10158 відвідувачів онлайн
14 576 72

ДБР викрило депутата рівненської облради і керівника лісової галузі регіону Суховича у незаконному збагаченні на мільйони доларів. ФОТОрепортаж

 Працівники ДБР виявили у депутата Рівненської обласної ради Віталія Суховича, який є також заступником голови Поліського лісового офісу ДСГП "Ліси України", незадекларовані статки на мільйони доларів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ДБР.

Фігурант до лютого 2023 року обіймав посаду начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства. Потім зайняв одну з керівних посад в створеному на його базі Поліському лісовому офісі ДСГП "Ліси України".

 Працюючи у виконавчій владі та органах місцевого самоврядування він встиг незаконно збагатитися на мільйони доларів.

У межах відкритого кримінального провадження було проведено обшуки у тому числі в його помешканні та робочому місці депутата та членів його сім’ї. Під час слідчих дій виявлено та вилучено тільки готівкою понад 4 млн доларів США у різній валюті.

Також правоохоронці знайшли три елітні автомобілі "AUDI Q8", "MERCEDES-BENZ GLE 350E", "BMW X5", коштовності та дорогі годинники, зокрема елітної марки Рatek philippe. Виявлено золоті монети, злитки золота, 2 пістолети, автомат Калашникова з 16 магазинами до нього із патронами.

 Крім того, депутат володів чотирма земельними ділянками у Рівному, на яких здійснював будівництво котеджів. Ділянки зареєстровані на номінальних осіб, підконтрольних "обранцю".

 Наразі обшуки тривають. Депутату готується повідомлення про підозру за статтею незаконного збагачення (ст. 368-5 КК України).

Також до Національного агентства з питань запобігання корупції скеровано лист щодо проведення моніторингу способу життя фігуранта та його сім’ї.

ДБР викрило депутата рівненської облради і керівника лісової галузі регіону Суховича у незаконному збагаченні на мільйони доларів 01
ДБР викрило депутата рівненської облради і керівника лісової галузі регіону Суховича у незаконному збагаченні на мільйони доларів 02
ДБР викрило депутата рівненської облради і керівника лісової галузі регіону Суховича у незаконному збагаченні на мільйони доларів 03
ДБР викрило депутата рівненської облради і керівника лісової галузі регіону Суховича у незаконному збагаченні на мільйони доларів 04
ДБР викрило депутата рівненської облради і керівника лісової галузі регіону Суховича у незаконному збагаченні на мільйони доларів 05
ДБР викрило депутата рівненської облради і керівника лісової галузі регіону Суховича у незаконному збагаченні на мільйони доларів 06
ДБР викрило депутата рівненської облради і керівника лісової галузі регіону Суховича у незаконному збагаченні на мільйони доларів 07
ДБР викрило депутата рівненської облради і керівника лісової галузі регіону Суховича у незаконному збагаченні на мільйони доларів 08
ДБР викрило депутата рівненської облради і керівника лісової галузі регіону Суховича у незаконному збагаченні на мільйони доларів 09
ДБР викрило депутата рівненської облради і керівника лісової галузі регіону Суховича у незаконному збагаченні на мільйони доларів 10
ДБР викрило депутата рівненської облради і керівника лісової галузі регіону Суховича у незаконному збагаченні на мільйони доларів 11
ДБР викрило депутата рівненської облради і керівника лісової галузі регіону Суховича у незаконному збагаченні на мільйони доларів 12
ДБР викрило депутата рівненської облради і керівника лісової галузі регіону Суховича у незаконному збагаченні на мільйони доларів 13
ДБР викрило депутата рівненської облради і керівника лісової галузі регіону Суховича у незаконному збагаченні на мільйони доларів 14
ДБР викрило депутата рівненської облради і керівника лісової галузі регіону Суховича у незаконному збагаченні на мільйони доларів 15
ДБР викрило депутата рівненської облради і керівника лісової галузі регіону Суховича у незаконному збагаченні на мільйони доларів 16

Згодом Державне підприємство "Ліси України"  у дописі в телеграмі  зауважило, що інформація щодо незаконної діяльності Суховича була зібрана за сприяння Департаменту безпеки ДП "Ліси України":

"ДБР повідомило про викриття фактів незаконного збагачення депутата Рівненської облради Віталія Суховича.

