9539 відвідувачів онлайн
8 721 15

Партизани підірвали автівку з російським офіцером у Маріуполі, - Андрющенко. ФОТО

маріуполь,підрив

У тимчасово окупованому Маріуполі сили спротиву підірвали автомобіль, в якому перебував російський офіцер.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це у телеграмі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Як він зазначив, маріупольський спротив підірвав в автівці російського військового офіцера одного з кавказьких підрозділів. Це сталося по вул. Нестерова в Приморському районі (так зване с. Кіровка). Офіцер перебуває в лікарні Маріуполя.

"Сам підрив стався синхронно з вибухами Маріупольською Бавовною, що дозволило приховати його від уваги поліцаїв та ФСБ до госпіталізації", - написав Андрющенко.

Партизани підірвали автівку з російським офіцером у Маріуполі, - Андрющенко 01
Партизани підірвали автівку з російським офіцером у Маріуполі, - Андрющенко 02

Партизани підірвали автівку з російським офіцером у Маріуполі, - Андрющенко 03

Топ коментарі
+24
Круто спрацювали хлопци.
показати весь коментар
16.12.2023 10:29 Відповісти
+22
Падьож скота продовжується
показати весь коментар
16.12.2023 10:30 Відповісти
+6
"Я побіжу".
показати весь коментар
16.12.2023 11:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Круто спрацювали хлопци.
показати весь коментар
16.12.2023 10:29 Відповісти
Падьож скота продовжується
показати весь коментар
16.12.2023 10:30 Відповісти
А от дійсно цікаво, Українець каже - Я Переможу; а як те саме скаже окр?
показати весь коментар
16.12.2023 10:32 Відповісти
А зато Эрдоган пришлет яиц!!!!111 ))
показати весь коментар
16.12.2023 10:46 Відповісти
"Я побіжу".
показати весь коментар
16.12.2023 11:02 Відповісти
Агенти партизанського руху "Атеш" провели розвідку великого складу паливно-мастильних матеріалів у Козачій бухті - https://www.google.com/maps/place/44%C2%B034 44°34'16.4"N 33°24'50.0"E
показати весь коментар
16.12.2023 10:48 Відповісти
сили спротиву підірвали автомобіль, в якому перебував російський офіцер.

А от нєгуй перебувати в автомобілях російським офіцерам!
показати весь коментар
16.12.2023 10:59 Відповісти
Гараж собі віджав, а він йому не пригодився....
показати весь коментар
16.12.2023 12:10 Відповісти
Вулицю Демократичну перейменувати у Некуйшастать Стрііт.
показати весь коментар
16.12.2023 12:11 Відповісти
Враховуючи "якість" кацапської форми - обгорів він (поки з машини вискочив) "якісно" Якщо виживе - в аулі навіть овець лякатиме!
показати весь коментар
16.12.2023 12:30 Відповісти
- 8 баранов было, один куда делся?

- А ты себя посчитал? 8 - это вместе с тобой.

https://youtu.be/0**********?t=46 З фільму "Міміно"
показати весь коментар
16.12.2023 19:38 Відповісти

Від нього тоді не лише вівці втікнуть.
Від нього втікне навіть гумова дівка.
показати весь коментар
16.12.2023 23:50 Відповісти
Бережи вас Господь, рідненькі