5 188 62

У Зеленського та Залужного єдина позиція - перемогти у війні, - Єрмак. ВIДЕО

Глава Офісу Президента заявив, що у Володимира Зеленського та Валерія Залужного єдина позиція - перемогти у цій війні.

Про це він заявив в інтерв'ю Наталі Мосейчук, передає Цензор.НЕТ.

На запитання, чи є єдність у Зеленського та Залужного, Єрмак сказав:

"А як може бути по-іншому? В нас є єдина позиція – перемогти у цій війні. Але, безумовно, сьогодні йде постійний діалог, постійна робота 24/7. Ми повинні бути ще розумніші, ще креативніші".

Також глава ОП відповів на запитання, чи збирається Зеленський замінити Залужного на якогось іншого головкома.

"Не чув про це, в мене немає такої інформації", - сказав Єрмак.

Щодо інформації, що Офіс Президента готується провести вибори 31 березня 2024 року, він сказав: "Навіть не знаю, що вам на це відповісти. Ми думаємо, як перемогти в цій війні, і робимо все кожного дня, щоб це відбулось".

Топ коментарі
+14
Та да! Цікаво, якщо ВВС потрібно дізнатися про позицію Маска, чи Байдена, з тих, чи інших питань, чи беруть вони коментар у їхніх завгоспів? 🤔
показати весь коментар
10.11.2023 14:06 Відповісти
+13
ну если Ермак сказал. То базара нет! Креативней надо быть ребята))))
показати весь коментар
10.11.2023 14:02 Відповісти
+11
Ще б патрушеву задали б такі питання!
показати весь коментар
10.11.2023 14:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
либо в расход либо по 111
показати весь коментар
10.11.2023 13:59 Відповісти
****, коли цього під@ра, та й усю свору зеленомордих кончать, їм в пеклі прогули з 19 року ставлять
показати весь коментар
10.11.2023 16:23 Відповісти
А він такі ДА реальний під@р , та ще збочінець ! МУРЛУ 50 , ні сімьі ні дітей , тільки коханц
показати весь коментар
10.11.2023 17:46 Відповісти
Цінчнійший покидек-БРЕХЛО ! З першої ж секунди почав брехати Курту Волкеру , що ойго брата убив Порошенко на вайне , що « « вагнергейт» видумана історія від начала до кінця , ……… Вчора чітаю на УП , як ця вродлива мразота , на свого коханця Іммануілова 35 мільярдів перекинув , по схемі закупівлі М'ЯСА ………
показати весь коментар
10.11.2023 17:43 Відповісти
Потомствений ФСБшний ВИРОДОК , щоб ти здох
показати весь коментар
10.11.2023 17:48 Відповісти
ну если Ермак сказал. То базара нет! Креативней надо быть ребята))))
показати весь коментар
10.11.2023 14:02 Відповісти
Та да! Цікаво, якщо ВВС потрібно дізнатися про позицію Маска, чи Байдена, з тих, чи інших питань, чи беруть вони коментар у їхніх завгоспів? 🤔
показати весь коментар
10.11.2023 14:06 Відповісти
У них та єдина, а щсь Єрмака походу ні
показати весь коментар
10.11.2023 15:12 Відповісти
показати весь коментар
10.11.2023 14:03 Відповісти
От тільки рейтинги різні і це когось муляє.
показати весь коментар
10.11.2023 14:05 Відповісти
Ще б патрушеву задали б такі питання!
показати весь коментар
10.11.2023 14:06 Відповісти
пророк изрек...
показати весь коментар
10.11.2023 14:07 Відповісти
А в Дєрьмака яка позиція?
показати весь коментар
10.11.2023 14:08 Відповісти
Хтонический ПИ*ДЕЦ!!! Главный враг страны открыто выползает и разглагольствует о какой-то "единой позиции"!
В какой стадии разложения находится Украина???
показати весь коментар
10.11.2023 14:10 Відповісти
...он іх тіпа разнімаєт, штобьі не драліся, как бьі рєфєрі такой над німі...
показати весь коментар
10.11.2023 16:01 Відповісти
У Гітлера та Сталіна теж була єдина позиція - перемогти у тій війні.
Але був НЮАНС!
показати весь коментар
10.11.2023 14:13 Відповісти
Indeed.

