"Увірвалися без документів та застосували силу": в оздоровчому комплексі "Косино" на Закарпатті обурені діями представників ТЦК. ВIДЕО
В адміністрації закладу заявляють, що 7 грудня о 12:30 кілька десятків невідомих у балаклавах та у військовій формі з автоматами увірвалися на територію комплексу. Про це йдеться у заяві, яку оприлюднили ввечері 8 грудня, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.
"Під дулами автоматів вигнали на вулицю із саун та процедурних кабінетів усіх відвідувачів, у тому числі дітей, жінок та людей похилого віку. У відповідь на прохання директора комплексу пред’явити посвідчення та відповідні документи до нього застосували фізичну силу", - повідомляють в адміністрації комплексу.
У цей час на території комплексу із загальної кількості відвідувачів було не більше 20% чоловіків, всі інші були люди похилого віку, діти й жінки, частина чоловіків та синів яких, у цей момент у лавах ЗСУ захищають державу на фронті, додають в адміністрації.
У заяві також йдеться про те, що "днями аналогічні акції від ТЦК відбулися у санаторіях та спортивних закладах Ужгородського, Хустського, Мукачівського та Берегівського районів. У всіх випадках відстежується хамська, груба та зневажлива поведінка до громадян України, як до чоловіків, так і до жінок й дітей. Зокрема тут, без жодних пояснень та без вручення повісток, озброєні люди у балаклавах спакували у свій автобус двох працівників комплексу та вивезли їх у невідомому напрямку".
Крім цього, в адміністрації заявляють, що організовував цю акцію голова Закарпатського ОТЦК Андрій Савчук та голова Ужгородського РТЦК Ігор Тищук, який "завдав тілесних ушкоджень адвокату комплексу".
Адміністрація комплексу звернулася до поліції, СБУ та ДБР щодо перевищення службових повноважень, завдання тілесних ушкоджень та викрадення людей співробітниками ТЦК.
Речниця Нацполіції в Закарпатській області Ганна Дан підтвердила Суспільному, що правоохоронці прийняли заяву. В обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відмовились коментувати цю ситуацію.
Сотрудники ТЦК силу не применяли, но вели себя крайне грубо, совершенно по-жлобски, в разговоре с персоналом употребляли кацапские ругательства.
Очень недостойное поведение: тыловые вояки всегда грубее и жёстче, чем настоящие фронтовики.
Всё познается в сравнении:
в августе этого года был по волонтерским делам в прифронтовой зоне Черниговской области: на блок-посту ВСУ была проверка документов, а у меня с собой была только пластиковая карта медицинского страхования. Военные и пограничники спокойно и очень доброжелательно объяснили, что в прифронтовой зоне нельзя находиться без личных документов, сказали, что им надо пробить по базе данных ГСПУ факт моего законного въезда на территорию Украины.
За 15 минут всё проверили, потом ещё минут 30 мы все вместе поговорили о войне, о ситуации в стране и т.п.
Вот это вот настоящие украинцы: уважительные, корректные и службу исправно несут.
І для них війна не існує, тихенько очікують завершення
А так виходить що звичайні прості люди повинні прикривати сраки цим багачам
Якщо людина придатна до служби, то ця людина не повина бути в спа-салоні, ресторані і розважатися в той час коли інших призивають
Ублюдочні підери😡😡😡