11414 відвідувачів онлайн
1 131 52

Окупанти запускають по Україні менше ракет, але збільшили кількість "шахедів", - Повітряні сили

київ,дрони,шахед

Росіяни зменшили кількість ракет, якими атакують Україну, проте збільшили кількість дронів.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив речник Повітряних сил Юрій Ігнат.

"У порівнянні з минулим роком ракет, які запускаються ворогом по території України, стало менше. Торік налічувалося іноді понад 50 ракет, а іноді доходило і до 100 ракет за день", - сказав він.

Водночас, за словами Ігната, Росія нарощує застосування безпілотників.

"Ми бачимо, що кожного дня "Шахеди" летять із різних напрямків, у тому числі це безпілотники, які виробляють, очевидно, уже на території Росії. Вони летять і з території Криму, і з Краснодарського краю, з Курської та Брянської областей", - додав речник.

Тому, сказав Ігнат, Україні потрібно нарощувати малі системи ППО для знищення ворожих безпілотників.

"Ті системи ППО потужні, які ми маємо, призначені переважно для протидії російській авіації. А безпілотники – це вже ціль для менших комплексів ППО", - підсумував речник командування Повітряних сил.

Топ коментарі
+5
💯👍
де українська модернізація шилки "Рокач"? Її радар спочатку фіксував навіть пориви вітру, довелось знизити чутливість
Та навіть шилки не треба
Чехи роблять для нас "Віктор" - спарений 12 мм пулемет на джипі.
У нас за більш ніж за рік атак шахедами, ніхто в цьому напрямку і не чухнувся.
Крім Пороха - він передав м.Рівне декілька ДАФів з ЗУ-2-23

Україні пітребен Гетьман!
показати весь коментар
11.09.2023 11:28
+4
Потрібна легкомоторна авіація-винищувачі дронів. А ще краще бпл типу Байрактвр ТБ-2 з кулеметом і ракетами типу "Стугна" (20 тис. у е.(
показати весь коментар
11.09.2023 11:19
+4
Це має нас якось розвеселити чи підбадьорити?
показати весь коментар
11.09.2023 11:20
Коментувати
Сортувати:
Аналог "шилкики", не? Просрали?
показати весь коментар
11.09.2023 11:19 Відповісти
Українська шилка Рокач - вся електроніка ************!

Крута машина!
показати весь коментар
11.09.2023 11:34 Відповісти
💯👍
Крім Пороха - він передав м.Рівне декілька ДАФів з ЗУ-2-23

Україні пітребен Гетьман!
показати весь коментар
11.09.2023 11:28 Відповісти
Потрібна легкомоторна авіація-винищувачі дронів. А ще краще бпл типу Байрактвр ТБ-2 з кулеметом і ракетами типу "Стугна" (20 тис. у е.(
показати весь коментар
11.09.2023 11:19 Відповісти
ех...я те про це думав...якби ж то, на Байрактарах, ще й стояли кулемети Гатлінги M134
показати весь коментар
11.09.2023 11:25 Відповісти
💯👍

Чом би й ні? Моторсіч та Івченко мають движки для Акінчі! А для власного важкого БПЛ ?👿

Втім, можна й не гатлінг, а щось полегше
показати весь коментар
11.09.2023 11:32 Відповісти
Непогане рішення - легкі двомісні (пілот та оператор) гвинтокрили, обладнані НБ , легким стрілковим озброєнням та надійними засобами уникнення френдли-файр від засобів нашої ППО.
показати весь коментар
11.09.2023 14:54 Відповісти
Наприклад - R-22 Robinson Helicopter Company. Ціна починається від $304000 із заводу. Ціна максимальної комплектації сягає до $405070. Військові авіаінженери мабуть здатні запропонувати необхідні зміни конструкції, щоб наші авіапідприємства налагодили випуск відповідно модернізованих робінсонів "для захисту від крилатих іранських шкідників".
показати весь коментар
11.09.2023 15:06 Відповісти
Заможні громадяни та фонди могли б закупити ці або аналогічні гвинтокрили та здати їх в оренду ПСУ. На дуже вигідних умовах
показати весь коментар
11.09.2023 15:08 Відповісти
Шодо ракет-збирають на осінь. Не дуже втішайтесь.
показати весь коментар
11.09.2023 12:41 Відповісти
Це має нас якось розвеселити чи підбадьорити?
показати весь коментар
11.09.2023 11:20 Відповісти
Мабуть уряду України доцільно терміново звернутися до партнерів - урядів країн НАТО з метою оренди в них засобів ППО, які ефективно протидіють атакам Гераней/Шахедів.
Якщо немає коштів для придбання, або немає пропозиції на ринку , або великі черги на контрактування (виготовлення) засобів ППЛ, то необхідно спробувати орендувати безпосередньо в армій країн НАТО вже виготовлені і готові до застосування засоби ППО.
показати весь коментар
11.09.2023 15:21 Відповісти
Тому що вони побачили, що це ефективно.
показати весь коментар
11.09.2023 11:23 Відповісти
З якими кулуметпми? Не позорся.
показати весь коментар
11.09.2023 11:25 Відповісти
Чеський "Віктор" - 12 мм спарка на Тойоті