Нюанс у тому, що совєти, все-таки, не бомбили Британію.
показати весь коментар
10.11.2023 14:53 Відповісти
А хотели,но обманули,нагло обманули совьеты.
показати весь коментар
10.11.2023 15:51 Відповісти
Кріт Оманський
показати весь коментар
10.11.2023 14:13 Відповісти
"Галантерейщик и Кардинал - это сила!"
показати весь коментар
10.11.2023 14:15 Відповісти
Тільки слово галантерейщик потрібно писати з префіксом ЗЕ...
показати весь коментар
10.11.2023 15:19 Відповісти
Народові (тій частині, що вірить) вішають лапшу. Головне щоб не почали думати і задавати питання.
показати весь коментар
10.11.2023 14:18 Відповісти
московським болотам і їх посіпакам, ця єдність не подобається.
показати весь коментар
10.11.2023 14:18 Відповісти
самий креативний був Рєзніков у вашій команді, куди поділи? поверніть терміново, бо креативність знижується
показати весь коментар
10.11.2023 14:20 Відповісти
Только вопрос, на чьей стороне победить?
У пуйла тоже цель - победить...

"Не чув про це, в мене не має такої інформації", - сказав Єрмак.
-------------------------------------------------------------------------------
Еще один "Троцкий".
показати весь коментар
10.11.2023 14:24 Відповісти
падло єрмачне ще буде щось розповідати
показати весь коментар
10.11.2023 14:25 Відповісти
Свою позицію Залужний сказав усій свтовій спільноті ,на що мстиве прорашистське ОП І "Ззедент " разом з Умеровим відреагували своєю проросійською позицією
показати весь коментар
10.11.2023 14:28 Відповісти
Якби єрмака посадили за грати, то тоді може б й повірив й зеленському, та й то навряд!
показати весь коментар
10.11.2023 14:28 Відповісти
І тому ви із Боневтіком, не спитавши думку Залужного, зняли з посади Хоренка!

Яке ж нице, брехливе, хуцпате створіння.

показати весь коментар
10.11.2023 14:28 Відповісти
От тільки д"Єрмаку "уточнить" треба : у "чиїй" та "якій" саме війні Зеленський планує перемогтиТа на чиєму боці? Бо перемога України у війні - це "турма" "Блазню" за зраду А у випадку перемоги Росії можна мать надію і "відпетлять"!
показати весь коментар
10.11.2023 14:32 Відповісти
нагадаю!
повну відповідальність, за все що коїться в країні, несе особисто зе!поц!
єрмак ніхто! взагалі ніхто.
навіть як що десь випадково знайдуть єрмака підпис, окрім в відомості про виплату зарплатні прибиральницям електрикам та сантехнікам, віна не має сили.
його нема за що судити!
а от ті, посадові особи, починаючі з шмигаля, хто виконував його наполегливі прохання, або його заступників, оті повинні бути покарані по повній!
показати весь коментар
10.11.2023 14:33 Відповісти
угу, мета одна... переможці тільки різні
показати весь коментар
10.11.2023 14:34 Відповісти
https://www.dsnews.ua/ukr/politics/politicheskaya-revnost-pochemu-bankovaya-ne-soglasna-s-belym-domom-v-ocenke-stati-zaluzhnogo-06112023-490193 Залужний своєю статтею почав роз'яснювати західним політикам, яка допомога необхідна Україні для перемоги. Схоже, Зеленському просто ніхто не сказав, що стаття Залужного не про глухий кут, а про перемогу. Або ж на Банковій спеціально вирішили вдарити по Залужному його статтею.

Факти полягають у тому, що війна зайшла в технологічну безвихідь. "Щоб вийти з цього глухого кута, нам потрібно щось нове", - каже Залужний в інтерв'ю. "Важливо розуміти, що цю війну неможливо виграти зброєю минулого покоління та застарілими методами, - наполягає він. - Вони неминуче призведуть до зволікання і, як наслідок, до поразки". Навпаки, вирішальне значення матимуть технології, стверджує головнокомандувач.

