11797 відвідувачів онлайн
2 841 41

Воїни ЗСУ під час контрнаступу відтісняють російські війська на 200-300 метрів щодня, - голова Військового комітету НАТО адмірал Бауер

бауер

Основна причина повільного контрнаступу ЗСУ - велика кількість російських мін.

Про це заявив голова Військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер на щорічній конференції Військового комітету Альянсу в Осло, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Deutsche Welle.

"Українці платять за це високу ціну - багато загиблих і поранених", - заявив у суботу, 16 вересня, нідерландський адмірал Роб Бауер на щорічній конференції Військового комітету Альянсу в Осло.

Причиною того, що наступ не просувається швидше, є, за його словами, величезна кількість російських мін.

"Там є кілометрові поля з п'ятьма-шістьма вибуховими пристроями на квадратний метр", - пояснив адмірал.

Топ коментарі
+10
Щоб не контрнаступати, треба було кому не шашликами займати і в горах кататися і не здавати області, а зміцнювати оборону, а тепер стільки полеглих хлопців, такою кров'ю ця земля дається. І вона ще потім продаватиметься? Так?
показати весь коментар
17.09.2023 11:06
+9
Український часопис



В цей день 1991 року народився Антон Листопад - майор ЗСУ, військовий льотчик 2-го класу, пілот МіГ-29 204 БрТА. 2019 року визнаний найкращим льотчиком Повітряних сил Збройних Сил України. Загинув 8 серпня 2022 року. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (17 червня 2022)

показати весь коментар
17.09.2023 11:00
+9
это лучше чем отступать или стоять на месте.
кто видел видео боя в Андреевке - тот понимает, каким потом и кровью даются этим метры..
"наконец-то нам дали приказ наступать,
отбирать наши пяди и крохи."
показати весь коментар
17.09.2023 11:01
Коментувати
Сортувати:
Український часопис



В цей день 1991 року народився Антон Листопад - майор ЗСУ, військовий льотчик 2-го класу, пілот МіГ-29 204 БрТА. 2019 року визнаний найкращим льотчиком Повітряних сил Збройних Сил України. Загинув 8 серпня 2022 року. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (17 червня 2022)

