11447 відвідувачів онлайн
9 138 32

В Україні працює близько 200 компанії з виробництва БпЛА, є конвеєрне виробництво в тисячах одиниць, - Федоров

бпла,безпілотник,дрони

В Україні працює близько 200 компанії з виробництва безпілотників, нові виробництва з’являються щомісяця.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, інформує Цензор.НЕТ.

"У нас є окремий проєкт Brave1, який надає гранти для старту таких компаній, плюс з’являються венчурні фонди, які надають фінансування таким стартапам", — сказав чиновник.

Федоров зауважив, що інформація про відкриття нових виробництв є закритою для широкого загалу, але запевнив, що спроможність вітчизняного виробництва у цій сфері зростає.

"У нас є вже конвеєрне виробництво в тисячах одиниць такої техніки, є навіть і в десятках тисяч у певній категорії, просто такі речі ми не можемо гучно анонсувати", — пояснив віцепремʼєр.

Топ коментарі
+31
показати весь коментар
21.11.2023 17:29
+24
чому тоді дронів немає на фронті ?
показати весь коментар
21.11.2023 17:26
+23
Тогда почему мы слышим от официальных лиц что у нас производится всего десятки аналогов шахедов в месяц? Почему тогда такие массовые сборы людей на волонтерские дроны в сети? Может потому, что это частная инициатива, и вы к этому не имеете никакого отношения. Только вот куда ушли 40 миллиардов, выделенные из бюджета на производство дронов?
показати весь коментар
21.11.2023 17:27
Коментувати
Сортувати:
чому тоді дронів немає на фронті ?
показати весь коментар
21.11.2023 17:26 Відповісти
Тому шо все скуповують волонтери за гроші людей. І куди воно потім зникає - ніхто з кровавого режиму зеленского не знає - може якось у відосикі наріка телепортуються.
показати весь коментар
21.11.2023 17:29 Відповісти
поясніть будь ласка ? фірми виробляють дрони , волонтери їх купують , а влада стриже податки з фірм , людей і волонтерів ? я просто думав що всі дрони китайські і купуються за кордоном .
показати весь коментар
21.11.2023 17:43 Відповісти
По питанню шо у тих фірм все скуповують волонтери то була щютка. Волонтери ввозять у тисячі разів більше ніж на другому році війни обіцяє кровавий режим зеленского.
показати весь коментар
21.11.2023 17:48 Відповісти
показати весь коментар
21.11.2023 17:29 Відповісти
Ниничасе, бонетвтік, послепабеди.
показати весь коментар
21.11.2023 17:32 Відповісти
Тому, що це все брехня та піар зелених провладних покидьків
показати весь коментар
21.11.2023 17:30 Відповісти
А ти тут до чого? Федоров?

Люди працюють. Малий бізнес робить свою справу навіть у гаражах.

Не заважайте людям!!!

Твое «смішне міністерство цифровізаціі» не мае до цего ніякого відношення.
Не ганьби Україну.

Закрий пельку, піарщик довбаний!
показати весь коментар
21.11.2023 18:04 Відповісти
Тогда почему мы слышим от официальных лиц что у нас производится всего десятки аналогов шахедов в месяц? Почему тогда такие массовые сборы людей на волонтерские дроны в сети? Может потому, что это частная инициатива, и вы к этому не имеете никакого отношения. Только вот куда ушли 40 миллиардов, выделенные из бюджета на производство дронов?
показати весь коментар
21.11.2023 17:27 Відповісти
Ви шо хочете майдан-3 - таке запитувать - де гроші, де майже міліард гринов.
показати весь коментар
21.11.2023 17:30 Відповісти
Та да. Может потому, что за закупку государством дронов отвечали как-раз те два генерала из держспецсвязи, которых намедни взяли за зад на воровстве бабла? Наверное просто совпадение
показати весь коментар
21.11.2023 17:34 Відповісти
Там ще було виділено багато лярдів на закупку захищених радіостанцій, тій же структурі - а волонтери постійно просять - донатьте на станції для ЗСУ.
показати весь коментар
21.11.2023 17:45 Відповісти
Именно так. Меня всегда поражало что до сих пор связь и интернет обеспечивают волонтеры. Это нонсенс на втором году войны.
показати весь коментар
21.11.2023 17:47 Відповісти
А какое отношение к производству дронов имеет эта зеленожопая обезьяна ?
показати весь коментар
21.11.2023 17:31 Відповісти
Та не скромничай , кажи вже міліони випускаються. Ось тільки волонтери по всіх усюдах нишпорять вишукуючи де б ще дронів прикупити. Брехун цифровий!
показати весь коментар
21.11.2023 17:35 Відповісти
Альона Шевченко