Гарно було б ще тепловізійний приціл і інші причандали для прицілу

Смішно ?
показати весь коментар
11.09.2023 11:38 Відповісти
Інфрачервоний тоже не помішав би. Кидай каміння.
показати весь коментар
11.09.2023 11:51 Відповісти
Ізраільтяни майструють нам систему оповіщення ППО на невеличких радарах

Восени має бути...
показати весь коментар
11.09.2023 11:40 Відповісти
Узлова не позорится. Штукатурку відправ на ЗС.
показати весь коментар
11.09.2023 11:23 Відповісти
Страшна без?
Страшна.
показати весь коментар
11.09.2023 11:45 Відповісти
дід Панас Ігнат..
показати весь коментар
11.09.2023 11:27 Відповісти
показати весь коментар
11.09.2023 11:27 Відповісти
Вчора написав про логістику. Сьгодні пі....раси почали піз......и. В ЗМІ.
показати весь коментар
11.09.2023 11:43 Відповісти
Нам тут напевне потрібно битись в екстазі бо кількість ракет взято під особистий контроль Зеленского? А не думають Зельониє, що потрібно готуватись до одночасної дуже великої атаки ракетами? Бо йде накопичення.
показати весь коментар
11.09.2023 11:45 Відповісти
Думати про це - справа ЗСУ.
показати весь коментар
11.09.2023 11:49 Відповісти
А ППО теж на волонтерів скинемо?
показати весь коментар
11.09.2023 12:15 Відповісти
****. президент хоче в довгу.
показати весь коментар
11.09.2023 11:47 Відповісти
Накуй.
показати весь коментар
11.09.2023 12:06 Відповісти
Не. Я, на пальці диввлюся. Подаруй.
показати весь коментар
11.09.2023 12:17 Відповісти
Курнув?
показати весь коментар
11.09.2023 12:45 Відповісти
****. Накуй мені Блінкен?
показати весь коментар
11.09.2023 11:49 Відповісти
Це цілком логічно. Поки Резніков піарився з нашими дронами, росіяни построїли 2 заводи і тепер штампують ті дрони цілими сутками. І їх цілі цілком зрозумілі-виснажити наму ППО дешевими дронами а потім вдарити дорогими ракетами. До речі, напочатку війни ми мали преревагу в дронах. Давно помічено, що росіяни вчаться на помилках. Ми ж постійно ходимо по граблях і єдине, що нашій владі вдається -це відмазувати своїх корупціонерів. До речі, це заразробить Зеленський а до того всі 5 попередников робили те саме.
показати весь коментар
11.09.2023 11:50 Відповісти
Кінозал на всіх каналах (марафон), ми і мак знаємо про зраду.
Віборі в параше главгая тема? Да?
показати весь коментар
11.09.2023 11:54 Відповісти
Не користуюсь ні однією категорією з наведених.
показати весь коментар
11.09.2023 12:49 Відповісти
Не дивись. Я не дивлюсь, якого у я ти туди заглядаєш?
показати весь коментар
11.09.2023 12:47 Відповісти
Прості укриття у вигляді навісів з сітки Рабіца над інфраструктурними об'єктами може додатково зменшити ефективність ударів БПЛА рашистів та наслідків впливу падіння їх некерованих фрагментів. Такий захист, разом з іншим захистом, треба будувати над очисними спорудами, насосними станціями та ін.

Рашисти вже накривать навісами свої бойові літаки від наших БПЛА.
показати весь коментар
11.09.2023 14:49 Відповісти