Зеленський про зернову суперечку з Польщею: Україна обрала юридичний процес, не треба влаштовувати політичний концерт

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Freedom.
"Я, як президент, за всієї любові до наших польських друзів, повинен бути чесним і захищати інтереси України. Кілька місяців економічних втрат прораховані - це сотні мільйонів. Але відносини між нашими країнами дорожчі, ніж ті місяці, що були. Від цієї блокади страждала тільки Україна, ніхто більше", - зазначив глава держави.
За словами Зеленського, попри політику, була дата і домовленість. І нинішнє рішення України спрямоване на те, щоб отримати суто економічні компенсації.
"Ми всі домовилися, що є дата, коли терміни обмежень закінчаться. І ця дата - 15 вересня. Це остання дата блокади. Була така домовленість. І всі зрозуміли, що якщо після цієї дати буде блокування, Україна обирає юридичний процес. Це ні для кого не новина. Не треба з цього робити якийсь політичний концерт. Це цивілізоване рішення для того, щоб українці, фермери, бюджет отримали суто економічні компенсації", - додав президент.
Зеленський не влаштовує концерт, він нищить зв'язки з Польщею.
Здравствуй, Тайожний союз!
Принимайте раззеюшка, білорашка та півн. корешка блудную сестріцу Українушку в свої голодні обійми !
Тут гляньте суперечки з 1995 року і ще не вирішені, блазень тупий як і його прихильники.
Вони підписали що не нападуть на Україну. А гарант нашої безпеки це срасія.
Так волів український народ і його керманичі.
-Як ви особисто встояли?
-Дуже просто. Щойно бачу ворога - одразу достаю.....
-Зброю?
-Ні, прутня. І починаю ним грати на роялі.
-Допомагає?
-Авжеж!
Граю я ******, та і трутень - так собі,
але від тих звуків ворог одразу тікає.
Отак я його й перемагаю😂
"Ми всі домовилися, що є дата, коли терміни обмежень закінчаться. І ця дата - 15 вересня. Це остання дата блокади. Була така домовленість. І всі зрозуміли, що якщо після цієї дати буде блокування, Україна обирає юридичний процес.-"зелене лайно"- домовленість-це корупція,яку поляки дозволяли, і за те,що не виконуються домовленості,котрі не оформлені юридично ,отримаєш болт з різьбою , ,але коли транзит зерна не був оформлений юридично із Польщею , тоді Україну і хитрови..баного "зе вражину" пішлють культурно накуй із словами Дуди ,"але ми все таки залишаємось друзі"."зезедент" рупор фсбе в Україні із котрого постійно викидається рашистська куйня,котра шкодить Україні і її народу. "рашистський квартал" діє в Україні.але на світовій арені.як показала порожня зала ООН.в часі виступу "клована" не пройде.Можна на..обувати народ України.але не вийде "зе лайну" на.обувати цілий світ
І ще один момент, польська влада хоче перекрити міграційний скандал, в ході якого вияснилось, що за 4-5 тисяч доларів оформлялися візи для мігрантів з країн типу Сирія, Філіппіни, Малайзія і т.д Ці мігранти приїжджаючи і їхали далі в Європу, частина старалась потрапити в США, а частина залишилась в Польщі.
🤦🤦🤦
Ну що ви всі пристали до цієї угоди. Ця угода нічого не дає Україні. Пояснюю. Більшість землі в Україні здані міжнародним корпораціям в оренду. Це означає, що все збіжжя належить їм а не державі. І прибуток від продажі отримують ці корпорації (українські фермери працюють як підрядники в цих корпораціях). А тепер основне: чиї ці корпорації? Ось 3 основних країни: Китай, Німеччина, Росія. От і звідси відповідь, чому багато зерна іде в Китай? Та тому, що Китай забирає своє (заплатили оренду землі, а все що виросло на землі - це їхнє). От і весь "патріотизм" зернової угоди.
Лише колишні привладні корупціонери та місцеві олігархи.
https://biz.censor.net/resonance/3104454/komu_prinadlejat_krupneyishie_agroholdingi_ukrainy?_gl=1*12a41f*_ga*MTIyMDA3OTQwMC4xNjg5Nzc4NzQ3*_ga_P1KSV0XDK0*MTY5NTQ1NjAwNS4xLjEuMTY5NTQ1NjAwNy4wLjAuMA..
Такого брехуна навіть у мінстаті не знайти!
А інтереси України захистив ще до 24 лютого 2022.
В країні людей не вистачить пережити твій захист.
Лише репутація України на міжнародній арені страждає від злочинних дій цих привладних українсько-польських спекулянтів та корупціонерів.
Кулеба, закінчуй з пивком -- проясни президенту нюанси дипломатії...