8969 відвідувачів онлайн
10 804 69

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 271 790 осіб (+350 за добу), 4 616 танків, 5 988 артсистем, 8 824 броньовані машини

Від початку повномасштабного вторгнення РФ українські захисники ліквідували близько 271 790 російських загарбників.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу.

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 16.09.23 орієнтовно становлять:

  • особового складу - близько 271790 (+350) осіб,
  • танків - 4 616 (+4) од,
  • бойових броньованих машин - 8 824 (+10) од,
  • артилерійських систем -5 988 (+16) од,
  • РСЗВ - 744 (+0) од,
  • засоби ППО - 521 (+0) од,
  • літаків - 315 (+0) од,
  • гелікоптерів - 316 (+0) од,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня - 4 738 (+24),
  • крилаті ракети - 1 455 (+0),
  • кораблі /катери - 20 (+0) од,
  • підводні човни - 1 (+0) од
  • автомобільної техніки та автоцистерн - 8 525 (+33) од,
  • спеціальна техніка - 891 (+2).

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 271 790 осіб (+350 за добу), 4 616 танків, 5 988 артсистем, 8 824 броньовані машини 01

Топ коментарі
+16
Трохи затишшя.
Попередні дні були дуже активні!
Розгром бригади - справа не одного дня.
Тепер зачистити і закріпитися.
Хто хоче більше - ідіть і воюйте в ЗСУ!
показати весь коментар
16.09.2023 08:26
+14
Минув 3492 день москальсько-української війни.
66!! одиниць техніки та 350! чумардосів.
Арта 18!, броня 14!!! та 32!!! Логістика в фаворі.
Рахунок ППО спецтехніка 0 - 2.

Відбита чергова хвиля БПЛА, є повідомлення про пошкодження ще одного корита Самум )) Втрати ворога з добу не великі, але головне щоб наші хлопці були живі і все буде Україна!
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть. Переможем.

