14834 відвідувача онлайн
7 245 27

Українці в ОАЕ планують "зустрічати" в аеропорту родину російського генерала Макаревича, який віддав наказ підірвати Каховську ГЕС

оае

Спільнота українців в ОАЕ готується "зустрічати" доньку та дружину генерала РФ Олега Макаревича, який віддав наказ підірвати Каховську ГЕС.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на спільноту "Українці в Дубаї - ОАЕ".

Активісти планують перешкоджати відпочинку родини воєнного злочинця в ОАЕ.

"19 листопада о 15:00 рейсом SU527 в Дубай DXB прилітає родина російського генерала-полковника Олега Макаревича, який віддав наказ підірвати Каховську ГЕС.

Українці, які знаходяться в Дубаї, блокуємо вихід з аеропорту сімї Макаревича. Долучайтеся до події та з "почестями" зустріньте родину військового злочинця, який забрав життя майже тисячі українців", - ідеться у дописі.

Топ коментарі
+14
Пакети з г**ном або зельонкою.
показати весь коментар
17.11.2023 17:34
+8
Лучше 1 хороший снайпер, чем 100 правильных плакатов.
показати весь коментар
17.11.2023 17:41
+4
ніт ! тільки Тринітротолуен (ТНТ, тротил, тол) - золотий стандарт бризантних речовин
показати весь коментар
17.11.2023 17:40
Коментувати
Сортувати:
Пакети з г**ном або зельонкою.
показати весь коментар
17.11.2023 17:34 Відповісти
ніт ! тільки Тринітротолуен (ТНТ, тротил, тол) - золотий стандарт бризантних речовин
показати весь коментар
17.11.2023 17:40 Відповісти
Пані Наташа-хімія це не ваше.Краще займайтеся тим,чим і завжди.Вірно-тринітротолуол.
показати весь коментар
17.11.2023 19:47 Відповісти
Там, в полиции, по пяткам палками бъют, не подстрекайте.
показати весь коментар
17.11.2023 17:41 Відповісти
перо в бок!
показати весь коментар
17.11.2023 17:39 Відповісти
Лучше 1 хороший снайпер, чем 100 правильных плакатов.
показати весь коментар
17.11.2023 17:41 Відповісти
Або один хороший джавелин, там люди богатые, отстроят аэропорт? Ну, у вас и фантазии. Лучше в обратный путь заложить в кацапсамолет вибухiвку, шобы походу еще и пол Шереметьево снесло.
показати весь коментар
17.11.2023 17:46 Відповісти
А самка с опарышами невредимыми уйдут?
показати весь коментар
17.11.2023 18:02 Відповісти
Не, улетит восвояси тем самолетом. Вы же ее не пропустите на терены UAE.
показати весь коментар
17.11.2023 18:14 Відповісти
Не я, а снайпер.
показати весь коментар
17.11.2023 18:35 Відповісти
Під шумок можна когось і "замочити".🤫
показати весь коментар
17.11.2023 17:42 Відповісти
Араби дозвіл дали? Якщо ні,то не робіть дурниць,бо будуть проблеми.
показати весь коментар
17.11.2023 17:45 Відповісти
Так, та араби ще й приєднаються
показати весь коментар
17.11.2023 18:03 Відповісти
Яйка тухлі наготуйте.
показати весь коментар
17.11.2023 17:54 Відповісти
В Республике Коми перевозчики отказались клеить Z-символику на городской транспорт, пожаловался глава региона Владимир Уйба.

По его словам, он дал указание всем государственным перевозчикам разместить на автобусах надписи «За наших», «За Россию» и «За победу». Однако они ответили губернатору, что не будут этого делать. «Спрашиваю, почему? Отвечают: "А вдруг кто-нибудь стекло разобьет!"» - отметил Уйба. Также губернатор пожаловался, что разместить в Сыктывкаре баннер в поддержку «защитников Отечества» ему удалось только за 2 тыс. руб. в сутки и лишь на 20 дней. После окончания срока аренды билборда владелец рекламной конструкции снял баннер в поддержку СВО на Украине. Уйба назвал его за это «не уважаемым, не дорогим, не патриотом и не гражданином России».
показати весь коментар
17.11.2023 18:22 Відповісти
Так воркутинский край. Люди там ,половина сидельцев.
показати весь коментар
17.11.2023 19:10 Відповісти
Потап который там с русскими тусит будет?
показати весь коментар
17.11.2023 18:22 Відповісти
Невчасно шустер виїхав з Дубаю, міг би і допомогти, як завжди РОТОМ!
показати весь коментар
17.11.2023 18:49 Відповісти
Це мусульманська, не демократична, а теократична країна, там з мітингами обережно треба, можуть в тюрьму посадити, треба заздалегідь дозвіл взяти від влади їхньої обов'язково, а не просто в інтернеті там покликати.
показати весь коментар
17.11.2023 19:17 Відповісти
Цього вилупка кацапського потрібно по - тихому зачавити десь
в тихенькому куточку, щоб аж очі повилазили із орбіт 😡
показати весь коментар
17.11.2023 19:28 Відповісти
Тобто, затиснути яй.я в лещатах?
показати весь коментар
17.11.2023 19:51 Відповісти
В акули з біолабораторії апетит пропав?
показати весь коментар
17.11.2023 20:23 Відповісти
А чьо, и то верно. Там й голодний песик Баскервiлiв буде знахiдкою...