Сухович у минулому займав посаду керівника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства і після того — заступника директора Поліського лісового офісу ДП "Ліси України".

Інформація щодо численних фактів, які стосувалися діяльності фігуранта, була зібрана правоохоронцям за сприяння Департаменту безпеки ДП "Ліси України".

Керівництвом ДП ще пів року тому було прийнято рішення усунути Суховича з посади та звільнити з підприємства. Проте він тривалий час перебував на лікарняному, використовував інші приводи та перешкоджав звільненню.

ДП "Ліси України" сприяє розслідуванню, сподівається на доведення справи до завершення та притягнення винних до відповідальності.

Ми також наголошуємо, що резонансна історія з Суховичем не остання. Зібраний великий масив фактів, за яким проведена робота, тож, очікуємо ще більше гарних новини від ДБР та інших силовиків".

Топ коментарі
+22
Агов, ТЦК. Автомат калашнікова у цього кабана-мародера вже є. Відправляйте.
показати весь коментар
25.11.2023 12:34
+22
Ви тільки уявіть що це срані шнурки. Цікаво скільки накрав Єрмака зі Шиарклеє та Агррхімієй
показати весь коментар
25.11.2023 12:36
+17
А Коваль нічого не знав, тому його взяли на нову високу посаду в столицю
показати весь коментар
25.11.2023 12:35
Коментувати
Сортувати:
Агов, ТЦК. Автомат калашнікова у цього кабана-мародера вже є. Відправляйте.
показати весь коментар
25.11.2023 12:34 Відповісти
Вот же кабаняка подлая:

