10211 відвідувач онлайн
3 767 16

Німеччина вночі піднімала свої винищувачі над Румунією під час атаки РФ на Одещину, - ЗМІ

німеччина,винищувач,eurofighter

У ніч на 14 грудня Німеччина підняла по тривозі свої винищувачі Eurofighter, через те, що "шахед" порушив повітряний простір над Румунією під час атаки Росії на Україну.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Bild.

Як пише видання, винищувачі було піднято у повітря, коли російські окупанти атакували безпілотниками український порт Ізмаїл на Дунаї. Тоді ж щонайменше один із дронів порушив повітряний простір Румунії - країни НАТО.

У відповідь в небо були підняті німецькі винищувачі Eurofighter.

"Німецькі пілоти встановили зоровий контроль над російськими літальними апаратами, але наказу від НАТО збивати їх не надходило", - додає Bild.

Зокрема, згідно з попередніми даними, один із БпЛА міг вибухнути над повітряним простором Румунії.

Топ коментарі
+13
А збити його слабо? Чи, ні-ні. Бо це ескалація!
показати весь коментар
14.12.2023 13:43
+10
стікуни навіть шахед не збили ! збивати не можно бо буде ескалація !
показати весь коментар
14.12.2023 13:45
+9
Хоч потренувалися...
показати весь коментар
14.12.2023 13:40
Коментувати
Сортувати:
Хоч потренувалися...
показати весь коментар
14.12.2023 13:40 Відповісти
Почесний екскорт?
показати весь коментар
14.12.2023 13:41 Відповісти
А збити його слабо? Чи, ні-ні. Бо це ескалація!
показати весь коментар
14.12.2023 13:43 Відповісти
Сцикуни
показати весь коментар
14.12.2023 13:44 Відповісти
стікуни навіть шахед не збили ! збивати не можно бо буде ескалація !
показати весь коментар
14.12.2023 13:45 Відповісти
кацапи нахабно перевіряють готовність НАТО до виконання статті 5 Договору країн-членів НАТО.
На часі НАТО починати реально діяти згідно цього Договору
показати весь коментар
14.12.2023 13:45 Відповісти
показати весь коментар
14.12.2023 13:54 Відповісти
Дійсно , чому не збили цю рашинську дрянь над краіною,
яка є членом НАТО ?

Чого вони бояться , адже такими діями вони порушують закон ?

Шахед летить над Румунією , а натівці їм ручкою помахали і навіть
посміхнулися 😠
показати весь коментар
14.12.2023 13:55 Відповісти
Два месяца назад пересекал польскую границу так все небо в в военных самолетах,только толку нам с этого.
показати весь коментар
14.12.2023 13:59 Відповісти
Чекайте наказу щоб по вас вже влупили! Бо така реакція - це просто запрошення для рашки!
показати весь коментар
14.12.2023 14:00 Відповісти
не збили над територією нато... най летить, куди має... нищить українців?...
показати весь коментар
14.12.2023 14:01 Відповісти
Прилетіли подивитися!? Селфі зробити на фоні
показати весь коментар
14.12.2023 14:02 Відповісти
А якже ні дюйма натовської землі?
показати весь коментар
14.12.2023 14:16 Відповісти
чи можна вважати нейтралітетом надання кацапам території країни НАТО для атак території України?

цікаве правове питання)
показати весь коментар
14.12.2023 14:17 Відповісти
В НАТО переживают чтобы назначенец перед "выборами " не потерял морду или её вид. Только неясно которыий из четырёх.
показати весь коментар
14.12.2023 17:05 Відповісти
справді навіщо їх збивати,
хай цей дрон у сусіда когось вбʼє,
головне що не в нато