показати весь коментар
17.09.2023 11:00 Відповісти
это лучше чем отступать или стоять на месте.
кто видел видео боя в Андреевке - тот понимает, каким потом и кровью даются этим метры..
"наконец-то нам дали приказ наступать,
отбирать наши пяди и крохи."
показати весь коментар
17.09.2023 11:01 Відповісти
Кацапи кончені замінували все що можна , від страху ,
але всеодно всі здохнете , падлюки і ваш кремлівький маньяк теж 😠
Украінці розуміють , що свобода не дається просто так ,
а з великими втратами , але виходу у нас іншого немає , на превеликий
жаль 😕
показати весь коментар
17.09.2023 11:06 Відповісти
Щоб не контрнаступати, треба було кому не шашликами займати і в горах кататися і не здавати області, а зміцнювати оборону, а тепер стільки полеглих хлопців, такою кров'ю ця земля дається. І вона ще потім продаватиметься? Так?
показати весь коментар
17.09.2023 11:06 Відповісти
Та пох. той падлюці на людей. Йому кармани треба було поповнювати. Велике крадівництво понад усе. Вони ж розуміли, що ні вони, ні їх діти на війну не підуть. Вони у 2014 туди не рипались (ніхто з них) , а зараз тим більше їх на війні не буде
показати весь коментар
17.09.2023 13:53 Відповісти
Ми як під мікроскопом - всі дивляться ЗСУ -- так сильніше помагаите
показати весь коментар
17.09.2023 11:14 Відповісти
Тупі росіяни, як вони не розуміють, що запорука міцної оборони - розмінування, відведення військ і шатли до лінії розмежування. Взяли і мін позаривали. Верещучку з Бакановим їм десантувати, вони їх навчать, як правильно робити.
показати весь коментар
17.09.2023 11:15 Відповісти
От воно що! Міни всьому причина, а не відсутність переваги в повітрі, переваги в артилерії та бронетехніці на землі, що й без мін нівелює контрнаступ. Чи не про це, на основі практики ******** воєн, написано в польових уставах різних армій світу? Навіть в ПУ РККА, кому цікаво, було так написано! - Хоча, - чому "навіть"? - сам себе запитав.
Кому цікаво: http://rkka.ru/docs/real/pu39/8.htm Полевой устав РККА (ПУ-39)
показати весь коментар
17.09.2023 11:16 Відповісти
Забув про основне, що хотів написати: - відсутність достатніх для наступу поставок зброї і *********** від США. Бо те, що надійшло, це не ленд ліз. Ото що було в 2-гу Світову - це він - ленд ліз.
А він про міни, бл...!
показати весь коментар
17.09.2023 11:22 Відповісти
Вони все розуміють. І діють так як їм їм вигідно.
показати весь коментар
17.09.2023 11:29 Відповісти
А що таке - "ленд-ліз"? А то ми такі тупі - і не розуміємо! Поясни нам будь ласка!
показати весь коментар
17.09.2023 11:54 Відповісти
Гитлера они боялись до усрачки, вернее немецкой армии. А помощь Украине показатель уровня "обеспокоенности" рашкой.
показати весь коментар
17.09.2023 14:06 Відповісти
Допомога Україні - це показник зацікавленості США в її перемозі і поразці куйла.
показати весь коментар
17.09.2023 14:31 Відповісти
Ето благодаря тому что Запад больше года чесал яйца и тянул время с вооружением тем самым дав рашистам выиграть время и построить оборонительные сооружения
показати весь коментар
17.09.2023 11:44 Відповісти
А хто пів року перед нападом чухав яйця? І починаючи із 2019 даже і те не робив???
А навпаки усе можливе розмінував і похерів усю оборонку??? Чи в методичці падляка про це не пишуть?
показати весь коментар
17.09.2023 13:58 Відповісти
А почему пив року? У нас война вроде как в 2014 началась. Или в кремлевских методичках война в 2019 началась когда Петька пролетел на выборах?
показати весь коментар
17.09.2023 14:05 Відповісти
Нагадаю, що війна почалась не при Порохові. І він все зробив, щоб ії пригальмувати і щоб не було широкомасштабного вторгнення. І 75 відсотків захоплених територій звільнив. Поки клован без трусів путлера розважав, і від повісток тікав (герой, ***, поцтріот) Петро створив з нуля одну з найкращих армій в Європі. Зелені ж покидьки, які прилетіли до влади завдяки бидлу і ***** (єдиний проект малоросів) одразу ж стали створювати умови для нападу. Ви прави, не пів року, а одразу ж після виборів: оборонку одразу ж похеріли, армію скоротили, ракетні програми звернули, фінансування армії скоротили, на ключові посада поставили зрадників-малоросов, створили шатли, розведення, розмінували південь....ну короче, як в Омані Патрушев кловану наказав
показати весь коментар
17.09.2023 14:21 Відповісти
Что ты за бред несешь?
показати весь коментар
17.09.2023 14:25 Відповісти
Я так гадаю вам зараз всё ок, ліпше ніж у 2014-2019. То ви або рюзьський (судячи із мови), або з тих, хто купив довідку і став офіційним ухилянтом (як клован). Або відробляете методичкі... Сходить на війну, там мізки одразу на місце стануть.
P.S. І чому клован у 2014 не балотувався??? Бо сцікотно було. Бо бородата бабушка ВИЖИДАла, чим закінчиться. Бо якщо б Порох ото не зупинив і не підняв би із хаосу економіку, то було б не цикаво. Бо з чого б тоді пи₴дили. А так і на великому крадівництві прибарахлился добре і зараз кишені набивають
показати весь коментар
17.09.2023 14:41 Відповісти
Да угомонись уже. В твоих словах ни слова правды один венигрет намешан. И кстати, кремлебота с медвечуковского канала я узнаю даже если он пишет на украинском. Потому что главное не на каком языке он говорит а что он говорит. А все как один кремлеботы как ты утверждают что война началась в 2019 году и во всем виноват не путин а Зеленский. Кстати про повестки Зеленскому по конкретнее расскажи с фактами? Особенно улыбнуло что Зеленский не балотировался в 2014 потому что ему Беня запретил. Беня кстати Зеленскому запрещал балотироваться и в 2008 году и в 2004 и даже 1960-м
показати весь коментар
17.09.2023 14:52 Відповісти
Для рюзьського ивана мова неважлива, для зелених зрадників малоросів також. 2
показати весь коментар
19.09.2023 18:13 Відповісти
https://telegra.ph/file/fe0c21fafdfc3f87b8232.jpg ​​ 🦸🏻‍♀️ МЕТАМОРФОЗА

