11288 відвідувачів онлайн
69 862 717

"Увірвалися без документів та застосували силу": в оздоровчому комплексі "Косино" на Закарпатті обурені діями представників ТЦК. ВIДЕО

В адміністрації закладу заявляють, що 7 грудня о 12:30 кілька десятків невідомих у балаклавах та у військовій формі з автоматами увірвалися на територію комплексу. Про це йдеться у заяві, яку оприлюднили ввечері 8 грудня, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.

"Під дулами автоматів вигнали на вулицю із саун та процедурних кабінетів усіх відвідувачів, у тому числі дітей, жінок та людей похилого віку. У відповідь на прохання директора комплексу пред’явити посвідчення та відповідні документи до нього застосували фізичну силу", - повідомляють в адміністрації комплексу.

У цей час на території комплексу із загальної кількості відвідувачів було не більше 20% чоловіків, всі інші були люди похилого віку, діти й жінки, частина чоловіків та синів яких, у цей момент у лавах ЗСУ захищають державу на фронті, додають в адміністрації.

У заяві також йдеться про те, що "днями аналогічні акції від ТЦК відбулися у санаторіях та спортивних закладах Ужгородського, Хустського, Мукачівського та Берегівського районів. У всіх випадках відстежується хамська, груба та зневажлива поведінка до громадян України, як до чоловіків, так і до жінок й дітей. Зокрема тут, без жодних пояснень та без вручення повісток, озброєні люди у балаклавах спакували у свій автобус двох працівників комплексу та вивезли їх у невідомому напрямку".

Крім цього, в адміністрації заявляють, що організовував цю акцію голова Закарпатського ОТЦК Андрій Савчук та голова Ужгородського РТЦК Ігор Тищук, який "завдав тілесних ушкоджень адвокату комплексу".

Адміністрація комплексу звернулася до поліції, СБУ та ДБР щодо перевищення службових повноважень, завдання тілесних ушкоджень та викрадення людей співробітниками ТЦК.

Речниця Нацполіції в Закарпатській області Ганна Дан підтвердила Суспільному, що правоохоронці прийняли заяву. В обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відмовились коментувати цю ситуацію.

Топ коментарі
+68
Если бы директором был я, то в первую очередь принял бы закон, снимающий бронь с мужчин депутатов ВС. Все они поэтапно должны пройти военную подготовку и побыть на передовой минимум три месяца. Если их мобилизовывать и отправлять на фронт группами, например по 10-15 человек, то ничего с законотворческим процессом не случится. После такого закона будут иметь моральное право говорить о воинском долге и служению Родине.
показати весь коментар
09.12.2023 12:00 Відповісти
+65
Нарешті зеленські побудували мінікацапію в Україні.
показати весь коментар
09.12.2023 12:02 Відповісти
+58
все чиновники,их родственники,правоохранители включая суды,прокуворов,таможни, сапы,бэбы,дбр и многие другие должны пройти через нуль!!!пусть покажут что стоит их присяга!!
показати весь коментар
09.12.2023 12:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 8 з 8
Давно пора шерстить курорты. В них отдыхает контингент который оскорблял военных , понтуется , ведет себя аморально. Пора мажоров и элиту на войну. Куча роликов как они оскорбляют военных которые на реаюилитации были. Уже башлять видимо ТЦК не выйдет чтобы не приходили , приккз сверху шманать
показати весь коментар
10.12.2023 09:44 Відповісти
побачимо як сезон лижний в Буковелі пройде, там можна разз в тиждень бригаду комплектувати
показати весь коментар
10.12.2023 16:54 Відповісти
Спортзалы, корорты, нічні клуби потрібно і далі шманати. Там люди котрі швидко забули про війну
показати весь коментар
10.12.2023 09:50 Відповісти
В статье много крика про "применение силы".

Сотрудники ТЦК силу не применяли, но вели себя крайне грубо, совершенно по-жлобски, в разговоре с персоналом употребляли кацапские ругательства.

Очень недостойное поведение: тыловые вояки всегда грубее и жёстче, чем настоящие фронтовики.