P.s. 271 000!!! це більше, ніж таке місто як Мурманськ ...
показати весь коментар
16.09.2023 08:34
+13
А, ви думаєте, що наші її за одну добу розбили і знищили???
показати весь коментар
16.09.2023 08:29
Коментувати
Сортувати:
а где целая бригада русни за сутки ?
показати весь коментар
16.09.2023 08:13 Відповісти
так то ж не на сутки))))чтоб бригада за сутки была надо чтобы они кучно в посадке собрались и самолетов 5 с напалмом)
показати весь коментар
16.09.2023 08:14 Відповісти
То результат останнього тижня, тому за вчора і просіли втрати ворога, бо наші закріпляються а москалі підтягують резерви ...
показати весь коментар
16.09.2023 08:38 Відповісти
Дивно Вчора "відрапортували" про розгром 72-ї бригади - а ГШ доповідає про втрати росіян менші за "середньостатистичні" за добу
показати весь коментар
16.09.2023 08:15 Відповісти
А, ви думаєте, що наші її за одну добу розбили і знищили???
показати весь коментар
16.09.2023 08:29 Відповісти
А підрахунки ведуться під час ведення боїв? Наскільки мені відомо зі служби - цим займаються, в основному, штаби в/ч та "трофейщики" - після звільнення території Вчили цьому колись!
Саме вони "підбивають підсумок" : виявляють зброю та техніку (а також солдат противника) на полі бою Складають бойові донесення В них вказують кількість та типи знищеної зброї та техніки Окремо - ушкодженої (що підлягає відновленню чи використанню, в якості ремкомплекту) Окремо - цілої Те ж саме стосується особового складу противника: окремо - вбиті Окремо - поранені Окремо - полонені Там ще повідомляється про типи та кількість захоплених *********** та матзасобів - пального та масел, продовольства та медикаментів В деяких випадках - навіть запасів води (наприклад при веденні бойових дій в пустельній зоні)
Можна зробить висновок - або применшують цифри (щоб потім додать до тих днів, коли успіхи менші), або перед тим успіхи завищувалися і "запаси" закінчилися
показати весь коментар
16.09.2023 08:48 Відповісти
Ну так ты сам себе и ответил - это процесс в котором есть ошибки , неточности, задержки и проверки.
показати весь коментар
16.09.2023 09:20 Відповісти
Ну ні хрєна собі "ошибки , неточности, задержки и проверки....". Спочатку "ударили в барабани" а потім "усралися"
показати весь коментар
16.09.2023 09:31 Відповісти
Популярне питання, вище написав ))
показати весь коментар
16.09.2023 08:39 Відповісти
Цю операцію Білецького уже віднесли до історії, як видатну і як взірець дружнього співпрацювання усіх типів зброї. А скільки там тої бригади було....
показати весь коментар
16.09.2023 09:00 Відповісти
Правильно сказано було колись: "У війні першою жертвою стає правда!"
показати весь коментар
16.09.2023 09:05 Відповісти
15 діб вересня - 8 410 чумардосів, 173 танки, 210 ББМ, 465/35 ствольна/реактивна арта, 516 авто - тут не одна бригада.
показати весь коментар
16.09.2023 09:47 Відповісти
"Не надо петь ваенных песен!" офіцеру з вислугою більше 25 років! Брехать я й сам навчений - навчив армійський стаж!
показати весь коментар
16.09.2023 09:50 Відповісти
***** воюватиме до останнього кацапа
показати весь коментар
16.09.2023 08:20 Відповісти
Я би сказав до останнього москаля. Бо кацап, це московит, мокшанець, тобто національність. А москалем може бути і чеченець, мордвин, киргиз, узбек, білорус і навіть українець ...
показати весь коментар
16.09.2023 08:44 Відповісти
Дарма Ви так... Москаль - то призвище (фамілія) у людини може бути, а Ви її закопати хочете.... А от кацапа - із задоволенням. "Кацап" - у довільному перекладі з турецької - м'ясник, вбивця.
показати весь коментар
16.09.2023 10:20 Відповісти
ПрІзвище пишеться (через І) з великої букви, я пишу з малої. Це так само можно казати тоді про такі прізвища (ні кого не хочу образити) як: Щур, Скунц, Пес ... а також скомпроментовані Гітлер, Путін, Пригожин ... Всі розуміють що я маю на увазі ... І так, є прізвище Москаль, а подумайте звідки воно взялось? (Не в обіду всім, у кого прізвище Москаль).
показати весь коментар
16.09.2023 11:00 Відповісти
Безумовно Ви праві. Але не думаю, що людина з прізвищем Москаль буде рада почути (саме почути, а не прочитати), що треба валити усіх москалів.

P.S. Та й прочитати теж, бо можливо при написанні просто помилилися регістром.
показати весь коментар
16.09.2023 12:13 Відповісти
Безумовно. Але уявіть як слухають анекдоти про Вовочку (а їх море), або про Василя Івановича і Пєтьку - Володимири, Василі Івановичі і Петри? Проблема? Так, безумовно, але ці анекдоти нікуди не діваються і люди проблему не роздмухують ...
показати весь коментар
16.09.2023 12:49 Відповісти
Ну анекдоти можна й послухати, якщо є почуття гумору, ще й посміятися "з себе". Але коли кажуть, що треба "мочити" - мабуть не приємно. Слава Богу я не москаль (Москаль).
показати весь коментар
17.09.2023 08:56 Відповісти
Десь відбувся великий драп, що так мало дохляків?
показати весь коментар
16.09.2023 08:23 Відповісти
Дощ
показати весь коментар
16.09.2023 09:55 Відповісти
Типу - змило...
показати весь коментар
16.09.2023 10:22 Відповісти
Трохи затишшя.
Попередні дні були дуже активні!
Розгром бригади - справа не одного дня.
Тепер зачистити і закріпитися.
Хто хоче більше - ідіть і воюйте в ЗСУ!
показати весь коментар
16.09.2023 08:26 Відповісти
Минув 3492 день москальсько-української війни.
66!! одиниць техніки та 350! чумардосів.
Арта 18!, броня 14!!! та 32!!! Логістика в фаворі.
Рахунок ППО спецтехніка 0 - 2.

