11389 відвідувачів онлайн
50 157 43

Арештовані сьогодні безакцизні цигарки з ОАЕ на $2 млн БЕБ планує фіктивно передати на ЗСУ, а по факту віддати замовникам контрабанди, - журналіст Плінський

беб

Історія з затриманням БЕБ контейнера сигарет з ОАЕ на $2 млн - це елемент реалізації головної корупційної схеми БЕБ в умовах війни. Ніхто не планував ці сигарети розмитнювати, а арешт БЕБ був запланованим з самого початку.

Про це пише у фейсбуці журналіст Євген Плінський, повідомляє Цензор.НЕТ.

"А тепер пристібаємось.

Сьогоднішня медійна історія з затриманням БЕБ контейнера сигарет з ОАЕ на 2 млн$ - це історія не про боротьбу з контрабандою.

Це елемент реалізації головної корупційної схеми БЕБ в умовах війни.

Ніхто не планував ці сигарети розмитнювати, а арешт БЕБ був запланован з самого початку.

Після конфіскації сигарет їх мали б фіктивно передати на ЗСУ, а по факту віддати замовникам контрабанди.

Ось так працює БЕБ.

В мене вже на руках деякі документи, які підтверджують цю схему.

Завтра зроблю відео.

P.S. Цікаво, що після встановлення затертого БЕБом на світлинах бренду сигарет з'ясувалось, що оптовим тютюновим посередникам Одеси зайшло предзамовлення цих сигарет.

БЕБ - просто тварі!" - написав Плінський.

Детективи теруправління Бюро економічної безпеки в Одеській області виявили у Ренійському морському торговельному порту 45-футовий контейнер з сигаретами іноземного походження вартістю майже 74 млн грн. Як повідомляє пресслужба відомства, контейнер та вантаж були ввезені з Об’єднаних Арабських Еміратів з порушенням митного та податкового законодавства.

Топ коментарі
+27
Як неочікуванно.
16 серпня, 2023 року.
Свіже обличчя реформ.
Бюро економічної безпеки отримало нового тимчасового директора, він ще з Януковичем Євро-2012 проводив
показати весь коментар
29.09.2023 16:57
+24
тю! цілком робоча схема. працює роками
показати весь коментар
29.09.2023 16:53
+21
безперечно !!! зе-н"ркоманам від влади можна усе, усім іншим безвиїзд, мобілізація і зебілний зе закон !!!







показати весь коментар
29.09.2023 17:00
Коментувати
Сортувати:
тю! цілком робоча схема. працює роками
показати весь коментар
29.09.2023 16:53 Відповісти
безперечно !!! зе-н"ркоманам від влади можна усе, усім іншим безвиїзд, мобілізація і зебілний зе закон !!!







показати весь коментар
29.09.2023 17:00 Відповісти
шото недавно читав Дубінського, запам.яталось - "защіта родіни - сфященний долх блаблабла" - тобто - відгодоване тєло, їздить куди хоче, але - для лохів - "сфященний долк".
реально має своїх читачів за бидло., так як розказував ще раніше шо - перекуп йому продав Мерс з 7.4л мотором(таких в світі - 10 штук шото), а на запитання шо не співпадає в техпаспорті = ах оставьте, може помилка, а через годину тіпа дзвонив і просив віддати взад, плюс 5 тисяч зверху. і ЦЕ Дубінський в ролику висрав. ну навіть якщо би таке сталось, то.... може варто мовчати, бо я особисто не повірив. а бидло схаває. ну, як і Зелю схавали - зробили їх вмісті, проржались і нажерлись шашликофф на День обіду.
г*споди, реально 95% людей - ..... ну, Безугла ще нормально, інтелектуалісткиня
показати весь коментар
29.09.2023 17:12 Відповісти
по собі судиш зелеб*бік чи що ???
показати весь коментар
30.09.2023 16:03 Відповісти
раніше суди встановлювали свій поправочний коефіцієнт на маржу. Цікаво. а інтерес Костіна врахували ? він же звідти з Одеси.
показати весь коментар
29.09.2023 19:02 Відповісти
Єслі нє можеш пабєдіть карупцию то єйьо проста нада вазглавіть...
показати весь коментар
29.09.2023 16:55 Відповісти
що успішно із зміною "караулу" в останні 32 роки у нас і було - святих там немає...там "клоповник".... або ти - або тебе..., але !!!, і це головне - це кривий "зріз" нашого зазального НАС!!!
показати весь коментар
29.09.2023 17:07 Відповісти
https://dl-news.defence-line.org/?p=11281 https://dl-news.defence-line.org/?p=11281


