11322 відвідувача онлайн
7 567 32

В Україні розробляють декілька нових модифікацій САУ "Богдана", - гендиректор "Української бронетехніки" Бельбас

богдана

САУ "Богдана" в Україні почали виробляти серійно, в декількох модифікаціях, і зараз розробляється ще декілька паралельних модифікацій – це потрібно для пришвидшення обсягів виробництва.

Про це заявив генеральний директор компанії "Українська бронетехніка" Владислав Бельбас в інтерв’ю "Військовому кур’єру", передає Цензор.НЕТ.

За його словами, "Українська бронетехніка" бере участь у виробництві "Богдани" як субпідрядник, виконуючи роль виробника шасі або бронювання кабіни.

"Богдана" проходила тяжкий тернистий шлях державних випробувань – з 2017-го по 2022 рік. Дуже мало виробників можуть це витримати, адже постійно треба платити зарплату персоналу, проводити розробки, витрачати кошти. Розробка, вироблення та випробування такої складної артилерійської системи – важкий процес", - розповів Бельбас.

Гаубиця "Богдана" стала знаменитою після того, як допомогла звільнити від ворогів острів Зміїний. "Богдана" – це перша українська САУ, розроблена під стандартний для країн НАТО калібр 155 міліметрів. Зараз артилерійські системи активно застосовують на Лиманському та Бахмутському напрямках.

Нагадаємо, "Українська бронетехніка" – один із найбільших приватних виробників військової техніки та зброї в Україні. "Українська бронетехніка" виготовляє бронеавтомобілі "Варта" та "Новатор", міномети різних калібрів та зенітні установки. Також компанія бере участь у спільному виробництві української самохідної гаубиці "Богдана".

Топ коментарі
+14
десь тихо заплакав чмут.
показати весь коментар
21.11.2023 16:00
+13
показати весь коментар
21.11.2023 16:14
+5
Це той, що п**дів про безперспективність "Нептунів"?!
показати весь коментар
21.11.2023 16:38
Коментувати
Сортувати:
десь тихо заплакав чмут.
показати весь коментар
21.11.2023 16:00 Відповісти
Молодий, симпатичний, перспективний. Пофіґ, що досвіду катма, як і розуміння глибинних процесів. Романтик, фулє!
показати весь коментар
21.11.2023 16:03 Відповісти
він тепер надовго, і це треба розуміти.
показати весь коментар
21.11.2023 16:05 Відповісти
і да, він не романтик. Він прагматик, якій старанно вибудовує свою кар'єру.
показати весь коментар
21.11.2023 16:07 Відповісти
В чому в нього досвіду катма, просвітіть будь ласка
показати весь коментар
21.11.2023 18:42 Відповісти
Життєяого досвіду. Він вважав, що кухарки, весільні фотографи і шоумени можуть успішно керувати країною.
показати весь коментар
21.11.2023 19:02 Відповісти
Це той, що п**дів про безперспективність "Нептунів"?!
показати весь коментар
21.11.2023 16:38 Відповісти
тоді так вимагала політична ситуація, бо інакше він би не був там, де є зараз.
показати весь коментар
21.11.2023 16:44 Відповісти
Авжеж! Прізвище своє він виправдовує.
показати весь коментар
21.11.2023 16:49 Відповісти
Єслі волонтьор зажигається значить ето кому то нужно.
показати весь коментар
21.11.2023 16:50 Відповісти
ето вже валантьорскіє спєцзвьозди.
показати весь коментар
21.11.2023 16:53 Відповісти
чмо_т так краще
показати весь коментар
21.11.2023 17:51 Відповісти
І чим вам Чмут не догодив? Дай вгадаю - він говорив що в наш ВПК гроші давати, що викинути, краще купити готове західне. Складно з ним не погодитись, якщо хоч трошки знаєшь що там робиться...
показати весь коментар
21.11.2023 18:41 Відповісти
не вгадали. Хоча він і лоббіював вкладати гроші в інше місце.
показати весь коментар
21.11.2023 18:50 Відповісти
Найпростіше що можно зробити - скопіювати концепцію АЗ у "цезаря". Доступ до якісних комплектуючих для механізмів зараз є.
показати весь коментар
21.11.2023 16:11 Відповісти
показати весь коментар
21.11.2023 16:14 Відповісти
а цю мєньших можно прирівняти до полковника, чи хоча б до майора?
показати весь коментар
21.11.2023 16:40 Відповісти
у нас 3 листопада у них 19 ??
показати весь коментар
21.11.2023 17:21 Відповісти
Добре що будуть виготовляти бо війна надовго
Народ думає що як зміниться прізвище президента то війна припиниться?
Ні. Жодним чином
Путін сказав що його мета денацифікація і демілітаризація України тобто знищення народу і позбавлення суверенітету держави
А те що зараз корупція вона і раніше була
Так зараз взагалі важко все контролювати
Але народ звик до корупції
Коли хоче незаконо отримати довідку
Незаконо щось збудувати
Тому і є корупція
Але народ хоче все це незаконе отримати без корупції
Тому зараз такі часті згадки про корупцію
Не майте незаконних бажань тоді і не треба нічого нікому давати
показати весь коментар
21.11.2023 16:17 Відповісти
1. Казки про «Найбільщу корупцію» в Україні « трошки перебільшени» кацапами.
Уорупція е практично у кожній країні. Хіба її нема у Італії? Ізраїлі? Німетчині?
Е усюди.
І в Україні вона е.

