6238 відвідувачів онлайн
9 837 176

Міноборони та Мін’юст підтримали законопроєкт про реєстровані партнерства в Україні. ДОКУМЕНТ

лгбт

Міністерство оборони та Міністерство юстиції підтримали законопроєкт № 9103 "Про інститут реєстрованих партнерств". Цей проєкт пропонує запровадити реєстроване партнерство як добровільний сімейний союз двох повнолітніх людей однієї чи різних статей. Наразі готуються правки до другого читання. Раніше негативні висновки цих міністерств блокували подальше просування проєкту у ВР.

Про це повідомила народна депутатка від партії "Голос" Інна Совсун, передає Цензор.НЕТ.

"Міноборони змінило позицію й підтримало законопроєкт про реєстровані партнерства. Але це ще не все. Міністерство юстиції, яке мало розробити альтернативний законопроєкт про партнерства, також змінило позицію. Тепер воно готове підтримати мій законопроєкт", - зазначила вона.

За її словами, до цього "негативні висновки Міноборони та Мін’юсту блокували подальше просування законопроєкту в парламенті".

Зокрема, Мін'юст знайшов у законопроєкті недоліки "у частині відсутності належної юридичної визначеності", але це не завадить депутатам голосувати за нього. Якщо законопроєкт підтримають у першому читанні, Міністерство юстиції готове внести свої правки до другого читання. Тепер рішення – за Верховною Радою України.

За словами депутатки, Міністерство юстиції оцінює законопроєкт як "перший прогресивний крок до конструктивного діалогу із суспільством, що спрямований на створення правового механізму захисту прав людини та її основоположних свобод".

"Як сказав Мін'юст, якщо ухвалити законопроєкт №9103, Україна виконає свої зобов'язання по статті 8 Конвенції про права людини. І зникнуть підстави подавати позови до Європейського суду з прав людини проти України через дискримінацію", - уточнила Совсун.

У відповіді міністра оборони Рустема Умєрова зазначається, що законопроєкт про реєстровані партнерства підтримують у цілому. А втім, пункт про те, що заяву військового про партнерство можуть зареєструвати без його/її фактичної присутності, поки боєць виконує свої обов'язки, пропонують застосовувати лише під час воєнного стану.

Міноборони та Мін’юст підтримали законопроєкт про реєстровані партнерства в Україні 01

Законопроєкт №9103 зареєстрували у парламенті 14 березня. Ним пропонують запровадити реєстроване партнерство (яке також називають "цивільним") як добровільний сімейний союз двох повнолітніх людей однієї чи різних статей.

Після реєстрації партнери можуть набувати статусу близьких родичів, а саме: члена сім’ї першого ступеня споріднення одне щодо одного незалежно від того, чи проживають вони фактично разом і, чи ведуть спільно домашнє господарство. Автори проєкту наголошують, що цим законопроєктом вони хочуть захистити права військових, оскільки багато хто з них не може офіційно оформити свої стосунки через те, що їхні партнери або партнерки однієї з ними статі.

Міноборони та Мін’юст підтримали законопроєкт про реєстровані партнерства в Україні 02

Міноборони та Мін’юст підтримали законопроєкт про реєстровані партнерства в Україні 03

Міноборони та Мін’юст підтримали законопроєкт про реєстровані партнерства в Україні 04

