4357 відвідувачів онлайн
2 634 21

Ігнат пояснив, чому росіяни не використовують ракети: Їх не так багато. Притримують для інших завдань. Було б у них достатньо - били б кожного дня

ігнат

Спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат висловив думку, що запасів ракет в армії країни-окупанта РФ замало для масованих ударів по Україні.

Ігнат, посилаючись на дані розвідки, припустив, що Росія могла накопичити до 900 високоточних ракет, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Гордон.

"Якщо вірити даним, які у нас є, то [до зими] вони підійшли [з кількістю ракет] удвічі менше, ніж було минулого року. Тому притримують. Вони в них зберігаються для якихось інших завдань... Повірте, було б у них достатньо ракет – вони били б кожного дня, допоки не довели б нас до блекауту", – переконаний спікер ПС ЗСУ.

12 листопада Ігнат заявляв, що Росія могла на той час накопичити приблизно 800 далекобійних ракет різних типів для ударів по Україні.

За оцінкою представника ГУР МО України Вадима Скібіцького, у країни-окупанта на початок листопада було приблизно 870 ракет із дальністю польоту 350 км і більше. Це орієнтовно 165 ракет морського базування "Калібр", приблизно 160 ракет повітряного базування Х-101, Х-555 і Х-55 з бойовою частиною, приблизно 290 одиниць "Іскандер-М" (балістичних) та "Іскандер-К" (крилатих), орієнтовно 80 ракет Х-47 "Кинджал", а також 150 ракет Х-22/Х-32.

Представник ГУР повідомляв, що за місяць РФ здатна виробляти понад 100 таких ракет.

Топ коментарі
+6
Начебто писали, що за минулу зиму по нас випустили біля 1000 ракет.
Зараз така кількість майже є чи буде.
Які в них можуть бути "інші завдання"?
показати весь коментар
02.12.2023 00:19 Відповісти
+6
Пане Ігнат, я вже воду в трьохлітровій банці поставив. Заряжайте далі. Вірю. А ось від Арестовича вода засмерділась. А я цілі ночви налив.
показати весь коментар
02.12.2023 00:47 Відповісти
+4
Кацапы добиваются потери населением веры в победу. Чтоб украинцы устроили пророссийский Майдан и привели рыгов к власти. Их посыл такой " сдавайтесь или разрушим вообще все". Тут и ежу понятно. А вот нашему руководству не понятно. Что в данной ситуации нам нужна возможность уничтожать как можно больше рашистов в наиболее короткие сроки и как можно больше техники. А это задача не из лёгких и надо что то иметь для этого а не надеяться только на запад.
показати весь коментар
02.12.2023 01:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А может потому что шахеды намного дешевле в производстве? И вред наносят пусть и меньший, но тоже не малый.
показати весь коментар
02.12.2023 00:08 Відповісти
В десятки разів менше. Ну і крім виробництва у москалів щє були колись запаси величезні.
показати весь коментар
02.12.2023 01:03 Відповісти
"булы колысь" - це НЕ вбивча сила - коту під хвіст
колись і бабуся була молода і давала діду два раза за ніч
ВСІ притомні це давно розуміють - кацапи прямо з конвеера дай на фронт...
Більше у них не буває...
пропаганда тіпа "НАКОПИЧУЮТЬ" - абсолютна брехня **********
показати весь коментар
02.12.2023 12:37 Відповісти
Начебто писали, що за минулу зиму по нас випустили біля 1000 ракет.
Зараз така кількість майже є чи буде.
Які в них можуть бути "інші завдання"?
показати весь коментар
02.12.2023 00:19 Відповісти
Ну наприклад гатити по позиціях ЗСУ.
показати весь коментар
02.12.2023 01:05 Відповісти
Вони такі дурні?

"Найбільш ймовірні цілі:
засоби вогневого ураження (ракетні комплекси, реактивні системи залпового вогню, далекобійна артилерія);
засоби протиракетної і протиповітряної оборони;
літаки та гвинтокрили на аеродромах;
командні пункти та вузли зв'язку;
найважливіші об'єкти цивільної інфраструктури."

