8786 відвідувачів онлайн
4 013 53

У ЄС засудили атаку ХАМАС на Ізраїль: Це тероризм у його найогиднішій формі

ізраїль

Керівництво ЄС засудило ракетну атаку ХАМАС по Ізраїлю, і висловило солідарність з ізраїльським народом.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн назвала атаку тероризмом у найогиднішій його формі.

"Я однозначно засуджую напад терористів ХАМАС на Ізраїль. Це тероризм у його найогиднішій формі. Ізраїль має право захищатися від таких огидних нападів", - заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

"Рішуче засуджуємо невибіркові атаки, спрямовані проти Ізраїлю та його народу сьогодні вранці, що спричинили терор і насильство проти невинних громадян. Мої думки з усіма жертвами. ЄС солідарний з ізраїльським народом у цей жахливий момент", - написав президент Європейської ради Шарль Мішель.

Про однозначне засудження нападу заявив також голова європейської дипломатії Жозеп Боррель.

"Ми з болем стежимо за новинами, що надходять з Ізраїлю. Ми однозначно засуджуємо напади ХАМАС. Це жахливе насильство має негайно припинитися. Тероризм і насильство нічого не вирішують.

ЄС висловлює свою солідарність з Ізраїлем у ці важкі моменти", – заявив він.

Топ коментарі
+16
Якщо для боротьби з терроризмом у вас тільки засудження, то рано чи пізно, він прийде й до вас. Бо ви усі знаєте, де голова цього дракона, і ви знаєте, що в Україні цю гадину можна було швидко добити. Але ніт. Ну ок.
показати весь коментар
07.10.2023 12:56
+13
Очень озабочены и призывают сесть за стол для мирных переговоров. ПОМИРИТЕСЬ!
показати весь коментар
07.10.2023 12:49
+10
Це просто тероризм у класичній формі рівня ІДІЛ. А найогидніша форма, це коли тероризмом займається ціла ядерна держава, яка є постійним членом Ради Безпеки ООН.
показати весь коментар
07.10.2023 13:05
Коментувати
Сортувати:
Очень озабочены и призывают сесть за стол для мирных переговоров. ПОМИРИТЕСЬ!
показати весь коментар
07.10.2023 12:49 Відповісти
Так було вже таке і не раз. Скільки б не було війн у Ізраїлі весь час їх хотіли схилити до мирних перемовин. А вони своє намагалися робити і не слухати миролюбців за чужий рахунок. Але це було значнораніше. Що там зараз не знаю.
показати весь коментар
07.10.2023 12:52 Відповісти
Ща и ООН "озаботится"
показати весь коментар
07.10.2023 12:54 Відповісти
там уже і Україна виразила "сутрбованість", а ти думав що усі відразу побігли у війну вступати?
показати весь коментар
07.10.2023 12:59 Відповісти
Ґлубокая обєспокоєнность???)))))
показати весь коментар
07.10.2023 12:50 Відповісти
Якщо для боротьби з терроризмом у вас тільки засудження, то рано чи пізно, він прийде й до вас. Бо ви усі знаєте, де голова цього дракона, і ви знаєте, що в Україні цю гадину можна було швидко добити. Але ніт. Ну ок.
показати весь коментар
07.10.2023 12:56 Відповісти
Цікаво, а кого Ізраїль окупував, кацапе?
показати весь коментар
07.10.2023 13:09 Відповісти
До 1940-х років не было і арабських держав, як і палестинського народу, який вигадали в 1964 р. у КДБ
показати весь коментар
07.10.2023 13:18 Відповісти
До якогось історичного моенту не було багато існуючих тепер країн.
показати весь коментар
07.10.2023 13:23 Відповісти
Так, тепер на руїнах Османської імперії існує 22 арабські держави і лише одна єврейська. Британці віддали арабам половину Палестини в 1940 році, ця держава називається Йорданія. На території Ізраїлю живуть точно такі ж араби, як у Йорданії, 22% громадян Ізраїлю - араби. Якщо цим арабам потрібна арабська держава, то можуть переїхати в Йорданію. Точно так само, як кацапи ДЛНР можуть переїхати в кацапію
показати весь коментар
07.10.2023 13:31 Відповісти
Абсолютно всіх
показати весь коментар
07.10.2023 19:10 Відповісти
Ізраїль не міг нічого окупувати за визначенням. Немає жодної країни, яку він окупує.
показати весь коментар
07.10.2023 13:21 Відповісти
ООН з Вами не згодна.
показати весь коментар
07.10.2023 13:58 Відповісти
Палестинська держава не існує юридично, визнання кацапами і подібними = теж саме, що визнання ними лугандона
показати весь коментар
07.10.2023 14:10 Відповісти
Тому що з ...гопниками не можна домовлятися! З терорізмом треба боротися, а не ...заявляти...занепокоїння!
показати весь коментар
07.10.2023 13:04 Відповісти
Це просто тероризм у класичній формі рівня ІДІЛ. А найогидніша форма, це коли тероризмом займається ціла ядерна держава, яка є постійним членом Ради Безпеки ООН.
показати весь коментар
07.10.2023 13:05 Відповісти
Можем помочь сделать систему оповещения, что бы когда их"железный купол" пропускает ракеты посерьезней чем из водопроводных труб - люди хоть спрятались. Ну и чем они нам помогали еще кроме системы оповещения и озабоченности ? Поможем чем сможем, симетрично.
показати весь коментар
07.10.2023 13:09 Відповісти
На рівні держави допомагали медичним приладдям, медикаментами та нещирими поясненнями, чому не надають військову допомогу. Прості ізраїльтяни в більшості на боці України.
показати весь коментар
07.10.2023 13:36 Відповісти
на прикладі арестовича - посол Ізраіля займався лобіюванням, порушенням законодавства України щодо виїзду за кордон.