Всё познается в сравнении:

в августе этого года был по волонтерским делам в прифронтовой зоне Черниговской области: на блок-посту ВСУ была проверка документов, а у меня с собой была только пластиковая карта медицинского страхования. Военные и пограничники спокойно и очень доброжелательно объяснили, что в прифронтовой зоне нельзя находиться без личных документов, сказали, что им надо пробить по базе данных ГСПУ факт моего законного въезда на территорию Украины.

За 15 минут всё проверили, потом ещё минут 30 мы все вместе поговорили о войне, о ситуации в стране и т.п.

Вот это вот настоящие украинцы: уважительные, корректные и службу исправно несут.
показати весь коментар
10.12.2023 10:57 Відповісти
Під відео де звичайних бідняків ловлять коментів , щось по менше. А як еліту почали трясти яка не поважає вклад військових на нулі, то розвонялись на 8 сторінок
показати весь коментар
10.12.2023 09:58 Відповісти
Давно треба піти в спа -салони, ресторани, спортзали
І для них війна не існує, тихенько очікують завершення
А так виходить що звичайні прості люди повинні прикривати сраки цим багачам
Якщо людина придатна до служби, то ця людина не повина бути в спа-салоні, ресторані і розважатися в той час коли інших призивають
показати весь коментар
10.12.2023 10:24 Відповісти
З окопа пишеш, кацап? Про що ця фраза? Це, типу, iндульгенцiя для таких дiй? А хiба не ясно, що кiлькiсть людей в окопах це не шлях до перемоги? I кiлькiсть "штурмовикiв" також ((( . Ну це ж зрозумiло для всiх, у кого э мiзки.... А такi дii, це диверсiя!!! Можливо за ними стоять не патрiоти, а реальнi вороги (((
показати весь коментар
10.12.2023 12:44 Відповісти
Давно настав Час проводити мобілізацію тітуханів і мажорів у спорткомплексах нічних клубах притонах, будинках "відпочинку" де косять від ЗСУ виборці оманського бубенчіка, термоса гідранта. Пора панове стати на захист як Держави так і вашого яйценосного лідора, не Юух ховатися по ничках і крисиних норах. Привели ...адли війну в Україну спокутуйте результати своєї розумової відсталості і підлісті в окопах на передовій лінії і в штурмових підрозділах.
показати весь коментар
10.12.2023 14:21 Відповісти
Так їм і треба! По пиках одразу видно ,,невиліковно хворих" та ,,дуже старих" ! Хворі по саунах не лазять, а сидять або лежать дома на лікарняному!
показати весь коментар
10.12.2023 15:03 Відповісти
Ніхрена собі захисників"хлопчиків в трусіках" з Косино тут.
показати весь коментар
10.12.2023 17:09 Відповісти
Як це чмо з ТЦК спілкується з персоналом, пзд🤦
Ублюдочні підери😡😡😡
показати весь коментар
10.12.2023 18:08 Відповісти
Для чого воювати якщо розтоптані свободи громадян і насрала влада на закони? Щоб Зе влада спокійно крала?
показати весь коментар
10.12.2023 18:16 Відповісти
Давно пора
показати весь коментар
10.12.2023 19:00 Відповісти
Зазвичай приховують прізвища і не показують фото навіть номери машин, коли мова йде про злочинців, а тут радо повідомляють дані про військових. За все щедро проплачено мальчікамі в трусіках?
показати весь коментар
10.12.2023 19:28 Відповісти
Цікаво,а в країні є військовий облік?Таке враження,що ТЦК ловлять зайців у степу.Кожен військовозобов'язаний громадянин повинен з'являтись за викликом у ТЦК,або при зміні місця проживання. Де держава з ії аппаратом насильства у вигляди адмін.штрафів,судових рішень і т.инше?Купка мусорів та тцкашніків обілечують всіх платежемспроможних.Держава робить вигляд,що не розуміє ничого
показати весь коментар
10.12.2023 20:34 Відповісти
показати весь коментар
11.12.2023 02:53 Відповісти
Завжди ржав з оцього "...і СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ" . Ой блін не можу!))...
показати весь коментар
11.12.2023 03:17 Відповісти
Сторінка 8 з 8