у него Библия в доме, а он тварюка нагло и подло обворовывает родную страну в час смертельной опасности.
показати весь коментар
26.11.2023 12:52 Відповісти
НЕ був він там і не буде ні як..
а як що й візьмуть то це буде чергова тилова криса.
таких воїнів тилу, може не таких багатих мільйони
це лохторат зе!!!!
вийди в лбий нс, подивись їх море і їх не беруть
а тепер з трох разів, а чому
1 бабки в тцк
2 бабки в влк
3 свояк або родич
все
показати весь коментар
26.11.2023 15:30 Відповісти
А Коваль нічого не знав, тому його взяли на нову високу посаду в столицю
показати весь коментар
25.11.2023 12:35 Відповісти
Главнає воврємя смітся. А якщо це його не зіл'є -то відмаже.
показати весь коментар
25.11.2023 12:38 Відповісти
Негайно вернути гроші і вибачитися - вирок самого гуманного суду!...
Чекаємо!... Так не садять нікого! Вернуть, як гроші з дивану - комусь з Уродів народу!...
показати весь коментар
25.11.2023 13:21 Відповісти
Вони мера зняли коли запитав на що конкретно пішли 2 мільярди з міського бюджету "на оборону". І зараз там така лафа, ні відповідальності ні контролю - тягнуть як востаннє...
показати весь коментар
25.11.2023 13:20 Відповісти
Ви тільки уявіть що це срані шнурки. Цікаво скільки накрав Єрмака зі Шиарклеє та Агррхімієй
показати весь коментар
25.11.2023 12:36 Відповісти
Діти 🤮шмарклів будуть міліардерами🤮
показати весь коментар
25.11.2023 13:23 Відповісти
Не будуть а вже. Це майбутні Пінчуки, Ахметов та Фірташі. А ви і далі платіть податки тому лайну
показати весь коментар
25.11.2023 14:48 Відповісти
В СРСР за крадіжку більше 100 000 рублів розстрілювали.
показати весь коментар
25.11.2023 12:44 Відповісти
ну да, холопам никогда было нельзя, хотя номенклатуре - всегда по-закону положено. сейчас вроде также примерно (привыкли же). всякие "сделки со следствием", "декларирование и узаконивание", "зарплаты с шестью нулями" для "ыкспертов" чтобы все типа легально получилось, но видимо все равно не хватает. все от культуры и воспитания зависит.
показати весь коментар
26.11.2023 02:56 Відповісти
Не хочу лаятись,але інших слів для цих виродків просто немає
показати весь коментар
25.11.2023 12:45 Відповісти
Це від голоду так схуд?
показати весь коментар
25.11.2023 12:51 Відповісти
В дбр окуляри роздали працівникам ? Чи команда фас була з зверху?
показати весь коментар
25.11.2023 12:51 Відповісти
Не поділився!...
показати весь коментар
25.11.2023 13:22 Відповісти
Ну ,що це таке? Коли закінчаться ці бикі? Коли вони наїдяться? В Житомирській області є такі самі проблеми з лісом!
показати весь коментар
25.11.2023 13:00 Відповісти
Відпустять під заставу. Зеленський агов що робиться в країні
показати весь коментар
25.11.2023 13:02 Відповісти
так он и борется с теми, кто его обворовывают, т.е. не делится украденым.
показати весь коментар
25.11.2023 13:08 Відповісти
Треба починати з лісників
показати весь коментар
25.11.2023 13:03 Відповісти
****,куди не глянь корупція.Ці ***** крадуть в нас,в наших дітей,в ЗСУ.Вони крадуть,вбиваючи українців.
показати весь коментар
25.11.2023 13:04 Відповісти
Якщо депутат якоїсь облради скільки накрав - а це не могли не бачити ті органи в місті області які за цим повинні слідкувати - то уявляєте який рівень корупції в країні?
Воно ж не піде захищати країну, не купить для захисту, воно краде у громади ресурси які б могли піти та захистити чиїхось синів від смерті. Це просто вбивці-вороги в тилу.
Як ми хочемо вижити в цій війні?
показати весь коментар
25.11.2023 13:05 Відповісти
Я ще не бачив громади де не крадуть😭
показати весь коментар
25.11.2023 13:21 Відповісти
Не делился с ермаком и зеленским.
показати весь коментар
25.11.2023 13:06 Відповісти
На сьогодні треба вже використовувати не детектор брехні, а штучний інтелект для розпізнавання хабарників, бо на рилі цього народного обранця усе написано відверто, що такого у владу вибирати зась.
показати весь коментар
25.11.2023 13:08 Відповісти
Поклади ... поклади ... Правоохоронці практикують розкладати купюри "килимком". От цікаво ... тут мабуть пів Рівного можна застелити.
показати весь коментар
25.11.2023 13:10 Відповісти
Статья легкая и без конфискации, он в суд принесет справки что деньги одолжил
показати весь коментар
25.11.2023 13:17 Відповісти
Віддайте падли гроші чоловіку він їх тяжко заробляв😃
показати весь коментар
25.11.2023 13:19 Відповісти
показати весь коментар
25.11.2023 23:49 Відповісти
