11764 відвідувача онлайн
3 350 43

Російське суспільство виростило у Путіні другого Гітлера та втратило повагу світу, - Зеленський

зеленський

Президент Володимир Зеленський вважає, що російське суспільство переобрало Путіна та "виховало другого Гітлера".

Про це він заявив в інтерв'ю CBS, передає Цензор.НЕТ.

"Російське суспільство втратило повагу світу. Вони обрали його (Путіна. - Ред.), переобрали і виховали другого Гітлера. Вони зробили це. Ми не можемо повернутися в минуле. Але ми можемо зупинити це тут", - зазначив він.

Зеленський також подякував США за допомогу Україні.

"Я просто думаю, що вони підтримують не тільки Україну. Якщо Україна впаде, Путін точно піде далі. Що робитимуть Сполучені Штати Америки, коли Путін дійде до країн Балтії? Коли він дійде до польського кордону? А він піде. Це великі гроші. Ми дуже вдячні. Що ще має зробити Україна, щоб усі оцінили нашу величезну вдячність? Ми гинемо на цій війні", - додав президент.

Глава держави додав, що у нього немає відповіді на питання, скільки ще Україні потрібно допомоги.

"Весь світ повинен вирішити, чи ми хочемо зупинити Путіна, чи ми хочемо почати світову війну. Ми не можемо змінити Путіна", - підсумував він.

Топ коментарі
+14
показати весь коментар
18.09.2023 11:40
+13
а наше суспільство виростило от такого недолугого голобородька як ти!
показати весь коментар
18.09.2023 11:39
+10
не другого, а пародію на гітлера
показати весь коментар
18.09.2023 11:41
Коментувати
Сортувати:
а наше суспільство виростило от такого недолугого голобородька як ти!
показати весь коментар
18.09.2023 11:39 Відповісти
кули,оно исчо и хвилосов...
показати весь коментар
18.09.2023 12:13 Відповісти
👍
Це "А ну, йди звідси, розбійник" нехай стане перед дзеркалом і на себе подивиться 😠
показати весь коментар
18.09.2023 12:17 Відповісти
То тільки вечером тепер вже вдень щось дофіга пана ЗЕ стало
показати весь коментар
18.09.2023 11:40 Відповісти
показати весь коментар
18.09.2023 11:40 Відповісти
не другого, а пародію на гітлера
показати весь коментар
18.09.2023 11:41 Відповісти
Вся таблиця Менделєєва корисних копалин -- от і повага
показати весь коментар
18.09.2023 11:42 Відповісти
як можна втратити те чого ніколи не було
показати весь коментар
18.09.2023 11:46 Відповісти
Не підлизуй недопалку.
Германські нацики хоча б мали нормальну ідеологічну базу і дороги.
моль за 20+ років царювання не зробила ні першого, ні другого.
показати весь коментар
18.09.2023 11:50 Відповісти
Тут ти не в темі... Асфальт є осною претензією...
показати весь коментар
18.09.2023 11:53 Відповісти
Ага...парахаботи нінавідят харошиі дарогі...
показати весь коментар
18.09.2023 11:59 Відповісти
А в нас тут свіжий диктатор проростає.
показати весь коментар
18.09.2023 11:52 Відповісти
А в тобі суспільство виростило царя всєя України
показати весь коментар
18.09.2023 11:54 Відповісти
Золоте правило Зєшобли: тицяй пальцями у фуйла і називай його Гітлером, щоб ніхто не побачив як ти перетворюєшся в Сталіна з автократією, Слугою народу і «Ставкою».
показати весь коментар
18.09.2023 11:57 Відповісти
російське суспільство вже давно втратило повагу до світу і міжнародного права, через наявність у нього ядерної зброї, нафти, газу, великої території; росіяни виростили путіна, а путін виростив z-бидло, відвертих фашистів. Світ це проспав.
показати весь коментар
18.09.2023 11:57 Відповісти
А коли була повага до російського суспільства?
показати весь коментар
18.09.2023 12:00 Відповісти
мене не цікавила ніколи повага до російського суспільства, оскільки я ніколи не була його частиною. Про повагу до себе збоку інших кожен має турбуватися сам, якщо це його цікавить. Мене лише завжди цікавила повага до українського суспільства, частиною якого я є. До нас українців, схоже, кацапи ніколи не мали поваги. Особисто я колись думала, років 15 назад, що в росії живуть більш - менш адекватні люди, тепер я розумію, що я помилялася.
показати весь коментар
18.09.2023 12:09 Відповісти
Ну, не будемо забувати, що Європа та США теж до цього руку не слабо так приклали коли ані Грузія, ані анексія Криму та початок війни на сході України не завадили з рашою ручкатись, бізнес робити та газ качати. Замість того, щоб дати г...нам по руках, іхня бездіяльність та імпотентність дала ***** той самий сигнал "роби що хочеш, наша хата з краю".
І навіть зараз якісь недолугі санкції, які то накладають, то знімають, страх розлютити карлана замість повної блокади ссаного рейху, щоб в кам'яний вік відкатились.
показати весь коментар
18.09.2023 12:02 Відповісти
перекладывание вины по зе-иудски
показати весь коментар
18.09.2023 12:19 Відповісти
Если бы путя был вторым гитлером, Украину бы захватили за 3 дня. А путя - это обычный вор и убийца во главе террористического фэйлстэйта.
показати весь коментар
18.09.2023 12:07 Відповісти
Не захватілі би.
показати весь коментар
18.09.2023 12:12 Відповісти
Есть какое-то обоснование вашей позиции? Вот моя позиция простая ВВП Германии 4.26 трлн, население 80 млн. Если бы перед войной с Украиной в рф был гитлер ВВП срахи было бы под 7 трлн. Были бы тысячи военных заводов, технологическое превосходство и идеология.
показати весь коментар
18.09.2023 12:22 Відповісти
Для того щоб стати Германією сраха мала б бути заселена німцями.
Крім того і путлєр і гітлєр мали початковий успіх лише за рахунок помилок опонентів. Коли гітлєра почали бити по-дорослому, вся його геніальність кудись ділась. До ху-йла ще руки не дійшли...
показати весь коментар
18.09.2023 12:34 Відповісти
Я не писал про гениальность гитлера. Я писал про тупость пути. И про то, что заводы в сраше попили, науку проср@ли, идеология - воровство. И это хорошо. Что касается гениальности гитлера - я не считаю его гением. Для меня он ужасный преступник, но готовившийся к своему преступлению. Короче мой посыл прост - я не вижу сходства между путей и гитлером. Да они оба уроды. Но их сходство, как сходство колибри и страуса.
показати весь коментар
18.09.2023 13:46 Відповісти
тим не менше, вуйко Аді, незважаючи на усю злочинність, є один з найгеніальніших політиків Європи І половини ХХ-сторіччя ...
показати весь коментар
18.09.2023 14:32 Відповісти
6.12.2018 На вопрос, как бы он договаривался с президентом РФ Владимиром Путиным, В.Зеленский ответил:
"Надо говорить все очень просто: "что вы хотите?", "ваши условия?", "че вы к нам пришли?". Написали бы пункты. Я бы взял эти пункты - мир то нужен на наших условиях. Потом бы сказал: "А вот наши пункты". Где-то посредине бы сошлись", - подчеркнул шоумен.

