9010 відвідувачів онлайн

Рух Кримським мостом тимчасово обмежено, поблизу окупованого Сімферополя пролунав потужний вибух. ФОТО

У тимчасово окупованому Криму повідомляють про потужний вибух, перекрито Кримський міст.

Про це повідомляють місцеві пабліки, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що рух Кримським мостом тимчасово зупинено.

Також повідомляється про "дуже потужний вибух" у смт Гвардійське в Сімферопольському районі.

У мережі публікують світлини вибуху.

Рух Кримським мостом тимчасово обмежено, поблизу окупованого Сімферополя пролунав потужний вибух 01

Топ коментарі
+22
Гарні новини)) Какцапи, "понаєхавшіє" в Крим, рятуйтесь вплав - бо потім буде пізно, українці з татарами вас просто різати, як свиней, будуть!!!
показати весь коментар
02.08.2023 10:36
+18
Буває -- віина
показати весь коментар
02.08.2023 10:25
+17
лапті штурмують ла-манш
показати весь коментар
02.08.2023 10:29
Коментувати
Сортувати:
Буває -- віина
показати весь коментар
02.08.2023 10:25 Відповісти
лапті штурмують ла-манш
показати весь коментар
02.08.2023 10:29 Відповісти
Потужна бавовна не полишає Крим….
показати весь коментар
02.08.2023 10:30 Відповісти
Чекаємо галасу від папи римського.
показати весь коментар
02.08.2023 11:27 Відповісти
То не ми...
показати весь коментар
02.08.2023 10:32 Відповісти
Ні, то МИ, але просто грались ))) Краще ще попереду )
показати весь коментар
02.08.2023 10:37 Відповісти
Так, це не ви, ссикухи, це горді українці, які це і не приховують! Трусики зміни, чи "сіравновкихтрусіках", чи колір зелений? ЗЄбільне...
показати весь коментар
02.08.2023 10:45 Відповісти
Ви захворіли?
показати весь коментар
02.08.2023 11:00 Відповісти
Гарні новини)) Какцапи, "понаєхавшіє" в Крим, рятуйтесь вплав - бо потім буде пізно, українці з татарами вас просто різати, як свиней, будуть!!!
показати весь коментар
02.08.2023 10:36 Відповісти
В Гвардейском расположена авиабаза и где-то недалеко еще и нефтебаза
показати весь коментар
02.08.2023 10:39 Відповісти
А ще анало-говнет ППО С-400 (щось кацапи навіть базікали про його апгрейд), яке за задумом кацапів має "перекривати" увесь центральний Крим включно із Сімферополем, Саками, від атак з повітря
А ще там залізнична станція, біля якої "жирні" склади
Ще би так по Джанкою...
показати весь коментар
02.08.2023 10:56 Відповісти
може це була атака не з повітря а з-під землі? бойові кроти.
показати весь коментар
02.08.2023 12:15 Відповісти
Нове на озброєнні ЗСУ?!
Оце кацапи обісраються!
показати весь коментар
02.08.2023 12:32 Відповісти
Нормально кроти літають по кацапам у Криму
Цікаво тільки Storm Shadow чи Scalp, а може нарешті Грім-2 (Сапсан)?
показати весь коментар
02.08.2023 12:37 Відповісти
Кримська вата верещала що буде казіно та діснейленд. А тепер буде Бахмут.
показати весь коментар
02.08.2023 10:40 Відповісти
Бахмута не хотілось би. Бо Бахмут - то тисячі смертей наших хлопців, найкращих хлопців.
Нехай краще здриснуть з нашого Криму по своєму мосту, доки він ще не впав остаточно. Причому всі, і понаєхавшіє і ті, хто в 2014 танцювали, коли кацапи Крим украли.
показати весь коментар
02.08.2023 10:47 Відповісти
А з ними й нащадки НКВДістів
показати весь коментар
02.08.2023 10:51 Відповісти
То я на емоціях, мав на увазі зовнішній вигляд міста після обстрілів. А воювати можна і з мінімальною кількістю жертв серед наших військових при нормальному постачанні зброї. Але це вже інша історія і це 100 раз вже обговорили, не буду продовжувати.
показати весь коментар
02.08.2023 10:53 Відповісти
Та й зруйнованих міст не хочеться. Нам же їх потім відбудовувати.
А в цілому Ви праві. Вата думала, що до них наїдуть багатиє расєянє, потечуть бюджетні московські грошики і вони заживуть как в мааасквє.
А треба було подивитись, що з Сухумі сталось і висновки зробити. Хоча я від таких ватних чув казочки, що в Сухумі з приходом расєі просто рай настав.
показати весь коментар
02.08.2023 11:11 Відповісти
показати весь коментар
02.08.2023 10:47 Відповісти
попали по военной базе
показати весь коментар
02.08.2023 11:33 Відповісти
На окраине этого пгт расположен одноименный военный аэродром, который Россия использует для атак против Украины. Там базируется 37-й смешанный авиаполк ВВС РФ с Су-24М и Су-25СМ, а также, вероятно, другая боевая авиатехника.
показати весь коментар
02.08.2023 11:35 Відповісти
Я так понимаю, что смешанный авиаполк стал в реалии перемешанным.
показати весь коментар
02.08.2023 13:00 Відповісти
За знищений міст каСапам прийдеться заплатити. Потім демонтувати залишки, зачистити дно протоки, відновити популяцію дельфінів та карасів. І бичків. Славних азовських бичків.
показати весь коментар
02.08.2023 11:42 Відповісти