Топ коментарі
+33
Цей закон приймуть у стислі терміни. Одностайно.
А от щоб московських попів викинути- тут проблеми.
показати весь коментар
19.10.2023 11:46
+19
Цивілізація - це жити на зароблену зарплату,
не красти в держбюджеті ,
не брати і не давати хабарі.
Бути свідомим громадянином своєї держави !!!
А всякі гоміки , лесби - збочення !!!
Не треба нав'язувати всім решта ,що це повністю нормальні люди або що їх хтось утискає чи дискримінує.
Це збочення сексуального характеру .
показати весь коментар
19.10.2023 14:24
+17
нам з цього рiвнi права для всiх людей. Якщо ми хочемо жити у цивiлiзацiї. А з кого лiзе дрiмучий совок, то що крiм огиди? (якщо цiкаво, я не гей)
показати весь коментар
19.10.2023 13:31
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Вірно. Ні в одній країні за всю історію людства до такого ідіотизму під час війни, коли на кону існування країни і нації, не доходило.
показати весь коментар
19.10.2023 16:40 Відповісти
а еще можно жениться на женщине?
показати весь коментар
19.10.2023 13:59 Відповісти
нужно
показати весь коментар
19.10.2023 15:05 Відповісти
Я колись думав,що геям і лезбіянкам не потрібні ніякі партнерства.На заході є таке.,де три молодих гея,усиновлювали дитину.Хіба це не впливає на психіку дитини?Доходить реально до якогось маразму.
показати весь коментар
19.10.2023 14:02 Відповісти
Коли батя і маманя бухають - це на психіку дитини не впливає. А от коли геї - то дааа!!! Кошмар!!!
показати весь коментар
19.10.2023 14:04 Відповісти
Ні. А от коли батя1 і батя2 бухають...
показати весь коментар
19.10.2023 15:06 Відповісти
Ну самі подумайте, нафіг їм тоді дитина? В них і так все ОК
показати весь коментар
20.10.2023 11:13 Відповісти
Так і дві мами можуть бухати і два батька.Алкоголізм не є вибіркою,для геїв,чи лезбіянок.
показати весь коментар
19.10.2023 20:45 Відповісти
двум бухаючим геям чи лесбіянкам держава не дасть всиновити дитину. А от сімейка алкоголіків тих дітей може настругати скільки завгодно.
показати весь коментар
20.10.2023 11:12 Відповісти
Так геї спочатку можуть і не бохати.А потім почати бухати.Буде дабл кіл.
показати весь коментар
20.10.2023 11:32 Відповісти
этот закон не разрешит усыновлять детей.
показати весь коментар
19.10.2023 17:30 Відповісти
То інший дозволить.
показати весь коментар
19.10.2023 20:48 Відповісти
ох тут зараз срач буде
показати весь коментар
19.10.2023 14:02 Відповісти
Легалайз це ліберальний аналог червоного терору. Статева дегенерація це той самий голодомор під іудоглобалізаційним соусом.
показати весь коментар
19.10.2023 14:12 Відповісти
Тільки чомусь страждають від нього, раптово, саме західні глобалісти.
Східні ізоляціоністи плодяться та розмножуються шаленими темпами.
То може не туди дивитесь у пошуках кореню зла?
показати весь коментар
19.10.2023 14:29 Відповісти
глобалісти, якраз, не страждають, а розмивають західний світ як оплот демократичних цінностей, аби побудувати в ньому, згодом, ту ж саму, типово азійську диктатуру (хай би і під "ліберастичним "соусом"). Те, що, в підсумку, по факту, це призведе до загибелі цивілізації, їх не обходить - настільки їм хочеться абсолютної, тотальної влади, вони просто хворі.
показати весь коментар
20.10.2023 03:17 Відповісти
Тоді виходить, що глобалісти - це якраз східні диктатури. КНДР, Китай, росія.
А не всякі там ротшильди-моргани і Сорос особисто.
показати весь коментар
20.10.2023 09:54 Відповісти
а казали - неначасі😂😂😂
показати весь коментар
19.10.2023 15:02 Відповісти
показати весь коментар
19.10.2023 15:03 Відповісти
Якщо йому нагадати про незадекларовану квартиру, цей утирок скаже, що його дискримінують за ознакою орієнтації
показати весь коментар
19.10.2023 18:39 Відповісти
Скільки обурених та наляканих,геї десь там а полякались начебто у кожного в сраці.
показати весь коментар
19.10.2023 15:37 Відповісти
Да я смотрю у нас скрепоносцев не меньше, чем в лаптестане. Это показатель того, что до цивилизованного общества нам очень далеко.
показати весь коментар
19.10.2023 15:44 Відповісти
Яким боком сексуальні відхилення і збоченці до цивілізації, хіба що задом?
показати весь коментар
19.10.2023 16:23 Відповісти
Я чет не понимаю при чем тут мин обороны??? Эксперты по геям или это крупнейшее их сообщество?
показати весь коментар
19.10.2023 15:44 Відповісти
если законный брак, то жона не подлежит призову)))
показати весь коментар
19.10.2023 16:10 Відповісти
А ви думали,що європейський рівень життя буде, збоченці по вулицях причандалами трясти будуть і тарифи як в ЄС
показати весь коментар
19.10.2023 15:52 Відповісти
это типа жена будет не подлежать призову???
показати весь коментар
19.10.2023 16:09 Відповісти
Й можна буде виїхати за кордон.