Браво, от "договоримся посередине" до "Весь світ повинен вирішити, чи ми хочемо зупинити Путіна, чи ми хочемо почати світову війну. Ми не можемо змінити Путіна"

Он научился!!! Он понял!!! Этого хотели зебиратели? Чтобы клован учился на многотысячных смертях украинцев и их детей???
показати весь коментар
18.09.2023 12:26 Відповісти
Ніхто його не вирощував. Воно таке народилося і усю московію підрівняв під себе.
показати весь коментар
18.09.2023 12:29 Відповісти
а наше зелёное фсб-чудо тоже никто не растил? оно само на трон залезло?
показати весь коментар
18.09.2023 12:36 Відповісти
Не рівняйте х.р.і.н з пальцем. За нашого голосували, а пляшивого Ельцин оголосив наступником.
показати весь коментар
18.09.2023 14:52 Відповісти
кто угодно только не порошенко, сказали х уйло с каламойским и обьявили ******** приемником
показати весь коментар
18.09.2023 17:30 Відповісти
ні дня без відео
показати весь коментар
18.09.2023 12:56 Відповісти
і що цікаво, боти сварять не куйла а того що куйла сьогодні мае майже на всіх фронтах.
Випадковість??? не думаю.....
показати весь коментар
18.09.2023 13:31 Відповісти
а хто винен ??? хто замість 2.5 роки розбудовувати ЗСУ, будувати ракети, танки і тд.тп. дивився в дупу )(уйлу, шукаючи десь там глибоко "мір", "напевно сруцькій мір", будував дороги для кацапських танків, розмінував Чонгар і при цьому безбожно крав на "великому крадівництві" ??? за більш як 1.5 у поведінці зе влади нічого не змінилося ...



показати весь коментар
18.09.2023 14:59 Відповісти
А наше суспільство виростило віслюка-боневтіка-нелоха!
показати весь коментар
18.09.2023 14:45 Відповісти
а український народ породив зельца, який дуже хоче бути як пу .Як казав Тарас Бульба " я тебе породив я тебе і вбью" так і українці повинні відповісти цьому зелевуду шо при владі
показати весь коментар
18.09.2023 14:58 Відповісти
Пісятілі, ви куку?! Яка "глава держави"?! ГНИДА іуда, агент мацкви, якій продався ще у 1997-му році! Хекр з вами, пишіть презЕдент!
показати весь коментар
18.09.2023 16:11 Відповісти
https://uk.tgstat.com/channel/@putch111 Путч. Русский - нах*й

18 Sep, 15:07

https://uk.tgstat.com/channel/@putch111



🥀Ого! Понад півмільярда доларів. Зеленський 31 у списку найбагатших політиків світу. А нагадайте на яку сумуродина Зеленських допомогала ЗСУ?
показати весь коментар
18.09.2023 19:09 Відповісти
https://t.me/putch111/37639 Путч. Русский - нах*й
Ого. Так Зеленський по статкам наздоганяє Порошенка. У Порошенка 800млн.долл, у Зеленського 600млн.долл. Тільки у Порошенка реально існуючий бізнес, який платить податки, і за донатами на ЗСУ на другому місці, а бізнеси Зеленського з 2014 показують у звітності збитки, щоб мінімізувати податки, і про донати від Зеленського щось я геть нічого не чула. Прікооооольна.
показати весь коментар
18.09.2023 19:14 Відповісти
Ну это же х*йня полнейшая, с 0,5 млрд. баксов он бы был в списке богатейших людей мира этак месте на 129 тысяч 859 месте.
показати весь коментар
18.09.2023 21:14 Відповісти
А может и на 1млн. 129 тыс. 859 месте.
показати весь коментар
18.09.2023 21:16 Відповісти
ти прочитай уважніше - тут рейтинг багатих політиків, а не всіх-всіх-всіх.
показати весь коментар
19.09.2023 14:59 Відповісти
Да, потом увидел.
показати весь коментар
19.09.2023 15:11 Відповісти