▪️ У Дебальцево та Іловайську винен Порошенко, а не Сирський з Хомчаком і путіним.

• А от в Бучі, Бородянці, Маріуполі, Бахмуті, Херсоні... винен путін, шайгу…

▪️ Відвоювати 70% Донбасу, звільнити Слов'янськ, Лисичанськ, Краматорськ, Маріуполь - то зрада!

• А просто про.балі Херсон і весь південь України за 4 години, ЗАЕС, Каховку - то звитяга рівня Наполеона...

▪️ Ворожини в 2015 взірвали склади, то Порошенко.

• путін у 2022 розбомбив склади, військові частини, нафтобази, сотні тисяч вбитих - а прічом здєсь ZEленскій.

▪️ Відновити систему ППО Києва за власні кошти, то торгівля на крові.

• Зняти клістрони з ППО - це турбота про безпеку країни лідора світу.

▪️ Будувати ЗСУ та розвивати країну, то - барига.

• Будувати асфальтний купол та, "велике крадівництво друзів

з 95 кварталу" - ой "наш бубочка".

▪️ Витратити мільярди власних коштів на ЗСУ - то піар.

• А надавати власний творчий контент телеканалам країни агресора, отримувати бюджетні дотації від росії, записувать відосіки з москви та висміювати Україну (фільми для дорослих) - то просто бізнес.

▪️ Ситно їсти та мирно спати, відпочивати в Турції та Єгипті - "ми виживалі і єлі пол варєніка на траіх".

• Сидять в підвалах, зруйновані вщент міста, гектари могил з жовто-блакитними прапорами - він не втік.

▪️ По безвізу їздить на вихідні відпочивати в Париж та Прагу - "Порох сдєлал безвіз чтоби всє уєхалі".

• Мільйони біженців в країнах ЄС - "спасіба ZE і вайнє, ми увідєлі Європу".

▪️ Продавити Мінські угоди, які дали час відновити практично з нуля ЗСУ сформувати військову коаліцію на чолі з США та запустити ВПК для виробництва зброї - які погані ці Мінські угоди, він зрадник.

• Підписати формулу Штайнмаєра в Парижі, розвести війська, розмінувати Чонгар та Перекоп, розформувати аеророзвідку, контрснайперські групи, зупинити завод "Артем" та завод Малишева, збанкрутувати КРАЗ, Богдан.... - он сматрєл в глаза путіна, там увідєл мір, нужно проста пєрєстать стрєлять.

Висновок: поки більшість народу України не складе ці аргументи в своїх головах, не зрозуміє реальність і не буде відноситися до зеленої влади по заслугам, Україна буде продовжувати стікати кров'ю своїх героїв.