Все, терміново стаю "геєм".))))
показати весь коментар
20.10.2023 06:59 Відповісти
Якщо цей «закон» буде прийнято зеленським і його слугами то закінчиться так як у афгані 2 роки тому, коли американці спішно згортали свою військову присутність, а місцеві поборники «прав» підарів і педофілів, що жили на американські гранти і рядилися в одежі борців за права людини, чіплялися за шассі їх літаків
показати весь коментар
19.10.2023 16:36 Відповісти
Чого всі так розійшлися??? Це ще один крок до ЄС. Ми змінємо своє законодавство і приводимо його у відповідність до законів євроспільности. Без цього нас ніхто і нікуди не прийме....

Хочете до ЄС? Тоді приймайте такі правила гри. Ні? Поруч є скрєпно-православна альтернатива, де боротьба з геями є основним сенсом існування.
показати весь коментар
19.10.2023 17:23 Відповісти
Тупа Сороса методичка. Це імітація руху до ЄС. Реально рівноправність в Україні видно за ідіотською забороною виїзду чоловіків за кордон. І зауважте, жодного поборника прав підарасів це кричуща дискримінація чоловіків не обходить
показати весь коментар
19.10.2023 18:14 Відповісти
Тобто Ви не погоджуєтесь з тим, що без прийняття таких законів нас не візьмуть до ЄС?
показати весь коментар
19.10.2023 18:17 Відповісти
Мені по хєр на ЄС, бо це не більше ніж незграбна бюрократична організація. В НАТО треба вступати, а не в ЄС. Але якщо Вам так хочеться саме в ЄС, то там ще крім прав гоміків є чесні суди, відсутність тортур, вибіркового правосуддя і т.д. Спитайте будь-яку людину, яка мала справу з нашим державним апаратом - поліція, прикордонники, прокуратура, суди і Ви зрозумієте, що відсутність у підарасів права брати шлюби - це 125-та проблема України на шляху до ЄС. Але владі звичайно легше провести гей-парад, ніж зробити чесний суд
показати весь коментар
19.10.2023 18:37 Відповісти
Ну якщо Вам настільки байдуже, то чому Ви так розхвилювалися?

До речі, членство у ЄС та НАТО однаково потрібні Україні. Перше передбачає потужну економічну підтримку, а друге - війську допомогу. І хочете Ви чи не хочете, але Україні треба бути і там, і там. Тому і законодавство треба змінювати, і з корупцією боротися, і судочинство робити ефективним та справедливим. Це все робиться комплексно, а не вибірково. Тіпа, ми спочаткку корупцію поборемо, а потім вже щось з одностатевими шлюбами вирішуватимемо. Тоді ми так ще 100 років будемо стукати у двері цивілізованого світу...
показати весь коментар
19.10.2023 18:43 Відповісти
Ні, не однаково. Економічну підтримку можна отримати і без ЄС, а військову без НАТО ні
показати весь коментар
19.10.2023 19:58 Відповісти
Не плекайте ілюзій. Під час війни - так. Але якщр ми хочемо жити як жили до війни, то нічого не вийде. На кредитах МВФ ніхто нас тримати не буде.
показати весь коментар
19.10.2023 21:34 Відповісти
Ось - почитайте:



Це майже дослівно мій попередній коментар про вибірковість. І це говорить посол Німеччини - найпотужнішої країни ЄС...
показати весь коментар
19.10.2023 21:38 Відповісти
Щодо відсутності тортур я б посперечався. Польські мєнтозаври у 2020 році у одному з відділків забили до смерті українця, який був напідпитку. Про це була стаття на Цензорі. Польський суд досі триває. Мабуть, ніяк не можуть визначитись : зам'яти справу по-тихому, чи нагородити убивць медалями героїв "за службу речі посполитій"
показати весь коментар
20.10.2023 00:02 Відповісти
от всі тут пишуть "геї, піда**си"... Це вже стереотип і упереджене ставлення до чоловічої статі, бо в Україні лесбіянок вдвічі більше за геїв 😳
показати весь коментар
19.10.2023 20:49 Відповісти
брешиш собака!!! ніхто не ставить цю муйню як умову руху до ЄС!!!
показати весь коментар
19.10.2023 23:58 Відповісти
Це очевидно - питання моралі, релігійні принципи, традиційні цінності НЕ ВХОДЯТЬ У СФЕРУ РЕГУЛЮВАННЯ прав ЄС
показати весь коментар
20.10.2023 02:59 Відповісти
Повідомляю: ще у квітні 2022 року Урсула фон дер Ляйнен передала зеленському анкету щодо вступу до ЄС:

https://www.radiosvoboda.org/a/news-von-der-*****-zelensky-anketa-vstup-do-es/31793503.html

