9974 відвідувача онлайн

Рух Кримським мостом тимчасово обмежено, поблизу окупованого Сімферополя пролунав потужний вибух. ФОТО

Про це повідомляють місцеві пабліки, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що рух Кримським мостом тимчасово зупинено.

Також повідомляється про "дуже потужний вибух" у смт Гвардійське в Сімферопольському районі.

У мережі публікують світлини вибуху.

Рух Кримським мостом тимчасово обмежено, поблизу окупованого Сімферополя пролунав потужний вибух 01

Топ коментарі
+22
Гарні новини)) Какцапи, "понаєхавшіє" в Крим, рятуйтесь вплав - бо потім буде пізно, українці з татарами вас просто різати, як свиней, будуть!!!
показати весь коментар
02.08.2023 10:36 Відповісти
+18
Буває -- віина
показати весь коментар
02.08.2023 10:25 Відповісти
+17
лапті штурмують ла-манш
показати весь коментар
02.08.2023 10:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Буває -- віина
показати весь коментар
02.08.2023 10:25 Відповісти
лапті штурмують ла-манш
показати весь коментар
02.08.2023 10:29 Відповісти
Потужна бавовна не полишає Крим….
показати весь коментар
02.08.2023 10:30 Відповісти
Чекаємо галасу від папи римського.
показати весь коментар
02.08.2023 11:27 Відповісти
То не ми...
показати весь коментар
02.08.2023 10:32 Відповісти
Ні, то МИ, але просто грались ))) Краще ще попереду )
показати весь коментар
02.08.2023 10:37 Відповісти
Так, це не ви, ссикухи, це горді українці, які це і не приховують! Трусики зміни, чи "сіравновкихтрусіках", чи колір зелений? ЗЄбільне...
показати весь коментар
02.08.2023 10:45 Відповісти
Ви захворіли?
показати весь коментар
02.08.2023 11:00 Відповісти
Гарні новини)) Какцапи, "понаєхавшіє" в Крим, рятуйтесь вплав - бо потім буде пізно, українці з татарами вас просто різати, як свиней, будуть!!!
показати весь коментар
02.08.2023 10:36 Відповісти
В Гвардейском расположена авиабаза и где-то недалеко еще и нефтебаза
показати весь коментар
02.08.2023 10:39 Відповісти
А ще анало-говнет ППО С-400 (щось кацапи навіть базікали про його апгрейд), яке за задумом кацапів має "перекривати" увесь центральний Крим включно із Сімферополем, Саками, від атак з повітря
А ще там залізнична станція, біля якої "жирні" склади
Ще би так по Джанкою...
показати весь коментар
02.08.2023 10:56 Відповісти
може це була атака не з повітря а з-під землі? бойові кроти.
показати весь коментар
02.08.2023 12:15 Відповісти
Нове на озброєнні ЗСУ?!
Оце кацапи обісраються!
показати весь коментар
02.08.2023 12:32 Відповісти
Нормально кроти літають по кацапам у Криму
Цікаво тільки Storm Shadow чи Scalp, а може нарешті Грім-2 (Сапсан)?
показати весь коментар
02.08.2023 12:37 Відповісти
Кримська вата верещала що буде казіно та діснейленд. А тепер буде Бахмут.
показати весь коментар
02.08.2023 10:40 Відповісти
Бахмута не хотілось би. Бо Бахмут - то тисячі смертей наших хлопців, найкращих хлопців.
Нехай краще здриснуть з нашого Криму по своєму мосту, доки він ще не впав остаточно. Причому всі, і понаєхавшіє і ті, хто в 2014 танцювали, коли кацапи Крим украли.
показати весь коментар
02.08.2023 10:47 Відповісти
А з ними й нащадки НКВДістів
показати весь коментар
02.08.2023 10:51 Відповісти
То я на емоціях, мав на увазі зовнішній вигляд міста після обстрілів. А воювати можна і з мінімальною кількістю жертв серед наших військових при нормальному постачанні зброї. Але це вже інша історія і це 100 раз вже обговорили, не буду продовжувати.
показати весь коментар
02.08.2023 10:53 Відповісти
Та й зруйнованих міст не хочеться. Нам же їх потім відбудовувати.
А в цілому Ви праві. Вата думала, що до них наїдуть багатиє расєянє, потечуть бюджетні московські грошики і вони заживуть как в мааасквє.
А треба було подивитись, що з Сухумі сталось і висновки зробити. Хоча я від таких ватних чув казочки, що в Сухумі з приходом расєі просто рай настав.
показати весь коментар
02.08.2023 11:11 Відповісти
показати весь коментар
02.08.2023 10:47 Відповісти
попали по военной базе
показати весь коментар
02.08.2023 11:33 Відповісти
На окраине этого пгт расположен одноименный военный аэродром, который Россия использует для атак против Украины. Там базируется 37-й смешанный авиаполк ВВС РФ с Су-24М и Су-25СМ, а также, вероятно, другая боевая авиатехника.
показати весь коментар
02.08.2023 11:35 Відповісти
Я так понимаю, что смешанный авиаполк стал в реалии перемешанным.
показати весь коментар
02.08.2023 13:00 Відповісти
За знищений міст каСапам прийдеться заплатити. Потім демонтувати залишки, зачистити дно протоки, відновити популяцію дельфінів та карасів. І бичків. Славних азовських бичків.
показати весь коментар
02.08.2023 11:42 Відповісти