© Лілія Григорович
показати весь коментар
19.09.2023 18:43 Відповісти
Кстати, если про Беню уже зашел разговор, не хочешь сказать почему Зеленский арестовал и Медведчука и Шуфрича и Беню и многих других рыгоаналов, которые при Пете себя прекрасно чуствовали на воле хотя и кремлеботы и порохоботы утверждают что все они друзья Зеленского?
показати весь коментар
17.09.2023 14:56 Відповісти
Отой балаган, коли їх ховають від справжнього правосуддя ви називаєте арештом??? Вихляння хвостом перед поїздкою до США.
А хто такий Татаров? Хто такий Дерьмак? Що було в Омані? Хто розмінував Чонгар? Хто похерів ракетні програми? Хто винен у вагнергейті? Хто про@бав наступ? Хто просрав обороні замовлення? Хто покриває зрадників, кротів, крадіїв? Хто вагонами краде гуманітарку? Ви, зелені зрадники ніколи не відповідаєте на ці питання, бо знаєте, що все оце на совісті клована. У передостанньому інтервʼю закордонним ЗМІ ваше ото визнало що дійснокрадуть, але ж крадуть з бюджету України, а не з допомоги союзників. Занавес
показати весь коментар
19.09.2023 18:27 Відповісти
І якщо вже за беню пішла розмова, скажить, ти такий наївний народився, або ТБ тебе таким зробило? Кому належить Г+Г ? А ще Квартал, ОЦЕ...і багато інших каналів? Тобто хазяїна і благодетеля найвеличніший клован зрадив і арештував, а то продовжує на своїх каналах піарити клована і його шайку зрадників. Бо чомусь коли Порох почав боротьбу с беней по аферам з Приватом (доречі на чії офшори беня виводив кошти вкладників?), то беня не забарився і моментально почав на усіх своїх каналах кидати гімно на Пороха. А тут шапіто для дураков. Дешева постанова клована
показати весь коментар
19.09.2023 19:09 Відповісти
З такиаи темпами до Криму дійдемо через тищу років, а наркоман здав пів України за один день
показати весь коментар
17.09.2023 11:50 Відповісти
Лучше конечно не наступать пехотой, а издаля ракетами, самолетами и вертолетами с артиллерией.... Но Баєру это до жопы. Надо делать печальные глаза и плаксивую рожицу, как у Столтенберга и нахваливать наш героизм.
показати весь коментар
17.09.2023 12:00 Відповісти
Якщо нашій ЗЕвладі, під час війни, це було "до жопи", то чому Бауєру цим перейматися аж занадто?
показати весь коментар
17.09.2023 12:43 Відповісти
Усім без винятку владам України була до жопи безпека українців. Вони завжди розглядали владні повноваження як спосіб швидкого збагачення. Після чого залягали на дно або тікали за кордон.
показати весь коментар
17.09.2023 12:49 Відповісти
Це Ви і Порошенка туди, до кучі? Він заліг на дно чи втік за кордон?
Вибачаюсь, я вже забув в скільки разів він збагатився. )))
показати весь коментар
17.09.2023 13:08 Відповісти
А армія (доречі одна із найкращих в Європі) була створена Яником чи клованом? Нагадайте. І хто повернув 75 відсотків захопленой у 2014 території? Чи бува не паяць?
показати весь коментар
17.09.2023 14:05 Відповісти
Потрібно форсувати Дніпро і рухатися в напрямку Криму, бо як ми бачимо, зі сторони Мелітополя оборону важко прорвати.
показати весь коментар
17.09.2023 12:20 Відповісти
Злізай з польського дивану і покажи власним прикладом як треба наступати.
показати весь коментар
17.09.2023 13:05 Відповісти
Це приблизно 1км за 4 дні, а 100км за 400 днів! Більше року тяжкої роботи гарантовано! На жаль!!
показати весь коментар
17.09.2023 12:34 Відповісти
На Діп Стейт все видно. Нема ніякого кілометра за 4 дні і близько. На двох напрямках: Роботине і Старомайорське, за майже 4 місяці контрнаступу просунулись лише на 10 кілометрів, на П"ятихатському - на 5. На інших і того нема.
показати весь коментар
17.09.2023 14:41 Відповісти
Такими темпами війна закінчиться через 200 років.
показати весь коментар
17.09.2023 12:44 Відповісти
як може судити людина яка не бачила війни?
показати весь коментар
17.09.2023 12:52 Відповісти
Кто-то отчаянно песдит, на DW нет ни слова об этом на на немецком ни на английском и даже на голандском. Очевидно что статьч есть только на украинскоязычной DW что приводит к мысли о вранье