У своїй статті він наголошує, що базове озброєння, таке як ракети та снаряди, залишається необхідним. Але щоб вирватися з позиційної війни, ЗСУ потрібні ключові військові можливості та технології. "Найважливішою з них є авіація. Контроль над небом необхідний для великомасштабних наземних операцій", - пише Залужний. Також частиною нашої відповіді мають бути ударні дрони, значно покращені можливості радіоелектронної та контрбатарейної боротьби, нові технології розмінування. Крім того, нам потрібні ракети більшої дальності, щоби руйнувати російську систему логістики.
показати весь коментар
10.11.2023 14:38 Відповісти
д'єрьмак, у тебе яка позиція? ти за красних чи за білих? ніт-за зелених у красносиньобілому.Слава ЗСУ! Генералу Залужному успіхів.
показати весь коментар
10.11.2023 14:43 Відповісти
Які ми освідчені, з'їжте ще трошки нашої локшини. Бо не маємо більше в меню нічого. Ми з вами, ви без нас по бідуєте. Життя гарне як не кажи.
показати весь коментар
10.11.2023 14:47 Відповісти
Було б цікаво Залужного вислухати. А не шавку Єрмака
показати весь коментар
10.11.2023 14:52 Відповісти
Він скаже те ж саме. Але мотивація у Залужного зовсім інша.
показати весь коментар
10.11.2023 15:26 Відповісти
Бо ЗЄрмакам потрібен рейтинг, а Залужному потрібно воювати і не відволікатися на щурячі біга Єрмака.
показати весь коментар
10.11.2023 15:27 Відповісти
Тільки за кого цей победун ???
показати весь коментар
10.11.2023 15:04 Відповісти
В путіна також така сама позиція "перемогти". Тільки перемогу кожен бачить по своєму.
Для зеленського перемога - зберегти владу, для ЗСУ - зберегти Україну, для путіна, щоб України не було.
показати весь коментар
10.11.2023 15:08 Відповісти
А хто такий ермак? Прес секретар зелі? Так хай зеля сам це скаже
показати весь коментар
10.11.2023 15:16 Відповісти
і знову це падло вилізло...
показати весь коментар
10.11.2023 15:24 Відповісти
Тобто, не царське це діло залагоджувати скандали, які ЗЄ сам же і роздмухав дебільними звільненнями та дебільними розслідуваннями вбивства помічника Залужного?

Чи це рішення Єрмака і тому він за ЗЄ відповідає?
показати весь коментар
10.11.2023 15:25 Відповісти
Одне мені не зрозуміло: чому заяви від імені Залужного робить Єрмак? Вже вдруге таке читаю.
Звичайно, Залужний, як військовий, ніяких політичних заяв робити не може. Я це розумію.
Але яким боком Єрмак може щось стверджувати за Залужного? Хай робить заяви з боку Зеленського, а не від обох зразу.
показати весь коментар
10.11.2023 15:27 Відповісти
А ціль дермака- їм заважати.
показати весь коментар
10.11.2023 15:28 Відповісти
Почему то когда слышу "ермак" - хочется хвататься за маузер. 100% дерьмак - крыса работающая на ху.ло
показати весь коментар
10.11.2023 15:33 Відповісти
"Цените поступки. Слова не значат ничего...." / Турецкая пословица/
показати весь коментар
10.11.2023 15:45 Відповісти
Та понятно, только дерьмак знает желания зе.
показати весь коментар
10.11.2023 15:46 Відповісти
Есть только одно "но". Желание Зели - это требование Эрмака
показати весь коментар
10.11.2023 16:34 Відповісти
підр ybaniy
показати весь коментар
10.11.2023 16:08 Відповісти
Інтерв'ю дає мосейчучці на пропагандистському каналі зелених, щоб не задавали незручних питань.
показати весь коментар
10.11.2023 16:30 Відповісти
"Не чув про це, в мене не має такої інформації", - сказав Єрмак.
-------------------------------------------------------------------------------
А какого тогда х... ты держишь штат из 50 советников и платишь им не маленькую зарплату из бюджета?
Чтобы быть глухим или косить под дурачка?
показати весь коментар
10.11.2023 16:31 Відповісти
Jermak, ti vapshe kto takoi?
показати весь коментар
10.11.2023 16:57 Відповісти
Тоді чьому у бюджеті на 2024 рік скорочіно на армію а добавлено на генпрокуратуру, мабудь як в рашке, будуть платить поліції шоб вони народ били? Йде війна а пріорітети у зеленського тай у всієї партії " Слуги путіна" затягти або програти війну.
показати весь коментар
10.11.2023 17:19 Відповісти
Із викладених коментарів напрошується висновок що як вже остопиз...в народу цей плакальщик за "убієнними" братом. Краще би пішов "тихенько" в ліс, хоча чи навряд куратор відпустить.
показати весь коментар
10.11.2023 18:55 Відповісти
Раз сам віцепрезидент сказав, то так і є. Його слово - граніт. А краще граніт в його пельку.
показати весь коментар
10.11.2023 19:58 Відповісти
Лишилося визначити - у війні кого з ким ?
показати весь коментар
10.11.2023 22:36 Відповісти
показати весь коментар
10.11.2023 23:26 Відповісти
Дерьмак+М0сейчук+Г+Г = говновкид.
показати весь коментар
04.12.2023 23:37 Відповісти