10849 відвідувачів онлайн
1 621 12

Померла жінка, поранена під час ракетного удару ворога по Сумах

мвс,сумська,суми

Вчора в лікарні померла мешканка м. Суми, яка отримала травми внаслідок ворожого ракетного удару по приватному сектору обласного центру.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Сумської ОВА.

"Наші співчуття рідним і близьким загиблої. Країна-терорист знищує все живе на своєму шляху, залишаючи навколо лише смерть, біль і сльози", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, 8 вересня близько 05:30 ранку окупанти завдали ракетного удару по місту Суми. Пошкоджено щонайменше 8 транспортних засобів та 20 домоволодінь, один з житлових будинків зруйновано вщент. Повідомлялося про 3 поранених. 

Топ коментарі
+5
Мій товариш живе в Сумах,він стверджує,що ППО в Сумах...немає! Всі ці місяці йдуть щоденні обстріли сумського прикордоння але обстрілів території Рашки у відповідь-жодного! І всі ці місяці один картавий,оброслий щетиною чорнявий чувачок розповідає сумчанам,що йому личить їхня мужність....
показати весь коментар
09.09.2023 09:54
+4
Горіть в пеклі москалі. Україна понад усе. Схилені голови в сумі, та не стерті коліна в покорі.
показати весь коментар
09.09.2023 09:43
+4
показати весь коментар
09.09.2023 09:46
Коментувати
Сортувати:
Горіть в пеклі москалі. Україна понад усе. Схилені голови в сумі, та не стерті коліна в покорі.
показати весь коментар
09.09.2023 09:43 Відповісти
Що по темі,кацап? Де вас таких убогих беруть? На болотах
показати весь коментар
09.09.2023 10:16 Відповісти
Досить вже з ситого закордону розповідати українцям під ракетами, які ви там герої. Совість би мали! Приїзжайте в Україну, та"незламлюйтеся" тут! Огидне, бридке, безсовісне лицемірство. Герої вони,бл!
показати весь коментар
09.09.2023 10:40 Відповісти
я теж цій Саюн з незламними колінами подібне написав....так мій коментар видалив адмін! просто вже слів немає,а тільки вирази є,коли читаєш тут таких саюнів,які 24.02. швиденько здриснули в Європу,зображують там нещасних жертв війни,а нам розповідають,які в них нестерті коліна і яка страшна мстя буде від них москалям....
показати весь коментар
09.09.2023 11:00 Відповісти
Ще одна з лінії фронту пише? Ваша неприязнь до мене стара,бо я коментую новини,ви ж людей, які підтримують Україну. Є люди бідні,ви ж дешева. Україна понад усе, горіть в пеклі москалі
показати весь коментар
09.09.2023 12:02 Відповісти
показати весь коментар
09.09.2023 09:46 Відповісти
Мій товариш живе в Сумах,він стверджує,що ППО в Сумах...немає! Всі ці місяці йдуть щоденні обстріли сумського прикордоння але обстрілів території Рашки у відповідь-жодного! І всі ці місяці один картавий,оброслий щетиною чорнявий чувачок розповідає сумчанам,що йому личить їхня мужність....
показати весь коментар
09.09.2023 09:54 Відповісти
Касаб, на зрозумілій тобі мові -- пнх.
показати весь коментар
09.09.2023 10:42 Відповісти
ти шо,чува,офонаріла? чи ти свідок 95-кварталу? їдь у Суми і розпитай людей,що вони думають