нащот зрізу
там 3 частини, під статтею мона перемотати. мафія.реально просто х.з. як ще не махнули рукою по губах Зелі, хоча там не рукою надо махнуть...
показати весь коментар
29.09.2023 17:16 Відповісти
ну , ці факти , та ще і інші. онним , хто в "темі " відомі давно....- питання відносно виборів янека дуже просте- коли багато проукраїністів мали такі очікування від приходу до влади як би проукраїніста Юща..., а потім так бездарно все профукати - проговорити - та прокрасти....-от "нарід" так і віддячував " владі" яка себе малювала "про- українською", та про европейською...- аналог і з Порохом....- а тому маем що маем....
Якщоб із початку 14-го ми робили "лінії Манергейма" , та збільшили бюджет ЗСУ в 2- 3 рази... - а про те , що Крим будуть "анексувати" була доповідна ще Ющу положена на стіл як від всіх наших спецслужю, так і ЦРУ задовго до 14-го року...-то кацапня фуй би поперла, а якщо би і поперла, то отрималаб ще гірше- що показано на лінії по лугансько-донецькому фронту....
Але це все вже історія - питання в іншому...- самі ми , і це зрозуміло, не можемо просто розбити кацапню- а те що потрібно нам в достатній кількості не дають...- також зрозуміло чому...
от така от фігня малята ...(((
а Зєля- а що Зєля...- не кращий і не гірший...
показати весь коментар
07.10.2023 20:00 Відповісти
"зрозуміло чому"?
Чому? Якраз Зеля і його Єлдак стараються шоб не давали.
показати весь коментар
08.10.2023 12:28 Відповісти
"усе відносно в цьому світі" - казав колись геніальний єврей, автор "теорії відносності" Альберт Енштейн ...

показати весь коментар
29.09.2023 17:20 Відповісти
угу, вийшло шо стара людина котра вірить в духів, була б краща ніж молода істота, котра в духів не вірить(хіба як нанюхається).
бо я ше думав - Та він на ту "біблію" поклав тільки руку, але подумки - "шото іноє".
але як бачимо, вірун ПОП - можливо дійсно вірить в т.з. "присягу" і решту речей.
так що, - не всі ж атеїсти хороші, є хороші і віруни.....
хоча я так само вірю шо Порошенко "вірить(в Яхве)", як і Зеля "вірив" шо не нападуть.
Шапошников писав шо вже за "лайк" посадили у нас тут чудака.
є скріни і т.д., так шо..... так шо нема слів. Гадя Хавченко - наступна Президентківчиня - ура!!!
.... кар-кар-кар??
показати весь коментар
29.09.2023 17:33 Відповісти
Як неочікуванно.
16 серпня, 2023 року.
Свіже обличчя реформ.
Бюро економічної безпеки отримало нового тимчасового директора, він ще з Януковичем Євро-2012 проводив
показати весь коментар
29.09.2023 16:57 Відповісти
З обличчями у зеленського великі проблеми - тому маємо лише мерзенні пики!
показати весь коментар
29.09.2023 20:12 Відповісти
такі продажні мєнти потрібні при будь якій владі!
це наш середній клас! на машинах в будинках і при баблє.
нічого іншого вони не вміють!
отак живемо, вже тридцять років.
показати весь коментар
29.09.2023 17:02 Відповісти
цыгаркы - крутятся, бабло - мутиться!!
лохы - на вайну!!
показати весь коментар
29.09.2023 17:09 Відповісти
сам то жёппу сожми, а то рашка в Интерпол подаст.
если будешь мало.вато срать на форумах
показати весь коментар
29.09.2023 17:17 Відповісти
Парашенка как то против рашки.
показати весь коментар
29.09.2023 19:54 Відповісти
А ты можеш придумать что-то новое?
показати весь коментар
29.09.2023 22:11 Відповісти
це черговий іспит боневтіку який він провалить як завжди і скаже:
а я що відповідаю за корупцію
я лиш призначив людей,
показати весь коментар
29.09.2023 17:20 Відповісти
склади з конфіскатом в цей час мають бути під генштабом.
лиш вчора бачив відео в тікток як пацан розказував:
дав побратиму 2 пачки цигарок і той заплакав.
і той хто плакав вже загинув.
а хтось крутить мільйони, ****.
а головне що не йдеться про нари і конфіскацію а про повернення злочинцю товара.
це означає що все, сидіти він не буде
слава владі боневтіка
урааааааааааааааааааа!
показати весь коментар
29.09.2023 17:24 Відповісти
Генштабу типо вкрасти нічого ?
показати весь коментар
29.09.2023 20:04 Відповісти
типо, так хоч щось попаде військовим.
показати весь коментар
29.09.2023 22:14 Відповісти
контейнер та вантаж були ввезені з Об'єднаних Арабських Еміратів з порушенням митного та податкового законодавства.///