Відбита чергова хвиля БПЛА, є повідомлення про пошкодження ще одного корита Самум )) Втрати ворога з добу не великі, але головне щоб наші хлопці були живі і все буде Україна!
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть. Переможем.

P.s. 271 000!!! це більше, ніж таке місто як Мурманськ ...
показати весь коментар
16.09.2023 08:34 Відповісти
показати весь коментар
16.09.2023 08:37 Відповісти
Минус 350шт кусков говна
показати весь коментар
16.09.2023 09:06 Відповісти
WIKI пишет что у кацапов минимум 60 !!!! дивизионов С- 400 я в шоке
показати весь коментар
16.09.2023 09:15 Відповісти
ага и 18к танков без люков на бумаге так все хорошо что с постаментов т 55 снимают и снарядов на 10 лет войны с натой,а по итогу через год подсос с снарядами в войне с Украиной одной)и супер производство в 5 смен налажено что у чучхе жирного приходиться вымьенечивать снаряды.
так и с с400 вундервафлей когда бахнули на тарханкуте,пришлось не с 60 дивизий тянуть а снимать с псковского стратег.аеродрома)))так что вики можно жопу подтереть)
показати весь коментар
16.09.2023 09:23 Відповісти
У радянські часи отримували спецтехніку з бази зберігання в Оренбурзі Так тиждень сиділи там - поки з трьох десятків одиниць механіки бази вибирали більш-менш робочу Так мусили навіть з одних одиниць техніки агрегати замінять на зняті з інших Те ж саме і на базах танкових чи артилерійських
показати весь коментар
16.09.2023 09:37 Відповісти
В Оренбурзі проходили навчання. Техніку отримували на Ембі, якщо пам'ятаю, 4-та площа, процес займав тиждень, заводчики постійно мініали непрацюючі блоки. Потім "зачотні" стрільби і все - техніка твоя.
показати весь коментар
16.09.2023 16:04 Відповісти
Так це ж були "бойові одиниці"! А там більша половина агрегатів - "спец"! І їх не можна використовувать "на гражданці" Тому осовна маса просто була "неробочою" А у нас була така що може використовуваться і поза війною - пересувні електроагрегати! "Запороли" двигун чи якийсь вузол - треба проводить розслідування А там такі суми збитків що і "криміналом" пахне Кому з командирів охота мать "головняк" в в/частині? Тому брали пару каністр спирту і їхали на базу А там міняли "запчасть" : на "базовську" машину ставили "запороту" а собі брали цілу Так що там купа "движків" розморожених та іншої подібної "біди" От зараз кацапи з подібним і "довбуться"
показати весь коментар
16.09.2023 16:15 Відповісти
дивизион это батарея (артилерия) или рота ( пехота) дивизий в ПВО нет есть только полки. По поводу шапкозакидательства бери оружие и шуруй на фронт и нехер тут умничать.
показати весь коментар
16.09.2023 13:59 Відповісти
А шо такоє?
Хтіли вписатися за Україну та також почати дамбіть бамбас?
Не потрібно на ніч читати газети та вікіпедію, особливу кацапські
показати весь коментар
16.09.2023 09:28 Відповісти
Википедия американская, не гони пургу . Статью прочел в 7ь утра если что. Если у тебя есть более точные сведенья отредактируй статью.
показати весь коментар
16.09.2023 10:17 Відповісти
Минулого року в статті шо як в кацапській версії шо і в англійській про Т 90 писали шо на зберіганні є 6000 таких танків - але через деякий час ця інфа пропала .
показати весь коментар
16.09.2023 12:38 Відповісти
у тебя есть точные данные ?
показати весь коментар
16.09.2023 13:53 Відповісти
Конкретизуйте запитання .
показати весь коментар
16.09.2023 13:56 Відповісти
