9909 відвідувачів онлайн
9 943 45

Главу ДАСУ Басалаєву внесли до бази "Миротворець" за підрив обороноздатності України

басалаєва

Очільницю Держаудитслужби Аллу Басалаєву, яка раніше була радницею ексглави СБУ Івана Баканова, внесли до бази "Миротворець".

Про це повідомила журналістка, членкиня Громадської антикорупційної ради при Міноборони Тетяна Ніколаєнко, передає Цензор.НЕТ.

На сайті "Миротворець" про Басалаєву повідомляють: "Усвідомлені дії, спрямовані на зниження обороноздатності, державної та економічної безпеки України у період дії воєнного стану".

Міноборони наразі судиться з Держаудитслужбою через висновки ДАСУ, в яких зазначається, що весь прибуток всіх постачальників МО є "збитками державі".

"Попри офіційні роз'яснення Міністерства економіки, що оборонні підприємства працювали в межах правового поля і прибуток у калькуляції законний, ДАСУ вимагає у виробників повернути понад 2,5 млрд гривень. Постачальників Міноборони - в тому числі українських виробників критично важливої для фронту зброї - ставлять на межу банкрутства. За словами волонтерки, членкині Громадської антикорупційної ради при Міноборони Дани Ярової, поки виробники та громадськість б'ють на сполох, сама Басалаєва перестала виходити на зв'язок", - зазначила Ніколаєнко.

За словами Ярової, зараз весь військово-промисловий комплекс можуть "покласти" за два тижні. Зараз ДБР, посилаючись на висновки ДАСУ, почало вручати підозри.

"Водночас, якщо ДБР через це рішення Держаудиту приходить лише до певних підприємств, то це створює привід говорити про переслідування певних постачальників МО. Не виключено, що для того, щоб комусь прибрати невигідних конкурентів", - наголосила Ніколаєнко.

Алла Басалаєва очолила Держаудитслужбу 4 листопада 2022 року. До цього Басалаєва була членом ЦВК, куди потрапила у 2018 році за квотою партії "Відродження". На цю посаду, за інформацією ЗМІ, її пропонував близький соратник Андрія Портнова, регіонал Валерій Писаренко. У 2012 указом Віктора Януковича її було призначено суддею Дарницького суду. ЗМІ пишуть, що це призначення лобіював особисто Портнов. У 2021 Алла Басалаєва стала радницею Голови СБУ Івана Баканова.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Держаудитслужба вимагає від підприємств повернути прибуток на оборонних закупівлях та погрожує судом. У ДАСУ вважають, що прибуток оборонних підприємств, постачальників МО та інших сил безпеки та оборони за 2022 рік є збитком державі.

