12774 відвідувача онлайн

12 з 20 Leopard 1A5, отриманих Україною від Данії, мають низку несправностей, - Міноборони Данії

leopard1

Данія надала Україні 20 танків Leopard 1A5, однак 12 із них мають ті чи інші несправності. Деякі з танків можуть полагодити українські механіки, а деякі доведеться везти на ремонт до Німеччини.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на  TV 2 Nyheder, що наводить слова міністра оборони Данії Троельса Лунда Поульсена.

У країну прибуло 20 танків Leopard 1A5 із Данії, але, як з'ясувалося, деякі з них несправні. Поульсен підтвердив, що 12 із цих танків дійсно мають певні проблеми. Він додав, що низку дрібних несправностей усуває українська сторона.

"Ще десять танків передано Україні, але поки що перебувають у Польщі. За наявною інформацією, два з цих танків мають серйозні несправності", - додав він.

"Інакше кажучи, серйозні або незначні несправності було виявлено у 12 із 20 танків, які Данія наразі передала Україні", - пише видання.

Поулсен заявив, що Україна поки що не підготувала механіків, здатних усунути більш серйозні несправності. Тому ремонтом танків наступного тижня займеться німецька сторона.

Прес-секретар міністра оборони Німеччини Бориса Пісторіуса заявив, що для ремонту танків не вистачає запасних частин і персоналу.

Раніше повідомлялося, що Україна відмовилася від 10 німецьких Leopard 1, бо танки прибули у поганому технічному стані, а запчастин та фахівців для цього в української сторони немає.

Топ коментарі
+7
треба не галасувати, а ремонтувати
показати весь коментар
22.09.2023 16:32
+5
нє іщут льогкіх путєй...але насправді це погано бо втрачається дорогоцінний час та безцінні життя воїнів ЗСУ нажаль...
показати весь коментар
22.09.2023 16:33
+5
Вам би не завадило спочатку статтю прочитати...
показати весь коментар
22.09.2023 16:37
Коментувати
Сортувати:
У 12 з 20 Leopard 1A5, отриманих Україною від Данії, мають низку несправностей

Аффторе! Українську де вчив?
показати весь коментар
22.09.2023 16:28 Відповісти
У Німеччині.
показати весь коментар
22.09.2023 16:30 Відповісти
Ф кієвскай школє )
показати весь коментар
22.09.2023 16:53 Відповісти
Ось, він! Саботаж Неметчини!

На словах, після року діскуссія вони передали десь 20 леопардів 1.

Як Виявляеться більша частина не працездатна та потребує капітального ремонту.

Дачкуемо, Шольц.
Дякуемо, *********!
показати весь коментар
22.09.2023 17:33 Відповісти
Не забудь подякувати за системи ППО, БМП Мародер, ремонтні машини, САУ, та зенітні САУ.
І багато чого іншого, що німці Україні передали.
Чи корона може злетіти?
показати весь коментар
22.09.2023 19:17 Відповісти
Яка Німеччина, створювалося ж підприємство з ремонту...чи що там плятьььь задовбали
показати весь коментар
22.09.2023 16:29 Відповісти
А шо вони з Даніі не ишли через Німеччину -- там би и підшаманили
показати весь коментар
22.09.2023 16:31 Відповісти
нє іщут льогкіх путєй...але насправді це погано бо втрачається дорогоцінний час та безцінні життя воїнів ЗСУ нажаль...
показати весь коментар
22.09.2023 16:33 Відповісти
датчанам все рівно - велика подяка

