціонери, як сказав президент, виїхали до країн НАТО а значить тепер і НАТО в небезпеці.
показати весь коментар
19.07.2023 22:29 Відповісти
Чому саме це слово? Є багато інших слів... недоносок, наприклад.
показати весь коментар
19.07.2023 22:36 Відповісти
На злодію шапка горить!
показати весь коментар
19.07.2023 22:46 Відповісти
Закрий, або тобі люди заткнуть!
показати весь коментар
19.07.2023 22:50 Відповісти
Зебілам зросили оченята зі шкіряного брандспойта
показати весь коментар
19.07.2023 22:59 Відповісти
Пора дати йому орден, від головнокомандувача (він дуже старається)
показати весь коментар
19.07.2023 23:14 Відповісти
конченая тварь 👎👎
показати весь коментар
19.07.2023 23:23 Відповісти
А ти с... сам не помічаєш. В країні війна, а ти чекаєш, щоб американці або європейці тебе як шкодливе кошеня тицьнули мордою в лайно?.. Тоді буде пізно.
Нагла цинічна потвора просто насміхається з людей.
P.S. колись вважав Рєзнікова найбільш порядним і адекватним в "команді" Зеленського ...що вже тоді казати за інших.
показати весь коментар
19.07.2023 23:35 Відповісти
Ще не вечір тов. резніков...путін Нато поверне до реальності, після сраму Нато у Вільнюсі.
Не вірите -
показати весь коментар
19.07.2023 23:51 Відповісти
Дипломати говорять дипломатичною мовою. А Резніков думає, що тільки коли 33 рази вдень йому вкажуть на корупцію, отоді вже сказали.
показати весь коментар
19.07.2023 23:58 Відповісти
"Діскусія о яйцах", а не корупція. У нормальній країні він би вже був знятий з посади, але у зеленому бедламі це норма!
показати весь коментар
20.07.2023 03:34 Відповісти
Дєрзай!! яйця по по 170 за 1 шт, яблука по 100 за 1 шт.. соляра по 100 за 100 грамів.. І буде тобі каса
показати весь коментар
20.07.2023 04:41 Відповісти
Українські гниди будуть красти до того часу поки їх реально не почнуть саджати на реально сроки. Скільки посадили корупціонерів з МО? Звинувачені в корупціі - бувші заступники Рєзнікова.
показати весь коментар
20.07.2023 05:25 Відповісти