Топ коментарі
+22
а треба включити в списки на отримання баланди .
показати весь коментар
20.09.2023 10:53
+22
А Баканову вже є підозра -- чи він як риба в воді і подався в юристпруденцію
показати весь коментар
20.09.2023 10:53
+21
з виродків зеленомордих хочь хтось на боці України є?
показати весь коментар
20.09.2023 10:54
Коментувати
Сортувати:
Оце жорстко!Але їй все одно
показати весь коментар
20.09.2023 10:51 Відповісти
а треба включити в списки на отримання баланди .
показати весь коментар
20.09.2023 10:53 Відповісти
а ОПу, Офіс Примітивних рішень ще й досі не внесли до "Миротворця" за ВСЕ?,
останній диверсійних захід земнюків дермака - ситуація з сусідом, Польщею
показати весь коментар
20.09.2023 10:53 Відповісти
А Баканову вже є підозра -- чи він як риба в воді і подався в юристпруденцію
показати весь коментар
20.09.2023 10:53 Відповісти
Баканову потрібно вручити не підозру, а мотузку, стілець і мило...
показати весь коментар
20.09.2023 12:27 Відповісти
ленка вжe там - чекаємо на бубу...
показати весь коментар
20.09.2023 10:54 Відповісти
а муж, водітель тудом сюдом незабаром....
показати весь коментар
20.09.2023 10:56 Відповісти
показати весь коментар
20.09.2023 10:54 Відповісти
дякую - не забуваймо...
показати весь коментар
20.09.2023 10:57 Відповісти
забути - це предати.
показати весь коментар
20.09.2023 11:02 Відповісти
За даними Форбс на початок 2019 р., статки зеленського складали біля 20 мільйонів доларів США. Але вже зараз, через 4,5 роки його президентства (1.5 роки з яких припадає на широкомасштабну війну), президент воюючої з москалями України, зеленський входить в 50 найбагатщих політиків світу зі статками 596 мільйонів доларів США. Огляд 50 найбагатших політиків 2023 р.
https://www.youtube.com/watch?v=A2OHPMMf1mc&t=124s Цікаво, ким і де підробляє Владімірссанич після зачитування роликів по відеосуфлеру в прайм-тайм, що зміг заробити такі шалені статки, збагатившись за 4,5 роки в 30 разів?
показати весь коментар
20.09.2023 10:54 Відповісти
не маю жодних ілюзій щодо зеєрмаковської шобли, але хотілося б знати звідки дані?
показати весь коментар
20.09.2023 11:24 Відповісти
Дійсно, а звідки данні? Бубочка дійсно шлемазл, але ж не настільки!!!
показати весь коментар
20.09.2023 15:20 Відповісти
ці дані ще тягнуться з минулого року. тоді розганяли про 1.2 мільярди баксів.
показати весь коментар
20.09.2023 15:27 Відповісти
на стільки і ще більше
радниця баканова на якому держзрада, якого сховали за адвокацьку недоторканість, поставили на посаду ДАСУ.
і хто ж ***** так зробив????
а на такі посади йдуть лиш через ОП!!!
то хто зрадник?????
ніхто навіть не догадується
а ЗЕ ж не несе відповідальності...
і як вияснилось НІ ЗА ЩО!!!!!!!
показати весь коментар
21.09.2023 14:49 Відповісти
Посилання, або по курсу... тим більше, шо зелебубочки то є ....
показати весь коментар
20.09.2023 15:24 Відповісти
там є посилання, чи тебе на ютубі забанили? чи ти вже йдеш по курсу...??
показати весь коментар
20.09.2023 15:33 Відповісти
з виродків зеленомордих хочь хтось на боці України є?
показати весь коментар
20.09.2023 10:54 Відповісти
Ні !
показати весь коментар
20.09.2023 18:21 Відповісти
зачем нам гребанный кабмин который не контролирует что происходит между разными исполнительными организациями и контролирующими органами,учитывая войну это реальный сабботаж и диверсия,шмыгаль давно должен болтаться в петле
показати весь коментар
20.09.2023 10:56 Відповісти
Кабміна нема, є ОП... це для Вас була таємниця??? ...наивньій, мабуть рози в саду такі пахучі і інтернету нема, а то шо бухає, так то за горизонтом
показати весь коментар
20.09.2023 15:31 Відповісти
якщо ти хотів блиснути розумом,то в тебе вийшло навпаки,а поціновувач квітів🤣🤣🤣дитино роза то за поребриком,а у нас то є троянда.надівай штани на лямках,тебе вже чекають у пісочниці
показати весь коментар
20.09.2023 15:42 Відповісти
не хочешь быть посланым,не лезь к людям.если тебя этому не учили,вот тебе масюсенький совет.иди с богом.
показати весь коментар
20.09.2023 15:45 Відповісти
Заодно внесіть того, хто відповідає за її подальше обіймання посади голови ДАСУ.
А хто її може відсторонити? Той, хто призначив. Хто призначив? https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-priznachennya-basalayevoyi-v-golovoyu-derzhavnoyi-auditorskoyi-sluzhbi-********-i041122-987 Шмигаль .
Чому про нього мовчать?
показати весь коментар
20.09.2023 10:57 Відповісти
Цікаво, а витрати на серіальчики 95 підворотні та кіно про розумововідсталих загороднюків, це вже збитки державі чи ще ні
показати весь коментар
20.09.2023 10:59 Відповісти
это мощное наказание. ей сразу падать в обморок от ужаса, или подождать?
показати весь коментар
20.09.2023 11:00 Відповісти
єдине питання - чому там немає членів кабміну України, які створили цю колізію своєю постановою?...
показати весь коментар
20.09.2023 11:02 Відповісти
Стидаюся запитати: як там поживає один цілий младшой літінант - ванятка бакланов? Вже споживає насушені сухарики чи ще тільки їх сушить?
показати весь коментар
20.09.2023 11:02 Відповісти
Кругова особиста БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ осіб, що числяться керівниками в ЦОВВ, за підготовку та прийняття рішень цього уряду, які наносять шкоду Україні!!