ты дислект ? не понимаешь пичатный текст ? я жтебя сросил у тебя есть точные данные по к-ву танков так дай их и заодно ссылку на эти данные.
показати весь коментар
16.09.2023 14:12 Відповісти
Написали би мовою зрозумів би а так як пишете язиком то хз що ви мали на увазі ( вам на думку не спадало що можливо я не вчив кацапську - "вумний" ви наш ).
показати весь коментар
16.09.2023 14:21 Відповісти
слушай сюда чадо недоделанное, если ты думаешь что у меня винда или клава на кацапском то ты дебил она на английском и клава у меня фонетическая мне тяжело писать на рюзком сделай фонетическую клаву на украинском буду писать по украински, и последнее не только касается тебя а и многих если вы относитесь к диаспоре по скотски то тогда не удивляйтесь . Лично я уехал почти 30 лет тому назад.
показати весь коментар
16.09.2023 14:54 Відповісти
У у - когось підірвало , я до вас культурно на ви - а шановний пан таку хрінь нести почав шо далі нікуди ( до речі а звідкіля мені знати що ви в діаспорі - прапорець ні куя не значить , ось як би не було віпієну і подібного то би значив а так - нікуя не значить). А шо до проблеми клави - я ліпше помовчу точніше не бду набирати текст ( тільки нагадаю шо зараз ніби 21 століття - хоча ні я не бду набирати текст).
показати весь коментар
16.09.2023 15:19 Відповісти
нука культурист переведи мне эту фразу : то хз що ви мали на увазі
показати весь коментар
16.09.2023 15:46 Відповісти
"нука культурист" -вибачайте я не тягаю залізо.
показати весь коментар
16.09.2023 15:58 Відповісти
и да по поводу компьютеров и 21 го века я сними работаю с 1982 года ( начиная с перфокарт и процессоров на дискретных элиментах ) , сколько тебе лет ?
показати весь коментар
16.09.2023 15:51 Відповісти
Та ти шо - надіюсь дискретними елементами були все таки транзистори ( а то лампи якось не якось ) , а магнітні стрічки де ділися - напевно пішли на запис Висоцького чи подібної муйні. В світі вже років 6 персональні компютери і приблизно стільки ж часу ігрові консолі(другого покоління) а тут перфокарти .
показати весь коментар
16.09.2023 16:04 Відповісти
чувак магнитные ленты появились в конце 80х а до этого были перфоленты, но я до сих пор могу установить UNIX , mail server, сконфигурировать раутер сиско и т.д. и да я знаю как работает транзистор и даже лампы так как у меня 2я степень по квантовой радиофизике , а ты знаешь ?
показати весь коментар
16.09.2023 16:51 Відповісти
"чувак магнитные ленты появились в конце 80х " - в кінці 80 вже емність вінчестерів в персоналках перевалила за 10 мегабайт, ви такий спец по компам як я балерун - ну то я балерун ?
показати весь коментар
16.09.2023 17:38 Відповісти
А про CD - а про компакт -диски а ліпше промовчу точніше не буду набирати текст "чувак".
показати весь коментар
16.09.2023 17:41 Відповісти
может в США так оно и было , но в совке первый комп с 40 мегабайтами винтом я увидел в 1991м в институте ядерной физики он стоил 45к моя зарплата была 180р. , сейчас у меня дома 6ть компьютеров, и да в конце 80х о hdd мало кто знал не было интернета, даже флопик стоил 1000р материнка от IBM без микросхем стпоила как автомобиль
показати весь коментар
16.09.2023 18:04 Відповісти
Не тільки в США - і інтернет вже був ( не такий як починаючи з 1994 року але був - і совок навіть якісь вже адреси мав в тому протоінтернеті ).
показати весь коментар
16.09.2023 18:14 Відповісти