скоріш за все велике керівництво було не в курсі що на складах мотлох
показати весь коментар
22.09.2023 16:32 Відповісти
треба не галасувати, а ремонтувати
показати весь коментар
22.09.2023 16:32 Відповісти
Б_я, сц_ко... І тут не те. Ви не ох_їли взагалі? Країни і так віддають, що є, як є. А вам усе не так! Ремонтуйте, гроші виділяйте і усе буде ОК. А не чекати, хто б вам щось добротне за безцінь дав. Пригадайте своє відношення до ППО, ПРО при боневтіку і ставте крапку в спічах. Дали - радійте, падли.
(я про владу).
показати весь коментар
22.09.2023 16:33 Відповісти
Вам би не завадило спочатку статтю прочитати...
показати весь коментар
22.09.2023 16:37 Відповісти
Огусто мабуть про ось це:
Раніше повідомлялося, що
показати весь коментар
22.09.2023 17:20 Відповісти
Можливо. Але у статті написано: чому Україна не зможе їх відремонтувати. Тому і раджу багатьом окрім заголовків читати сабж.
показати весь коментар
22.09.2023 18:32 Відповісти
Та тут практично те ж саме.
показати весь коментар
23.09.2023 07:30 Відповісти
Вы когда-нибудь заводили КрАЗ 1975-го года ? Да , он новый . Его можно завести . Дымит , обсыкается . Короче , труп .
показати весь коментар
22.09.2023 16:34 Відповісти
Я навіть пробував їхати....це щось з чимсь, гідрач є....але фактично його нема
показати весь коментар
22.09.2023 16:36 Відповісти
"Гідрач" - це гідропідсилювач керма? А хіба він був у радянських вантажівках?
показати весь коментар
22.09.2023 16:40 Відповісти
Тільки й того...
показати весь коментар
22.09.2023 16:46 Відповісти
Яких таких совкових вантажівках - точніше американських вироблених у совку ( виготовлених з погіршенням характеристик).
показати весь коментар
22.09.2023 16:49 Відповісти
Колись проїхав на ньому 180 км, більше я в нього не залізу; бо нирки треба саморізами прикручувати, що б не відірвались.
показати весь коментар
23.09.2023 07:32 Відповісти
Дякуємо Данії за допомогу, це краще ніж асфальтом на дорогах!!
Це ж не військове майно НАДЛИШКОВЕ 2 чи 3 категорії, яке розпродали «непричетні міністри оборони», ще з часів кучмарика-гітариста !!!
У привладних з ЦОВ гроші, бо вони ж «НЕПРИЧЕТНІ», а в Українців, - ***** на передку!!
показати весь коментар
22.09.2023 16:40 Відповісти
Дякуємо Данії за допомогу, це краще ніж асфальтом на дорогах!!

Для полноценного функционирования государства дороги (то бишь логистика) так же важны как и связь,как и банки,особенно во время войны.
показати весь коментар
22.09.2023 17:41 Відповісти
Кацапи оцінили логістику.
показати весь коментар
22.09.2023 19:19 Відповісти
Тобто підла Данія підсунула нам неліквід? Чи який сенс подібних замєток?
Так, техніка не нова, могла мати поломки. Ремонтуйте.
В чому тут сенсація?
показати весь коментар
22.09.2023 16:42 Відповісти
Скорее там профилактика,резинки,прокладки,контакты.
показати весь коментар
22.09.2023 17:42 Відповісти
*** , ну и как им не стыдно ? В ЕС зовут .
показати весь коментар
22.09.2023 16:42 Відповісти
а-ха-ха-ха.
ха....
да... зовут... ой, ну ладно, я вот думаю что ты совок, так ясно. такая тупость то
показати весь коментар
22.09.2023 16:53 Відповісти
это же шара , а шара всегда боком вылазит . по себе знаю
показати весь коментар
22.09.2023 16:48 Відповісти
а деякі доведеться везти на ремонт до Німеччини. Джерело: \\\\\\\\\\

туди, де за словами Буткевича - "****** німці"?

і так - воно ше й верещить шо його зеленожопі кличуть "порохобобом", а дехто інший - "зеленобобом".
А варто кликати - Полєзним козликом.
Сам то би в обличчя Шольцу таке сказав?