У цій справі самовідводів суддів не буде,буде конкуренція.
показати весь коментар
25.11.2023 13:23 Відповісти
Мені цікаво, що цих манкуртів може зупинити?
Може, створити якийсь військовий штаб національного порятунку,
призупинити на деякий час, до перемоги, дію конституції та взяти відповідальність на себе,
запропонувати всім хто накрав добровільно повернути на протязі місяця а потім почати розстрілювати, може попустить?
показати весь коментар
25.11.2023 13:30 Відповісти
організація антикорупційних трибуналів,розгляд справ за прискореною процедурою і,як наслідок,масові розстріли корупціонерів...
показати весь коментар
25.11.2023 14:08 Відповісти
Які є методи вирішення проблеми коли на кону виживання нації?
Багато хто ще цього не усвідомив.
А, можливо, вже і запізно.
показати весь коментар
25.11.2023 14:36 Відповісти
Коли хтось на міліард збогачуються то ДБР це ні цікавить. Бо це птах їншого польоту !
показати весь коментар
25.11.2023 13:34 Відповісти
Мабуть і срати ходів у вишиванці.
показати весь коментар
25.11.2023 13:36 Відповісти
Так это самое главное ☝️, ходить в вишиванке, разговаривать на чистейшем Украинском языке (потому как при должности) и тогда ты «патриот» , можно воровать безбожно !
Капец какая коррупция в Украине…😡
Здесь собираем и закупаем дроны и машины, лекарства, амуницию , а в Украине такие вот мрази вагонами воруют !
Таких тварей надо уничтожать физически .
показати весь коментар
26.11.2023 10:27 Відповісти
Чекаємо на жалісні листи від отого з Осетії, що дивно говорить про різне у ВРУ!!
Підписи там, задарма не ставлять!!
показати весь коментар
25.11.2023 13:51 Відповісти
Поставив генпрокурор...колишній...ім"я якого Юрій. Тому й "фас".
показати весь коментар
25.11.2023 13:58 Відповісти
Лісовики таким засобом живуть вже давно при любих властях. Ідуть масові вирубки дерев твердих порід/вірніше йшли, бо зараз вже немає/ і все загоняється на Захід ешелонами. Дехто наловчився відправляти поставки в Емірати і саудітам.
показати весь коментар
25.11.2023 14:34 Відповісти
Ліс то частина тільки,скоріш за все тема бурштину не розкрита ...
показати весь коментар
25.11.2023 21:15 Відповісти
як місце діректора лісгоспа коштуе 100 тис. доларів (платіж вноситься кожні 2роки) то чому цему мурчику не назбирати мильони? одна із самих корумпованих організацій
показати весь коментар
25.11.2023 14:58 Відповісти
я думаю місце коштує набагато більше
показати весь коментар
25.11.2023 15:31 Відповісти
місце в лісгоспі коштуе 100000 баксів, із них половина на Київ (кому там не знаю), ліс справа темна і багато там покійників прикопано
показати весь коментар
26.11.2023 11:35 Відповісти
до війни місце рядового прикордонника коштувало 100 к. баксів, .Місце в лісгоспі може коштувати, але точно не директора
показати весь коментар
26.11.2023 15:18 Відповісти
отак накрав нормально грошей, потім купив нормальну посаду і вчиш людей жити
показати весь коментар
25.11.2023 15:30 Відповісти
Що!! План не виконав! Мільярд дерев не посадив!
показати весь коментар
25.11.2023 15:32 Відповісти
Цей агодований кнур є моральним уродом і бандитом.
Поки таких не почнуть розстрілювати, порядку в Державі не буде.
показати весь коментар
25.11.2023 15:36 Відповісти
А под Авдеевкой у парней заканчиваются дроны и турникеты. Пока эта тварь грабила гос учреждение.
Война обострила запрос общества на борьбу с коррупцией, но это как волка посадить на овощную диету...
Все денежные отношения должны быть переведены все электронную систему.
Хочешь купить лес -переводи деньги на счёт "леса Украины", хочешь купить землю "на официальный счёт города Черкасс"или города Киева.
И одна волшебная бумажка при покупке вещей свыше 1 тыс долларов - справка о доходах,как в США. Если не можешь объяснить происхождения средств,то нехера некупишь.
показати весь коментар
25.11.2023 15:57 Відповісти
а потом тебе в "электронной системе" Хфедоров или кто цифры обнулит, а кому-то пририсует - и гуляй со справками или без справок. а тут сразу видно - чумадан денег, человек всю жизнь работал. а имущество бедным "номинальным особам" раздавал. автомат видимо против кацапов хранил и место пристреливал. леса знает опять же, патриот.
показати весь коментар
26.11.2023 03:05 Відповісти
Найсмішніше те, що ось такий "сухович" під час виборів кине кільком десяткам сімей поліщуків по машині дров і його знову оберуть не те що депутатом, а можуть навіть посадити одесную Бога.