Усе прикривається Регламентом КМУ…, як дишло, куди повернув, туди і вийшло…
показати весь коментар
20.09.2023 11:02 Відповісти
радниця Банканова?! то все стало на свої місця!
показати весь коментар
20.09.2023 11:10 Відповісти
Басалаєва - стародавнє українське прізвище, і так зі всім зе-шапіто
показати весь коментар
20.09.2023 11:18 Відповісти
А звільнити, посадити не варіант взагалі?
показати весь коментар
20.09.2023 11:23 Відповісти
скільки я читала про цю проблему, завжди це так і виглядало..., тому що товариші з дасу посилаються на закон 335, в якому немає норм про неотримання прибутку, а тільки спрощення калькуляції витрат, тому дивно, що з надуманих причин до виробників починають бігти дбр, сбу та ін та намагаються арештовувати рахунки, щоб паралізувати роботу цих виробників..., й під час війни це виглядає не дуже...
показати весь коментар
20.09.2023 11:26 Відповісти
Медаль від Пуйла за вдало виконану операцію це компенсує.
показати весь коментар
20.09.2023 11:30 Відповісти
Це сране КРУ, в кого є знайомі в цій шаразі можуть по приросту їхніх статків судити як працює ця служба.
показати весь коментар
20.09.2023 11:35 Відповісти
показати весь коментар
20.09.2023 11:39 Відповісти
Тут треба тільки по законам воєнного часу. А службу розігнати по мотивах діверсійної діяльності проти держави. Фгнкції аудиту можуть виконувати і закордонні союзники, які дають гроші на існування, а не російські структури.
показати весь коментар
20.09.2023 11:41 Відповісти
може вона й ненавмисно, а просто не здатна мислити глибоко. Цифірки рахувати може добре, а мислити - ні. Бувають такі дуньки, яким би борщі варити, а вони хочуть кар'єру, ще й по блату штовхають на теплі місця
показати весь коментар
20.09.2023 11:46 Відповісти
Ця дунька ще та дунька! Все розуміє! Насасує професійно, несвітиться професійно, тому в команді ЗЕ...яки питання?
показати весь коментар
20.09.2023 15:15 Відповісти
І шо з того?
показати весь коментар
20.09.2023 12:00 Відповісти
ще раз перечитайте кар'єру цієї найчеснішої паночки. хто за нею стоїть.
срати з великої гори, воно буде, на всіх нас.
і вони і вона.
показати весь коментар
20.09.2023 12:14 Відповісти
Руководитель Госаудитслужбы Алла Басалаева, ранее бывшая советницей экс-главы СБУ Ивана Баканова. А Ваня слушает да ест.
показати весь коментар
20.09.2023 14:33 Відповісти
Вона вже в Сочі, дембельский аккорд, гаділа вже давно, а наприкінці наваляля велику кучу, ермак аплодує.
показати весь коментар
20.09.2023 15:06 Відповісти
геращенко уху їв і тарілку вилизував.

та жінка діяла як держслужбовець керуючись нормою закону.

якого *уя ви всі на неї нападаєте але не чіпаєте норму закону яку вона виконала???!!!

ви ідіоти чи що таке з вами?

лягавиц прогнав бабусю що торгувала петрушкою, а-я-яй, який поганий лягавий.

а норму закону яка вимагала лягавого дрючити бабцю хто написав, хто вимагав виконувати, хто не чіпав?

ви якісь середньовічні інфантильні селюки, геть не маєте зеленого поняття про слово ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.

є закон - то ми всі відповідаємо за те що закон поганий.

а не та людина що закон виконала.
показати весь коментар
20.09.2023 15:12 Відповісти
Ця людина від ВЛАДИ і їй начхати на Миротворця.
показати весь коментар
20.09.2023 16:10 Відповісти