Віталій Дейнега опублікував у Facebook пост, в якому викриває корупцію, пов'язану із закупівлею дронів та "захищених" комп'ютерів за мільйони для армії.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid09LQNTFPvn6amAfcgzYnB28rrVUNEUiUov7CTBDz8X1LAEJo3d8cuhdCjy4jsqTvbl&id=100000180490959&mibextid=qC1gEa&*****=0&eav=AfZEWqr2Uhud1SDr6J7IX9CGZx4h4vsXDZ-JrqLZN7jmxNmwskWPpIkpBy_IO9Qf08c&_rdr
показати весь коментар
21.11.2023 17:38 Відповісти
Є навіть і в десятках тисяч... Тільки Т-С-С-С !!! Це секрет !!!
показати весь коментар
21.11.2023 17:39 Відповісти
-Сценарист "Слуги народу", який має громадянство РФ, отримав частки в компаніях з виробництва електроенергії та дронів - ЗМІ
-Кінопартнер Єрмака за останні півроку отримав бюджетні мільйони, попрацював на забудовника, зайнявся цінними паперами і став виробником БПЛА
показати весь коментар
21.11.2023 17:41 Відповісти
а от коли б виступаві януковощ, то той тільки з запасів своїх особистих шапок, фьодорова закидав би з ніг до голови, заразом з його дронами в тисячах одиниць!
показати весь коментар
21.11.2023 17:43 Відповісти
нє шалі, то другоє
показати весь коментар
21.11.2023 17:49 Відповісти
НАБУ порушило справу проти Ю.Щеголя, Держспецзв'язок. Справа дрібна - 62 млн. грн. Але у цій справі важливе продовження, бо, якщо Ю.Щиголь піде на співпрацю зі слідством, то можуть сплити деякі моменти фінансування Армії дронів М.Федорова, а це вже геть зовсім інші цифри.

Схоже, що М.Федоров це розуміє і для цього підтримує піар-компанію своєї важливості.
показати весь коментар
21.11.2023 17:48 Відповісти
показати весь коментар
21.11.2023 17:50 Відповісти
200 компаній..та хоч би ,по одному дрону в день.
показати весь коментар
21.11.2023 17:50 Відповісти
тисяча одиниць такої техніки, є навіть і в десятках тисяч ..
ага...тисячі...мільйони..мільярди..
всеперемагаючі
показати весь коментар
21.11.2023 17:54 Відповісти
Щось ця зелена піздьож ніяк не узгоджується зі щоденними проханнями військових і волонтерів. І ці показушні польоти одиничних дронів на маскву не вирішують проблеми нестачі дронів на передку. Створення рожево-зеленої картинки на зебіломарафоні не рятує життів наших воїнів і не нищить підарів.
показати весь коментар
21.11.2023 17:54 Відповісти
/показушні польоти одиничних дронів на маскву/
Більш масове використання не погоджене з }{уйлом.
За порушення наказу - "майдан-3".
показати весь коментар
21.11.2023 18:31 Відповісти
А Шмигаль, про це УСЕ, ЗНАЄ?? Бо дивно відмовчується, мо не вірить? За усе, що створив Уряд, під патронатом преЗЕдента, та криваві наслідки ЦЬОГО, відповідати ТРЕБА
Слава Україні!
показати весь коментар
21.11.2023 18:31 Відповісти
"- Видишь суслика?...
- Нет...
- И я не вижу... А он есть!
- Понятно..."
показати весь коментар
21.11.2023 18:50 Відповісти
їх хтось бачив на фронті, крім тих, що поставили волонтери?
показати весь коментар
21.11.2023 19:13 Відповісти
https://images.cnscdn.com/images/9/5/9/d/959*****************************/original.jpg

В Україні працює близько 200 компанії з виробництва безпілотників, нові виробництва з'являються щомісяця.Джерело:

І скільки з них державних, Фьодоров?
Скільки дронів вироблено завдяки державному фінансуванню?
показати весь коментар
21.11.2023 19:22 Відповісти
Нерозхитуйте мільярд зелених дерев, серед них зелений конвеєр, клєпає зелені дрони, тисячами....
Скоро полетять бомбіть.
показати весь коментар
21.11.2023 20:01 Відповісти
Чергове падло брехливе як Резніков. НЕ вірю