Пам'ятаєте Лозинського, що застрелив одного селянина? Трохи відсидів, вийшов і його знову обрали депутатом.

Такий у нас "73%-овий" народ.
показати весь коментар
25.11.2023 16:40 Відповісти
очередной,ненасытный,жирный ******* ****......................................................................................
показати весь коментар
25.11.2023 16:43 Відповісти
Татарова спасли, курку с золотыми яйцами Резникова спасли, Резниченко-Хланту спасли, Столара спасли, завхоза Януковича Кравца и его сына спасли, Кушнира и его жену спасли, Баканова спасли, правки Лозового спасуют, и этого лесоруба спасут
показати весь коментар
25.11.2023 17:32 Відповісти
Ну і шо налякали їжака голою сракою,завтра він вийде під заставу бо дасть хабаря прокурорам,суддям,і ше кому треба,а Українцям покаже дулю в кармані які збирають крохи у людей щоб допомогти нашим бійцям.
показати весь коментар
25.11.2023 18:12 Відповісти
"... у таких торбах поховані українська ракетна галузь, українське ОПК, українські дрони та й загалом національна безпека українців. Можна тільки здогадуватися, скільки вимивається державних коштів протягом років з різних сфер економіки"
показати весь коментар
25.11.2023 18:32 Відповісти
Прикиньте, люди живут ГОДАМИ фв домах за миллионы долларов, ездят на геликах и бентли, сорят в ресторанах деньгами при зарплате в сто долларов в месяц ,никто и не догадывался об их левых доходах, тут бац -- и выкрыли.
показати весь коментар
25.11.2023 18:58 Відповісти
Ніхто не поцікавився, від якої партії він є депутатом?

Не від Євросолідарності, нє.
А від Смешка.
показати весь коментар
25.11.2023 19:35 Відповісти
а у нас между партиями прям идеологические различия есть? там "не убий, не укради" прям у кого-то в статуте записано? даже хз зачем сейчас (во времена интернета телефонов в кармане и т.п.) эти партии и депутаты ("представители народа" без образования совести и мозгов, но на годы и с зарплатой) вообще нужны - когда в принципе возможно прямое управление.
показати весь коментар
26.11.2023 02:49 Відповісти
а вы представьте сколько добра у начальника лесной мафии болоховца? миллиарды, а мы на дроны по 100ке скидываемся)))) зеленую власть потрусить и война выиграна
показати весь коментар
25.11.2023 22:43 Відповісти
Ой та прямо вікрило ...не відкатав на ОПу , і одразу галочку поставили , для ДБР ,там такі спискі шо роботи щемити, за невідкати у ДБР вистачить, до кінця каденіії пісюніста ...
показати весь коментар
25.11.2023 23:44 Відповісти
Партія " Сила і Честь" не біжить попереду, і задніх не пасе.
показати весь коментар
26.11.2023 04:10 Відповісти
знав як вкрасти але забув змінити партійність. слуги народу єврейського такого не пробачають.
показати весь коментар
26.11.2023 06:22 Відповісти
Славно пограбували. А це не той кадр що колись із Ситником із НАБУ воював.
показати весь коментар
26.11.2023 06:48 Відповісти
машини взяв покататись, а гроші передали на зберігання - 100500%
показати весь коментар
26.11.2023 07:59 Відповісти
Мабуть збирався на фронт, воювати, аж з 16 магазинами, потрібно ще було запасний ствол щоб не перегрівався як у кулемета, тепер прийдеться відмазуватися, і на фронт не візьмуть тепер з заплямованою репутацією.
показати весь коментар
26.11.2023 11:23 Відповісти
Чи можна десь графік побачити прийому корупціонерів? Бо в даному випадку особа мало знайома широкому загалу, можна залишити поза увагою. З рештою і не цікаво малі ставки.
показати весь коментар
26.11.2023 11:35 Відповісти
Нічого дивного всі дрова для населення йдуть як кеш. Я не знаю людини яка б купила їх через касу лісництва. Військовослужбовці також купують за кеш для опалення бліндажів. На державному рівні цієї статті видатків немає.
показати весь коментар
26.11.2023 11:37 Відповісти
Воно ж набралося під патронатом отих з КМУ, а так як він ВАГІТНИЙ, чекаємо йог десь УЖЕ за кордоном! Трубіцин з папєрєдніками, підкаже йому - кому і скільки, ….
Баканів допоможе!
показати весь коментар
26.11.2023 15:40 Відповісти
Общак рівненських лісовиків а він захапав ну а Джилі все забрав задарма.
показати весь коментар
26.11.2023 17:06 Відповісти