На конференції в травні 2023 року - арестович заявив, що його випустили дякуючи послу
https://youtu.be/yDsuwDUudlY?t=199

згідно постанови КМУ про перетин кордону - такої можливості "дякуючи послу" не визначено
показати весь коментар
07.10.2023 14:09 Відповісти
і не дай боже використовувати зброю з комплектуючими із європи, для обстрілу вражої території!
бо це ескалація!
показати весь коментар
07.10.2023 13:10 Відповісти
На хитрую еврейскую ж..пу,хамас пытается подобрать винт с хитрой резьбой...и кто ж это вооружает ваших врагов ,а...евреи??Старались не злить рашку,со своей импотентной позицией по Украине...*********,которая дружит и коммуницирует с Ираном...Ну,вот...кушайте теперь...в шабат.Наука вам будет,что с ********-договариваться никак нельзя,но вы это и сами знаете,но очень любите включать дурня...вот результат.Поцелуйте расиюшку в ее одрябшую жопу...пока мы ее еще не порвали окончательно..вам судя по всему,это более двух лет как нравится.
показати весь коментар
07.10.2023 13:13 Відповісти
"Предварительные данные о жертвах первого дня войны, начатой ХАМАСом. В Израиле убиты не менее 22 человек, около 300 раненых.

Число захваченных израильтян, которых вывезли в Газу, неизвестно. Источники в Газе заявляли о 35 пленных."
показати весь коментар
07.10.2023 13:20 Відповісти
Ізраїль відповість, навіть не сумнівайтесь. Це нам нІЗЗя по кацапсятині стріляти...
показати весь коментар
07.10.2023 13:24 Відповісти
А в ЕС нікого не здивувало що сьогодні день народження *****?
показати весь коментар
07.10.2023 13:26 Відповісти
А Ізраїль не здивувало?
показати весь коментар
07.10.2023 13:37 Відповісти
то другоє, оффтоп.
показати весь коментар
07.10.2023 13:42 Відповісти
Ну і мать їх в ньоб...
показати весь коментар
07.10.2023 13:46 Відповісти
савпадєніє?
показати весь коментар
07.10.2023 13:51 Відповісти
Ні думаю...
показати весь коментар
07.10.2023 14:16 Відповісти
"ХАМАС уже захватил семь израильских городков и поселков на границе."
А где армия Израиля? А чем занималась израильская разведка последние месяцы? Ведь агентов, осведомителей у израильской разведки там должно быть навалом..
показати весь коментар
07.10.2023 13:31 Відповісти
То є повний про# провал розвідки та відповідних спецслужб Ізраїлю.
Напад Хамасу відбувся зненацька, вранці у свято, у суботу і тривалий час не отримував організованого спротиву силовиків.
Локальний, спонтанний спротив надавали озброєні громадяни -резервісти, багато з яких загинули, тримаючи в руках зброю, в бронежилетах, накинутими на голе тіло...
показати весь коментар
07.10.2023 13:44 Відповісти
Ізраїльтяни свого часу розстрілювали арабів під час намазу. Тепер араби розстрілюють ізраїльтян під час шаббату. ... Виживуть тільки атеїсти...