2. Коррупція не е причиною «поганого життя людей». А е Слідством!
«Боротися з корупціею» це як підстригати траву на газоні.
Можно накосити багато трапи. Посадити багато корупціонерів…

Треба міняти « уклад суспільства», щоб там не було місця для корупції.
показати весь коментар
21.11.2023 16:37 Відповісти
"уклад суспільства" - почати і закінчити, як міняти ??
показати весь коментар
21.11.2023 17:22 Відповісти
Банальна маячня . Ні про що.
показати весь коментар
21.11.2023 22:22 Відповісти
Їх ще треба було клепати ще до повномасштабного вторгнення, то все в асфальти!
показати весь коментар
21.11.2023 16:23 Відповісти
Цікаво, для кого ця реклама? І щось я не згадаю ні одного шасі, виготовленого "Українською бронетехнікою" самостійно.
показати весь коментар
21.11.2023 16:33 Відповісти
Цьому були дивні ПЕРЕПОНИ з 2019 року, бо одній особі, хотілося до усцику, «в очі ***** пасматреть і развесті вайска»…
З «розвести» Українців, це удалося йому на славу, вони тепер КРОВЮ стікають…
А за саботаж, розвитку артСистеми «БОГДАНА», таран із співУчасниками, буде ВІДПОВІДАТИ перед Україцями!! Рябошапка з Венедіктовою та Костенком, можуть це підтвердити.
Слава Україні!
показати весь коментар
21.11.2023 16:44 Відповісти
Чесно кажучи вже затрахали тією "Богданою": із пустого в порожнє переливаєте. Ось скоро, скоро, ось ще трішки, вже скоро отримає автомат заряджання, та вона ж звільнила острв Зміїний, вже розробляється декілька модифікацій. Та вихоча б одну доведіть до ума.
показати весь коментар
21.11.2023 16:55 Відповісти
тим не менш, на фронті вже більше 10 мабуть
показати весь коментар
21.11.2023 17:24 Відповісти
І всі не дороблені, без автомата заряджання.
показати весь коментар
21.11.2023 19:05 Відповісти
кацапи вже старі причіпні повикатували, то порівнянно з ними наша Богдана "ого!"
показати весь коментар
21.11.2023 21:16 Відповісти
А от шо каже директор того підприємства, що виробляло Богдану - міністри оборони України, котрих ставив зеленский, завалили все, навіть до суду підприємство подавало проти мо - https://www.youtube.com/watch?v=_ZW3CUNYqRM https://www.youtube.com/watch?v=_ZW3CUNYqRM