7188 відвідувачів онлайн

Міноборони РФ заявило, що над морем біля окупованого Криму збили 8 "українських" безпілотників

крим

У міноборони РФ стверджують, що сили ППО знищили вісім безпілотників над акваторією Чорного моря поблизу узбережжя анексованого Криму..

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на російські ЗМІ.

"Черговими засобами ППО було знищено вісім безпілотних літальних апаратів над акваторією Чорного моря поблизу узбережжя Республіки Крим, - йдеться в повідомленні.

Також у відомстві запевняють, що "вночі в західній частині акваторії Чорного моря на північний схід від острова Зміїний літаками морської авіації Чорноморського флоту знищено три швидкохідні військові катери виробництва США Willard Sea Force з десантними групами ЗСУ, які прямували в напрямку Кримського узбережжя".

Топ коментарі
+14
показати весь коментар
10.09.2023 08:21
+7
Ага. І кінці в воду. Пи₴дуни.
показати весь коментар
10.09.2023 07:43
+6
Якби це було правдою,то вже б всі їх помийки показували уламки знищеного катера ,наприклад.
показати весь коментар
10.09.2023 07:56
Коментувати
Сортувати:
Ага. І кінці в воду. Пи₴дуни.
показати весь коментар
10.09.2023 07:43 Відповісти
показати весь коментар
10.09.2023 08:21 Відповісти
А чем сбивли, членом??? И вообще, кацапы разве умеют что либо сбить, вот спи*деть - это да!
показати весь коментар
10.09.2023 07:46 Відповісти
Придумують байки щоб реабілітуватися перед своїми за минулий раз мабуть.
показати весь коментар
10.09.2023 07:53 Відповісти
Якби це було правдою,то вже б всі їх помийки показували уламки знищеного катера ,наприклад.
показати весь коментар
10.09.2023 07:56 Відповісти
На ютубі щось виклали, але два тижні тому плюс на помийних каналах замаскованих під новинні сайти бананових республік англійською мовою і сидять нахвалюють самі себе в коментарях щоб це в рекомендації ютубу попало.
показати весь коментар
10.09.2023 08:00 Відповісти
- Что с лодкой?
- Ана утанула… Очень глубако… Паєтаму не видна…!
показати весь коментар
10.09.2023 08:07 Відповісти
А відео, хочь якесь, ще не намалювали? Це не так просто як пиз...іти.
показати весь коментар
10.09.2023 08:15 Відповісти
Було - рік тому Пропагандон вів репортаж біля "уничтоженнай нацистскай техники" І в кадр попали не тільки шматки форми з шевронами якогось підрозділу російських військ, але й на техніці спаленій було видно їх розпізнавальні знаки Після цього вони лише "сказки рассказывают" - але "картинки не паказывают" Заборонено!
показати весь коментар
10.09.2023 09:08 Відповісти
Рік тому рашисти ще намагалися викладати якісь фото "докази" їх перемог.
Але, після того як їх "докази" всі розмістили та висміяли припинили це робити - "вірте нам" без будь якіх доказів!
показати весь коментар
10.09.2023 08:43 Відповісти
І одну Зірку смерті )) Ось фотодоказ ...
показати весь коментар
10.09.2023 08:51 Відповісти
Дед на приеме у сексопатолога:
- Доктор, больше 3-х раз в неделю с женой не получается.
- Дед, а лет тебе сколько?
- 85.
- Дед, ну это же превосходно!
- Да? А мой сосед говорит, что с женой ежедневно, а ему 95!
- Ну так и вы говорите!
показати весь коментар
10.09.2023 09:04 Відповісти
Ахах... Фантазёры)))
показати весь коментар
10.09.2023 09:07 Відповісти
А ЗСУ 26 і що?
показати весь коментар
10.09.2023 09:26 Відповісти
Альбатросів вже всіх позбивали, тепер на ворон перейшли?
показати весь коментар
10.09.2023 09:49 Відповісти