показати весь коментар
07.10.2023 13:56 Відповісти
А вроде,, у каждого израильского резервиста имеется дома оружие с боеприпасами, если в поселке тысячи домов - то должно быть более тысячи вооруженных израильтян, которые могли в любую минуту оказать сопротивление врагу, а этот враг спокойно захватил семь городков и поселков, будто там и мужчин не было..
показати весь коментар
07.10.2023 16:18 Відповісти
так, яша кєдмі, великий агент моссаду, трохи був зайнятий в мацкві на шоу шапіро-сольвйова. не розірватися ж йому (хоча, непогана ідея).
показати весь коментар
07.10.2023 14:17 Відповісти
А что, кроме яши в израильских спецслужбах больше нет агентов?
показати весь коментар
07.10.2023 16:12 Відповісти
схоже на те, остання надія була на нього
показати весь коментар
07.10.2023 18:58 Відповісти
Вже давно треба в світі створити нову організацію , щоб зв'язати між собою всі ці нікчемні оони , єеси , нати ітд.

К- коаліція
У- урядів
К-котрі
О-організовано
Л-*******
Д-дивитись
показати весь коментар
07.10.2023 13:35 Відповісти
Це тероризм у його найогиднішій формі

Атож!
Мене ледве не вирвало!
показати весь коментар
07.10.2023 13:40 Відповісти
Аби ЄС так оперативно рф засуджував, в одній Грозі в 2,5 рази більше загинуло людей. Ізраїль тепер теж буде в нейтралітеті до ірану і його ракет
показати весь коментар
07.10.2023 14:08 Відповісти
"Президент Еврокомиссии Урсула фон дер Ляйен назвала атаку терроризмом в самой отвратительной его форме".
Ну да, ну да... А терроризм в виде "СВОйской" войны в Украине вызывал лишь "серьёзную обеспокоенность" и "глубокую озабоченность". Во всяком случае на начальных этапах.
показати весь коментар
07.10.2023 14:31 Відповісти
В Їзраїлі нема зрадників і 1000 разів менше хабарників.
показати весь коментар
07.10.2023 14:58 Відповісти
А до чого тут "зрадники" та "хабарники", яких нема в Ізраїлі? (Хоча на справді є).
Чи без них війна в Україні не почалась би?
показати весь коментар
07.10.2023 15:47 Відповісти
Русня натравила своих союзников на Израиль чтобы отвлечь мир от войны в Украине.
показати весь коментар
07.10.2023 14:46 Відповісти
привет Ясеру Арафату
показати весь коментар
07.10.2023 14:59 Відповісти
ну сразу прям таки "решительно осуждаем"
а где озабоченность и обеспокоенность?
показати весь коментар
07.10.2023 14:58 Відповісти
сраний ес каже що в ізраілі отвратітельний тероризм,то в Україні що увесілітельна пргулка.
показати весь коментар
07.10.2023 18:24 Відповісти
Висловлюю "діп консьорн".
показати весь коментар
07.10.2023 19:31 Відповісти
Израиль избегал конфликта с московитами как мог и все равно получил, у себя Бучу и Ирпен