Десять пунктів цієї анкети прямо чи опосередковано стовувалися питань захисту прав ЛГБТ-спільноти в Україні:

Частина 1: 181, 184, 191 198, 226, 234, 235 та 236

Частина 2: 11

Охорона хдоров'я

15
показати весь коментар
20.10.2023 08:15 Відповісти
Ось ці питання, до речі:

https://fex.net/uk/s/nxo4ptc

Англійською мовою все, але можна скопіювати та переклати у гуглтранслейт.
показати весь коментар
20.10.2023 08:38 Відповісти
"Не кажіть мені про ваші цінності. Покажить мені ваш бюджет і я скажу, які у вас цінності". Фінансування ЗСУ в 2024 року зменшується. Фінансування поліцейських структур збільшується.

І перефразую цитату Байдена:
"Не кажить мені про ваші цілі, покажить мені які закони ви приймаєте і я скажу, які цілі у вас"
Дуже вчасно ведеться робота над розглядом законопроєкту щодо партнерства, який, безумовно "сприяє обороні" та "об'єднує суспільство".
показати весь коментар
19.10.2023 17:28 Відповісти
Представляю, казарма военной части, вечер. Два военнослужащих-гомосексуалиста курят разрешенные наркотики и обнимаются или еще чего похуже.
показати весь коментар
19.10.2023 17:56 Відповісти
Ну серед КДБшників у СРСР підарасів було дуже багато. Це навіть заохочувалося, аби за кордоном агенти не знімали шлюх (а під виглядом шлюхи може бути офіцер іноземної контррозвідки). Петров і Боширов - приклад.
До речі, Літвінєнко казав, що путя теж підарас, але його не взяли у зовнішню розвідку, бо він педофільний підарас. Хлопчика у живіт біля Кремля у 2005 путя не просто так цілував
показати весь коментар
19.10.2023 18:31 Відповісти
і що? заздрісно?
показати весь коментар
19.10.2023 23:55 Відповісти
Мінюст бореться за свої права...Показовіше - не знайти...
показати весь коментар
19.10.2023 18:03 Відповісти
під час "війни" Верховна Рада має займатися ЛИШЕ законопроЄктами щодо оборони і життєдіяльності країни.

УСІ суперечливі новвоведення НЕ мають прийматися коли суспільству затикають рота і не дають права на мітинги.
показати весь коментар
19.10.2023 18:20 Відповісти
Так це ідея лівачні: ухвалити цю хєрню саме під час воєнного стану, аби протести можна було розігнати під приводом ніззя раскачівать ложку. Все таки в Україні галімий совок як і в росії
показати весь коментар
19.10.2023 18:26 Відповісти
Лівацькі придурки завжди виступають ЗА дискримінацію чоловіків перед жінками, білих перед темношкірими, нормально орієнтованих перед гоміками. Щось типу дискримінації інтелігенції перед пролетаріатом у совку. Чи не тому всі ліваки такі тупі комсомольці?
показати весь коментар
19.10.2023 18:24 Відповісти
Скоро зареструють нову стать - "воно".
показати весь коментар
19.10.2023 19:09 Відповісти
В Англії пропонують якщо ви до якогось трансчуда в пір'ях не так звернешся,ти ще зрозумій хто воно є, то у тюрму на 2 роки. Джоан Роулінг вже написала,що можуть її першу саджати.
показати весь коментар
19.10.2023 19:55 Відповісти
У моєму штаті Орегон, коли заповнюю анкету в лікарні кожного разу питають як до мене звертатися - he/she/they
показати весь коментар
20.10.2023 09:10 Відповісти
він/вона/вони - Співчуваю. Не дай Б..х нам таке щастя ! Яле ж, мабуть таки докотиться.

Ха ! До речі ! А як "воно, вони" можна призвати в армію ??

