9204 відвідувача онлайн
8 882 28

Прикордонники збили ворожий бойовий літак на Авдіївському напрямку, - речник ДПСУ Демченко

су

Про це повідомив спікер Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Прикордонники у складі Сил оборони України продовжують стримувати атаки російських окупантів на Авдіївському напрямку.

"Сьогодні розрахунок ПЗРК прикордонного підрозділу збив ворожий бойовий літак, попередньо штурмовик СУ-25. Зенітна ракета, випущена прикордонниками з переносного комплексу, уразила повітряну ціль", - додав речник ДПСУ.

За його словами, після враження літак задимівся, почав втрачати висоту й зник за обрієм.

Топ коментарі
+28
Гарна новина-виконавцям респект...
показати весь коментар
29.10.2023 15:22 Відповісти
+19
Клас! Слава ЗСУ! Дай Боже падаль вистрибнула без парашуту!
показати весь коментар
29.10.2023 15:27 Відповісти
+13
А що, він знову копита відкинув?
показати весь коментар
29.10.2023 15:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Гарна новина-виконавцям респект...
показати весь коментар
29.10.2023 15:22 Відповісти
Шкода, що путін про то не дізнає
показати весь коментар
29.10.2023 15:24 Відповісти
А що, він знову копита відкинув?
показати весь коментар
29.10.2023 15:27 Відповісти
Минулого разу то був двійник)
показати весь коментар
29.10.2023 15:33 Відповісти
В том то и проблема. То был последний двойник... Жаль пыня во фризере с начала марта восемьнадцатАГА года об этом уже никада не узнает.
показати весь коментар
29.10.2023 15:44 Відповісти
Не останній. Китайці подарували якутському скульптору 3-д принтер
показати весь коментар
29.10.2023 16:24 Відповісти
... а чьо, так можно? В следующий раз пусть шлеперу привет передает (на том свете)... А ШО ДЕЛАТЬ ...ХЕХ...
показати весь коментар
29.10.2023 15:42 Відповісти
а коли він їх відкидав? раніше писанина була тільки про його болячки і шо йому недовго лишилось.. і хтось цю писанину про болячки сприймав буквальн як кінець путлера. хоча про його кінець ніхто ствердно не писав. Інформація про кінець з'явилась тільки 26.10.2023 в 20:42.
показати весь коментар
29.10.2023 16:11 Відповісти
Клас! Слава ЗСУ! Дай Боже падаль вистрибнула без парашуту!
показати весь коментар
29.10.2023 15:27 Відповісти
Не зможе - він пристебнутий до парашута весь політ в кабіні сидить І вистрибнуть без нього не може: там механізм так влаштований зараз Льотчик тягне ручки катапультного крісла Відстрілюється ліхтар кабіни Спрацьовують піропатрони крісла і його з льотчиком викидає з кабіни З заголовника крісла викидається стабілізуюче-витяжний парашут (маленький) Крісло відділяється від льотчика Витяжний парашут під тиском повітряного потоку витягує основний парашут
Там цікавіше інше - на початку війни техніки лінувалися виймать на ніч парашути з літаків і залишали їх в кабінах на ніч (замість здавать їх у тепле сухе приміщення ПДС) Перед тим вони в теплих кабінах сиріли від вологого повітря А за ніч (при мінусових температурах оточуючого атмосферного повітря) змерзалися І при катапультуванні парашути не розкривалися Льотчики падали та розбивалися Літуни пустили панічний слух що то ФСБшники підрізають стропи - щоб вони в полон не потрапляли А все було простіше - прямо по Задорнову: "На каждую заморскую хитрость мы ответим своей непроходимой глупостью!" Так весною 2022 року кацапи конструкторам задачу нарізали - зробить підігрів крісла Щоб волога не конденсувалася у парашутній тканині
показати весь коментар
29.10.2023 15:48 Відповісти
Трошки не так
З катапульти на ніч не потрібно парашути знімати....
показати весь коментар
29.10.2023 16:14 Відповісти
Облиш. Це відомий "іксперд" по всьому у світі.
показати весь коментар
29.10.2023 16:16 Відповісти
Поясни -що саме ти хотів сказать? Парашути не треба сушить?
показати весь коментар
29.10.2023 16:21 Відповісти
як завжди куйню ліпиш
показати весь коментар
29.10.2023 16:15 Відповісти
Доведи!
показати весь коментар
29.10.2023 16:19 Відповісти
Ти їпанутий, чувак? Де ти бачив, щоб з катапультних крісел витягували на ніч парашут? К-36 саме надійне катапультне крісло у світі й там не може бути ніяких залипань. Парашут витягується тільки на регламентну переукладку. Все. Про ФСБ, яке щось там підрізало, це взагалі казочки для дибілів.
показати весь коментар
29.10.2023 17:33 Відповісти
Про "ФСБ яке щось там підрізало" ти кацапським льотчикам розкажи - це вони таке плели А що таке "відсирівший та перемерзлий парашут" - я знаю Бо півжиття в авіації прослужив
показати весь коментар
29.10.2023 17:39 Відповісти
ким прослужив? замполітом? в авіації він служив...
показати весь коментар
29.10.2023 20:07 Відповісти
А тобі яка різниця - "ким служив"? Мені достатньо того, що ти служив у "підводному флоті" - на підводі возив харчові відходи на свинарник!
показати весь коментар
29.10.2023 20:09 Відповісти
показати весь коментар
29.10.2023 15:33 Відповісти
Интересно на Су-25 летают по приговору?
показати весь коментар
29.10.2023 15:41 Відповісти
Парнокопытные разве хотять, - мусять.
показати весь коментар
29.10.2023 15:46 Відповісти
показати весь коментар
29.10.2023 16:06 Відповісти
Тю, жалкая подделка кацапа, бо у лапте-унтовой алкашни, в унисон ногам , еще и руки с челюстью ходят ходуном...
показати весь коментар
29.10.2023 16:17 Відповісти
Не завжди вражений СУ-25 = збитий СУ-25. Практика показує,що часто-густо пілоти садять пошкоджений ПТРК літак .Су-25 доволі живучв машина.
показати весь коментар
29.10.2023 16:11 Відповісти
Наприклад, наш пошкоджений літак сів на аеродромі:
показати весь коментар
29.10.2023 16:14 Відповісти
Здається на фото не су-25, проте це не ставить під сумнів істинність Вашого твердження.
показати весь коментар
29.10.2023 16:24 Відповісти
показати весь коментар
29.10.2023 17:18 Відповісти