интернет в совке появился в начале 2000х тысячных 17лет тому назад я брату сделал цифровой албом свадебный в Киеве не знали что это, в 1991 году за доллар можно было купить пол Киева, даже в 1995 году у мой друг в 3и часа ночи на ВДНХ в Киеве подошол к ментам и они его за доллар оттуда довезли на Куреневку, мы все ржали как они его делить будут
показати весь коментар
17.09.2023 01:04 Відповісти
"17лет тому назад я брату сделал цифровой албом свадебный в Киеве не знали что это" - ну так ну так , Київ хутір на десять хат - і ви звісно знаєте чи знав в Києві хтось про щось чи не знав . І звісно ніякого тирнету в нас до початку 2000 не було - зовсім від слова зовсім ( ні одного користувача сайта і подібне - не було і все тут)
показати весь коментар
17.09.2023 01:53 Відповісти
В https://ru.wikipedia.org/wiki/2000_%D0%B3%D0%BE%D0%B4 2000 году насчитывалось 200 000 пользователей, и это составляло 0,4 % от общего населения Украины (данные internetworldstats.com). И это не в 1994 году, а в 1996 году его толком даже в Израиле небыло, а в Киеве 1994 году у большенства даже телефонов небыло, многие станции (АТС) работали еще на реле. Интернет появился даже в США только 1996 году !!! то что сейчас принято называть интернетом это на самом деле WEB service , первый веб браузер - мозила появился 1995 году, эхх поколение даже не фэйсбука а тиктока.
показати весь коментар
17.09.2023 05:36 Відповісти
Ти диви - якщо тре знайти якусь інфу в тирнеті то самі знаходите. Тирнет був - був , а скільки користувачів до наявності чи відсутності тирнету не відноситься. Щодо соцмереж - по вашому всі користувачі морди лиця молоді?
показати весь коментар
17.09.2023 14:40 Відповісти
Гаразд - ми далеко відійшли від початкової проблеми. Екранна клавіатура вам не підходить (навіть в консолях подібна мулька вже років 30 присутня)? А щодо того що у вас не кацапська вінда , різні мови можна завантажити на офіційному сайті Майкрософту - так шо відмовка яку ви навели не конає ( клаву навіть можна замовити в тирнеті - з потрібною вам розкладкою).
показати весь коментар
17.09.2023 14:52 Відповісти
До речі - скільки ж тоді коштував в совку Макінтош напевно тисяч 100.
показати весь коментар
16.09.2023 18:19 Відповісти
Столько же ,тогда были "IBM клоны" и Макинтоши, а мы работали на совковых компах, в те времена только 3и страны производили свои процессоры США, СССР и Франция
показати весь коментар
17.09.2023 01:09 Відповісти
Свої бувають різні - а Японія нікуя напевно не виробляла ( може це були і клони або перероблені клони але виробляла - до речі совок подібним займався , при тому совок крав а японці могли купити ліцензію).
показати весь коментар
17.09.2023 01:28 Відповісти
та википедия может любым залетным челом корректироваться так что как достоверный источник она фуфло)
показати весь коментар
16.09.2023 13:58 Відповісти
как говорил кравчукча - маемо те що маемо
показати весь коментар
16.09.2023 14:09 Відповісти
Після 24 лютого є чим заняться, тобі ***** дєлать редактуй.
Пістець, як можно довіряти ресурсу який кожен може редактувати
показати весь коментар
16.09.2023 14:21 Відповісти
А чого наши на юге остановились,кто-нибудь знает?Перегруппировка сил?
показати весь коментар
16.09.2023 09:56 Відповісти
вроде в сторону новопрокоповки движемся)
показати весь коментар
16.09.2023 10:06 Відповісти
Україна може!!!
Україна переможе!!!
показати весь коментар
16.09.2023 13:08 Відповісти