"Вони" - це ж тягне на діагноз роздвоєння. Організм один, а особин, наче, дві.
показати весь коментар
20.10.2023 11:37 Відповісти
У США давно немає призовної армії. Тут інша політика. Служити в армії вигідно й престижно. Наприклад, хлопець чи дівчина з провінційного містечка тільки через службу в армії може заробити на коледж. Від бажаючих служити відбою немає. Хоча і ветеранів купа. Усіх віків. Від корейської війни до Іраку
показати весь коментар
21.10.2023 02:27 Відповісти
Призов у них був коли були війни у Кореї та В*єтнамі.
показати весь коментар
21.10.2023 11:14 Відповісти
Вибачте за каламбур, але дивитися як підари, висловлюють підтримку секс меншинам це смішно.
показати весь коментар
19.10.2023 19:29 Відповісти
Господь випробує діла кожної людини, і нічого додати. Що би там хто собі не думав. І осміяний Він не буде.
показати весь коментар
19.10.2023 20:20 Відповісти
У Господа немає рук окрім наших.
показати весь коментар
20.10.2023 03:23 Відповісти
Ці безпринципні люди за гроші і самі стануть раком. Депутати-патріоти роблять все можливе для наповнення бюджету держави в такий складний час.
показати весь коментар
19.10.2023 20:21 Відповісти
Іди, солдат, загинь за те, щоб сиріт війни всиновили одностатеві пари. В мотиваційній частині ліпшого не вигадаєш.
показати весь коментар
19.10.2023 21:16 Відповісти
Ну що ж, позиція більшості українців така ж як позиція росіян.
показати весь коментар
19.10.2023 22:51 Відповісти
це відомо як мінімум з 2019 року, а в принципі - завжди було відомо. вибрали випадково пару разів проєвропейських президентів, але в цілому завжди залишались дрімучими совками і ретроградами у своїй масі
показати весь коментар
19.10.2023 23:57 Відповісти
йо ба ний піз діец
показати весь коментар
19.10.2023 23:16 Відповісти
Як тепер буду дивитись ватному родичу у очі?
показати весь коментар
19.10.2023 23:47 Відповісти
Полностью приветствую. Как говориться, живи сам и дай жить другим. А как нас чёт Московских попов? Пройдёт так же гладко?
показати весь коментар
19.10.2023 23:48 Відповісти
московських попів з маленької літери. А щодо основної думки- підтримую)
показати весь коментар
20.10.2023 01:53 Відповісти
Ви всі помінялися головами з власними членами??? У країні війна за життя, а політики стурбовані привілеями для збоченців! ганьба! (час молитися за розум - може ще не пізно)
показати весь коментар
20.10.2023 02:43 Відповісти
За словами депутатки, Міністерство юстиції оцінює законопроєкт як "перший прогресивний крок до конструктивного діалогу із суспільством, що спрямований на створення правового механізму захисту прав людини та її основоположних свобод"Джерело:

ахахахах основоположних свобод та прав людини🤣🤣🤣🤣🤣😂
показати весь коментар
20.10.2023 04:04 Відповісти
Заміна Резнікова на Умєрова з самого початку багатьма сприйнялася як дещо дивна історія. З дуже різних міркувань.

Наприклад, новий міністр оборони Рустем Умєров, як тільки сів у своє крісло, першою справою вирішив виступити за легалайз одностатевих гомо-партнерств, в тому числі з правом усиновлення дітей туди. У тому числі і для цього, в принципі, Умєрова і поставили на цю посаду. (А ви думали, він прийшов щоб боровся з корупцією...).

Нагадаю, у квітні цього року Міноборони виступило категорично проти зазначеного законопроєкту №9103. У травні - громадська рада при Міноборони також засудила цю законодавчу пропозицію. Бо інакше і бути не могло. Бо армія і сили оборони - це максимальна концентрація традиції, чоловічності, гідності і українськості.

Але потім туди прийшов Умєров...

https://t.me/ruslanstory/1850
показати весь коментар
20.10.2023 05:43 Відповісти
А, т.е. геи не воюют? Или геи имеют право воевать и умирать за Батькивщину, алэ заключать браки между собой - нини! Бо то пошатнёт максимальну концентрацию ,,чоловичности" и, внимание, ,,украинскости". Господи, яка маячня