Це все вже було.
показати весь коментар
02.12.2023 01:25 Відповісти
***** - ну хто верит что путин стреляет ракетами по ВОЕННЫМ объектам?
Зачем путину уничтожать военные аеродроми, госпитали, казармы в Украине???
Он же надееться что рано или позно захватит Украину - и тогда ему пригодяться очень украинские аеродромы, казармы, госпитали - для будущей войны...
А вот многоетажки, школы, - другие НЕ военные объекты - ему не нужны - даже полезны для уничтожения...
Хто не понял - то не понял
показати весь коментар
02.12.2023 12:40 Відповісти
Завдання бути стратегічним запасом. Минулої зими цілю ракетних ударів був террор. Террор мав змусити громадян тиснути на владу для того щоб влада пішла на переговори і ракетні удари закінчились. Ціль террору не була досягнута. Сподіватись що повторення террору цієї зими дасть результат навіть для москаля це тупо.
показати весь коментар
02.12.2023 08:06 Відповісти
Була інформація в серпні 2023,що рашисти випустили по Україні 6,5 тисяч ракет.
Треба врахувати те,що ці ракети були накопичені за довгий час.
Наразі,в них обмежені запаси,виробництво ракет дуже складне і дороговартістне,тому очевидно - шахеди дешевше і швидше...
показати весь коментар
02.12.2023 08:41 Відповісти
зберігаються для якихось інших завдань (с)
яких?
Игнат меле шо попало...
показати весь коментар
02.12.2023 00:28 Відповісти
Тилові вже зовсім на собі коханих поїхали. Завдань у ракетних військ ворога під час війни може бути багато, не тільки тебе "холодомором" лякати.
показати весь коментар
02.12.2023 01:06 Відповісти
Для НАТИ бережуть чи шо?
показати весь коментар
02.12.2023 10:25 Відповісти
Пане Ігнат, я вже воду в трьохлітровій банці поставив. Заряжайте далі. Вірю. А ось від Арестовича вода засмерділась. А я цілі ночви налив.
показати весь коментар
02.12.2023 00:47 Відповісти
Кацапы добиваются потери населением веры в победу. Чтоб украинцы устроили пророссийский Майдан и привели рыгов к власти. Их посыл такой " сдавайтесь или разрушим вообще все". Тут и ежу понятно. А вот нашему руководству не понятно. Что в данной ситуации нам нужна возможность уничтожать как можно больше рашистов в наиболее короткие сроки и как можно больше техники. А это задача не из лёгких и надо что то иметь для этого а не надеяться только на запад.
показати весь коментар
02.12.2023 01:22 Відповісти
Навіщо перетворюватись у нового абдристовіча і нести бред,як що ти незнаєш причину.
показати весь коментар
02.12.2023 03:49 Відповісти
Накопичують, а потім вдарять одночасно всіма, як хамас
показати весь коментар
02.12.2023 04:47 Відповісти
Носіїв не хватить щоб всіма тай одночасно.
показати весь коментар
02.12.2023 08:08 Відповісти
Вже заіпали ці ПідАрестовичі, то в рашки ракет замало, то зброї і *********** бракує, то чмобіки не такі мотивовані, то проблеми з мобілізацією, то інші завдання..., а кацапи хоч в курсі цього всього
показати весь коментар
02.12.2023 05:43 Відповісти
Який мудрий Игнат!
показати весь коментар
02.12.2023 09:45 Відповісти
Лухай ти там гнат чи ігнати може хорош пи...ти скільки у кацабів там чого осталось,коли люди побачать як наші ракети ежемінутно ******** мацкву,петербург,воронеж,мурманск і т.д.,а так йди замісь діда Панаса казочки наніч розказувати і зеленим також.
показати весь коментар
02.12.2023 13:51 Відповісти