я просто ненавиджу лицемірство.
і так - на місці Шольца, я би постарався сказати - Ермакотаров - ніхтен, уопен нарусіштен нахаус!
який жах - реально кусає шавка руку, котра ДАЄ ЄРМАКУ.... ой, україні, але ЗЕЛЕНСЬКОМУ!!!! ой, просто треба мінуснути .......
КККККККООООООРРРРУУУУППППЦЦЦЦІІІІЮЮЮЮЮ
Свиня це "не бачить"? "журналіст" воно тільки під ковдрою.
"сорі", але такі ідіоти = Такерам і Кралсонам в радість
показати весь коментар
22.09.2023 16:51 Відповісти
Дарованому коню в зуби не заглядають?
показати весь коментар
22.09.2023 16:54 Відповісти
особенно когда есть повод назвать братами и целоваться в десны
показати весь коментар
22.09.2023 17:59 Відповісти
Ну можна, звісно, казати, що дарованому коню... Але лише тоді, коли у нас були б можливості відремонтувати ці танки своїми силами. Поки такої можливості немає, надавати таку техніку без попередньої перевірки це просто злочин. У нас війна, і ця техніка нам потрібна у справному стані. А якщо її почати використовувати у такому вигляді, то для екіпажу це буде просто труна на гуслях.
показати весь коментар
22.09.2023 16:59 Відповісти
🔥 ЗСУ офіційно підтвердили удар по штабу Чорноморського флоту рф у Севастополі
показати весь коментар
22.09.2023 17:02 Відповісти
И это танки, которые перед отправкой в Украину были проинспектированы и отремонтированы.
На самом деле, это очень яркая демонстрация того в каком реально состоянии находится вооружение Европы (да и США так же). Это и есть истинная причина "капельных поставок".
По тем же ATACMS:
На складах США их около 1000 шт. С конца прошлого года Пентагон проводит ревизию всех вооружений. По результатам этой ревизии, в полностью боеспособном состоянии около 600 шт. Требуют ремонта (модернизации) - более 100 шт., остальные проверяются еще.
Что такое 600 шт.? Если в войне высокой интенсивности использовать по 10 шт/сутки (а РФ пуляет и побольше), то это на 2 месяц войны. И это на фоне угроз Тайваню и очень не простой ситуации Израиль-Иран. Как думаете, если там вспыхнет, то куда США в первую очередь захочет поставит эти самые ATACMS? И при этом, США сами не хотят остаться "с голой жопой".
И почему нам Байден ATACMS не дает? ...
показати весь коментар
22.09.2023 17:17 Відповісти
1000 штук? Ви особисто вірите в цю цифру?
показати весь коментар
22.09.2023 20:27 Відповісти
В концепции ведения сухпутных б/д, США никогда не делали ставку на ракеты земля-земля (средней и высокой дальности). Для этого у них есть авиация и флот. Поэтому да, в такие цифры верю.
По последним новостям Байден дает ATACMS. Но очень немного. Что только подтверждает мои слова.
США уже пересмотрели (и продолжают это делать) все свои концепции ведения боевых действий. В Пентагоне говорят, что это настоящая "революция концепций и стратегий". Но проблема в том, что ВПК США не начнет работать в полную мощность, пока не будет долгосрочных государственных контрактов. А этих контрактов не будет пока Сенат не получит от Пентагона полный отчет о состоянии вооружений, находящихся на балансе Пентагона. Эта инспекция начата в конце прошлого года ... и конца края ей не видно.
показати весь коментар
23.09.2023 09:28 Відповісти
Как говорят в ваших интернетах - респект и уважуха Дании.
Она лидер в поставках бронетехники - 12 танковых корпусов и 8 танков для укомплектации
показати весь коментар
22.09.2023 17:26 Відповісти
Чим німецький механік кращий від українського?🤔
показати весь коментар
22.09.2023 18:59 Відповісти
Нічим, але навіть німецькому механіку нічим ті танки ремонтувати, немає запасних частин, а у нас вони звідки візьмуться, це ******* по європейськи, згадується стаття, де під час навчань у німців з десяти бронемашин, справними виявилися лише дві. які змогли просто їхати.....
Це *******, суки... давайте ракети, поки у нас ще є чим триматися, бо до вас мокші прийдуть навіть без стуку.....
показати весь коментар
22.09.2023 19:17 Відповісти
Перш за все, LEO1 не такий хороший, як базовий T72. Він має тоншу броню, меншу вогневу міць і відсутність ***********. Чому (Німеччина) виробник Leo2 не хоче дати вам, скажімо, хоча б 100 танків. Чому Німеччина заблокувала вам передачу Leo2 минулого року?
А тепер... Єдина країна, яка підтримує роботу Leo2, це Польща. Маємо власний сервісний центр. А ваш президент плюнув нам в обличчя.
У випадку обслуговування обладнання Leo2, пошкодженого під час бою... Польща могла б виконувати послугу на постійній основі, замінюючи обладнання одне за одним. Виводячи функціональний Leo2 з його стану і віддаючи його вам, ваш, пошкоджений в бою, повинен бути модернізований, відремонтований і представлений нашій армії.
Після останнього вчинку вашого президента... Я сумніваюся, що будь-який офіцер польської армії захоче допомогти вам таким чином. Подякуйте власним політикам за тупість.
показати весь коментар
23.09.2023 11:04 Відповісти