Та що ви таке верзете? Та як так? Там же кордон та митниця! Та цього не може бути. Ніколи. Зуб дайю...
показати весь коментар
29.09.2023 17:28 Відповісти
тільки аутсорсити в ПЕРШУ чергу треба суддів, прокурорских.
показати весь коментар
29.09.2023 18:11 Відповісти
Журналіста під суд за паплюження чесного імені БЕБіків ! Але не смішно, у нас є цілі офіційні приватні мережі, які торгують т.зв. кофіскатом, вони так і називаються "Конфіскат", зрозуміло, що це схема реалізації контрабанди, яку очевидно покривають "зверху".
показати весь коментар
29.09.2023 17:56 Відповісти
76 лямі особливо великий розмір афери
а чому замовник не на нарах, чому не чути про підозру,
відповім сам:
з Червінського нема що зрубати
а з цього є!!!!!
і ніяких аргументів бо всі вони піздьож
показати весь коментар
29.09.2023 17:58 Відповісти
кляті журналюги, не дають спокійно працювати нашій владі!
показати весь коментар
29.09.2023 18:26 Відповісти
В нас є законсервована СЛУЖБА Економічної Безпеки, з генералом на чолі та трохи працівників (без оплати, але з "корочками". На часі "включити" її, хай спочатку "пересодють" БЕБ, тоді працюють.
Моряцький метод - щурів у бочку, виживший стає крисоловом.
показати весь коментар
29.09.2023 18:47 Відповісти
Вот сколько раз БЕБ может спалиться , что-бы его уже закрыли к е@еням ?
Эта контора при всех презиках прекрасно себя чувствует ...
показати весь коментар
29.09.2023 18:58 Відповісти
І чому в держструктури постійно лізе багато лайна, які тільки по паспорту українці? Та ***, потрібен переворот з розстрілами.
показати весь коментар
29.09.2023 19:50 Відповісти
Контора лише за Зеленського створена
показати весь коментар
29.09.2023 19:56 Відповісти
Не заважайте зе і ко, вас нас спокійно грабувати. Вже всі "вистави" вам дали, чого вам ще треба?))
показати весь коментар
29.09.2023 20:31 Відповісти
Мразь на мрази и мразью погоняет на человека с российским кротом Ермаком
показати весь коментар
30.09.2023 01:50 Відповісти
Конфіскували, молодці. Провірте їх та на фронт відправте.
показати весь коментар
30.09.2023 04:25 Відповісти
Ну как же , на фронт…
Они их по второму кругу продадут по любому …
показати весь коментар
30.09.2023 05:39 Відповісти
Цікаво, а чому так тихо та швидко затихла тема Комплімента у фурах Рошен?
показати весь коментар
01.10.2023 21:57 Відповісти